Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Porażka Obywatelska

strona 1/3

8 grudnia 2007, 17:06 / sobota
No to recenzujemy działania Porazki Obywatelskiej
Na pierwszy ogień idzie artykuł blokowany przez gaziete koszerną ,a dotyczący działalności POjebańców w Sopocie

odnośnik
8 grudnia 2007, 17:23 / sobota
Tak jak myslalem pan Krauze i Samson juz sa praktycznie bezkarni. Nic dziwnego ze 90% ludzi w wiezieniach glosowalo na PO. Jeszcze tylko karta praw podstawowych i pan Tusk bedzie sie nam chwalil ze jako kibic Lechii zalatwil nam grupke pedalow na stadionie. A najlepsza byla gadka pani z ministerstwa zdrowia:
"ja tez jestem praktykujaca katoliczka i nie widze nic zlego w in-vitro" Sodoma i Gomora...
W ten weekend obchodzona jest rocznica radia maryja.I w tym momencie gowno mnie obchodzi czy ktos lubi RM czy nie. Pan minister z MON-u zabronil udzialu orkiestrze wojskowej w uroczystosciach RM mimo ze byla tam obecna dobrowolnie co roku. Nie ma to jak "budowanie nowej, lepszej demokracji" ktora zapowiadal Donald. Jakie jeszcze cuda zauwazyliscie?;]
8 grudnia 2007, 17:47 / sobota
No to powoli wychodza kwiatki ekipy Taska

Chlebowski: nie doprowadziłem do zadłużenia Żarowa

Szef klubu parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski zaprzecza, że pełniąc w przeszłości funkcję burmistrza Żarowa doprowadził do zadłużenia miasta.

“Rzeczpospolita” napisała w piątek, że zadłużenie 12-tysięcznego Żarowa wynosi 17 mln zł - czyli 65 proc. dochodów.

Z diagnozy firmy konsultingowej - pisze “Rz” - zaakceptowanej przez Bank Gospodarstwa Krajowego wynika, że główną przyczyną zapaści finansowej miasta są decyzje o inwestycjach, które zapadły za rządów Chlebowskiego - był on burmistrzem Żarowa w latach 1990 - 2001. (Rzeczpospolita)
8 grudnia 2007, 17:52 / sobota
Do 2ch panów wyżej:

No niestety panowie musicie zacisnąć zwieracze i wytrzymać jeszcze kilka lat! Zachowajcie też trochę swojej błyskotliwości, nie używajcie wszystkich najlepszych tekstów teraz, bo mogą się przydać w przyszłości.

Szkoda, że tak mało osób sobie zdaje sprawę, jak mało różni PO od PiSu w kwestii merytorycznej, obie partie są tak samo populistyczne i ich program determinowany jest obecnym żądaniami społecznym. Partie te różnią się jednak metodami sprawowania władzy, mi jednak sposób prezentowany przez Platformę bardziej odpowiada.

Mówienie o tym, jaką to PiS jest ostoją prawicy jest dla mnie śmieszne. W Polsce nie istnieje żadna znacząca partia prawicowa.

Z kibicowskim pozdrowieniem.
8 grudnia 2007, 17:53 / sobota
A tutaj ciekawy artykuł dotyczący inwigilacji prawicy z Gazety Polskiej.Mysle że pod rządami PO możemy mieć powtórke z rozrywki

odnośnik
8 grudnia 2007, 18:17 / sobota
Rudolf przebija samego siebie. Panowie dajmy mu jakiś tytuł politycznego forumowicz roku :]
Człowieku jest jeden temat o polityce i tam wklejej te swoje artykuły, a nie tworzysz nie potrzebnie kolejny temat, napisz cos w koncu o Lechii a nie ciągle o PO i Tusku. Znajdz sobie forum polityczne a z tego odejdz i przestań się ośmieszać ciągle.
8 grudnia 2007, 18:43 / sobota
rudolf,nie obraz sie,ale,czy ty aby na pewno jestes kibolem Lechii ?!
Nie rob prosze z forum Lechii,jakies popierdolonej propagandy politycznej.
Jesli chodzi o druzyne,to malo masz do powiedzenia,co ja mowie ?! na temat futbolu !!!
Ale jesli chodzi o polityke,to jestes zawsze najmadrzejszy.
Ja wiem,ze mamy wolnosc slowa,ble,ble i takie tam pierdoly,ale na milosc Boska !
Niedlugo,nie bedzie watku,bez wpisow na temat polityczny,a to za twoja,niestety sprawa !
Ty nawet nie umiesz sluchac przeciwnikow politycznych,a co dopiero dyskutowac !
Nie mniej do mnie zalu chlopie,ale to juz zaczyna byc meczace,tym bardziej mnie wkurwia,ze ta jebana polityka tak drastycznie nas dzieli,zaczynaja sie ublizania.

Nie mysl sobie,ze jako stary zgret sie wymadrzam i nie widze nic,oprocz swojego konca nosa,ale naprawde,co za duzo,to nie zdrowo.
Pozdrawiam ciebie
8 grudnia 2007, 18:46 / sobota
To jest chyba na prawde antek emigrant :) Kolego zainteresowane osoby zajrzą do wątku z Tuskiem i tam mozesz wklejac rozne linki. Nie musisz narzucac w tak natarczywy sposob, swoich pogladow. Za chwile ktos załozy watek o prawie i sprawiedliwosc sld itd
8 grudnia 2007, 18:56 / sobota
do Alfonsa8,8 (czy jak mu tam).
Co Porażka Obywatelska i PISdusie maja wspólnego z Lechią ???
To forum o Lechii a nie o politycznym p......

Pozdro dla normalnych

Zawsze LECHIA
8 grudnia 2007, 19:13 / sobota
Ati to tylko tylko niecałe 4 lata.:) My potrafimy czekac. Platfromiarze ch** wam w twarze.
8 grudnia 2007, 19:26 / sobota
nadczlowiek=kurski chuj PIERDOLCIE SIE!!!
8 grudnia 2007, 19:36 / sobota
nie kumam, dziadek w Wermahcie, a Wy go nie lubicie?
Przeprosic i Spierdalac!
8 grudnia 2007, 19:40 / sobota
Temat do wykasowania, są wątki polityczne, na huj nowe tematy o tym samym!!!
KTO SIE WPISZE TEN LECHII NIE SZANUJE!!!
NIEKTÓRYM SIE FORA POJEBAŁY!!!
Rudolf idź na casting na spikera w Wiadomościach, tam twoje przeznaczenie!

Aejaejao!!!
8 grudnia 2007, 19:41 / sobota
do nadczlowiek i rudolfa pisząc , ze PO-wicze maja sie pierd....obrażacie kibiców Lechii, gdyż dla mnie nie istotne jest czy ktoś jest za PO PIS czy czymś innym ,ale istotne czy serce ma biało- zielone.......coś mi się wydaje , że to co dla mnie jest sufitem dla Was jest podłogą, więc nie będę się zniżał do Waszego poziomu ...

PRECZ Z POLITYKA Z FORUM LECHII
8 grudnia 2007, 20:04 / sobota
Słaby temat Rudolf : )
Czemu on ma słuzyć? przezucaniem się połowy forum na "argumenty"? Przecież miedzy jednymi a drugimi nie ma róznicy, to jeden syf pod innymi nazwami. Różni się tym,że w jednej jest Dolandu Tusku , a w drugiej Kurski?
Jak widze Kurskiego, który z zapałem twierdzi,że Jarosław Kaczyński jest jednym prawidzym mężem stanu i mam obraz Kaczoraj jak dłubie sobie jęzorem w zębach na zakładajac słuchawki na odwrót bo poł obcego języka nie zna to mam ochotę zajebać pawia tak jak wtedy kiedy słucham Donaldu i jego opowiesciach o miłości i drugiej irlandii.
Czas na ocene PO jeszcze przyjdzie,ale nie po kilkunastu dniach : )
Bo na dobra sprawę jakby zacząć oceniać PiS i doszukiwania się ich dobroci zrobionych dla Polski to moglibyśmy się tu zasiedzieć na długo : ) Bo co zrobiła Fotyga dobrego, poza tym,że wygląda na dałna, albo CBA? jaka gruba afere wykryło? te CBA to dopiero ciężkie nieporzumienie...
Bo poza otworzeniem z pełną parą autostrady przez Kaczora po kilku dniach rządzenia i przypsiania sobie zaslug przy tworzeniu jej to chyba na tyle : )
Patrzmy na jednych i drugich i oceniajmy obiektywnie. PiS się skompromitowało przez 2 lata nieudolnych rządów i tyle, PO zle wystartowało raz z obietnicami z ksieżyca, dwa np z daniem ministerstwa dla Ćwiękalskiego. A na koniec po 4 latach 2,czy ile beda rzadzić to i tak po zestawieniu grzeszków beda i PiS i PO wypadać blizniaczo. Nie ma się co emocjnowoać,trzeba obserować,ale dajcie spokój z tymi pedalami z wiejskiej na forum Lechii : ) Chyba nikt nie uważa PiS za partie prawdziwie prawicową heh, bo jesli tak to co tam robią byli pzprowcy i człowiek który skazywał solidanosciowców na wiezienie...
i PiS i PO jeden chuj.
Czuje,ze bedzie to najdłuższy wątek na forum, jak zacznie się wklejanie odnosinków.
Jedno mam nadzieje,że może to jest ekipa która rozliczy te toruńską kurwe i przy okazji tych co mu nadawali tyle dotacji.. to jest niżej chuja.
8 grudnia 2007, 20:45 / sobota
Tez czuje,ze bedzie to dlugi watek,szczegolnie teraz,w przerwie zimowej,kiedy nie gra Lechia.Rudolf faktycznie chyba szukasz wszystkich negatywnych rzeczy na PO w necie(troche ich jest),z tym ze ja akurat popieram Ciebie,Verde czy eliota,bo to ma sens i taka jest prawda.Nigdy nie glosowalem na PO i nie zaglosuje.Smieszy mnie i wkurza hipokryzja tvnu(o koszernej,gdzie pracuje mlody Tusk nie wspomne),gdzie przez caly dzien mowia ze premier polecial do Brukseli rejsowym samolotem(niby oszczednosci)ale jak zabiera rodzine rzadowym do Watykanu cisza.Takich drobnych manipulacji sa tysiace.I na koniec bardzo niemerytorycznie:Platformiarze chuj wam w twarze:))
8 grudnia 2007, 21:16 / sobota
Je..ć PO!!! a przedewszystkim tego fałszywego kaszuba Donalda T.
8 grudnia 2007, 21:50 / sobota
ujescisko
małe sprostosowanie. Lot do Rzymu z rodziną odbył sie w tym przypadku na życzenie strony Watykanskiej. Poprzednicy Tuska również latali z rodzinami i nie zasuwaj ciemnoty że on to robi na tzw. " wydrę" . A POzatym to chujowy temat i chce sie juz rzygac jak czytam o PO czy PIS.Więcej napiszę juz wkrótce.
Tylko BKS Lechia!!!!
8 grudnia 2007, 22:06 / sobota
ty rudolf jak myślisz cetnar dobry jest czy pozbyc się go ?
8 grudnia 2007, 23:16 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 grudnia 2007, 23:18 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 grudnia 2007, 23:21 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 grudnia 2007, 01:34 / niedziela
ujescisko....ja mieszkam obok ciebie włóż mi tego chuja ...zobaczysz co ci z niego zostanie...po chuj takie tematy na tym forum???Czemu obrażacie ludzi po szalu co głosowali np na PO???? Pojebały wam sie fora????
9 grudnia 2007, 08:04 / niedziela
WYJEBAĆ TEN TEMAT BO NIE MA ON NIC WSPÓLNEGO Z LECHIĄ !!!!

NIECH AUTOR TEGO TEMATU IDZIE SOBIE GDZIE INDZIEJ SIAĆ SWOJĄ PROPAGANDĘ POLITYCZNĄ !!!
9 grudnia 2007, 08:20 / niedziela
He he kota nie ma myszy harcują.Temat założony w celu zebrania wszystkich wątków politycznych w jednym temacie(oczywiście anty PO:)))

transex997-dalej chuj masz do powiedzenia
michal
cygan
jacaraca-utrzymujecie stały poziom:)

jar-nie potepiam w czambuł wszystkich co głosowali na PO każdy może sie pomylić:)

butthead-moim zdaniem powinni go wyjebać

Czarny68-Też sie chłopie nie obraż ,ale ciebie też nie kojarzę z Lechii ,a znam kilku ludzi o ksywie Czarny.Mało mam do powiedzenia na temat drużyny?Powiedz chłopie ile meczy widziałeś Lechii w tej rundzie.Na forum jest kilku dobrych ekspertów piłkarskich ja koncentruje sie raczej na aspekcie kibicowskim.Pozdrawiam i nie ciśnieniuj sie tak kolego bo nie warto:)
9 grudnia 2007, 08:43 / niedziela
Jacaraca i diakomo w czym Wam przeszkadza ten temat?
Jak Wam sie nie podoba, to nie zaglądajcie tutaj i problem z bani.
Wygląda na to, że nie dorośliście jescze do demkoracji i nie znacie historii kibiców Lechii.

Temat nie powstał, aby kogoś obrażać, tylko prezentować niepokojące zachowania partii rządzącej. Tak wynika z historii. Każdą władzę, kibice Lechii postrzegają krytycznie i z dystansem. Gdyby wszyscy byli tacy jak Wy, nigdy nie byłoby Solidarności i wolnej Polski.
9 grudnia 2007, 10:21 / niedziela
Witam!!!Czytam ten wątek oraz inne związane z tematem polityki i naprawdę chce sie już człowiekowi rzygać jak to wszystko się czyta.Jedni najeżdżają na drugich, obrzucają sie bluzgami i chuj wie czym jeszcze:))). Ludzie opamiętajcie się!!!Wszyscy jesteście kibicami ukochanej naszej Lechii. Po chuj wam te wątki polityczne? Mało tego macie, idzcie sobie kurwa pisać na Onety,Wp, i inne tego typu badziewia.
Jak już ma byc jakis wątek o polityku, to może tylko kiedy jak jakiś buc coś złego powiedział o naszej Lechii albo może coś dobrego o naszej drużynie.I wówczas to ma sens zjebanie jakiegoś pajaca lub pochwała jakiegoś gostka, bez względu czy on należy do PO czy PIS. Ja tu widzę, że tak jak większość Polaków , jak i i obecni tu piszący na forum zna się najbardziej na Polityce, Piłce, i Pieprzeniu ile to się panienek w życiu zaliczyło.Dlatego może lepiej bedzie, jak ktoś założy taki nowy wątek w stylu: Gdzie są najlepsze burdele w Polsce?Jakie lubisz cipki?Ogolone czy zarośnięte?Wąskie, czy szerokie?czy sex grupowy ma przyszłość?Czy pieprząc Murzynkę lub Azjatkę, złamałeś czystość rasową?Albo jak uniknąć AIDS?
Ewentualnie inne tego typu wątki,jakie ktoś tu zapoda.
Myslę, że powstanie takiego wątku bedzie miało zbawczy wpływ co na nie których tu piszących:))) a młodzieży poniżej 16 lat przyda sie tu wpływ edukacyjny co do ich rozwoju życiowego:))).
Tylko BKS Lechia!!!
9 grudnia 2007, 10:44 / niedziela
Widzsz Rudolfik, dla Ciebie każdy kto ma inne zdanie niż Ty czy inne poglądy to ma jak to Ty napisałeś ch** do powiedzenia. No ale to w koncu typowe dla PiS, kto ma inne zdanie niż Wy to jest zerem i frajerem.
Czy Ty człowieku umiesz napisać coś bez bluzgania ? Naucz się kultury choć troche, uważasz się za wielkiego kibica Lechii a w każdym wątku obrażasz braci po szalu.
Ja nie jestem ślepo zapatrzony w PO i Tuska. Nie podobają mi się ich niektóre działania, ale mój kredyt dla nich sie jeszcze nie wyczerpał.
Zaproponuj jakąś poważną dyskusje a nie otwierasz tematy i bluzgasz na wszystkich.
Tylko nie pisz że mam znowu chu* do powiedzenia bo nudny się z tym robisz :)
9 grudnia 2007, 11:00 / niedziela
O kurwa! Najwyższy czas przenieść się na forum lechia.net.
Żal mi autora tego wątku, naprawdę współczuje.
Nic, tylko zrozumieć że śledzie miały racje wywieszając transparent z kurskim, kaczyńskim i ziobro a nad nim "To jest wasz bastion prawicy" ?
Gratuluję.
9 grudnia 2007, 12:02 / niedziela
Ja uważam że temat jest wkurwe-mega-zajebisty i należy go drążyć aż do szpiku kości .

Więc lecę dalej z tematem : Czy kibice Lechii / oczywiście tylko ta część która uważa że wygrana PO to spisek układu , Al-Kaidy , masonów i wywiadu północnokoreańskiego / bardziej uważają się za nieślubnych synów Kurskiego czy też bardziej za wyimaginowanych prawnuków Rudolfa Hessa ?

P.S.Nic tak nie poprawia mi humoru jak czytanie tego forum :-))))))

N{Arka}.
9 grudnia 2007, 13:06 / niedziela
L-E-C-H-I-A wg Twojego rozumowania większość kibiców Lechii nie dorosła do demokracji i nie udzielała się za Solidarności, bo jak na razie (ostatnie lata) na T29 z politycznych okrzyków to sobie przypominam "Kaczyńscy gdzie kurwa te stadiony?" czy jakoś tak i mega gwizdy na Kurskiego. Pamiętam też jak w Łomży niektórzy kibice chodzili i prosili żeby nie bluzgać na posła PiS przed jego wejściem do klatki.

Co do tematów na forum to jest to forum o Lechii,a nie o politykach i rzeczywiście trudno się nie zgodzić że czas najwyższy przestać je odwiedzać, bo z braku laku poruszane są tematy niewiele mające wspólnego z BKS-em.

No cóż sezon ogórkowy i to widać. Gówniany wątek to i śledzie do niego ciągną, patrz Konri28.

Miłego politykowania!

Aejaejao!!!
9 grudnia 2007, 13:23 / niedziela
Jacaraca na Tuska nikt nie gwizdał bo gościu nie dał nam szansy:)Ale nie wymagajmy od premiera za dużo wystarczy jak pojawi sie w Warszawie na meczu Lechii i siadzie na trybunie gospodarzy.Byłes w Lomży?Ja jakos nie widziałem żeby ktoś chodził i mówił o zakazie gwizdania na Kurskiego.Może byliśmy na innych meczach:))
9 grudnia 2007, 13:29 / niedziela
No to teraz ciekawy szczegół z życia Julki Pitery:)

“Julia Pitera to nadmuchana postać”

Tajemnicze telefony i podpalenie auta Julii Pitery umacniają jej wizerunek niezłomnej tropicielki korupcji. Nie wszyscy jednak w to wierzą. To postać nadmuchana, która nigdy niczego nie wykryła - mówi “Życiu Warszawy” były prezydent stolicy Paweł Piskorski. (…)

Na początku nowego stulecia znalazł się jednak hak i na samą Piterę. Okazało się, że władze Mokotowa odmówiły Piterom sprzedaży, po korzystnej cenie, ich zaadaptowanego na mieszkanie strychu. Urzędnicy stwierdzili, że mieszkanie jest większe, niż napisano w dokumentach (83 metry kw., a nie 66 metrów), a poza tym zostało przebudowane niezgodnie z prawem budowlanym. Julia Pitera rozpoczęła wtedy walkę z władzami dzielnicy i wicedyrektorem Wiktorem Czechowskim. Sprawa trafiła do Piskorskiego, który stanął po stronie władz. W mediach zaczęły się pojawiać opinie, że walka Pitery z układem warszawskim to po prostu jej osobista zemsta na prezydencie. (wp.pl)
9 grudnia 2007, 13:33 / niedziela
Przecież napisałem że byłem, czytać nie umiesz??? Myśle że znajdzie się jeszcze ktoś kto pamięta jak MP mówił bez gwizdów i bluzgów przed wejściem Jacka. Wiem że prawda boli,ale nie rozmywajmy faktów.
Kaczyński też nie dał szansy,a jednak kibice Lechii o nim nie zapomnieli tak gwoli ścisłości.
Bez napinki,bez odbioru.
Aejaejao!!!
9 grudnia 2007, 13:48 / niedziela
MP -rozszyfruj te inicjały, czy chodzi o młodego Parasola?
9 grudnia 2007, 14:35 / niedziela
rudolf, jestes coraz lepszy, podpierasz sie filmikami z szymona majewskiego i zdaniem piskorskiego ;] haha, chyba masz problemy z tozsamoscia. trzymaj sie ramy to sie nie posramy. pocaluj kaczora w (cz)oko
9 grudnia 2007, 14:56 / niedziela
Grucha przygłupie nie interesuje temat to po co wchodzisz i czytasz.Widze że nie rozumiesz o co chodzi w tym wątku więc stul buzke
9 grudnia 2007, 14:59 / niedziela
Oj rudolf88..........zawiodlem sie.
Nie chce mi sie udowadniac(szczegolnie tobie),jak duze jest moje przywiazanie do Lechii.
Kim ty jestes,ze ''lustrujesz''moja osobe ?
To,czy jestem znany na T29,czy nie,to nie powinno nikogo obchodzic.
Ten,kto ma mie znac,ten zna,a i sa swiatkowie,z przed trzydziestu lat,ktorzy ''zarazili'' mnie miloscia do tego klubu.
Zreszta,co ja sie bede tlumaczyl.
Pytasz sie,ile razy bylem w tym sezonie na Lechii ?
Bez kozery,powiem 5 ! Malo ? Pewnie tak,ale takie jest zycie.................:-)
Nie chce mi sie dalej z toba gadac....................
9 grudnia 2007, 14:59 / niedziela
oj, rudi, rudi, takie brzydkie slowa w ustach nastolatka brzmia niesmacznie. odkad z braku argumentow nazwales mnie sledziem jestes dla mnie taki tyci, ze tylko moge sie z ciebie posmiac. a glupkow szukaj w rodzinie, od kogos to odziedziczyles. chociaz inteligencja to tylko w ok. 50% geny wiec moze po prostu znalazles sie nie po tej stronie ;] i nie udlaw sie nienawiscia do platformy bo nie bedzie juz tak smiesznie
9 grudnia 2007, 15:03 / niedziela
Rudolf nie wstyd Ci robić taką propagandę na forum Lechii? Tutaj każdy ma swój rozum i potrafi ocenić działania polityków zarówno tych których popierasz, jak i tych na których cały czas najeżdzasz. Czytając Twoje posty na forum wnioskuję, że jesteś jednym z tych, którzy z Traugutta wiele lat temu zrobili sobie własną arenę propagandową nazizmu, tak więc Twoje tematy nie powinny mnie w zasadzie dziwić. Na szczęscie większości z nich na Traugutta już nie chodzi, a Ci co zostali zajęli się zajmować poważnymi rzeczami wspierając Klub, a propagandę zostawili niedouczonym małolatom...
9 grudnia 2007, 15:10 / niedziela
Czarny nie lustruj innych to nie będziesz lustrowany:)

,,rudolf,nie obraz sie,ale,czy ty aby na pewno jestes kibolem Lechii ?!

Jesli chodzi o druzyne,to malo masz do powiedzenia,co ja mowie ?! na temat futbolu !!!''

Wiesz 30 lat nie robi na mnie wrażenia i mnie też zna ten kto ma znać.
Oczywiście w realu mam inną ksywke.Do Ciebie chłopie nic nie mam
,ale troche sie zagalopowałes. Bez odbioru
9 grudnia 2007, 15:12 / niedziela
rudolf w realu ma inna ksywke, mowia na niego "waz strazacki rozkrecony przez tuska" ;d
9 grudnia 2007, 15:14 / niedziela
Grucha ale ty jestes głupiutki chyba tylko ty wierzysz że jestem nastolatkiem.
Nie wiem kim jesteś może powiesz kiedy ostatni raz na meczu w Gdańsku byłeś .
Z twojego bredzenia wynika że w tym roku raczej nie:)
9 grudnia 2007, 15:17 / niedziela
a ty kiedy, cwaniaczku? w ogole to chyba umiesz wrozyc z fusow skoro z moich wypowiedzi wyciagasz takie wnioski. ostatni raz? pp z Wisla. a to, ze jestes nastolatkiem sam stwierdziles ;] do tego dochodzi poziom twoich komentarzy wiec nie mam podstaw zeby nie wierzyc temu co napisales o swoim wieku.

"szydera, chocby jedna na milion" haha
9 grudnia 2007, 15:19 / niedziela
btw nie wiesz kim jestem? tez nie wiem kim jestes i to maks tego, co pragne o tobie wiedziec
9 grudnia 2007, 15:20 / niedziela
:)))))
9 grudnia 2007, 15:23 / niedziela
hehe, mowisz "nie karmic trolla"? mi tam sie w miare podoba hehe tylko bez sledziowych wjazdow ;d
9 grudnia 2007, 15:23 / niedziela
No to wracamy do tematu

Widać że za rządów korporacje mogą spać spokojnie

Zemsta fryzjera

Premier lata rejsowymi samolotami, ministrowie jeżdżą swoimi samochodami, tnie się budżety kancelarii i CBA. Oszczędza się na wszystkim. No, prawie na wszystkim. Właśnie oszczędzono lekarzy i prawników - pisze w DZIENNIKU Robert Mazurek.

Nie przejęzyczyłem się: oszczędzono nie “na nich”, ale “ich”. Minister finansów jednym podpisem oszczędził im bowiem trudu instalowania w prywatnych gabinetach i kancelariach kas fiskalnych. Trudu tego kilka lat temu nie oszczędzono taksówkarzom i fryzjerom, ale wiadomo, to finansowa elita! Nie to co ledwo wiążący koniec z końcem mecenasi i ginekolodzy, prawda? Podarunek dla prawników i medyków dałoby się może wpisać jako ułatwianie życia przedsiębiorcom, gdyby jednocześnie pozwolono zlikwidować kasy fiskalne właścicielom warzywniaków i reszcie drobnicy, ale nie. Tu się nic nie zmieniło.

Na zdrowy rozum to jawna niesprawiedliwość i sprzeczne z konstytucją dzielenie ludzi. Jednocześnie jestem dziwnie pewien, że Trybunał Konstytucyjny nie zakwestionuje tego za nic w świecie. Prawnikom (swym mężom, żonom i dzieciom) miałby się dobrać do kieszeni?! Niedoczekanie nasze! (Robert Mazurek)
9 grudnia 2007, 15:26 / niedziela
Mialem tobie nie odpisywac,ale.....
Jesli ja sie zagalopowalem,pytajac ciebie,czy aby napewno jestes kibolem Lechii,to jak nazwac twoje ublizanie kibicom po szalu ?
Pewnie zasmiales sie,jak napisalem,ze w tej rundzie bylem tylko piec razy na Lechii,ale setki meczy,oczywiscie nie robia na tobie wrazenia :-)
Piszesz rowniez,ze nie jestes jakims tam malolatem,to tym bardziej jestem zaskoczony,ze bardziej ciebie jara temat polityczny,a nizeli gadka o Lechii.
To tyle.
9 grudnia 2007, 15:37 / niedziela
Jak wiesz forum jest anonimowe i nie masz pewności czy gadasz ze śledziem czy Lechistą.Możesz być pewnien że tych których znam i kojarze z Lechii nigdy nie obraże
Nie kolego nie śmiałem się z tych 5 meczy bo wiadomo że życie zmusza czasem do emigracji.Ta ilość meczy też nie robi na mnie wrażenia ja np po 100 wyjazdowych przestałem liczyć:).Jak wiadomo jest sezon ogórkowy liga sie skończyła wiec o czym tu pisać,nie jaraja mnie np spekulacje transferowe:)O meczach LechiI i sprawach kibicowskich pisze ale nie na tym inwigilowanym przez psy forum.To tyle z mojej strony.Pozdro
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.519