Gdańsk: środa, 5 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Porażka Obywatelska

strona 2/3

9 grudnia 2007, 15:48 / niedziela
ci to potrafia :) ale najwzyej wlasnego chuja zlapac ;d
odnośnik
9 grudnia 2007, 16:37 / niedziela
Rudolf, ale ty masz najebane w głowie pis-dusiu kartoflany
9 grudnia 2007, 18:39 / niedziela
Ty rombis masz za to wielką pustkę w głowie:)
9 grudnia 2007, 19:29 / niedziela
rudolf88:
"...Jak wiadomo jest sezon ogórkowy liga sie skończyła wiec o czym tu pisać,nie jaraja mnie np spekulacje transferowe:)O meczach LechiI i sprawach kibicowskich pisze ale nie na tym inwigilowanym przez psy forum.To tyle z mojej strony.Pozdro"

Mam propozycje - znajdz sobie kobiete! mimo paru wad dziala naprawde kojaco ;-)

Niekoniecznie trzeba pisac bez sensu :-)
9 grudnia 2007, 19:34 / niedziela
A ty znajdz sobie nowego faceta i przestań bredzić:)
9 grudnia 2007, 19:46 / niedziela
No to lecimy dalej

Oto Fotyga rządu Tuska!

Minister Katarzyna Hall obiecała biskupom maturę z religii. Problem w tym, że zapomniała skonsultować się z premierem. Teraz Platforma musi dementować. Czy nowa minister edukacji to powtórka z Fotygi?

Minister Hall na początku tygodnia powiedziała, że nie ma nic przeciwko religii jako dodatkowemu przedmiotowi na maturze. Dopisanie religii nie byłoby według niej żadnym szczególnym wydarzeniem - przedmiot jak przedmiot, a uczniowie wybierać go przecież nie będą zmuszeni.

Niby tak. Jednego tylko pani minister nie przewidziała - że wywoła burzę na lewicy, a jej własnemu rządowi zrobi się co najmniej niezręcznie. (pardon.pl)

Zaczynają się pierwsze nieporozumienia.Jest dobrze:)
9 grudnia 2007, 20:16 / niedziela
rudolf88 normalnie mnie zamurowalo ! to homoseksualizm wywoluje u Ciebie takie zachowanie? Sprobuj kiedys z kobieta pozdro!
10 grudnia 2007, 10:12 / poniedziałek
bartek85 - zrób lewatywę i się nastaw
10 grudnia 2007, 11:17 / poniedziałek
odnośnik i znów napluli wam w twarz.
10 grudnia 2007, 12:06 / poniedziałek
Widzisz na końcu znak zapytania ?
10 grudnia 2007, 12:24 / poniedziałek
odnośnik

LG45 prosze cie o komentarz w tej sprawie? Znowu napluli ci w twarz?
10 grudnia 2007, 12:33 / poniedziałek
Niestety,oni wszyscy nam pluja w twarz.............
10 grudnia 2007, 12:46 / poniedziałek
Najśmieszniejsze jest to,że oni sobie mniej jadą miedzy sobą niż tu "koledzy" na forum he.
Żebyś Rudolf słyszał jak poseł Cymański ciepło mówi o kolegach posłach z sld,czy PO : ) Komedia jak się czyta te przepychanki tu. Naprawde nie warto..

Rydzyk cwel, Fotyga chuj, Pitera frajer

: )
10 grudnia 2007, 12:56 / poniedziałek
keype- po pierwsze obie rzeczy da się zapewne porównać ;-)

Sam fakt, że kornatowski składa takie pismo zakrawa na kpinę. Idę o zakład, że prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Jestem ciekaw, jakie rachunki będą płacić ministrowie tuska. Jednak z drugiej strony, jestem za tym, żeby za prywatne rozmowy każdy płacił za siebie. Są bilingi i sprawę można łatwo rozwiązać.
10 grudnia 2007, 14:00 / poniedziałek
uwazasz, ze prokuratura i sady sa od zaprzysiezenia tuska pod jego kontrola a kornatowski to jego bliski wspolpracownik, ktorego przywroci do pracy?
10 grudnia 2007, 14:06 / poniedziałek
Dobra kurwa mać!

!!!!***KONIEC Z POLITYKĄ***!!!!

Po tym poście, jesli ktoś się wpisze, to na pierwszym meczu wiosennym będzie mi chapał dzidę aż po same bilencje! Z połykiem!

Dobra, można zamykać!
10 grudnia 2007, 14:55 / poniedziałek
Cos mi sie wydaje ze ten nasz rudolfik jest czlonkiem mlodziezy wszechpolskiej. he he inaczej mowic nalezy do organizacji hitler jugend!
10 grudnia 2007, 15:24 / poniedziałek
Werder, poczytaj czym była MW w czasach kiedy istniała HJ, uwielbiam historyków z tego forum.
10 grudnia 2007, 17:52 / poniedziałek
grucha604
10 grudnia 2007, 14:00 / poniedziałek
uwazasz, ze prokuratura i sady sa od zaprzysiezenia tuska pod jego kontrola a kornatowski to jego bliski wspolpracownik, ktorego przywroci do pracy?

Tak, uważam że prokuratura i sądy są pod kontrolą Ministra Sprawiedliwości. Tak więc są również pod kontrolą Premiera.
10 grudnia 2007, 18:03 / poniedziałek
LG45 coś dla Ciebie :
odnośnik
Ostatnie 2 lata przyzwyczaiły nas do ciągłego wpływu Ministra Sprawiedliwości na działania prokuratury. Miejmy nadzieję że sytuacja wróci do normy i takich rzeczy juz nie będzie.
10 grudnia 2007, 18:11 / poniedziałek
lg45 : a co do drugiej czesci mojego pytania, to? :)
10 grudnia 2007, 18:43 / poniedziałek
Go trax999
W Polsce Minister Sprawiedliwosci jest rownoczesnie Prokuratorem Generalnym,zatem to normalne,ze wplywa na swoich podwladnych,to robi kazdy przelozony wobec swoich podwladnych:))Co innego gdyby rownym sprawom "przycinano leb",ale tego za Ziobry nie bylo..
Nie wiem ile masz lat ale piszac jak to zle bylo w ministerstwie przez ostatnie 2 lata,jestem pewien ze nie pamietasz czasow tow Jaskierni"stroza prawosci"jak spiewal o nim kiedys Kazik.
10 grudnia 2007, 19:01 / poniedziałek
To juz jest kurwa parodia
odnośnik
10 grudnia 2007, 19:04 / poniedziałek
jak nie przycinano? a aresztowanie lipca po wyborach? tak samo z wicemarszalkiem wojewodztwa slaskiego z pisu aresztowanego pod zarzutem ustawiania przetargow. akurat po chce wlasnie oddzielic te dwie funkcje i zwrocic prokuraturze jej niezaleznosc... boli?

odnośnik
10 grudnia 2007, 19:44 / poniedziałek
Oczywiscie ze nie boli,najbardziej podoba mi sie zdanie"Wedlug Gazety Wyborczej..." :))) ,gdzie tam jest jakies zdanie o popelnieniu jakiegos przestepstwa przez Ziobre???O "Newseeku ktory dzisiaj reklamuje "szeryfa Pitere" nie wspomne.
Juz wyobrazam sobie komentarze gdybym wklejal wiadomosci typu"Wedlug Radia Maryja...."
Wiecej dystansu do papki ktora karmia nas media
10 grudnia 2007, 19:56 / poniedziałek
ujescisko
Dlatego też Platforma chce rozdzielić stanowisko Ministra Sprawiedliwości od Prokuratora Generalnego.
Masz rację że czasów Jaskierni nie pamiętam dlatego odnoszę się do 2 ostatnich lat.
Wpływać troche można na swoich podwładnych ale nie w taki sposób że jak wydadzą wyrok nie po mysli szefa to on ich przenosi albo odsuwa od sprawy i daje komu innemu byle tylko był wynik taki jaki on chce.
10 grudnia 2007, 20:33 / poniedziałek
ujescisko : sam bunt byl faktem wiec nie zalezy to od zrodla. i chodzi o nieformalne, reczne kierowanie prokuratura. oczywiscie jak cos jest o po to maja zawsze zle intencje a jak o ziobre i pis to zbawiaja polske
10 grudnia 2007, 20:58 / poniedziałek
Ja tak nie uwazam.Skandalem dla mnie jest ten rachunek za telefon,facet powinien zaplacic wszystko,co do zlolowki,a nie tylko mala czesc.
Z kazdym z Was zaloze sie ze nie bedzie rozdzialu MS od PG o dobra wodke,choc faktycznie bylo to jedno ze sztandarowych hasel PO(podobnie jak podatek liniowy,ktorego tez nie bedzie)
Z ironia przypomne:),np ze PO byla tez przeciwko istnieniu Senatu,czy za odebraniem dotacji dla partii politycznych
Ja osobiscie uwazam ze wraca stare;vice szefem Abw ma zostac sbek,kolega z akademika Pawlaka,znajomy E.Mazura,szefem kadr w Monie byly vice szef WSI,do MSZu wracaja ludzie Geremka,odwolano prezesa Zusu,ktory odwolal wszystkich regionalnych dyrektorow,itp
I na koniec dla tych wszystkich ktorzy jechali na Kryzego,ile lat do Pzpru nalezal nowy MS?
I juz zupelnie na koniec,dla tych wszystkich ktorych nie interesuje polityka,poprostu nie czytajcie tych watkow.
10 grudnia 2007, 21:49 / poniedziałek
Axel to nie parodia,teraz juz zawsze bedziemy tak swiętować.
10 grudnia 2007, 22:47 / poniedziałek
grucha604a pomyślałeś dlaczego tylko 10, i dlaczego przed wyborami ??

Ja sobie przypominam, jak Giertych został Ministrem Edukacji, od razu były protesty i pikiety. Kiedy powiedział, że zlikwiduje znp a sprzedany majątek rozda okradzionym nauczycielom, to w szkołach zaczęli strajkować. Nie chcieli kasy, czy byli manipulowani ??
10 grudnia 2007, 23:48 / poniedziałek
"Kaaaałłłłamba" - powiedział dziś Donald. I zniknął w kłainie deszczowców.
I to jest dopieło połażka.
11 grudnia 2007, 12:32 / wtorek
emeryt
LG45
d.g.
ujescisko
trax999
Axel
mazi76
Werder

ostrzegałem!

na najbliższy wiosenny mecz niech kazdy z was będzie miał pudełeczko wazeliny technicznej i potrenuje głębokie gardło (mozecie dobrać się parami lub potrenować z tatą).

Mam nadzieję, ze będzie to ostrzeżenie i nauczka na przyszłość dla pozostałych!
11 grudnia 2007, 13:17 / wtorek
Ciepły Eryku, czy w związku ze swoim wpisem, po twoim wpisie, na pierwszym meczu również będziesz chapał swoją dzidę z połykiem? Pytam tylko z ciekawości.
11 grudnia 2007, 14:03 / wtorek
cieply eryku na pierwszym wiosennym meczu nasram ci do mordy
a twoja stara bedzie mi klaskac jak u rubika
Elo
15 grudnia 2007, 14:36 / sobota
mam tu coś dla Rudolfa

proszę: odnośnik

jakoś nikt wcześniej na to nie wpadł ? ani premier Olszewski ani premier Kaczyński...
21 stycznia 2008, 19:40 / poniedziałek
No i stało sie, mamy potwierdzenie tego czego moglismy się tylko domyślać

Tusk w szpitalu psychiatrycznym:)

- ,,W szpitalu psychiatrycznym byłem z 200 razy - odpowiedział premier na zaproszenie jednego z uczestników “białego szczytu” do odwiedzenia takiego szpitala''
21 stycznia 2008, 21:31 / poniedziałek
Rudolf wyjąłeś zdanie z kontekstu...On powiedział że był tam ze 200 razy,bo jego mama była tam pielęgniarką i jako dziecko odwiedzał ją...Nie rób jak to robi Ojciec Dyrektor...
Pozdrawiam
23 stycznia 2008, 21:05 / środa
Taa:))Zastanawia mnie tylko ta liczba 200 razy!!!Pewnie czuł jakąś dziwną więż z tymi psychicznymi:)))Co ciekawego może byc np.w panu Zenku który twierdzi że jest Napoleonem.Może razem przymierzali kapelusz cesarski i prowadzili gry wojenne:))))
23 stycznia 2008, 22:44 / środa
Rudolf88,a skad znasz Zenka vel Napoleona ? :-)
23 stycznia 2008, 23:45 / środa
Dobra Ty mnie tu nie wkręcaj:))Podałem fikcyjny przykład,ale Donald pewnie by mógł podać setki prawdziwych:)))
24 stycznia 2008, 10:13 / czwartek
Ciekawe życie ma ten nasz Donald.

Gdzie on nie był, a czego nie widział ??

Tu setka wyjazdów na Lechię i ponad 200 zadym. Teraz 200 wizyt w psychiatryku. No i te smaczne kanapki do pracy, które robiła mu roczna córka.

Kurwa, nadczłowiek !!!!!!
31 stycznia 2008, 10:51 / czwartek
Tusk to prawdziwy cudotwórca, nic nie robi, a sondaże z wysokim poparciem stoją w miejscu, ale do czasu. Przez tego niekompetentnego tłumoka odbiorą latem Polsce organizację EURO. Oczywiście winny będzie prezydent i opozycja.
31 stycznia 2008, 11:48 / czwartek
Z laczka Mu !!!
31 stycznia 2008, 12:13 / czwartek
Temu Mu ? Donaldu Tusku ? Kierowniku rządu ?
31 stycznia 2008, 12:33 / czwartek
oczywistescu cwelusku tósku
31 stycznia 2008, 12:53 / czwartek
z bańki mu, nie z laczka, szkoda bowiem laczka na tego chłopaczka, nie wart on i jego paczka ni i jednego laczka, dopadła go zgada, dopadnie i sraczka
31 stycznia 2008, 14:42 / czwartek
castrop
Trudno w 3 miesiące nadgonić wszystko co przez ostatnie 2 lata zawalili Twoi PiSowcy ;p
31 stycznia 2008, 15:21 / czwartek
Trudno jak się nic nie robi przez 3 miesiące, albo tylko ruchy pozorne i zamieszanie wokół sprawy (zmiana lokalizacji stadionu w Warszawie). I nie 2 lata, ale przez rok, bo rok temu Polsce przyznana organizację.
31 stycznia 2008, 15:24 / czwartek
A ja powiem tak....Czy to Pis,czy Po,czy komuchy...to i tak nic się nie zmieni..Każdy kto był lub jest na emigracji wie,że w każdym innym kraju żyje się normalnie...A u Nas wszyscy co rzadza to tylko do kieszeni sobie biora....
I przez to u Nas jest jak jest....
31 stycznia 2008, 15:36 / czwartek
Wybrano już w Warszawie projektantów którzy przygotowali projekt stadionu narodowego( w Gdańsku też wybrano bez przetargu projektanta z tego co wiem ) wiec teraz już powinno być mniej papierkowych robót a zacznie się niedługo budowanie stadionów OBY!!! Dla mnie bez sensu jest licytowanie się czy PiS zawalił, czy PO zawaliło , ważne jest to co mamy teraz i trzeba zrobic wszystko aby Euro sie u nas odbyło. Jak odbiorą nam Euro to cała wina spadnie na PO i wtedy się zgodzę z Tobą że to przez Tuska nie ma Euro a nie przez Jarusia :]
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.255