Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Moderatorze! Przeginasz pałę!

strona 1/1

12 grudnia 2007, 22:09 / środa
Albo oślepłem, albo zaginął wątek założony dwa lata temu (przeze mnie zresztą) "Uśmiechnijmy się".
Było tam ponad 900 wpisów. Czy chcesz, byśmy wszyscy opuścili to popieprzone od pewnego czasu (przez ciebie zresztą) forum?
12 grudnia 2007, 22:11 / środa
Proponuję spróbować najpierw kliknąć w link "Wybór forum" z menu po lewej stronie lub bezpośrednio tutaj: odnośnik
Sprawa powinna się w ten sposób szybko wyjaśnić :)
12 grudnia 2007, 22:13 / środa
jak dla mnie sprawa jest wyjaśniona a tu jest odp- odnośnik
PS : nie wiedzialem ze moderator jest lewy i przegina pały :(
12 grudnia 2007, 22:15 / środa
Kliknąłem tu i tam i nic się nie wyjaśniło.
Chyba, że CBŚ pod nowym dowództwem blokuje mi coś.
12 grudnia 2007, 22:18 / środa
No dobra... Luźne gadki... Ale to taka pedalska odzywka.
Mimo wszystko, zwracam honor.
12 grudnia 2007, 22:19 / środa
moboj to juz nawet nie jest śmieszne wejdz w ten odnośnik i zobacz te luźne gat(d)ki :P
12 grudnia 2007, 22:44 / środa
Nie jestem moboj ale miboj. Piszesz, że "to już nawet nie jest śmieszne wejdź w ten odnośnik i zobacz te luźne gat(d)ki"
Panie/pani Pietra (z ksywy nie wynika, jakiej jesteś płci).
Nie zauważyłem zmian na forum. Sorry ... już powiedziałem.
Ale ty (wskazuje na to powyższy cytat), odcinasz się od luźnych gad/tek, bo uważasz to za przegięcie pały.
No wszedłem i co...
Wolę poczytać czasem durne kawały itp..., oglądnąć na you tube śmieszne filmiki, posłuchać wypocin typu " X czy należy się Tobie głos od Lechii", kim był Rudi Hesseling, albo jakoś tam itp., niż czytać nawiedzone pomysły o np. zmianach zimowych, itp.
Mimo, że to nie dotyczy bezpośrednio Lechii, spędzam czas na biało-zielonej stronie i jest mi z tym fajnie.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.427