Gdańsk: piątek, 16 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Piast Gliwice - LECHIA / 09.03.2008 g. 14:30

strona 2/8

26 grudnia 2007, 16:42 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
26 grudnia 2007, 16:49 / środa
Olac napinacza ;>
26 grudnia 2007, 19:29 / środa
LP koszt "specjala" jeszcze nie jest znany. Nie wiadomo też, czy Piast da nam taką ilość biletów, aby opłacało się organizować "specjala". Po raz drugi proszę, abyś nie podawał do publicznej wiadomości informacji, które nie są prawdziwe.

Jeśli Piast da nam większą pulę biletów niż "klatka" w Gliwicach "specjal" zostanie zorganizowany. To jedyna pewna na dzień dzisiejszy innformacja.
26 grudnia 2007, 19:40 / środa
Lwy Północy!!!!! Pisze wyraźnie, że jest to tylko orientacja i nic wiecej!!!!!!! Zastanów sie co piszesz ok??
26 grudnia 2007, 20:50 / środa
Wieszczu,

rozumiem, że jesteś kibicem Zagłębia S., tylko nie rozumiem czemu się tak unosisz i bluzgasz na Piasta, przestań się denerwować bo Święta trwają...

po 1 - zobacz na swoje zgody np. Bielsko, rozumiem że to najwyższa półka jak Wasza druga zgoda Legia
po 2 - czy wszystkie zgody tzw "wielkich klubów" (kibicowsko oczywiscie) zostały robione po to aby te "wielkie ekipy" nie dostawały oklepu na wyjazdach? wiemy dobrze, że nie bo sobie same i tak są wstanie poradzić i to bez tych zgód (nie będe wymieniał z ogólnego szacunku do mniejszych klubów kibicowsko)
po 3 - jak mieliśmy zgodę z Lechią to dystans był taki sam miedzy nami kiedyś jak i teraz i też by Lechia dała sobie radę bez nas wtedy, nie jesteśmy kozakami i znamy swoje miejsce
po 4 - jak byla zgoda to chyba się nie wstydzili jej kiedyś
po 5 - co Ciebie najbardziej ucieszy to teraz nie mamy zgody więc się nie gorączkuj tak

Pozdrawiam
26 grudnia 2007, 21:16 / środa
Dajcie spokoj panowie.
Tyle razy mowilem,ze temat zgod,to nie jest temat na forum,po zatym watek jest na temat wyjazdowego meczu w Gliwicach.
26 grudnia 2007, 21:18 / środa
Gliwicki Piast- bez stresu :-)

1. Nikt z Sosnowca nie będzie nam mówił, z kim wypada mieć zgodę, a z kim nie.
2. Lechia nie robi zgód przez internet.
3. To że wielu z nas szanuje Piasta, nie oznacza że są to początki zgody. Dla przykładu od ponad 15- stu lat mamy dobre stosunki z ŁKS-em, ale przez ten czas nie "dorobiliśmy" się nawet układu.

Ja osobiście mam szacunek do Piasta, ale w temacie zgody byłbym na nie. Nie tak dawno byliście w zgodzie z Odrą Opole i Polonią Bytom.
26 grudnia 2007, 21:18 / środa
LP zmien nicka alnbo nie wypowiadaj sie w imieniu STowarzyszenia bo nie jestes w temacie
nie mąć tary - wyluzuj
26 grudnia 2007, 21:23 / środa
anty Eto, a skąd wiesz kim jestem w stowarzyszeniu?
26 grudnia 2007, 21:46 / środa
pewnie nikim, bo ci co sa kims podobno loguja sie jako Lwy Północy
wiec nie sciemniaj...:)
26 grudnia 2007, 21:55 / środa
Veritas przeciez ta lista jest dla beki i nikt nie bedzie brał jej powaznie wiec dlatego trzeba sie wpisywac:)niezły mam ubaw kibice Zagłebia i Piasta będą sie kłócic kto nam co może na naszym forum,tego dawno nie było:)
26 grudnia 2007, 22:37 / środa
Wieszczu Brachu wiemy że zawsze możemy na Ciebie liczyć nie raz dałeś tego dowód.
Mysle że nie masz co sie denerwowac to tylko internet.Pozdrawiam i mam nadzieje że do bliskiego spotkania:)
26 grudnia 2007, 23:35 / środa
kit napisał: " . . . Chyba są inne sposoby, aby specjal do Gliwic pojechał i to po jak najtańszym koszcie. Może popytacie starego stowarzyszenia jak to było organizowane bez zamieszania . . . "

to może Ty popytaj zanim na przyszłość wyskoczysz z czymś podobnym ? ? ?
27 grudnia 2007, 00:40 / czwartek
Modzie, według jakiego klucza usuwasz posty? Albo jesteś ślepy, albo głupi- bo post przed Wieszczem, już samym nickiem obraża mnie, jak i naszą Lechię. Pogubiłeś się chłopie i to bardzo!
27 grudnia 2007, 00:52 / czwartek
słyszałem że mod ma drugi etat na forum marszczyfredów
27 grudnia 2007, 01:14 / czwartek
mod - co ty chłopie robisz?
i komu?
czytaj z uwgą i usuwaj obcych obrażających, a nie Naszych piszących prawde.
Tylko Lechia, jebać śledzi!!!!!!!!!!
27 grudnia 2007, 01:39 / czwartek
Mod,wroc na pierwsza strone tego watku i przeczytaj,co napisal sledz.
Wez sie kurwa ogarnij,bo mnie wkurwiasz !
Nie chcij,zebym sie wkurwil na powaznie i uwierz mi,ze to nie sa grozby,a ostrzezenie.Ci,co mnie znaja,wiedza,co mowie.
Przestan kurwa robic nam wstyd,bo to nie jest tylko twoje forum !
27 grudnia 2007, 02:17 / czwartek
znam Czarnego i na twoim miejscu zaczal bym sie bac
mozesz juz pakowac manele wypierdalesz z tego forum
27 grudnia 2007, 02:54 / czwartek
Mod czy admin -weż sie ogarnij chłopcze bo obciach nam robisz.Nie dajesz sobie rady to sie pytaj starszych co możesz usunąć:)
27 grudnia 2007, 03:29 / czwartek
Widzę,że braciszek Rudolf też cierpi na bezsenność :-) Panowie mod to też człowiek i może się mylić.Broń Boże nie było moim celem ingerowanie w to,z kim Lechijka ma się ewentualnie bratać,ale na wszystko co związane z hanysowem mam alergię.Proszę o wyrozumiałość :-).
27 grudnia 2007, 10:37 / czwartek
kasować, banować!! Mod musi panować!! ;-)))

A na poważnie to mam nadzieję że na wiosnę na prawde będzie lepiej z naszymi wyjazdami bo stać nas na to. Tym bardziej że mamy ciekawą rundę wyjazdową. Pierwszy przystanek Gliwice ;-)

A MY SWOJE...
27 grudnia 2007, 11:47 / czwartek
Przecież tą stronkę robi raptem kilka osób, nie można tego sprawdzić mada faka kto tu modzi i przetłumaczyć osobiście temu panu, że na tym forum się postów nie usuwa?? Poza tym gość jest wątpliwym Lechistą, widzałem juz wrzuty na nasza Lechijke, ba widziałem tematy nas obrazajace, to gość nic, a usuwa posty naszych, no modzie jak to jest??

Biało-zielone pozdrowienia z UK.
27 grudnia 2007, 12:11 / czwartek
To byla jego ostatnia,tak razaca pomylka......
29 grudnia 2007, 00:58 / sobota
Siemanko jestem z PIASTA czytam se forum i widze że chcecie w sporej grupie przyjechać mam nadzieje że się to wam uda była by fajna atmoswera
29 grudnia 2007, 01:06 / sobota
odnośnik

Trzeba sprawdzać po kolei kto jest za to odpowiedzialny.Może Castorp i jego laczki pomogą rozwiązać problem kasowania wątków i postów.
11 stycznia 2008, 13:53 / piątek
Lechijka wygra 3:1 w Gliwicach na dobry początek II części rundy wiosennej.
12 stycznia 2008, 01:45 / sobota
Witam!

Juz kontaktowalem sie z naszym zarzadem w celu zwiekszenia dla was puli biletow na liczbe nieograniczona.Prosze o kontakt z osoba od was,odpowiedzialna za wyjazdy.Pozdrawiam i zapraszam do Gliwic.
12 stycznia 2008, 01:51 / sobota
No to ładnie Ostreet jestem pewien że sie wszystko dogada i ten meczyk
zapamietamy na długo z dobrej strony:)
12 stycznia 2008, 08:37 / sobota
Ostreet- napisz na maila lwypolnocy@wp.pl
12 stycznia 2008, 10:44 / sobota
Mam pytanie do kibiców Piasta : dlaczego wy tak w dupę wchodzicie Lechii ? Macie maleńki stadionik na 3000 miejsc , mecz z Lechią będzie meczem na szczycie II ligii a wy wolicie żeby na waszym stadionie zamiat waszych 3000 kibiców zasiadło 2500 a przez to wiecej kibiców Lechii ? Dlaczego chcecie pozbawić części swoich kibiców oglądania meczu ? Miejscie trochę honoru i nie róbcie z siebie pośmiewiska na całą Polskę !!! Jak chcecie sobie zrobić zgodę z Lechią to zróbcie to w inny sposób . Jak wam nie wstyd...
12 stycznia 2008, 10:48 / sobota
Człowieku po co to piszesz?????? Twoja sprawa, ze Piast chce nam dac wiecej biletów???? A może zazdrośc co???? Ale z pewnością kornik Cie wpierdala od środka a nawet 28 korników. Nie pozdrawiam
12 stycznia 2008, 11:12 / sobota
Kornik_28 chyba coś ci ten kornik mózg wpierdala! Co Nas interesują Twoje wywody? Masz im coś do powiedzenia to wypierdalaj na forum Piasta!
12 stycznia 2008, 11:30 / sobota
Zgadzam sie z poprzednikiem jak masz pytanie do kibiców Piasta a nie do kibiców Lechii do wejdz na forum Piasta,poza tym kibice gospodarzy wielu druzyn w Polsce niejednokrotnie udostepniali wieksza pule wejsciowek kibicom gosci i to oznacza ze wchodza komus od razu w dupe?Ogarnij sie troche bo przemawia przez Ciebie albo zazdrość albo poprostu głupota
12 stycznia 2008, 12:01 / sobota
kornik, a co mnie obchodzi, że ciebie stary w dupala spawa? Co mnie też obchodzi, że twoja matka puszcza się na pomoście w orłowie? Masz problem, napisz do przyjaciółki.
12 stycznia 2008, 12:42 / sobota
Kornik-komornik
No właśnie-nie róbcie wstydu z siebie i zróbcie zgodę w inny sposób-wy nie dobrzy!!!Słuchajcie kórnika a daleko nie zajdziecie buahaha!!!

cdn.
12 stycznia 2008, 12:48 / sobota
cd.

Np.zaproście naszych kumatych na obiad z lampką wina i obgadajcie temat.Zamówcie po lampce wina żeby wypić brudzia.A jak przyjdzie gościu z różami to kupcie wszystkie i będzie git.

Dziwi mnie skąd się biorą takie wynalazki pokroju castropa czy kórnika!!!Może z kątowni albo z kontyngentu!!!

Pozdro dla nie kumatych i hool's KKS G.Gd.!!!
13 stycznia 2008, 18:15 / niedziela
Wpisy korników (czyli najprawdopodobniej zapskich gejów) i innych gierkowskich frustratów pominę. Koło kindybała mi dyndają ich opinie na cokolwiek. A co do kwestii Lechia-Piast to pamiętam mecz sprzed dwóch lat, 10 maja 2006. i wynik 5-1 dla Piastunek. Byłem-widziałem, przyznam szczerze, że nie było was wtedy po prostu na murawie. A piątala to dawno na Okrzei nie widziałem. Nawet Kormoran w tym sezonie dostał bramę mniej. Nie miałbym nic przeciwko, żeby się historia powtórzyła. Tak czy inaczej musi być nasze zwyciestwo, i rewanż za to 0-3 z początku sezonu (i za ten gol z połowy boiska :( który puścił Humer). A jeśli chodzi o waszą frekwencję w Gliwicach, to przypuszczam, że jednak czterech cyfr nie zrobicie, bo meczyk będzie w TVP. Tak wiec spokojnie, pewnie wejdą wszyscy chętni. Pozdrowienia
13 stycznia 2008, 23:09 / niedziela
bedziemy w 997
14 stycznia 2008, 00:34 / poniedziałek
997 to będzie nas "ochraniało", tylko nie wiem po co.
998 poprosimy o pomoc, aby rozciągnąć klatkę, bo posiadają odpowiedni sprzęt.
999 podawać będą alka-prim co bardziej zmęczonym podróżą.

A nas będzie DUŻO !!!
14 stycznia 2008, 08:18 / poniedziałek
Żura 28, szmaciarzu internetowy, ptasi móżdżku, ty sobie castorpem gęby na forum nie wycieraj, bo mu do pięt nie dosiegasz. Skad ty się wziąłeś, ptasia łachudro, wypadłeś sroce spod ogona, kto cię wysiedział.
14 stycznia 2008, 08:32 / poniedziałek
Marzycielu benek z gliwitz daruj sobie tego gierkowskiego frustrata. Z Lechią to może i wygracie,ale tylko wtedy jak chłopakom po drodze spierdoli się autokar i nie dojadą na czas(tfu,tfu).Jedyne miejsce dla twojego śmiesznego klubiku to maksymalnie klasa okręgowa,tuż obok kormoranów,pelikanów,turów i całej reszty pozostałej fauny.Nawet w tej drugiej lidze wyglądacie jak,ni mniej ni więcej, gówno przy chińskiej porcelanie.
Mam przy tym nadzieję i pewność zarazem,że Lechia wybije wam z łbów marzenia o salonach.
14 stycznia 2008, 09:19 / poniedziałek
wieszczu, pamiętasz 10 maja 2006? Jeśli byłeś na meczu pamiętasz. A i Lechia wtedy dojechała i autobus się nie zdupczył... Powtórka przy obecnej formie Piasta dość prawdopodobna. Może więc trochę szacunku? A co do okręgówki - masz rację jeszcze niedawno Piast błąkał się po klasie B i okręgówkach. W praktyce go nie było. Ale nawet wtedy nie stracił kibiców, choć wielu z nich ma bliżej na stadiony pierwszoligowych śląskich klubów niż na nasz stadion. Co do hanysów i hanysowa - jesteś widzę w tych tematach lajkonikiem i wrzucasz wszystko do jednego worka. Równie dobrze ja mógłbym napisać, że wy jesteście pomorzaki i - Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Szczecin - są po jednych pieniądzach. Lechia, Pogoń, Arka, wszystko jedno. Ale ile byłoby w tym prawdy? Temat kończę, bo jest trochę offtopic. Powodzenia w marcu w Gliwicach, ale wygra Piast. POzdrawiam
14 stycznia 2008, 09:28 / poniedziałek
benek chyba troszkę się pomyliłeś :-).wieszczu pomorzak? Hm...Może być :-)))
14 stycznia 2008, 09:46 / poniedziałek
Tak już całkiem na poważnie.Najpierw wyjechałeś z tekstem:"gierkowski frustrat",potem lajkonik i pomorzak.To w końcu kto?! Zastanów się.Podpowiem ci,co byś mi się nie męczył:-).Zagłębiak-Lechista!
14 stycznia 2008, 11:45 / poniedziałek
Wiadomo o ktorej mniej wiecej bedziemy z powrotem w Gdańsku??

Czemu ten mecz nie moze byc w sobote... bysmy se chociaz odespali................
14 stycznia 2008, 12:07 / poniedziałek
Ja to lubię tu wejść i cokolwiek napisać jako kibic Arki a potem patrzyć jak żuraw i kontratak dostają mega-sraczki jak zobaczą tu mój wpis :-) . Prawda zawsze was w oczy kole . Piast wam chce centralnie w dupe wejść i to kosztem swoich kibiców . Już chyba zapomnieli jak od was po ryjach dostali na jakimś meczu reprezentacji w Warszawie .
14 stycznia 2008, 12:26 / poniedziałek
castorp-żal.pl
Kornik_28-czy ty nie rozumiesz slowa wypierdalaj? co nas interesują twoje pytania do Piasta?

Benek Piast 10 maja 2006 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 2:3 i tym razem nie będzie inaczej :)

Widzę, że i Sosnowiec ma coś do powiedzenia Gliwicom :)
14 stycznia 2008, 12:28 / poniedziałek
no Lechista z Sosnowca ;)
14 stycznia 2008, 15:34 / poniedziałek
Kornik po ryjach wielu od nas dostało,ale ty skoncentruj sie raczej na wpierdolu jaki wy zbieracie.Zamiast łazic po forach Lechii, moze czasem pojedziesz na jakiś wyjazd i spotkasz nas w realu czego tobie życzę
14 stycznia 2008, 15:50 / poniedziałek
Ostreet, daj jakiś namiar na siebie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.259