Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

Piast Gliwice - LECHIA / 09.03.2008 g. 14:30

strona 7/8

10 marca 2008, 19:20 / poniedziałek
A co Osa byłeś na meczu Sląsk -Motor?
10 marca 2008, 19:20 / poniedziałek
czy ktos wie czy jest mecz LECHII gdzies na necie?????
10 marca 2008, 19:27 / poniedziałek
Nie byłem,ale był ten temat poruszony w drodze do Gliwic
10 marca 2008, 19:29 / poniedziałek
a ja ujmę to tak:

wymiana szalikami - ok, w tym przypadku i w tych okolicznościach jak najbardziej, czemu nie

ale już paradowanie w nich czy (o zgrozo) "kręcenie" nimi to niebardzo - a przynajmniej ja bym się nie zdecydował - dlaczego?

poprostu o wiele bardziej szanuję biało-zielone niż czerwono-nieibeskie barwy, bo jestem kibicem Lechii, a nie Piasta.

tak samo bardziej czuję się kibicem Śląska, Gryfa, Wisły czy Pomki niż "Piastolem". i tyle.
10 marca 2008, 19:29 / poniedziałek
Osa- Nie słyszałem by ktoś z Gliwic wrzucał na Wisłę. Widzę, że dobrze zinterpretowałeś mój wpis. Tylko przykład zapodałeś nieadekwatny.
10 marca 2008, 19:58 / poniedziałek
Tak jak mi się wydawało faul po którym padła druga bramka odgwizdany nie w tą stronę. To zawodnik Piasta za nisko zagrywał głową, zawodnik Lechi nie podniósł nogi powyżej pasa przeciwnika. Błąd sędziego chyba że przwinienie zostało odgwizdane za coś innego, ale wtedy nie wiem za co.
10 marca 2008, 21:19 / poniedziałek
Kazdy kto kocha LECHIE ma prawo nosic szalik tej niezwyklej DRUZYNY!!!!
LECHIA NIGDY SIE NIKOMU NIE TLUMACZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DO DZISIAJ W GLIWICACH SA NAPISY LECHII!!!
SA W GDANSKU TACY LUDZIE KTORZY BARDZO SZANUJA CHLOPAKOW Z GLIWIC PO DZIS DZIEN!!!!!!!!!!!!!!!!

ZEBY TO WSZYSTKO ZROZUMIEC TRZEBA MIEC NIESTETY KILKANASCIE LAT WIECEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
10 marca 2008, 21:42 / poniedziałek
Z Widzewem też była kiedyś zgoda, i jakoś nie do pomyślenia jest by ktoś od nas zasuwał w szalu RTSu
10 marca 2008, 21:47 / poniedziałek
watpie zeby ktos wyskoczyl teraz na meczu z wisła w szalu piasta...
10 marca 2008, 21:59 / poniedziałek
tzej

,,watpie zeby ktos wyskoczyl teraz na meczu z wisła w szalu piasta...''

Po tym co tutaj przeczytałem to bym sie nie zakładał:))))
10 marca 2008, 22:14 / poniedziałek
Piro pierdolisz za przeproszeniem jak malorolny. Twoje porownanie Widzewa z Piastem swiadczy albo o Twojej zawisci albo glupocie.
10 marca 2008, 22:43 / poniedziałek
Piro, chyba jeszcze zbyt dużo procentów masz we krwi. Nikt nie będzie biegał w barwach Piasta i nikt nie zrobił z Piastem zgody. Ale obustronny szacunek był, jest i będzie!!!
10 marca 2008, 22:48 / poniedziałek
oczom nie wierzę, przyjęliśmy Was w każdej liczbie, bez napinki - zobacz fotki ze strony Piasta. W...pierdaliście nasze barwy przez okno w obawie przed Wisłą? To po ch..j się wymienialiście.... nie pozdr
10 marca 2008, 22:52 / poniedziałek
wrc, były to sporadyczne przypadki. Niektórym pokemonom uderzył do głowy alk.
10 marca 2008, 22:55 / poniedziałek
napisze to co w sąsiednim temacie:
wrc-nie wiem ile w tym prawdy, że szaliki Piasta poleciały przez okno, pamiętaj, że to tylko forum i różni ludzie tu piszą, ja jadąc w pociągu nie widziałem niczego takiego, żeby jakiś szalik Piasta poleciał, a wręcz przeciwnie, widziałem dużo ludzi w barwach waszych, którzy swobodnie w nich siedzieli w pociągu i po nim chodzili!!! Tak samo po wyjściu w Gdańsku, więc nie radził bym brać zbytnio do siebie tego co jest napisane na tym forum, tylko popytać się ludzi przy następnym spotkaniu jak było naprawdę!!
10 marca 2008, 23:00 / poniedziałek
dla mnie to są moje barwy, mimo, że mieszkam we Wrocławiu. Po wpisach widać, że mieliście niezły ubaw a to boli
10 marca 2008, 23:06 / poniedziałek
Zeto:
"PS- Piast na nasz sektor sprzedał 937 biletów. Do tego jakieś 50-60 osób siedziało w sektorach Piasta. Tak więc pierwszy raz w historii Lechia była na Śląsku w liczbie ponad 1 000 szala."

Chyba mówisz o czasach OSP.
10 marca 2008, 23:19 / poniedziałek
Anonim nie wiem w jakim sepecjalu jechałes ale w drodze do Gdańska nikt nie chodził
w barwach Piasta.Ci którzy nagle poczuli w sobie żyłke kolekcjonerską przezornie pochowali gadżety.Skończmy dyskusje o szalach sprawa jest prosta mamy zgode nosimy szale ,nie mamy zgody NIE NOSIMY!!! I nie chodzi tu o to czy do danej ekipy mamy szacunek czy nie TAKIE SA ZASADY.
10 marca 2008, 23:21 / poniedziałek
ja tez nie widzialem zeby kto kolwiek wywalal wasze szale , moze tak jak mowi kontratak jakies sporadyczne przypadki
10 marca 2008, 23:34 / poniedziałek
wogle nie kumam tego po co by ktos sie miał wymieniac szalem aby go po chwili wyjebac????
10 marca 2008, 23:41 / poniedziałek
KrytykFilmowy
10 marca 2008, 23:06 / poniedziałek
Zeto:
"PS- Piast na nasz sektor sprzedał 937 biletów. Do tego jakieś 50-60 osób siedziało w sektorach Piasta. Tak więc pierwszy raz w historii Lechia była na Śląsku w liczbie ponad 1 000 szala."

Chyba mówisz o czasach OSP.

No chyba jednak o wszystkich wyjazdach Lechii. Tak się składa, że sam w latach 80-siatych jeszcze nie jeździłem, ale znam z tamtego okresu kilku stałych wyjazdowiczów- nawet oni mówią, że największa liczba to 600 osób na Górniku Zabrze na początku lat 80-siątych.
Lata 90-siąte, to już moje czasy, w których największa liczba to 300 osób na reprezentacji.

tzej
10 marca 2008, 23:34 / poniedziałek
wogle nie kumam tego po co by ktos sie miał wymieniac szalem aby go po chwili wyjebac????

Nikt kto dostał szal, nie wyjebał go przez okno. Po prostu kilku pokemomów po alku wyrzuciło szale 3-4 małolatom.
Fakt, że co innego wymienić się na barwy, a co innego je potem nosić.
10 marca 2008, 23:49 / poniedziałek
Dajcie juz spokoj panowie .
Dawno juz po meczu,a wy bedziecie sie teraz przekonywac o swoich racjach ?!
To bez sensu.
11 marca 2008, 00:00 / wtorek
Czarny68, pozdrowienia z najtrzeźwiejszego przedziału ;-)))
11 marca 2008, 07:02 / wtorek
Pytanie:w końcu ilu Nas tam było?7 wagonów po 80 miejsc=560,nie wszyscy mieli miejsca,więc pociągiem nie pojechało Nas więcej niż 600.Na miejscu były już zgody w liczbie max.80głów,na sektorze gospodarzy kilkanaście osób(tyle widziałem).Osobiście wydaje mi się,że nie było Nas więcej niż ok.700 osób

"Wagon 5,przedział B!Jebać,jebać,jebać-Cracovie!" :-)
11 marca 2008, 08:07 / wtorek
Zeto:

No chyba jednak o wszystkich wyjazdach Lechii. Tak się składa, że sam w latach 80-siatych jeszcze nie jeździłem, ale znam z tamtego okresu kilku stałych wyjazdowiczów- nawet oni mówią, że największa liczba to 600 osób na Górniku Zabrze na początku lat 80-siątych.
Lata 90-siąte, to już moje czasy, w których największa liczba to 300 osób na reprezentacji.

Jeszcze dobrą liczba w połowie lat 80 byliśmy na meczu zgodowym z Ruchem
ale tam chyba tez nie było nas 1000
11 marca 2008, 08:25 / wtorek
sid.pl- biletów na nasz sektor poszło 937. To jest info od dyr Piasta, który stał w naszym sektorze przez całą sprzedaż. W pociągu jechało max 600 osób, dolicz Mławę i Nowy Targ, Śląsk i Wisłę, a także kilkanaście samochodów. Z dobrych źródeł wiem, że sporo osób jeszcze jest w Gliwicach.
11 marca 2008, 19:53 / wtorek
Poniżej link do filmiku Mulata z Pelplina.Wyjście z pociągu i przejście przez tunel.Słaba jakość,bo z komórki.W rzeczywistości śpiew miazga:-)
odnośnik
11 marca 2008, 20:11 / wtorek
W skrócie Wasz przyjazd, mecz, doping...
odnośnik
11 marca 2008, 20:19 / wtorek
Oj "Hej Lechia gol.." oraz "Lechia Biało-Zieloni.." dwa momenty które jeśli chodzi o śpiew rozgrzały wszystkich do czerwoności. Wogóle przydał się ten bęben czasem czy nie ?:)

Co do wyjazdu mega wyjazd. Pozdroo dla Piasta i naszych zgód. Pozdro dla wagonu nr. 2. Niema to jak jechać na drugi koniec POlski warto oj warto:) Pobiliśmy chyba rekord frekwencji:)

PS. Pozdroo dla Manueli :)
11 marca 2008, 20:21 / wtorek
Warto jeszcze dodać:

"Oprawca, oprawca, oprawca!!!" ;-))
11 marca 2008, 20:24 / wtorek
Tak jest-OPRAWCA byl the best !!! :-)
11 marca 2008, 20:29 / wtorek
Limak a jakże bęben był super!Szkoda tylko,że nie chciałes zaśpiewać dla pewnego przedziału w wagonie nr 2;-)) o co byłes usilnie proszony.
Może w drodze do Jastrzębia..?;-))
11 marca 2008, 20:31 / wtorek
W filmiku, który umieściłem pojawił się ciekawy komentarz: "między sympatykami Piasta i Lechii od dawna istnieje kibicowska sztama". Chyba słońce za bardzo w niedziele grzało lub reporter cofnął się o jakieś 20 lat...
11 marca 2008, 21:29 / wtorek
d.g. pamiętam pamiętam :D Ale to była pułapka mówiłęm :) Ehh czuję że zawiodłem :)

OPRAWCA OPRAWCA !!! :):) Kogo był pas ??:P Jeśli można spytać:)

Pozdro wesoły wagon nr 2:D
11 marca 2008, 21:39 / wtorek
OPRAWCA, OPRAWCA, OPRAWCA- takiej jazdy dawno nie było-pozdro dla kumatych z wagonu nr.2 i Limaka który to jak było widać zajebiście przepracował zimę, jest w formie, gardło sprawdzone (oprócz jednego przedziału) i oczywiście pompki-są mu nie straszne i może je robić do bólu !!!

AAA i pozdro dla pewnego śledzia z dziarą na czole który to został przywiązany do frytek!!!
11 marca 2008, 21:45 / wtorek
i miał ogórka w rozporku :D
11 marca 2008, 21:59 / wtorek
taaa, przez rozpięty rozporek hehehe
11 marca 2008, 22:10 / wtorek
No tak, chcesz jechać do Jastrzębia, pokaż że masz formę ;-)

Tylko że młodzież teraz nawet do dziesięciu liczyć nie potrafi :D
11 marca 2008, 22:12 / wtorek
Powiem jedno-bylo zajebiscie !!! :-)))
11 marca 2008, 22:23 / wtorek
Zeto -z tą młodzieżą i jej liczeniem to się z Tobą za bardzo nie zgodzę bo np. kolega z Tczewa w/w 2 przedziału liczył co nie którym podczas robienia pompek jak się należy czyli: 1 ,2, 3, 7, 4, 3, 2 , 1, 6, 4 itd...
11 marca 2008, 22:36 / wtorek
Limak zapomniałeś dodać o pozdrowieniach dla rycha i wucefa !
11 marca 2008, 22:41 / wtorek
W wagonie nr2, nie było nikogo z Tczewa. Zbyt dużo piłeś panie żuraw!!!
11 marca 2008, 22:43 / wtorek
Limak faktycznie dobrze przepracował zimę pod względem przygotowania kondycyjnego (pewnie non stop walił w bęben!). Jednak jest słaby mentalnie. Mówiąc wprost zjadła go trema. Limak - jeśli przed 8 osobami wstydzisz się zaprezentowac swoje talenty muzyczne (wokal) to jak ty chcesz w sobote walić w bęben przy 10-tysięcznej publiczności. Popracuj nad tym ;-)
11 marca 2008, 22:51 / wtorek
Animag, nie masz moralnego prawa oceniać Limaka :-) może nie zaśpiewał, ale pompki zrobił bezbłędnie. Ty natomiast, o ile mnie pamięć nie myli, wydygałeś przed pompkami. Czy ktoś pamięta typa w stringach? Niezła beka z niego była :-)
11 marca 2008, 22:56 / wtorek
Ja pamiętam:))))) To ten co mówił, że je nosi żeby pryszczy na dupie nie miec. A to taskie proste, wystarczy ją myc
11 marca 2008, 22:57 / wtorek
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
11 marca 2008, 23:00 / wtorek
kontratak - ja pamiętam :)
11 marca 2008, 23:04 / wtorek
I mówił jeszcze, że ma małe jaja że stringi mu je zasłaniają. Tylko nie pamiętam jaką on miał ksywę :-)
11 marca 2008, 23:08 / wtorek
Właśnie mnie też ona ciekawi, mhm... Ciekawe czy ma konto na forum?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.388