Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Piast Gliwice - LECHIA / 09.03.2008 g. 14:30

strona 8/8

11 marca 2008, 23:15 / wtorek
Moją uwagę przykuł też fakt, że na wyjeździe było mnóstwo osób, które były na swoim DRUGIM wyjeździe. Kogo z małolatów nie spytać, który to twój wyjazd to każdy bez zająknięcia mówił, że DRUGI! Jąkać się zaczynali dopiero, gdy mieli podać szczegóły ich pierwszego wyjazdu. Poza tym był jeszcze OPRAWCA!!! :-) On z każdego wycisnąłby prawdę!
11 marca 2008, 23:18 / wtorek
Chyba ma. Coś mi świta, że wszyscy do niego mówili żur. A on coś gadał- wagon 2, przedział 8.
11 marca 2008, 23:22 / wtorek
A pamiętacie gościa, który powiedział przed pasowaniem, że jeździł na GKS? Coś mi świta, że on dla sportowych faktów pisze, więc to chyba był ten słynny Zeto, z naszego forum!
11 marca 2008, 23:28 / wtorek
Został rozkminiony. Ciekawe czy Castorp był?
11 marca 2008, 23:36 / wtorek
Postawa piłkarzy bez komentarza,choć są opinie że nie było tak źle. Z klatki inaczej jednak to wyglądało :(

Wyjazd konkretny, nie ma co narzekać na małe incydenty, bo przecież to nie wycieczka ZHP żeby każdy stał pod swoim przedziałem i odliczał po kolei ;( a i ilość fanatyków pokaźna!

Najbardziej rozgrzało ostatnie 20min pierwszej połowy,czyli "Lechia Biało-Zieloni" przy bębnie! To było niesamowite, teraz łatwiej zrozumieć np.Chorwatów jadących jedną pieśń przez znaczną część meczu! Normalnie szał!!!

Dzięki dla Stowarzyszenia za organizacje!

Pozdrowienia dla tych co udawali że spali ;)

Aejaejao!!!
11 marca 2008, 23:36 / wtorek
Mojego "młodszego" dopiero w drodze powrotnej starzy dopadli. Nieźle się kamuflował. A, że większość starszyzny była już zmęczona, zaliczył skromne pasowanie, tylko od ok. 10. Tulsa sobie zapamięta, bo skroił mu tyłek nadprogramowo, hihi.
12 marca 2008, 02:32 / środa
odnośnik

relacja z przyjazdu gości i meczu w panoramie gliwickiej
12 marca 2008, 09:19 / środa
Marek - młodszy potem sobie odbił pasując kumpla , którego to już był któryś wyjazd z kolei.To się nazywa solidarność ,gość ukryć swoją prawdziwą tożsamość , dostał konkretnie a wszystko po to ,by solidaryzować się w bólu z wyjazdowym narybkiem :D

Limak z Kruszwicy ! To postrach każdej ulicy !
12 marca 2008, 09:25 / środa
Trochę masło maślane wyszło z tą "solidarnością wyjazdową" ale to przez postrach z Kruszwicy , o czym już zdążyłem napisać w poprzednim poście !

do zobaczenia na kolejnym wyjeździe , miejmy nadzieję , że będzie on jeszcze bardziej udany i będziemy wracać w dobrym humorze po zwycięstwie LECHIJKI !
12 marca 2008, 15:36 / środa
Sorry, ze tak jeszcze zanudzam ostatnim wyjazdem ale Pan animag jest nie poprawny moja forma jest naprawdę dobra, a pompeczki = chociaż jedna była:) Cóż żuraw też pozdrawiam . Stringi były mocne, ale nie tak mocne jak Oprawca ten to był postrachem. Nie no wogóle na Jastrzębie Oprawca też jedzie ??:P A i żadna Kruszwica !!!!!!!!!

PS. Jacaraca widzisz potrafimy :D:D
12 marca 2008, 17:44 / środa
kontratak
11 marca 2008, 23:18 / wtorek
Chyba ma. Coś mi świta, że wszyscy do niego mówili żur. A on coś gadał- wagon 2, przedział 8.

napewno nie 8 tylko 7 !
12 marca 2008, 21:32 / środa
Limak szacun dla ciebie!!!!

wyjazd moge podzielic na 2 czesci: na fazie i po fazie, z pierwszej czesci malo pamietam :) z drugiej 2 hasla:
Oprawca!!! Oprawca!!! Oprawca!!!
albo
Pokaz stringi !!! Pakaz stringi!!!! (ciekawe do kogo krzyczelismy :) )

dobre bylo tez to jak koles po paru godzinach wyjazdu z Gliwic wpadl do przedzialu i szukal skrzyni w ktorej przed brama na stadion zostawil fanta w postaci komorki !?!? zostal odeslany do 8-go wagonu :)

generalnie wyjazd na plus!!! z takich rzeczy ktore mnie jeszcze zaskoczyly to zyczliwosc Gliwidczan, wracalismy na dworzec a oni nam bili brawo, bylem lekko w szoku
Pozdrwawiam kibicow z Gliwic
12 marca 2008, 21:39 / środa
link ktory wkleil Verde wystepuje 2 razy :) chyba za pare lat pokaze to dzieciom...
12 marca 2008, 21:55 / środa
Lepiej dzieciom nie pokazuj !
Wygladasz podobny zupelnie do nikogo :-)))))
12 marca 2008, 22:07 / środa
co jak co ale Czarny Eurogift i Lewy najlepsze Twarzówki na tym filmie macie :D
12 marca 2008, 22:11 / środa
no fakt, ciezko mnie tam rozpoznac (przeciez bylem po dlugiej podrozy :) )
ale jak sie wypije 2 piwka to od razu bardziej ęwyraznyę jestem :)

prosze jeszcze o odpowiedz na pytanie: PODOBNO KTOS W WAGONIE NR 2 JECHAL NA GAPE, CZY KTOS ZNA JEGO PERSONALIA!?!?!?!?!
12 marca 2008, 22:26 / środa
Chlopie !!!
Lepiej nie pytaj !
Z tego co wiem,koles podobno byl z Gedanii !
Wiecej nie powiem,bo mi zycie mile,nawet na wyspach mnie znajdzie !
13 marca 2008, 01:15 / czwartek
to chyba ogorek jechal na gape , ale on byl chyba ze szparki :)))
13 marca 2008, 11:01 / czwartek
Do Rykosz: nie mam pojęcia kto robił tę fotke :)
14 marca 2008, 07:12 / piątek
14 marca 2008, 20:27 / piątek
Ty arka psy a o jakim ogorku mowisz z wagonu 2? :)
14 marca 2008, 23:37 / piątek
te verde co ty mi tu jakas żydowska propagande wrzucasz ;-))
1 2 3 4 5 6 7 8
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022