Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Stowarzyszenie ''LWY PÓŁNOCY''

strona 1/6

14 grudnia 2007, 22:40 / piątek
Co koledzy sa tacy skromni ?
Pisza o tym w ''Fakcie'',mowia o tym na Lechia pl,a z waszej strony cisza ?
Prosze kogos kompetentnego,o wyjasnienie w tej sprawie :-)
14 grudnia 2007, 23:18 / piątek
Stowarzyszenie "Lwy Północy" zjednoczyło wszystkie grupy do tej pory działające w Lechii. Stowarzyszenie będzie odpowiedzialne za wszystko, co dotyczy kibiców naszej Lechijki. Pierwsza akcja, to dzisiejsza Wigilia w domu dziecka. Oczywiście, wszyscy chętni do aktywnego działania, są mile widziani.
14 grudnia 2007, 23:49 / piątek
ciekawe skad na "wyspach" jest fakt
z tego co widac na forum nie ma zbyt wielu kompetentnych osob
albo stowarzyszenie woli duzo robic niz duzo mowic
15 grudnia 2007, 00:00 / sobota
Emigracja nie spi i jest czujna :-)
15 grudnia 2007, 19:03 / sobota
15 grudnia 2007, 21:08 / sobota
no nie wierze, w końcu znaleźli pismaki szukajace sensacji pozytywy !! szok
17 grudnia 2007, 22:56 / poniedziałek
Czarny tak jak pisałes w jakimś innym poście, i tak jesteś Lwem Północy:)))).
Pozdrawiam
18 grudnia 2007, 18:32 / wtorek
Dobrze znowu Ciebie widziec Pilar :-)
Pozdrawiam
19 grudnia 2007, 12:08 / środa
Czy z okazji powstania Stowarzyszenia "Lwy Północy" przewidziane jest wydanie z tej okazji jakiegoś gadżetu?

Np. metalowy znaczek na igiełkę przedstawiający Gdańskie Lwy trzymające - zamiast herbu Gdańska - flagę Lechii.

Emisję gadżetu można połączyć z jakąś akcją charytatywną.
20 grudnia 2007, 15:41 / czwartek
Od dziś wszystkie akcje Stowarzyszenia Lwy Północy będą podpisane odpowiednim nickiem. Co do rozpiski finansowej forum nie jest najlepszym miejscem na rozliczenie pieniędzy. Każdą osobę zainteresowaną zapraszamy na spotkania Stowarzyszenia (daty i godziny spotkań będą podane na forach) gdzie będzie mogła od skarbnika lub członków zarządu dowiedzieć się szczegółowo o finanse. Z swojej strony gwarantujemy że całkowity zysk po odjęciu kosztów produkcji wpływa do Stowarzyszenia i będzie spożytkowany na cele statutowe (oprawy,wyjazdy,poprawa dopingu).
26 grudnia 2007, 15:03 / środa
Zapraszamy wszystkich chętnych na walne zebranie nowego stowarzyszenia. Mile widziani ludzie chcący pomagac i działac. Nowi pomysłodawcy szczegółnie mile widziani. Pozdrawiam
26 grudnia 2007, 15:22 / środa
L P - A może tak przy okazji, podałbyś datę, godzinę i miejsce?

Jestem za stary, aby bawić się w zgadywanki, hihi.

Pozdrawiam
26 grudnia 2007, 15:39 / środa
napewno odbedzie się w styczniu. Data i godzina zostanie podana
26 grudnia 2007, 18:07 / środa
mam nadzieje ze wezmiecie pod uwage fakt ze sa ferie zimowe i duzo osob wyjezdza
26 grudnia 2007, 19:24 / środa
L P- w jednym z tematów jest napisane, że tylko nick "Lwy Północy" podaje oficjalne info związane ze Stowarzyszeniem. Tak więc proszę, abyś nie pisał nic o Stowarzyszeniu, szczególnie że do Walnego Zebrania Członków jest jeszcze wiele roboty. Tak więc termin, miejsce i godzina spotkanie zostaną podane w odpowiednim momencie.
26 grudnia 2007, 19:42 / środa
Lwy Północy czemu piszesz to co ja pisze???? Za duzo % po świętack?:). Pozdrawiam
26 grudnia 2007, 22:03 / środa
zmien nicka i spadaj, czlowiek nazarty i napity a ty wkurwiasz :)
26 grudnia 2007, 22:14 / środa
LP zamknij się!!!!
26 grudnia 2007, 22:18 / środa
Olać nick LP!!!!!!!!!!!
27 grudnia 2007, 00:38 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
27 grudnia 2007, 16:31 / czwartek
Żeby nie było nieporozumień, do czasu zawiązania nowego stowarzyszenia najlepiej zasięgać informacji na stronie lechia.org.pl

Na razie jedyna oficjalna informacja jest następująca:

Kibice Lechii postanowili powołać do życia nowe stowarzyszenie.
Inicjatorzy zaproponowali nazwę dla nowej organizacji "Lwy Północy", a za cel wzięli sobie skonsolidowanie i umocnienie środowiska Kibiców Lechii. Pomysł został bardzo dobrze przyjęty, odbyły się już pierwsze spotkania. Aktualnie trwają formalności związane z rejestracją stowarzyszenia i przygotowanie do pierwszego walnego zebrania, na którym zostanie przyjęta ostateczna nazwa oraz wybrane zostaną władze.
Nowe stowarzyszenie tworzyć będą min. osoby dotychczas działające aktywnie w 'Lechistach', co powinno gwarantować sprawną organizacje i przejrzystość działań. Dzięki temu już dziś wiadomo, że podstawową formą komunikacji w stowarzyszeniu będzie tworzony właśnie zupełnie nowy portal internetowy z forum dostępnym tylko dla osób zarejestrowanych i autoryzowanych. Ważne informacje jak np. termin pierwszego walnego zebrania lub internetowy adres oficjalnego portalu pojawiać się będą również na innych stronach internetowych Lechii. Osoby bliżej zainteresowane nowym stowarzyszeniem prosimy o kontakt na razie jeszcze na oficjalny adres stowarzyszenia 'Lechiści' info@lechia.org.pl
27 grudnia 2007, 21:32 / czwartek
"... Nowe stowarzyszenie tworzyć będą min. osoby dotychczas działające aktywnie w 'Lechistach', co powinno gwarantować sprawną organizacje i przejrzystość działań..." - no nie wiem czy akurat ten fakt jest gwarancja sprawnej organizacji :)
27 grudnia 2007, 22:55 / czwartek
Podaj więc przykład czego "Lechiści" nie zorganizowali w sprawny sposób...
27 grudnia 2007, 23:11 / czwartek
że niby nic ? gdzież odrobina samokrytycyzmu ?

szumnie zapowiadana organizacja i dystrybucja biletów grupowych na wyjazd do Janikowa . . . .
petycja w sprawie bieżni lekkoatletycznej . . . z której rakiem się wycofano

wystarczy ? ? lepiej żeby tak, bo i nie ma co się w tym grzebać

ogólnie co do zdania wyłuskanego przez anty-Zeto mam dokładnie takie same wrażenie jak On ---> jesli to ma byc gwarancja solidnosci to ja się boję że się obawiam

mam nadzieje że to gwarancja nie jedyna
oby
27 grudnia 2007, 23:24 / czwartek
Na wyjazd do Janikowa w II lidze była prowadzona dystrybucja biletów grupowych na pociąg rejsowy i nie przypominam sobie z tym żadnych problemów. Ok. 300 osób dotarło w ten sposób na mecz.

Co do bieżni lekkoatletycznej to nie była inicjatywa "Lechistów", raczej kilku członków i z braku zainteresowania temat umarł.

Nie chcąc wdawać się w dalszą polemikę (z mojej strony nieobiektywną) to stwierdzam, że oprócz "gorących głów" nie było na Lechii w ostatnich latach tak sprawnie i przejrzyście działajacej grupy.
27 grudnia 2007, 23:37 / czwartek
Jak dla mnie to stowarzyszenie obumierało, nie radzili sobie autorytetu też nie mieli za dużo.Mam nadzieje że nie stoją za tym nowo powstającym i nie jest to tzw. ucieczka do przodu
27 grudnia 2007, 23:47 / czwartek
Oby nowe działało przynajmniej tak jak stare bo na razie to tylko szumi w internecie poprzez Lewego i jego wirtualny jarmark hyhy. Byle autorytety nie skonczyły jak zwykle na gadaniu jak to na Lechii kiedyś zajebiście bywało i że teraz jest chujowo. Zycze nowemu stowarzyszeniu by nie skończyło na hukach, bo trzeba przyznać Lechistom ze oni robili mało się z tym afiszujac.
27 grudnia 2007, 23:47 / czwartek
Na wyjazd do Janikowa w II lidze była prowadzona dystrybucja biletów grupowych na pociąg rejsowy i nie przypominam sobie z tym żadnych problemów. Ok. 300 osób dotarło w ten sposób na mecz.

? ? ? ? "była prowadzona" ? ? ?
a ja i owszem, przypominam sobie, problemy były, heh,
wbrew nim na mecz pociągiem dotarło ok 100-120 osób, żadne tam 300

". . . Co do bieżni lekkoatletycznej to nie była inicjatywa "Lechistów", raczej kilku członków i z braku zainteresowania temat umarł. . . "

pismo było sygnowane "Lechistami" i nie wiedziec czemu powoływało się na opinię szeroko pojętego srodowiska kibiców (zalecam - odnajdz tekst i przeczytaj)
a umarło bynajmniej nie z braku zainteresowania - ale że w sposób oczywisty było sprzeczne z oczekiwaniami kibiców, te "kilka osób" które się powoływały na środowisko otrzymały delikatną reprymendę, polecenie wycofania się z podobnych bzdur
to zdecydowanie nie to samo co . . . brak zainteresowania

" . . . Nie chcąc wdawać się w dalszą polemikę (z mojej strony nieobiektywną) to stwierdzam, że oprócz "gorących głów" nie było na Lechii w ostatnich latach tak sprawnie i przejrzyście działajacej grupy. . . ."

otóż to . . . . nie kontynuujmy tego, bo to niczemu nie służy, sameś poprosił o przykłady podałem dwa pierwsze z brzegu które mi przyszły do głowy

wolny kraj, stwierdzasz swoje, dobre Twoje prawo
ale . . . bądź konsekwentny i . . . . uznaj iż są na Lechii osoby którym takowa gwarancja niekoniecznie cokolwiek gwarantuje
i nie ma co się na nie obrażać, tak po prostu jest, każdy ocenia podle własnego uważania

a akurat w wykonaniu "Lechistów" raz bywało tak a raz siak,
przeplataniec, jak w życiu,
28 grudnia 2007, 00:03 / piątek
Absolutnie się nie obrażam i nie odbieram nikomu prawa do krytyki. Bo tak jak napisałeś bywało różnie, nie zawsze wszystko wychodziło, nie zawsze wszystko miało taki rozmach jaki powinno mieć. Ale można przecież dla przeciwagi w tym miejscu wymienić co najmniej kilkadziesiąt udanych akcji "Lechistów".
Obecność "Lechistów" w nowym Stowarzyszeniu na pewno może mu pomóc.
28 grudnia 2007, 00:57 / piątek
OK : ) niech Ci bedzie

jeżeli m.in. te dwa przykłady o które dopytywałeś nazywasz niedostatecznym brakiem rozmachu to niech Ci będzie :) poddaję się ;)

z resztą posta całkowicie się zgadzam
pewnie niekoniecznie będą gwarantem :) sukcesu, solidności, sprawności (czyli tych "rzeczy" z którymi nie każdy ich kojarzy, do czego zapewne pił anty-Zeto)
ale . . . to pewne, uczynią jeszcze wiele dobrego dla imienia Lechii, jak już zresztą uczynili nie raz,
zwłaszcza jeśli odnajdą się w szerszym spektrum ze swą motywacją ku działaniu

pzdr
28 grudnia 2007, 04:05 / piątek
Verde, Ty najwyraźniej nie ogarniasz co się dzieje dookoła.
Wystarczy przyjść na spotkanie, o których powiadamiają by najmniej nie ‘Lechiści’, na których każdy może wyrazić swoje obawy co do osób zawiązujących nowe stowarzyszenie, jak i co do pomysłów na jego funkcjonowanie.
Zamysłem dla nowego stowarzyszenia jest również działalność w sferach, w których ‘Lechiści’ do tej pory spisywali się bardzo dobrze, dlatego to doświadczenie jest wykorzystywane, podobnie jak sama organizacja działalności.
Co do tych kwestii nikt nigdy do ‘Lechistów’ nie miał zastrzeżeń.
Nowe stowarzyszenie ma zwiększyć rozmach tych działań nie przekreślając dorobku poprzedników.
Jeśli masz inny pomysł na lepszą organizację chociażby wyjazdów, to po prostu powiedz o tym na najbliższym spotkaniu zamiast prężyć się przed monitorem.
Sprzed klawiatury na prawdę nie przekonasz się, że życie kibiców Lechii jest znacznie bogatsze niż interesujące Cię wyjazdy.
28 grudnia 2007, 09:11 / piątek
Nie ma co ukrywać,że w porównaniu do innch Stowarzyszeń w Polsce,Lechiści nie byli naljepsi.Było minęło,teraz szanse mają inni,więc na razie nie ma co krytykować tylko czekajmy na działania.Na forum nic nie zrodzimy
AveLechia
28 grudnia 2007, 10:39 / piątek
Tak sobie czytam,czytam i juz mnie ponosi !!!
Jak zwykle pojawiaja sie malkontenci,dla ktorych powstajace cos nowego,z gory skazane jest na porazke.
Dla otworzenia niektorym oczu,chcialbym powiedziec,ze jeszcze stowarzyszenie jest nie zarejestrowane,a juz jest trzy razy wiecej ludzi,chetnych DO POMOCY,niz to bylo dawniej !!!
To zle ???!!!
Mysle,ze nie,bo wiadomo,ze czym wiecej ludzi dziala,tym lepsze beda tego efekty.
Nie bede sie wiecej rospisywal na temat nowego stowarzyszenia,bo nie do mnie to nalezy.Chce tylko zaznaczyc,ze ocenic dzialalnosc,to mozemy po jakims czasie,a nie juz na starcie.

Mohort LG.
Wypominasz jakis tam ''jarmark forumowy'',to mam dla ciebie propozycje :
Ty wybecalujesz 30 tysiecy zlotych na specjal do Gliwic,ja zasponsoruje tam oprawe, ok ???!!!
Idziesz na to ? :-)
28 grudnia 2007, 11:15 / piątek
Ludzie opamiętajcie się! Ciężko chwalić "Lechistów", bo w całej rundzie zorganizowali dwa wyjazdy. Tylko mam pytanie- Kto zrobił w tej rundzie, więcej niż oni? Na Lechii zapanowała moda na gotowe. Każdy ma wszystko w dupie, a jedyne co nam wychodzi to krytyka. Jeśli któryś z krytykantów zasponsoruje specjala do Gliwic, to ja kupię 100 rac na mecz z Płocką Wisłą i kolejne 100 na mecz z Legią.
28 grudnia 2007, 11:38 / piątek
Nie zamierzam się licytowac bo do niczego to nie prowadzi, ale gwoli ścisłości zorganizowane wyjazdy w tej rundzie były 3 (Turek, Płock i Stalowa Wola). Ponadto, Lechiści zorganizowali dodatkowe doczepione 3 wagony wyłącznie dla kibiców podczas przejazdu pociagiem rejsowym na Motor do Lublina.

Na Pruszków była ograniczona ilość biletów i mimo wcześniejszego zamówienia na autobus zdecydowaliśmy sie go odmówić. Na Kmitę do Zabierzowa połączoną z gościną w Krakowie większość podróżowała w róźnych porach i dniach - uznaliśmy że nie ma sensu niczego organizować.
Podbeskidzie to środa, na dodatek bezpośrednio po Lublinie - nie zorganizowalismy i też cięzko się z tego tłumaczyć (chwała Verde, ze nie było tam zera).

Na pewno nie był to sezon wyjazdowy naszych marzeń... Też licze, że wspólnymi siłami w nowym Stowarzyszeniu bedziemy organizowali wyjazdy wszędzie i o każdej porze dnia i tygodnia. Trzeba się liczyć jednak z wieloma przeciwnościami, z których mozna zdać sobie sprawę dopiero, gdy się coś organizuje.
28 grudnia 2007, 11:52 / piątek
Czarny - jezeli jarmark zaprocentuje specjalem to jak najberdziej popieram incjatywe. Tyle ze tak jak wczesniej wspomniałem- trzeba to wyraźnnie napisac na co ida środki.

Co do krytyki Lechistów to robili co mogli, jak napisal Kontratak nie bylo nikogo robiacego więcej. Teraz bedzie lepiej
28 grudnia 2007, 11:57 / piątek
z tego co wiem to tym całym "jarmarku" nie ma samowolki
cały zysk szedł tam na co była sprzedaż przeznaczona

tak przy okazji napisz wszystkim Mohort co takiego zrobileś, czym się możesz pochwalić
28 grudnia 2007, 11:58 / piątek
Mohort_LG, wierz mi, że ten "jarmark Lewego" przynosi całkiem dobre efekty, o czym przekonały się chociażby dzieci z domu dziecka na Oruni. Od teraz, każda taka inicjatywa będzie firmowana przez Lwy Północy, tak więc będzie całkowita jasność na co idzie zysk.
28 grudnia 2007, 12:21 / piątek
"Trzeba się liczyć jednak z wieloma przeciwnościami, z których mozna zdać sobie sprawę dopiero, gdy się coś organizuje."

otoz to...

niestety, wiekszosc z kibicow, ktorzy nigdy nie mieli nic wspolnego z organizacja chociazby wyjazdow, nie mowiac juz tutaj o innych akcjach, nie znaja pewnych realiow...

gdybyscie byli zainteresowani dzialniem na rzecz kibicow Lechii, zapewne widzielibyscie ile potrzeba ciezkiej pracy, czasu i zapalu, by cokolwiek zorganizowac i Wasze wypowiedzie bylyby nieco inne...

z calym szacunkiem, ale uwazam, ze narzekac ma prawo tylko ten, ktory daje cos od siebie i robi cos dla dobra klubu - i nie mowie tutaj o pojechaniu na kilka wyjazdow

oczywiscie nie moge byc calkowicie jednostronny i stwierdzic, ze "Lechisci" za kazdym razem spisali sie na medal, ale uwierzcie, ze w kilkanascie osob dzialalnosc na rzecz klubu i kilkutysiecznej rzeszy kibicow, nie jest rzecza prosta..

powstanie nowego Stowarzyszenia to szansa, by akcje, ktore wiekszosc z nas uznaje za priorytetowe, czyli wyjazdy, ciuchy Lechii, czy ultraska, nabraly nowej jakosci i ruszyly z kopyta.
jednak do tego potrzeba bedzie czlonkow, ktorzy rzeczywiscie, na codzien, beda osobami aktywnymi - bo zadne pieniadze nie zalatwia sprawy, jesli osob do roboty bedzie malo

obecnosc grupy 'Lechistow' w nowym Stowarzyszeniu pozwala na wprowadzenie sprawdzonej formy dzialnia, o ktorej dowiecie sie, jesli bedziecie zainteresowani tym dzialniem...

powodzenie calej akcji jaka jest zalozenie "Lwow Polnocy" uzaleznione jest od rzeczywistej dzialanosci nowych czlonkow oraz od podporzadkowaniu sie konkretnym mechanizmom tej dzialalnosci - bo nie oszukujmy sie, trzeba tego Lwa trzymac za morde :)
28 grudnia 2007, 14:13 / piątek
Mohort_LG dalej nie odpowiedziałeś uzarnemd. Ma szykować kasę na oprawę w Gliwicach? Ja w sumie też nie wiem, czy zamawiać już race.
28 grudnia 2007, 15:00 / piątek
pewnie juz kase kombinuje na specjal

i pewnie jak zbierze to powie ze tylko mu starczylo na skrzynke "specjala"
28 grudnia 2007, 17:46 / piątek
Uzyskana informacja, że kasa Lewego (nie mylić z lewą kasą) idzie na specjala w zupełności mnie satysfakcjonuje. Więcej już nie mam zamiaru się tym temacie wypowiadać do czasu wyjazdu, bo to nie ma sensu.

ps. Wezmę do pociągu kratę specjala i dwie race.
28 grudnia 2007, 17:55 / piątek
Mohort_LG:
Po pierwsze to nie jest i nigdy nie była kasa Lewego.

Po drugie, podobne akcje (Lewy robił ich najwięcej), robili Limak, Khatos czy ReapeR.

Po trzecie, kasa nie idzie tylko na specjala. Zyski przeznaczone były na oprawy, które były przygotowane w tej rundzie (nie wszystkie elementy opraw). Zakupiono też świąteczne prezenty dla dzieci z Domu Dziecka. W styczniu dofinansujemy obóz dla niektórych juniorów Lechii. W styczniu również, zorganizowany będzie halowy turniej, na który zaproszone są Fan- Cluby Lechii (m. in. Mława i Pisz). W marcu planujemy oprawę na inaugurację jupiterów, oraz wspominany już "specjal" do Gliwic.
Tak więc jak widzisz, wydatków jest sporo.
28 grudnia 2007, 17:56 / piątek
Mohort LG,to nie jest tak,ze mialem do ciebie jakies aluzje.
Dalem tobie jeden z kilku przykladow,jesli chodzi o ''jarmark'' :-)
Czy wiesz,jak ja sie ciesze,ze dzieki takim akcjom,dzieci z Domu Dziecka,mialy choc troche radochy ?
Takie akcje zawsze beda potrzebne,chocby nie wiem jakie bylo prezne stowarzyszenie,a co do jasnosci finansow,to mozesz byc spokojny,ma kto ''trzymac za ryj tego Lwa'' !
Pozdrawiam
29 grudnia 2007, 10:54 / sobota
Lwy Północy chyba po to powstają zeby zjednoczyć działania Stowarzyszenia Lechiści i Grupy Greengos, nikt nie mówi ze obydwie grupy działają idealnie, ale jak ktoś napisał jest to zaledwie garstka osob działających na rzecz tysięcy kibiców, krytyka owszem jest uzasadniona ale warto wziać to pod uwagę, że gdyby nie Lechiści i Greengos to na Lechii naprawdę mało by się działo, a Lwy Północy dają wiele nowych możliwości , wiele nowych ludzi i jest to wielka szansa zeby zrobić wielki krok do przodu właśnie w tych wyzej opisanych priorytetach jak wyjazdy, oprawy, doping itd.
pozdrawiam
29 grudnia 2007, 12:17 / sobota
Jak zwykle chętnych do chlapania jęzorem przed monitorem więcej niż chętnych do działania. Oby się nie skończyło tak że w nowym stowarzyszeniu będą działali tylko ci co wcześniej,czyli "Lechiści".

Nosz kurwa mać,aż nie chce mi się wierzyć jak wielu jest krytykantów,którzy huja zrobili,a mają tyle uwag! Troche pokory i szacunku dla wysiłku grupki kilkunastu osób, które naprawde wiele zrobiły dla kibiców i naszej Lechii (wyjazdy, turniej, gościny Braci, akcje charytatywne,flagi, oprawy itd).

Gwoli ścisłości nie zaliczam się do tej działającej grupki,ale chociaż potrafie docenić i uszanować ich trud, bo najłatwiej tylko krytykować gówno robiąc!

Aejaejao!!!
29 grudnia 2007, 12:33 / sobota
jacaraca......100% poparcia.....
29 grudnia 2007, 12:41 / sobota
no i chyba tym absolutnie zgodnym z prawda akcentem jacaraca zakonczył ta polemikę na temat dotychczasowej działalności na Lechii
29 grudnia 2007, 12:44 / sobota
jacaraca . . . Mars sam prosił ! ! ! TO BYŁO JEGO WYRAŹNE ŻYCZENIE, byc może "L" nie mają innej możliwości zasięgania krytycznych opinii ? ?
jesli tu na forum publicznym poprosi o kolejne przykłady . . . może faktycznie, niech na przyszłość poprosi w innym miejscu, chociażby mnie doprawdy nie jest trudno znaleźć, chętnie służę

popełniłem ponizszy wpis przed Twoim postem (trochę zajęło mi pisanie ) jednak go zamieszczę, głównie z tego powodu o czem pod koniec się niezgrabnie zająknąłem

khatos - Bogu Dzięki że nowy projekt nie ma się ograniczyć do "Greengosów" i "Lechistów" o których wspomniałeś : ))))))))))
ma je ogarnąć, skonsolidować, ale nie na nich dwu poprzestać, nie ograniczać się

Lwy Północy napisał: " . . . Verde, Ty najwyraźniej nie ogarniasz co się dzieje dookoła. . . "

ja też Cię pozdrawiam :))
czytając poniższe włącz prąd

" . . podobnie jak sama organizacja działalności.
Co do tych kwestii nikt nigdy do ‘Lechistów’ nie miał zastrzeżeń.. . ."

bardzo chętnie pogadam o tym nikt i nigdy przy lepszej okazji : )))))))))))))
to że coś do kogoś nie dociera to niekoniecznie musi być problem tylko i wyłącznie potencjalnego nadawcy :)
ciut o tem niżej, reszta, doprawdy przy innej lepszej okazji

". . . Nowe stowarzyszenie ma zwiększyć rozmach tych działań nie przekreślając dorobku poprzedników. . . " -

odważne stwierdzenie po tym jak to "Lechiści" po rozwaleniu czegoś tak zasłuzonego jak "Biało-Zieloni", w osobie swego głównego machera postawili sobie za cel a priori popsucie relacji na linii klub- miasto, relacji które były dorobkiem i niewątpliwym sukcesem poprzedników,
ze współpracy na swa małą miarę usiłowali wejść w stan notorycznego konfliktu na tej linii (przynajemniej jeśli chodzi o c.a. pierwsze półtora/dwa lata działalności . . potem straciłem ich dokumentnie z oczu :) )
biorę za dobra monetę deklaracje o radykalnej zmianie w kwestii podejścia do dorobku poprzedników,

no i . . do kurwy nędzy (zapał polemiczny, proszę nie bierz tych słów do siebie), przed Twoim wpisem napisałem: mam nadzieję iz ze swym zapałem i motywacją odnajdą się w szerszym sepktrum
a Ty do mnie że . . . większe spektrum ma służyć wiekszemu rozmachowi + plus to co na poczatku - no kurwa, ręce opadają

" . . . prężyć się przed monitorem.
Sprzed klawiatury na prawdę nie przekonasz się, że życie kibiców Lechii jest znacznie bogatsze niż interesujące Cię wyjazdy. . . . "

:))))))
i kto tu się pręży ? ? ? krezusie życia kibicowskiego

miedzy nami . . . . nie bardzo mi się wydaje abym ponosił jakąś mocno wielką stratę w skrojonym na swą podła miarę zyciu kibicowskim z tego oto powodu że zamiast jeździć za Lechią na wyjazdy nie udzielałem się w "Lechistach",
pozwolisz, zaryzykuję stratę i nie bedę Cie prosił za przewodnika/mentora w naszym srodowisku
spisujemy protokół rozbiezności i nie ma co się o to przepychać,

napisałem tu wyzej o dwóch sprawach,
pierwsza: skandalicznej petycji która wypowiadała się w imieniu naszego środowiska, petycji która nie była z nikim konsultowana, wszyscy robili duze oczy na taką bzdurę sprzeczną z naszym interesem - to ma byc gwarancja sprawności, przejrzystosci, przewidywalności ?
było minęło, ale jednak było i . . TRZA NA PRZYSZŁOŚĆ BRAĆ NA PODOBNE POPRAWKĘ by podobni ludzie nie uzurpowali sobie prawa do podobnych wynurzeń w imieniu nas wszystkich ,
słowo gwarancja mało przystaje do tego przykładu - nieprawdaż ?

dlaczego zawężasz PROBLEM do kwesti związanych z wyjazdami

nie wiem zresztą do czego pijesz z tymi wyjazdami ? o co be ?
czy o to że jako kojarzony z nimi, bywam "wszedzie" ( mijająca jesien: kmpl wyjazdów bez jednago na L plus siedem meczy Śląska + dwa Wisły + coś tam wpadło na prywatną zgodę, też Zieloni ;) - taki tam lansik :) )
otóz czy robiąc przytyk do mych wyjazdów sugerujesz że samosięograniczam w ten niewyszukany, mało wzniosły i anachroniczny sposób i nie dotrzegam pełnej emanacji życia kibicowskiego promieniujacej ze żródła o nazwie ""Lechiści" ?
czy o to że wyjazd sam w sobie to przerzytek, anachronizm własnie pył marny w porównaniu do pełnego krasy życia tętniącego w Waszym Stowarzyszeniu ? - jesli takm, kolejny protokoł rozbieżności, i nie ma co na to więcej tracić czasu

czy też chodzi z tymi wyjazdami o to że . . faktycznie sytuacja jest trudna
jak organizowac specjale kiedy wyjazdowa setka pęka co czwarty mecz,

ile osób wie jaka jest stała ekipa wyjazdowa ? ? na którą ZAWSZE można liczyć

problem nazywa sie: nie ma specjali bo nie ma chętnych, a nie ma więcej chętnych bo miedzy innymi nie ma specjali + plus mentalność z jazdą na krzywy ryj jakby niektórzy się zawiesili 20 lat temu
faktycznie jest nad czym pomysleć

tyle że wspomniany przeze mnie przykład z wyjazdu do Janikowa nie dotyczył tego problemu
ale irytujacej niesprawności i nieodpowiedzialności głównego wtedy machera od dystrybucji biletów, mniejsza o szczegóły . . . cdn :)
29 grudnia 2007, 12:46 / sobota
. . . cd

do rzeczy
poszło o słowo "GWARANCJA sprawności" w odniesieniu do "L"
jakoby w nowym tworze mieli być gwarantem rzeczy o które niektórzy by ich nawet nie posądzali (jak widac nie tylko ja)

tu Cię zaskoczę

wbrew temu co wypisujesz wiem jakie są mniej więcej priorytety przy okreslaniu celów, o ile wiekszym ma być to przedsięwzięcie od przedmiotu naszego sporu ( "L" ) (wyważasz otwarte drzwi)
i zdecydowanie uwazam iż "Lechiści" ze swym zapałem, motywacją ku działaniu odnajdując się w szerszym spektrum beda jego wartosciową składową, uczynią wiele dobrego jeszcze dla naszej wspólnej korzyści

wiem że w nowe zamierzenie, nowy projekt zamierzają sie angażować, lub już się angażują ludzie godni najwyzszego zaufania, na których można całkowicie polegać,
ludzie którzy mają AUTORYTET - to Oni (nie żadni tam "L" ) sa rzeczywistym gwarantem dobrze złozonego zaufania - i to jest dobra wiadomośc, a nawet bardzo :)))) dla tych którzy polegali tylko na informacji przekazanej przez Ciebie, jakoby . . już nie bede się powtarzał

o to cho: . . . niech jest miara rzeczy,
wobec ludzi o których wpsomniałem wyżej, wobec niekwestionowanych liderów i autorytetów niech "L" odnajdą swoje miejsce
niech nie gwarantują czegoś za ludzi do których lata swietlne im brakują,

dostałes nick z którego jako ktoś na podobieństwo "rzecznika prasowego" masz do publiki zapodawać bieżące informacje

zapodałes taką o którą poszła ta wymiana, ten spór,
gdyby się jej ścisle trzymać można byłoby być zaniepokojonym taką "gwarancją", lekko to mocno oględnie
a faktycznie podstaw do niepokoju nie ma najmniejszych, szczęśliwie nie jest to gwarancja jedyna

antyZeto to zapewne wie i jedynie się uśmiechnął, ja też i podobnie, zapewne i ktoś jeszcze
a Mars się dopraszał to dostał to o co prosił, a i tak w minimalnym wymiarze

miara rzeczy - to to to,

pzdr
 
1 2 3 4 5 6
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.479