Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Stowarzyszenie ''LWY PÓŁNOCY''

strona 4/6

10 lutego 2008, 21:51 / niedziela
do eurogifta - oczywiście jest aktualne
gdzieś wyżej jest mój mail, napisz do mnie
10 lutego 2008, 21:58 / niedziela
...wszystko w swoim czasie... :)
12 lutego 2008, 22:42 / wtorek
prawie doba minela od walnego a tu cisza
moze ktos kumaty wrzuci jakis komunikat
12 lutego 2008, 22:47 / wtorek
LP są bardziej zakonspirowani, niż agenci MI 5, hihi.
12 lutego 2008, 22:55 / wtorek
Powiem krotko,bo musze spadac.
Jest dobrze !!!!!
A tego klamczucha,co mi kitow dzisiaj narzenil,to zabije !
13 lutego 2008, 20:47 / środa
jakbys był na walnym wszystko byś wiedział. Ale lepiej zjeśc chipsa....itd itp
14 lutego 2008, 20:28 / czwartek
Tylko szkoda że to walne to chyba walne tajne było:(
Aejaejao!!!
14 lutego 2008, 21:15 / czwartek
Konspira to była dobra ale w Powstaniu Warszawskim. Oby tak dalej, to Lwy Północy będą się rozrastać w oszałamiającym tepie. A co ze specjalem-dalej cisza? Zaczeliście zajebiście-gratulacje.
14 lutego 2008, 21:27 / czwartek
jacaraca
14 lutego 2008, 20:28 / czwartek
Tylko szkoda że to walne to chyba walne tajne było:(
Aejaejao!!!

Chyba nie było tajne. Pierwsze walne odbyło się tylko w obecności członków założycielie, czyli tych wszystkich którzy raczyli wpisac się na listę na ostatnim spotkaniu. Wybrany tymczasowy Zarząd, ma dwa zadania. Przyjąc wszystkich chętnych do Stowarzyszenia, oraz w najbliższym czasie przygotowac Walne Wyborcze Zebranie wszystkich członków.

Nie jest niczyją winą, że rejestracja Stowarzyszenia trwała tak długo.
W ciągu dwóch- trzech dni na stronie www.lwypolnocy.pl będzie można wypełnic deklarację członkowską. Deklaracje będzie można pobrac również w kilku punkach na terenie Gdańska.

Pociąg specjalny do Gliwic napewno pojedzie. Najprawdopodobniej bilety będzie można nabywac już od poniedziałku. Działając w porozumieniu z kibicami oraz Zarządem Piasta, mamy obiecane 700 biletów. Tak więc Bracia Lechiści, szykowac się do inwazji na Gliwice!!!!!
15 lutego 2008, 00:30 / piątek
(...) Nie jest niczyją winą, że rejestracja Stowarzyszenia trwała tak długo (...)

stary dobrze wiesz czyja to wina że to trwalo tak długo więc nie ściemniaj (bez napinki)
15 lutego 2008, 10:25 / piątek
Z tymi 700 biletami na Piasta to dobra wiadomość,ale uwierzę jak bedę na miejscu:)
18 lutego 2008, 22:18 / poniedziałek
nas 500 i 200 Slaska
19 lutego 2008, 22:19 / wtorek
czy mogł bym otrzymac jakiegos maila do kogos ze stowarzyszenia ?
19 lutego 2008, 23:30 / wtorek
Gdzieś, kiedyś był podany taki lwypolnocy@wp.pl a jak nie, to poszukaj tu www.lwypolnocy.pl O Lwach dowiesz się też w sklepie Lechista.
20 lutego 2008, 09:39 / środa
strona www.lwypolnocy.pl jest jeszcze w trakcie przygotowania , czynne emaile
info@lwypolnocy.pl , albo redakcja@lwypolnocy.pl
20 lutego 2008, 09:49 / środa
Ponoć została resztka biletów?

Czy to prawda że od następnego tygodnia ma ruszyć sprzedaż biletów do Jastrzębia dla tych co nie dostaną na Gliwitze?

KKS GEDANIA
20 lutego 2008, 11:53 / środa
ruszy sprzedaz biletów dla tych co byli w gliwicach (prawdopodobnie 600 sztuk)
16 listopada 2009, 16:19 / poniedziałek
Niech bedzie ze sie dopierdalam.

Kto dal na to zgode??????
odnośnik

Dobre checi i wyzwalanie zawodnictwa nie zwalniaja od myslenia.
Jakim trzeba byc chorym umyslowo aby takie cos wstawiac?

Czy pomyslodawca/pomyslodawcom przyszlo do glowy ze ta tabelka w innym miescie daje chwile do zastanowiena ( a wiem ze daje)?
Czy te milicyjne statystyki sa komus potrzebne?
Czy nie lepiej np.oglosic najlepszych na spotkaniu oplatkowym?
Obecnie kazdy srednio rozgarnienty debil w Gdyni juz wie ile potrzeba ludzi aby wracajcych z wyjazdu Lechistow najebac na petli w Oliwie ,albo ze na Karwiny ktos wraca.....o FC juz nie wspominam, bo to zwykle wystawianie chlopakow.
Chce wiedziec czy "Lwy Polnocy" biora odpowiedzialnosc tymi statystykami za ewentualne szpitale chlopakow?
Wiadomo ze ryzyko istnieje zawsze, ale czy trzeba w tym pomagac?
16 listopada 2009, 16:31 / poniedziałek
Napiszcie jeszcze pełne dane i wklejcie zdjcia i bedzie zajebiście, po chuj to komu? Jestem rozjebany na drobne
16 listopada 2009, 17:24 / poniedziałek
jest to pomysł chłopaków jeżdżących na wyjazdy(wymyślone na wyjazdach) ,koordynatorów fanklubów .
Ranking jest sporzadzany na ich prośbę ,aby zwiększyć rywalizacje oraz mobilizacje .
Jest robiony dobrowolnie ,każdy przed zapisem podaje dzielnice/Miasto skąd pochodzi.
Wyniki podawane są kilka dni po wyjeździe.
Jeżeli przeszkadza ten ranking komukolwiek z zainteresowanych pewnie może być usunięty ,na tą chwile jesteście jedynymi osobami zgłaszającymi takie pretensje.

Zresztą nie wiem skąd te obawy w Trójmieście to kobiety z północy powinny się obawiać nas nie na odwrót.

pozdrawiam
16 listopada 2009, 17:36 / poniedziałek
Kurwa jestem jak najbardziej za tym rankingiem,bo to pokazuje teraz bardzo jasno kto jak jeździ,i wiem jedno że na wiosnę Kartuzy będę drogie:),a o co chodzi Ci Pilsner z tymi szpitalami to nie mam pojęcia,pozytywna sprawa ten ranking i Tyle w temacie.
16 listopada 2009, 18:01 / poniedziałek
A ja mam taki pomysł: ZACZNIJCIE KURWA JEŹDZIĆ NA WYJAZDY ZAMIAST ROZKMINIAĆ PRZED KOMPUTEREM CO POWINNO BYĆ NA STRONIE ZAMIESZCZANE A CO NIE !!!!!!!!!!!!
16 listopada 2009, 18:45 / poniedziałek
Pilsner, jakaś mania prześladowcza chyba cię dopadła. Z tego co wiem takie rankingi istnieją już całą rundę, inne kluby np. Wisła - teren zdecydowanie bardziej przypałowy (zreszta śledzie także) prowadzą takie rankingi od lat i jakos nie zapełnia to szpitali.
Chyba przypierdalasz się żeby się przypierdolić. Obudziłeś się i od kilku dni ciśniesz na wszystko co się rusza, szczególnie do stowarzyszenia. Twoja działalnośc internetowa nie budzi zaufania.
16 listopada 2009, 19:03 / poniedziałek
W tym co pisze Pilsner jest troche prawdy.

Co do rankingu to i tak jest on prowadzony zle i dane w nim są niepoprawne.
16 listopada 2009, 19:10 / poniedziałek
ranking jest dobry . jest przynajmniej jakas rywalizacja miedzy fc, u nie których ekip w Polsce 3/4 liczby wyjazdowej stanowia fan cluby np Widzew.
16 listopada 2009, 19:48 / poniedziałek
To nie ranking jest zły a wyniki słabe. Zamiast jeździć na wyjazdy marudzą internetowe płaczki, wszystko im nie pasuje... Nic nie robią i kurwa jeszcze szczują jedych na drugich.
16 listopada 2009, 19:54 / poniedziałek
Są takie ceny wyjazdów,że rekordów sie nie spodziewaj
16 listopada 2009, 20:07 / poniedziałek
Tak jak napisał Hejnał , Pilsner ma chyba jakieś ciężkie dni ostatnio , bo gdzie jest temat w którym można kogoś oczernić to on to robi :) , duża część ekip prowadzi takie rankingi i jeszcze chyba nie było sytuacji aby konkretna ekipa dzięki ów rankingom kogoś posłała na szpitalne łoża ;).

posyp mam nadzieje że najbliższy wyjazd sfinansujesz w 50% a na pewno będzie tanio a do tego będą wyniki o których piszesz :)
16 listopada 2009, 20:19 / poniedziałek
cholewka...czemu leszczynki tak słabo?to musi martwić
16 listopada 2009, 20:23 / poniedziałek
A teraz na poważnie! Nie macie innych zmartwień? Co temat na tym forum to histeria.
16 listopada 2009, 20:56 / poniedziałek
Ty no jest drogo,ale nie ma co pierdolić,bo tak naprawdę nie ma czym jeździć naszymi ilościami(jest to nieopłacalne),a zwolennicy pkp niech sie zrzucą na drezynę,i bedziemy śmigać przez Polskę. Ja żyję nadzieja że kryzys się skończy juz wiosną,i będziemy mieli na bilety:)
17 listopada 2009, 10:58 / wtorek
Widzę że w modzie jest teraz dojebać Lwom bez różnicy za co by tylko dojebać.
Pilsner twoje wpisy to nic innego jak żal.pl, proponuję ci rozpędź się przyjeb z baranka w mur może rozjaśni ci się troszkę w łepetynie.

Co do rankingu jeśli chodzi o niedokładność spowodowana jest tym że część osób nie podała z jakiej dzielni są czy FC, więc pisanie potem że jednak dzielnica X była na wyjeździe w tylu i tylu to nie problem Lwów. Ranking jest prowadzony z list wyjazdowych. A i tak na dniach z racji braku wyjazdów będzie jeszcze raz sprawdzony i uzupełniony.

Wyjazdy drogie, niestety takie położenie geograficzne plus 3 wyjazdy w jednym miesiącu na hanysowo (co zrobić taki terminarz). Moja subiektywna ocena że nie jest tak źle a w przyszłej rundzie się odrodzimy i sobie i reszcie Lechistów tego życzę.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
17 listopada 2009, 13:19 / wtorek
Rozumiem pilsner, że ów rankig jest powodem, dla którego od 20 lat nie byłeś na wyjeździe????

Żyjesz chłopie jakimiś wspomnieniami, które są tyle warte co żurek na dworcu w Bydgoszczy!!!! Ochłoń trochę chłopie.

Piszesz że ranking to adres dla wroga. Przecież średnio rozgarnięty idiota, potrafi ustalić trasę przejazdu każdej ekipy!!!! Wystarczy zobaczyć, jakie flagi wiszą na meczu, żeby wiedzieć dokąd wracają kibice po meczu!!!!! Wejdź sobie na fora kibicowskie i zobacz jak każda wioska chwali się swoimi fanclubowymi gadżetami!!!
Myślisz że śledzie nie wiedzą, gdzie fankluby ma Lechia????? Pewnie do dziś żyją w nieświadomości, że Karviny to ich fanclub????

Za dużo pijesz chłopie i stąd te zwidy!!!
17 listopada 2009, 13:51 / wtorek
zeto przyznam ze nie mialem pojecia ile srednio ludzi wraca po wyjezdzie do Sopotu.
Moze jakis inny link gdzie sie chwala?
Dla mnie to milicyjne statystyki i basta.

Co do moich wyjazdow to byly intensywne przed 30 urodziunami,calkiem odwrotnie jak u ciebie...bo ci sie cos nagle przypomnialo ale jakos nikt twojej osoby w latch 90 przypomniec sobie nie moze.
Zeby juz tak zaspokoic twoja ciekawosc to od paru lat faktycznie zbyt inensywnie nie uczstnicze, srednia wychodzi 1 wyjazd na runde,dodajac te w Gdansku i tak robie nie wiele mniej km na Lechie anizeli ty przez caly rok.

Wyrobiles sobie u malolatow ideologa zachowan kibicowskich i ze swoja banda internetowa kazdego zaszczekacie kto ma inne zdanie na jakikolwiek temat,ewentualnie jak z mozgu ludziom nie sie zrobic sieczki to sie wypierdala temat.
Dobra wygraliscie jestem alkoholik,postac wirtualna i nigdy na wyjezdzie nie bylem buhehee, wyjebane w wasza opinie.
Koniec z mojej strony.
17 listopada 2009, 16:02 / wtorek
"Wyrobiles sobie u malolatow ideologa zachowan kibicowskich i ze swoja banda internetowa kazdego zaszczekacie kto ma inne zdanie na jakikolwiek temat,ewentualnie jak z mozgu ludziom nie sie zrobic sieczki to sie wypierdala temat.
Dobra wygraliscie jestem alkoholik,postac wirtualna i nigdy na wyjezdzie nie bylem buhehee, wyjebane w wasza opinie."

cos w tym jest :)
17 listopada 2009, 16:23 / wtorek
a ja od siebie napisze:

"Psy szczekają ,a karawana jedzie dalej" :)
17 listopada 2009, 16:27 / wtorek
I jeszcze : do roboty nieroby ,albo zamknąć Pyski !!
17 listopada 2009, 16:33 / wtorek
Panie,Panowie.
Watek ten jest o Stowarzyszeniu Lwow Polnocy i bardzo prosze nie jechac personalnie po sobie.
Jak ma to forum funkcjonowac w miare normalnie,skoro w KAZDYM watku zaczyna sie jazda po ludziach.
Bawi Was to,ze w kazdym watku jest tak czerwono,ze Lechista ubliza Lechiscie ?

Naprawde,skonczcie te przyglupawe docinki i wyzwiska,bo takie zachowania na publicznym forum,Lechistom nie wypada.
17 listopada 2009, 16:58 / wtorek
Pilsner to może powiesz gdzie byłeś w latach 90-tych jak jeździliśmy na Lechie w liczbach oscylujących między 5 a 20. Jeden wyjazd był nawet w liczbie 2 do Tych i 3 do Rydułtów. Ciebie wtedy nie było a ja Zeta z tych wyjazdów pamiętam.
17 listopada 2009, 17:09 / wtorek
i do Lubina w 1 ( 2 na sektorze gosci )
17 listopada 2009, 17:32 / wtorek
Pilsner- może nie pamiętasz mnie dlatego, że po prostu nie jeździłeś!!! Początek lat 90-siątych to maraz wyjazdowy w Lechii. Wyjazdowe 0 było o ile dobrze pamiętam przez pełne 2 sezony. Dopiero w 93 roku, zaczęły się wyjazdy, ale liczby nie powalały na kolna. Jak jechało 30 osób, to już był sukces.

Wspominasz jeden wyjazd, na który było pospolite ruszenie, zarzucasz ludziom nieuczciwość, choć gówno wiesz o ich działalności. Obrażasz ludzi robiąc z siebie wielkiego mentora.
17 listopada 2009, 18:10 / wtorek
Pilsner czasy sie zmieniaja i trzeba isc do przodu.
17 listopada 2009, 19:26 / wtorek
Sory inaczej spostrzegam ten jak to nazwales "marazm" bo w tym okresie byly naprawde gorace mecze reprezentacji i zupelnie inne podejscie jak obecnie, ze trzeba wszedzie jechac za Lechia....mam nadzieje ze to nie moja wina:)
95% miejscowosc gdzie grala Lechia nie bylo kibicow przeciwnych, a i w Gd pojawialy sie max dwie grupy kibicowskie w roku.
Prosze nie uprawiaj tezy ze trzy lata wszyscy siedzieli w kapciach,bo "dzialo sie" chyba wiecej jak obecnie, niech wspomne tez o wspomaganiu np. Slaska w Bydgoszczy.

Co do mentora, to nie przesadzaj nigdy sobie do niczego prawa nie uzurpowalem bo bylem i pozostalem szeregowym...nigdy kapralem:)
Moze dlatego denerwuja mnie wyuczone kibicowania BAŻANTY pouczajace tych co juz byli na froncie....a tak sie dzieje na tym forum.
Mam nadzieje ze to nie obraza co napisalem.

Co do reszty to owszem moze zbyt brutalnie pojechalem, ale jak kulturalna dyskusja sie toczy i jest kasowana bo komus (wiemy komu) nie na reke, to jest to irytujace.
Owszem czasy sie zmieniaj ale za jakis czas starym dziadom mlodzi beda tlumaczyc jak sie robi dzieci, tak samo szufladkowac kto jest prawdziwym kibicem, a kto nie.
O rankingu zdania nie zmienie, nawet jak bede cwiartowany i mam nadzieje ze bydlakiem z tego powodu nie jestem.
Tak samo nie zmieniam zdania ze LP nie powinny dzialac jako wolontariat.....aby nie denerwowac pani w kasie tylko profesjonalniej,aby gromadzic dane kibicow w formie elektronicznej z ich pozwoleniem, aby na przyszlosc byc partnerem dla klubu,aby rozwozic,wysylac bilety za oplata po domach itd itp.
Ktos chce zbierac na pampersy lub organizowac konkursy graficzne to niech to robi jak chce, ale tez niech nazbyt sie nie rozzala nad wlasnym losem ile to zrobil i starcil.
Nie wiem moze lepiej skoncentrowac sie na innych celach bezposrednio zwiazanych z Lechia aby bylo wam lzej?
Tematow moze byc setki, ale kto sie wychyli to jest chujem lub ma przyjsc na spotkanie jak chce zabrac glos.
To moze sami sie wypowiecie jak widzicie to za pare lat?
To ze bedzie stanie z puszka to wiem....moze cos wiecej?
Ludzie boja sie nawet zapytac czemu tak drogo,dlaczego to i tamto i chyba jest to chore jak jakis chlopak z trondzikiem zaczyna cie jechac?
Kto tu sie ma sie za niewidomo kogo?
Czy ja kogos zmuszam do wolontariatu ze mi jedzie?

Sory ze chaotycznie napisalem, wiec nie cytowac prosze pojedynczych zdan.
17 listopada 2009, 19:44 / wtorek
Ps.
Piszac o kims z trondzikiem nie mam konkretnej osoby na mysli...tylko o zjawiskach jakie tu dosc powszechnie zachodza.
17 listopada 2009, 19:54 / wtorek
Pilsner, czytając to co napisałeś, jeszcze bardziej utwierdziłem się, że żyjesz czasami sprzed 20-lat!!!! To już nie jest PRL, gdzie jechałeś sobie pociągiem na gapę, a psy bały się/nie chciały jechać z tobą. To już nie są czasy, że 100 osobowa grupa, potrafiła sterroryzować całe miasto i nie było mocnych, aby ich powstrzymać.

Uważasz też, że teraz się nie dzieje?? Bo co, bo 20 lat temu była awantura na Chorzowskim gigancie?? Znów będziesz żył jednym wydarzeniem???
To podpowiem tobie, że 25 lat temu, działo się jeszcze więcej, bo Lechia przegoniła górkę.

Gdzie chcesz szukać rozliczeń stowarzyszenia, jak nie u samego źródła?? Myślisz, że jak przyjdziesz na spotkanie, to coś się tobie stanie?? Myślisz, że ludzie ze stowarzyszenia to grupa bandytów, która nie ma nic lepszego do roboty, jak tylko napierdalać pytających??
Jeśli się boisz, to napisz maila z zapytaniem. Będziesz wiedział ile co kosztuje i skąd się biorą takie ceny. Ale nie oskarżaj ludzi, że kredną czy kombinują coś dla siebie. Bo nie dość że mija się to z prawdą, to jest to czyste skurwysyństwo!!!!!
17 listopada 2009, 20:27 / wtorek
O rozliczeniach nigdzie nie wspomnialem bo i moja wiedza zerowa.....chodzilo o zle decyzje.
Tak tez mozna miec "za uszami" choc przyznam ze faktycznie ciezko wszystkim dogodzic bedac bombardowanym z kilku stron.
Jesli to was tak bulwersowalo to zupelnie niepotrzebnie.
17 listopada 2009, 20:41 / wtorek
Decyzje "organizacyjne" dotyczące życia kibicowskiego nie są podejmowane tylko przez Lwy Północy.Podejmowane są wspólnie przez reprezentantów wszystkich grup kibicowskich na Lechii.Najwidoczniej tobie nie jest to dane i niech tak pozostanie.

Co do twojego twierdzenie negujących słuszność działania w akcjach charytatywnych stowarzyszenia to tylko potwierdziłeś swoja niewiedze w temacie.

chuja wiesz w nogach śpisz ,ale ciągle się srasz(sam już nie wiesz o co)...

ps: zamiast pierdolić tu na forum weź się za pożyteczne rzeczy , ty jako weteran wojen na stadionach piłkarskich powinieneś to doskonale wiedzieć.

Pisałem to ja Kot Klimek ,pozdrawiam cie siwobrody Kolego po szalu.
17 listopada 2009, 20:43 / wtorek
Pilsner jakie są te złe decyzje - Twoim zdaniem?
Opublikowanie rankingu, czy jeszcze coś?
17 listopada 2009, 21:01 / wtorek
Widze Klimek nabierasz odwagi,moze przestan stac z ta puszka tylko zapisz sie do CHWM:)))
Dobra koniec, bo juz ewidentnie bez sesu sie robi.
17 listopada 2009, 21:10 / wtorek
widzisz jak chcesz to możesz się wyluzować .

obiecuje wstąpię :) ,
Cv ty dostaniesz żebyś ocenił okiem Weterana .
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029