Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Stowarzyszenie ''LWY PÓŁNOCY''

strona 5/6

17 listopada 2009, 21:22 / wtorek
Pilsner tak jak Zygas70 poprosze abys wymienil te Twoim zdaniem złe decyzje. Prócz rankingu, bo to już wszyscy wiemy.

A co do puszek to zmień informatora ;)
17 listopada 2009, 22:44 / wtorek
Pilsner czekam na to abyś wymienił te złe decyzje.
17 listopada 2009, 23:01 / wtorek
Ja też bardzo chciałbym poznać te nietrafione decyzje. Na razie Pilsner wydaje sie, ze nie masz elemantarnej wiedzy o działalności stowarzyszenia.
17 listopada 2009, 23:05 / wtorek
Nie chce o tym pisac bo to nie na forum....zapytaj tych co maja obecnie wyjebane na obecna organizacje wyjazdow,daleko szukac nie powinienes.
Srednia jakby spada.... ale to pewnie wina leniwego spoleczenstwa.

Prezencja na spotkaniu z BIEG 2012...dzieki bogu mlody Tusk i inne ViPy wywarly presje.... no chyba nie przebierancy krolika Bagsa?

Moge dalej, ale po co?

Teraz juz naprawde koncze OK.
Nie chce wiecej dyskutowac,mam nadzieje ze zrozumiecie.
17 listopada 2009, 23:06 / wtorek
a co ma prezentacja BIEG 2012 do złych decyzji????????
17 listopada 2009, 23:15 / wtorek
Co ma wspolnego to czy ktos jedzie na wyjazd z podejmowaniem przez LP zlych decyzji???? Rowniez chcialbym uslyszec tu na forum jakie to zle decyzje zostaly podjete. Poki co rzucasz puste slowa ze cos jest nie halo. Byl kiedys taki ktory widzial talibow w Klewkach i wydaje mi sie ze masz cos z nim wspolnego: chora wyobraznie.
17 listopada 2009, 23:36 / wtorek
Jezuu czepiasz sie slowek.
To niech beda te wasze zasrane pakiety.
Ktos chce pojechac do Wrocka,Krakowa dzien wczesniej to musi kupowac pakiet.
Wiem wiem XXI wiek ale nie wszystkim to i pare innych spraw odpowiada, a nie wszyscy sie na tym wychowali.
Nie wiem, pod jakis kloszem zyjecie,docieraja jakies sygnaly od ludu?
Zeby nie bylo, doceniam co robicie bo innych chetnych na krecia robote nie ma,ale to nie znaczy ze musicie byc tak zarozumiali?
Zwlaszcza ze taka estyma w srodowisku sie cieszcyie (wszytkich grup kibicowskich) jaka sie cieszcie, czyli srednio-blada.

Sory za szczerosc, mozecie teraz "jechac" na maxa.
Dobranoc
17 listopada 2009, 23:45 / wtorek
i jeszcze:
Mlynu zapelnic nie potraficie,na tych naukach spiewu chuj nocuje a pierdolenia kilka lat bylo.
Mam nadzieje starczy Wam teraz na przemyslenia, skoro nawet dla dzieciakow nie jestescie autorytetami.

Sayonara
17 listopada 2009, 23:50 / wtorek
Widzisz Pilsnerze znowu mijasz sie z prawdą.

1. do Wrocławia jeszcze nigdy nie był organizowany specjal i nie mogło byc tzw. pakietu.
2. do Krakowa był organizowany specjal, ale nie było żadnego pakietu. Pierszeństwo w dostaniu darmowych wejściówek mieli kibice, którzy jadą specjalem, więc żadnego przymusu nie było. Jak wiadomo powszechnie każdy kibic Lechii, który jechał na własną rękę do Krakowa otrzymał przy wejściu na stadion koło baru "U Wiślaków" darmową wejściówkę na mecz.

nie będąc w Gdańsku starasz się na siłę pokazac co robimy nie tak. Dałeś kolejne przykłady,które są kłamstwem. Piszesz w kółko o Twoich latach, o swoim roczniku o iinych czasach. doskonale wiesz, że nasze wszelkie decyzje są podejmowane wspólnie ze Starą Gwardią do której wg. Ciebie się zaliczasz. Jeszcze nigdy żadnej decyzji nie podejmowaliśmy samodzielnie bez uzgodnienia ze starymi. więc srając się do nas srasz się do decyzyjnych również z tej grupy. Ktoś niezadowolony napierdala Ci w ucho (ukryte forum), a Ty jak małpa powtarzasz coś, a zielonego pojęcia o tym nie masz. Odpowiedz mi jeszcze na pytanie, na które nie odpowiedziałeś. Na jakiej podstawie mówisz że nie znasz Zeta z wyjazdów z lat 90-tych (mnie pewnie też nie choc mam ich nastuklanych od 94 roku naprawde sporo). Pozwole sobie na to pytanie sam odpowiedziec. nie jeżdziłeś już wtedy czlowieku
17 listopada 2009, 23:59 / wtorek
Pisze o pakietach do innych miejscowosci a chca jechac przez Krakow,Wroclaw.
Reszty nie neguje.
Sorry juz nie odpowiadam na pytania,konferencja zakonczona ile mozna.
18 listopada 2009, 00:08 / środa
Masz dosc bo gubisz się w kłamstwach. zmien nick na KOLEJNE KŁAMSTWO.
Jeżeli mogę cię prosic o jeszcze jedno tylko. Napisz nam prosze na jaki to mecz był pakiet. Błagam wręcz bo nie mogę się doczekac.
Pewnie przypomnisz mecz PP z Twoja ukuchaną Legią cwelką czy jak kto zwał. Ale proszę czekam. Decyzyjni ze SG też czekają na kolejne kłamstwa.
Jak ktos ci wali z uszka kłamstwa, a moze i prawde, niebawem dowiesz się o wczorajszym spotkaniu LP-SG i dowiesz się czego tyczyło. a może już wiesz po ogloszeniu derbowym i znów komus zarzucisz pakiet lub to dlaczego na publicznym forum nie jest napisane nic o derbach tylko ludziska maja dowiadywac się przy zapisach.
Aha... wiem, ze nie wytrzymasz i odpiszesz, choc już od 10 wpisów mówisz, że konczysz rozmowę....ot taka niemiecka mentalnosc
18 listopada 2009, 00:11 / środa
jeszcze zupa była za słona i śnieg pada w zimę...

a że mikołaj ma wąsy to też nasza wina?

co ty możesz wiedzieć o autorytecie skoro pierdolisz jak opętany.
Od autorytetów na Lechii są osoby które zawsze informujemy o naszych decyzjach i wspólnie podejmujemy je z Nimi .

Bilet tez można kupić bez pakietu ale skąd ty możesz wiedzieć jak nie jeździsz już na wyjazdy Weteranie .

Kot Klimek pozdrawia Mumie Pilsnera

Dobranoc
18 listopada 2009, 00:13 / środa
Ukochana legia?
Co za jazda znowu?
Takie podjazdy zeby polowa forum mnie zjechala?
"K" wez zluzuj OK.
Chcecie to wyjebcie se temat.
18 listopada 2009, 00:16 / środa
Widzisz Pilsnerze. Ty w dalszym ciągu żyjesz w przeświadczeniu, ze tamten temat jest wyrzucony z naszej inicjatywy. jeżeli to dla ciebie coś znaczy to przysięgam na Lechię Gdańsk, ze nie zostal wyrzucony na naszą prośbę ani przez nikogo d nas.
18 listopada 2009, 01:24 / środa
Pilsner, dzięki temu, że był pakiet Wa-wa- Opole, w Opolu było nas 300 osób!!!! Inaczej, byłoby nas 20-30. Da Wa-wy "twoja ekipa" jeździ chętnie i to dzień, dwa wcześniej, żeby pochalać sobie z "przyjaciółmi". Nie miej pretensji do Lwów, że nie organizowały wyjazdu na PP dwa dni wcześniej, bo "twoja ekipa" chciała sobie pochlać!!!!!
18 listopada 2009, 01:24 / środa
Dobra Panowie.
Mysle,ze czas najwyzszy zakonczyc ta nierowna walke.

Kazdy-powtarzam, kazdy,kto chce sie dowiedziec o sposobie dzialalnosci Stowarzyszenia Lwow Polnocy,zna link.
Moze zadawac pytania na nurtujace Go sprawy,w zwiazku z decyzjami podjetymi przez Lwy Polnocy-jest od tego skrzynka e-mailowa.Sa tez spotkania,na ktorych mozna sie zjawic,popytac,podyskutowac.

Dalsza slowna przepychanke bede odrazu usuwal.
18 listopada 2009, 01:29 / środa
ej Czarny, znowu wszystko popsules...

a juz muly zaczynalem prezyc... ;)
18 listopada 2009, 06:33 / środa
Znowu zle zostalem zrozumiany,majac na mysli pakiet mialem na mysli bilet+przewoznik, a nie pakiety derbowe lub na wyjazdy zgodowe z pezentami.
Niestety te forum bledow nie wybacza,raz zle napiszesz, innym razem ciebie ktos zle zrozumie brak edycji postow i PW, a wyzwiska juz ida w najlepsze ,zanim sie zorientujesz to "czort karty rozdaje".
Przyznaje ze w swojej zajadlosci sie zagalopowalem bedac zlosliwym z mniejsza lub wieksza dawka podlosci.
Dlatego wszytkich zniesmaczonyn tym co wyczytali lub osobiscie dotknietych przepraszam i naprawde ne wracacam do tego tematu.
Mam nadzieje z honorowo,jesli ktos nie czuje satysfakcji to na PW przez Klimka.
Moderatorow prosze o usuniecie wszystkim moich wpisow z dnia wczorajszego.
18 listopada 2009, 08:28 / środa
Tak jak myślałem - Pilsner masz zero argumentów merytorycznych. Dobrze, że ty masz przełozenie na VIPy i załatwiłeś temat z BIEGiem na odległość (pewnie na ukrytym forum).
Dalsza przepychanka słowna z Tobą nie ma sensu. Szkoda jedynie tego co zostało napsute i poszło w świat. Wrogowie niestety pokładają się ze śmiechu.
18 listopada 2009, 08:52 / środa
Ot taka niemiecka mentalnosc....
18 listopada 2009, 09:06 / środa
Pilsner przestan juz pierdolic czepiasz sie stowazyszenia jaki pijany plotu to czemu sam nic nie zrobisz na Lechie chodzi 10 tys ludzi wez z nich z 15 osob i zalozcie sobie tez jakas grupe i zacznijcie dzialac a nie kazdy tylko potrafi nazekac myslicie ze to fajnie zapieredalac zalatwiac wszystko ze by wy wszyscy jadacy na wyjazd mogli byscie przyjsc na gotowe to sie tyczy wszystkich co maja jakies ale (pilsner) a tak prywatnie dowiem sie kim jestes i cie dopieredole jebany pikniku i huj mnie to opchodzi ile masz lat ile wyjazdow moze nauczy cie to pokory do pracy ktora wykonoja inni
18 listopada 2009, 12:24 / środa
Po co się jeszcze napinać, Pilsner przeprosił i przyznał się, że powiedział parę słów za dużo. I nie ma co się dzielić na tych co jeżdżą, czy nie jeżdżą, na tych co chodzili na Lechię w latach 90- tych i na tych co zaczęli chodzić później. Wszyscy kibicujemy jednej Lechii. Pozdrawiam
18 listopada 2009, 13:14 / środa
Moze po to zeby tacy ludzie pokoroju Pilsnera zastanowili sie zanim napisza na forach bzdury dotyczace dzialanosci stowarzyszenia. Puste frazesy ze cos jest nie tak ze jakies bledne decyzje zostaly podjete ze to ze tamto latwo napisac ale jak widac na w/w przykladzie jesli prosi sie o jakies konkrety to cisza i tlumaczenie sie ze zle zostal zrozumiany :) I mam prozbe osobista do kolegi: Bardzo bym chcial zebys Pilsner pofatygowal sie napisal w punktach zle decyzje podjete przez SKLG LP. Tu na tym forum! Tylko nie chodzi mi o styl taki jak do tej pory ze piszesz o czyms i konczysz ze moglbys wymienic wiecej. Od a do z wszystkie zle decyzje.
18 listopada 2009, 13:26 / środa
Deadman, wątpię aby to Pilsner zrobił...
18 listopada 2009, 13:45 / środa
Ot taka niemiecka mentalnosc
18 listopada 2009, 14:59 / środa
pięknie, kurwa, pięknie,
reasumując

pełno tu ostatnio płaczów i lamentów na . . .wszystko że mało jeździ, że mało spiewa, że mało to tamto i sramto, że za szybko wychodzą i nie przybijają piąteczek a jak zostają to albo zostają za mało albo nie podchodzą piłkarze, a jak podejdą to tamci nie zostaną . . . no tylko się pochlastać

osobliwe, odnosi się wrażenie że płaczącym jest z tym źle, z tym ze oni jadą a inni nie, z tym ze oni spiewają i klaskają a inni nie, że oni czekają na podziękowanie piłkarzom a inni nie więc . . . wszyscy inni sa do dupy,
kompleks oblężonej twierdzy
================================================== ===

mniej więcej kolejno, bo czyims wprawnym ruchem zostało wykasowane zarzewie,

Klimek tu obok założył temat NA FORUM ! ! w którym jedzie od ciot piłkarzom za to że nie przybijają piąteczek, bo ktoś jechał ileśset km, albo nie jechał ale ma dopiero 11 lat więc jemu w Gda tez sie nalezy . . . a tu taka obraza

na to Pilsner w całkiem rozsądnym wpisie który zyskał SPORE poparcie jak na czas w ktorym figurował, że . . . on to widzi inaczej,
nie omieszkując zauważyć to co ja na wstępie tego posta, a tak sie przecież staramy, no kurwa rozpacz . . . . może masochisci to było ciut za wiele ale . . . potem już poszło . . . . ja wybrałem drogę działania a ty się prujesz po necie jak stare przescieradlo, itp
od słowa do słowa, kto obiektywny mógłby sam ocenić gdyby nie cenzura,
i teraz będzie nagonka, siła złego na jednego,

stowarzyszenie jest jakie jest, byłoby inne, byliby inni ludzie może byłoby lepiej, a może i nie
tylko że ich, chętnych innych NIE MA ! !
więc jest jak jest, każdy swoje wie,
tylko po co o tym trąbić na publicznym ?

pakiet bilet meczowy plus autokarowy/pociągowy . . . heh, czasy się zmieniają,
może już czas by jeździć pod sznurek ? ?
to nie jest jak popisał Pilsner kwestia błednej decyzji tylko . . . zwyczajnie nie wszystkim to pasuje, na starą modłę by jeździli, jeździli jeszcze wczoraj ale teraz wykruszają się/wykruszą Ci którym to nie pasuje,
znam ich i . . . nie miejsce tu o tem
a nowych nie widać,

o stu stronach o śpiewaniu i apelach do piłkarzy o przybijaniu piąteczek wygłaszanych na forum . . . aż szkoda pisać,
myślę że to nie kwestia jakiejś złotej chwytliwej melodii ale. . . autorytetu i sprawności osób, które powższe mogłyby pociągnąć, bez dreptania w miejscu od kilku lat

szkoda że wyleciał tamten temat bo . . . dzieki produkcji Klimka i Pilsnera można było dostrzec różnicę pomiedzy dwoma całkiem odmiennymi sposobami widzenia kibicowskiego porządku rzeczy,
wreszcie kuźwa coś ciekawego na tym forum swoją szosą było

te sposoby widzenia wycięto, pozostała przepychanka, nagonka i odgryzanie się, pyskówka - i komu to służy ? ? ; )))))))))))))

jeśli chodzi o mnie: w dupie mam czy piłkarze przybijają piątki czy nie, na ogół zostaję podziękować za grę ale NIE ZAWSZE, a wyjazd jest zawsze udany jeśli tylko nie widzę wokół samych płaczków którym już jest źle zanim wyruszyli, bo za mała liczba, bo złe połączenia, bo . . . chuj wie o co im wogóle chodzi i po co jadą, po to żeby stękać ? ? ? niech zostaną i stękają w domach

tak, jest mi bliższy sposób widzenia Pilsnera, acz jeśli to czyta . . . źle że się dał podpuscić tak daleko do tej wymiany "uprzejmości"
18 listopada 2009, 15:24 / środa
masz twój post do którego pijesz :

Pilsner widzę ze nie do końca zrozumiałeś mój tekst pisany pod wpływem emocji.
Nie chodzi mi tu o Kibiców dla których Lechia to coś więcej niż bohaterzy z boiska.Tylko o młode dzieci które ciągle przychodzą na stadionu dla graczy by dostać autograf czy zrobić sobie z nimi zdjęcie ,a trzy razy z rzędu są olewani jak stoją z wyciągnięta ręka czekając na piłkarzy.

widzisz punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ,wiem ze dla ciebie starszego człowieka trudno może zrozumieć ze właśnie osoby które ty nazywasz masochistami robią to dla własnej satysfakcji oraz w imię Wielkiej Lechii.Jedni wybrali drogę czynami, inni postami na forum...

czasy o których wspominasz już minęły szansa ze powrócą jest znikoma ,a na pewno nie do Euro 2012.Z twoim podejściem teraz obudzilibyśmy się z ręką w nocniku ,czasy się zmieniają musimy się rozwijać ,organizować aby była jeszcze szansa żeby ruch kibicowski nie został skomercjalizowany i sprowadzony do biernego oglądania w przerwach miedzy zajadaniem popcornu i popijaniem coli .
Ja nie neguje tego co ty napisałeś o twojej wizji kibicowania bo zdaje sobie sprawę ze nie każdy chce ,może ,czy ma możliwości.Ale tez nie staraj się parodiować stylu kibicowania ludzi którzy robią to dla własnej przyjemności z pożytkiem dla nas Kibiców.Często są to ludzie z wszystkich grup kibicowskich działających na Lechii od Starej Gwardii po grupę Ultras.

zakończmy temat bo schodzi na zupełnie inne tory

Sra czy nie sra ... wyraża swoje zdanie które nie musi się podobać .

ps:
Czytanie ze zrozumieniem to podstawa w dyskusji na forum
Nie rób tu wojny pokoleń ,bo tylko twoja nielogiczna interpretacja moich "Piąteczek " wywołuje problemy.
Nigdy nie płacze na małe liczby bo wychodzę z założenia "Kto ma jechać ten jedzie".
Tłumaczenie ze coś zniechęca kogoś do wyjazdu lub "klimat już nie taki jak kiedyś" to tłumaczenie do mnie nie przemawia.
18 listopada 2009, 15:47 / środa
no jak sobie przypominam to był i to na samym poczatku wymiany "uprzejmości" był taki Twój post w którym siebie stawiałes na pozycji tego który wybrał drogę działania, a Pilsnera ustawiałeś na pozycji tego który pruje się na necie jak stare prześcieradło,
a po co to było ? ? skoro chcesz rozmawiac merytorycznie to po co takie podkurwianie ? ?
szczerze pisząc nie dziwię się że chłop nie strzymał,
mniejsza o to, pomijając pyskówki, a wracając do rzeczy
================================================== =

Klimek - nie rób tego fatalnego błedu i nie bierz wszystkiego za bardzo do siebie personalnie
nikt nie pisze że KONKRETNIE TY płaczesz na małe liczby ale . . . takich wokół jest tu pełno
założony przez Ciebie temat, w którym ni mniej ni więcej jechałes od ciot (brawo kurwa) piłkarzom za to że nie podeszli i nie przybili piąteczek, wpisał się w tu od dobrych "paru" dni panujacy klimat stękania na wszystko co wymieniłem,

a to że mało ludzi jedzie to zaraz ci co pojechali pedem do kompów stękac że było ich tak mało, to samo ze śpiewem, to samo z podziękowaniami dla piłkarzy, że mało zostaje a jak zostaną to piłkarze nie podejdą, a jak podejda to tamci nie zostaną . . . . wpis jak mniemam Pilsnera był jak mniemam odpowiedzią na nie-tylko Twoją produkcję,

to nie to że ja robię jakąś wojne ideologiczną,
odrzucając Wasze pyskówki, dla mnie Twoje spojrzenie na sprawę i spojrzenie Pilsnera było o tyle ciekawe (a było ciekawe) o ile różne,
niestety jak na ogół tutaj zamieniło się w to co się zamieniło, ktoś zaczął ktoś przyostrzył i kurwa normalnie wojna,
a odrzucając "uprzejmosci" no po prostu inne widzenie świata kibicowskiego, po prostu inne, i tyle
nie robie wojny ideologicznej, nie pisze które widzenie jest lepsze a które gorsze, jedynie tyle . . . . który mi bliższe
18 listopada 2009, 15:50 / środa
"...to tłumaczenie do mnie nie przemawia...."

do innych Twoje tlumaczenie nie przemawia... i tak w kolko... niestety, to forum ma taka specyfike, ze zamiast rzeczowej wymiany zdan jest bluzganie kolegi po szalu... i chyba tak zostanie...

a my swoje...
18 listopada 2009, 16:02 / środa
Temat jest aktywny : odnośnik

(żeby nie było nie ma wykasowanych żadnych postów które pisałem)

zgodzę się że nie w tym kierunku poszła rozmowa ,nie taki cel miał ten temat.

pozdrawiam
9 grudnia 2009, 21:39 / środa
Ziomal zwrócił sie do mnie z prośbą , by na forum własnie przypomniec się Lwom Północy. Otóż kiedyś dwaj bracia ( jakże podobni do siebie ) ziomale , zaliczani do tych starszych kibiców , zaproponowali swój sponsoring w zamian za niewielką reklamę. Podali do siebie namiary i czekają do dziś. Dajcie im szansę ! Przecież każdy grosz sie liczy , zwłaszcza że niedługo gościc bedziemy braci :) Pozdro
2 stycznia 2010, 20:47 / sobota
witam,mam pytanie do stowarzyszenia,czy mozna by bylo zoorganizowac taki kulig,mysle ze by bylo ciekawie np tu odnośnik
lub wlasne znajomosci
2 stycznia 2010, 21:06 / sobota
"kulig kaszubski"? nie, to raczej w innym stowarzyszeniu...

szalom

p.s. te kaszuby to jednak pojebane są - kangurki kiszone zjadają i jeszcze popijają herbatą, no pojebani...
2 stycznia 2010, 23:52 / sobota
pierdolinij sie w czoło kretynie wyzej.
3 stycznia 2010, 04:18 / niedziela
protokolant syj
pojebałocię po tej waszej hanuce odnośnik
Kaszub piszemy wielką nieuku
żydowski klub piszemy małą
3 stycznia 2010, 18:38 / niedziela
"kulig z pochowniami" brzmi calkiem niezle, prawie jak kulig z pochowkami, czyli wszyscy jedziemy a ci co wymiekna na mrozie to na sam koniec, ku uciesze gawiedzi, leca sru do dola z wapnem.
"zapszęg" mnie rozwalil, mogliby poprawic strone.
3 stycznia 2010, 20:18 / niedziela
popieram JOHN moze wyjazdy bylyby tez bardziej liczne
13 stycznia 2010, 23:03 / środa
Mam pytanie odnośnie poniedziałkowego naboru do stowarzyszenia. Czy nadal wymagana jest rekomendacja 2 członków stowarzyszenia ?
14 stycznia 2010, 00:10 / czwartek
Tak. Lecz nawet jesli nie znasz nikogo z Lwow to mozesz smialo zapisac sie. Na poczatku jestes na okresie probnym.Dopiero po tym okresie bedziesz potrzebowal rekomendacji dwoch czlonkow LP. Jesli tylko bedziesz dziala wlaczal sie w nasze akcje to nie bedzie problemu z usyzkaniem takowej.
14 stycznia 2010, 16:17 / czwartek
Nie mogę czytać tych bzdur, musiałem się zarejestrować.

Do Prokolanta. Kim ty jesteś i skąd? Wstyd, że jesteś Gdańszczaninem i takie bzdury piszesz. Ja jestem Kaszubem i jestem z tego dumny. Nawet nie znasz naszych obyczajów. Zobacz sobie na listy wyjazdowe, mam nadzieję, że twoja dzielnica ma więcej osób na liście niż nie jedna miejscowość Kaszubska.

A co do Kuligu to ja jestem z Chmielna i znam tych właścicieli, a warunki do Kuligu są idealne. Sam u nich załatwiam kuligi ze znajomymi. Polecam

Kaszuby z Lechią.
14 stycznia 2010, 17:43 / czwartek
Apropo. Kartuzy są najliczniej reprezentowanym fan clubem Lechii na wyjazdach.
14 stycznia 2010, 22:17 / czwartek
A tak, dla wszystkich nieświadomych.

Tam gdze Wisła ňd Krakňwa
W pňlsczé mňrze płënie
Pňlskô wiara, pňlskô mňwa
Nigdë nie zadżinie.

Nigdë do zgůbë
Nié przińdą Kaszëbë,
Marsz, marsz za wrodżém!
Më trzimómë z Bňdżém.

Më z Niemcami wieczi całé
Krwawe wiedlë wňjnë.
Wňlné piesni wiedno brzmiałë
Bez gňrë i chňjnë.

Nigdë do zgůbë
Nié przińdą Kaszëbë,
Marsz, marsz za wrodżém!
Më trzimómë z Bňdżém.

Przëszed Krzëżôk w twôrdi blasze,
Pôlëł wsë i miasta,
Za to jegň cepë naszé
Grzmňcełë lat dwasta.

Nigdë do zgůbë
Nié przińdą Kaszëbë,
Marsz, marsz za wrodżém!
Më trzimómë z Bňdżém.

Nôs zawňłôł do swéj rotë
Pňlsczi król Jadżéłło,
Téj w niemiecczëch karkach gnôtë]
Trzeszczałë jaż miło.

Nigdë do zgůbë
Nié przińdą Kaszëbë,
Marsz, marsz za wrodżém!
Më trzimómë z Bňdżém.

Gdze król Kazmiérz gnôł Krzëżôka?
Gnôł gň pňd Chňnice!
Bë gň zgniôtłë, jak robôka,
Kaszëbsczé kłonice.

Nigdë do zgůbë
Nié przińdą Kaszëbë,
Marsz, marsz za wrodżém!
Më trzimómë z Bňdżém.

Czéj rôz naju ňkrătama
Szwedë najechalë,
Mr żesmë jich kapuzama
Z Půcka wenëkalë.

Nigdë do zgůbë
Nié przińdą Kaszëbë,
Marsz, marsz za wrodżém!
Më trzimómë z Bňdżém.

Krzëżă swiătym przëżegnónë
Sec, séczéra, kňsa,
Z tëm Kaszëba w piekle stónie,
Diôbłu ůtrze nosa.

Nigdë do zgůbë
Nié przińdą Kaszëbë,
Marsz, marsz za wrodżém!
Më trzimómë z Bňdżém.

Nasz Stanisłôw Kňstka swiăty,
Co să ů nas rodzëł,
Nié dopůscy, bë zawzăty
Wróg nam dłůgň szkňdzëł.

Nigdë do zgůbë
Nié przińdą Kaszëbë,
Marsz, marsz za wrodżém!
Më trzimómë z Bňdżém.

Płaczą matczi nad sënama
Płączą dzys dzewice,
Hola, jész je Bóg nad nama
Dôł cepë, kłonice.

Nigdë do zgůbë
Nié przińdą Kaszëbë,
Marsz, marsz za wrodżém!
Më trzimómë z Bňdżém.
14 stycznia 2010, 22:41 / czwartek
w Chmielnie jet zajebisty pensjonat co roku jezdze :)
18 stycznia 2010, 04:21 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
18 stycznia 2010, 07:07 / poniedziałek
to już dziś 19:00 T29 odnośnik
11 marca 2010, 16:46 / czwartek
8 czerwca 2017, 09:15 / czwartek
My tu gadu gadu, sezon zakończony, a o LP cisza. Zakładając, że najwięcej rozpisujemy się zazwyczaj w tematach o negatywach, możemy uznać to za dobry znak. Niemniej jednak dla ludzi z LP i okolic należą się wyrazy szacunku za ogarnięcie wszystkich kibicowskich (i nie tylko) spraw na b. wysokim poziomie, które miały wymierne efekty - zbiórki, oprawy, wyjazdy i inne, o których nie wszyscy wiedzą. Masa ciężkiej pracy nie idzie na darmo. Dobra robota!
8 czerwca 2017, 10:22 / czwartek
spodziewasz się po januszach, których tu jest większość, mówienia o czymkolwiek innym niż sapanie na piłkarzy, trenera i narzekaniu jak to wszystko jest źle?
8 czerwca 2017, 10:54 / czwartek
Kolego axel. Czy zawsze musisz się wpierdalać ze swoimi "przemyśleniami" na temat innych kibiców ?

Sitek napisał o dobrej robocie LP, natomiast ty nie wniosłeś nic do tego tematu tylko zacząłeś stękać.

I kto tu jęczy ? Kto narzeka ?
8 czerwca 2017, 19:28 / czwartek
95% postów tutaj, to jakieś jęczenie januszy jak to chujowo gramy, paixao chujowy, peszko też, a nowaka wyjebać...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026