Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

W jakie dni tygodnia i o której godzinie . . .

strona 1/1

15 grudnia 2007, 08:40 / sobota
odnośnik

" . . . Już na wiosnę 2008 gdańska Lechia będzie rozgrywać mecze na własnym stadionie w blasku jupiterów. Sztuczne światło na stadionie we Wrzeszczu umożliwi Biało-Zielonym rozgrywanie spotkań o późniejszych porach dnia, niż do tej pory. Za pośrednictwem tej sondy masz szansę, drogi Czutelniku, podpowiedzieć działaczom klubu, w jaki dzień tygodnia i o której godzinie najchętniej wybrałbyś się na weekendowe spotkanie Lechii przy Traugutta. . . "

drogi Czytelniku : ))))))))))))))))))))))))

no to . . . . jak dla mnie, czytelnika . . . sobota godz 17.00
tak było omal zawsze i tak było najlepiej (niestety ostatnio pozmieniało się :/ ),

późniejsza godzina rozpierdala jakiekolwiek rodzinne czy jakiekolwiek inne planowanie weekendowych wieczorów,
rozpoczęcie meczy godz 17.00 pozwala godzić weekendowe obowiązki między Lechię a rodzinę
i nie piszcie mi tu że Lechia najważniejsza bo akurat nie ten adres : )
sądzę po średniej/przeciętnej publiki a nie li tylko po tych co będą zawsze nawet gdyby miano notorycznie grywać o godz. 3.15 nad ranem

także powrót do domu około godz 23.00 jednak jest chyba (?) komplikacją dla kilkuletników kajtków, i nie traktowałbym lekce tego argumentu, wręcz przeciwnie ! !
15 grudnia 2007, 08:45 / sobota
* kilkuletnich kajtków : ) rzecz jasna przepr, zwalam na . . godzinę popełnienia wpisu : )
15 grudnia 2007, 10:41 / sobota
Swój głos oddałem na niedzielę godz. 20:00. W piątkowe i sobotnie wieczory ludzie chodzą na imprezy, a tak... Czy zna ktoś lepszą opcje na spędzenie niedzieli? Po dojściu do siebie, po mszy prosto na naszą Lechijkę. :))
15 grudnia 2007, 10:49 / sobota
Z Lechia.net

"Znany jest już termin pierwszego spotkania Lechii w rundzie wiosennej. Z racji stawki meczu z Piastem w Gliwicach, Telewizja Polska wybrała właśnie te zawody do swojego pasma transmisyjnego. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 9 marca 2008 roku o godzinie 14.30. TVP Info zapowiedziała również, ze przeprowadzi relację na żywo z meczu Lechia - Polonia Warszawa w terminie 30 marca (niedziela) 2008 o godzinie 14.30."

Tak więc decydować sobie możemy, kiedy będą mecze, a telewizja i tak dokona wyboru za nas.... Ja jednak wolał bym aby taki mecz z Polonią Warszawa odbył się przy sztucznym oświetleniu, na przykład w sobote o 20, tak jak głosowałem!
15 grudnia 2007, 11:23 / sobota
Wariat niedziela o 20 odpada cześć ludzi po meczu lubi uczcić zwycięstwo kilko ma toastami:)Mysle że sobota wieczorem jest ok.
15 grudnia 2007, 11:42 / sobota
w niedziele, po kosciele! Prosto z kirche na estadio i gitara :)
15 grudnia 2007, 11:45 / sobota
Dobry termin był niedziela 14 człowiek spokojnie piwka sie napil przed i po meczyku:)
15 grudnia 2007, 11:54 / sobota
a meczyk PP zagrajmy o 20:45 :))
15 grudnia 2007, 12:08 / sobota
Co do II ligi to może byc moim zdaniem ta sobota godz. 17.
W następnym sezonie nasza Lechia będzie juz grać w OE i tam terminy meczów to prawdziwy cyrk. Mam nadzieje że jak nowy podmiot wygra prawa do transmisji meczów z OE, to uporządkuje te sprawy.Chodzi mi o to ,że obecnie co kolejka to inny termin rozgrywania meczu jest. Chciałbym aby rozgrywki meczów ustalic o konkretnej godzinie i dniu, tak aby już , każdy wiedział że to są konkretne terminy, które są stałe i nie zmieniane. tak jak jest np. w Niemczech czy w Italii. Wariant niemiecki moim zdaniem jest możliwy do skopiowania i zastosowania go juz w OE.
Tylko BKS Lechia!!!!
15 grudnia 2007, 12:25 / sobota
Piątek 20:00. A tak na poważnie, dla mnie to wszystko jedno. Może być nawet we wtorki, o 3:45. Ważne, aby Lechia wygrywała :-)
15 grudnia 2007, 12:35 / sobota
kontratak,ty sobie uwazaj !
Myslisz,ze,jak jestes na miejscu,to jestes ''gosc'' ? :-)
Nie mam zamiaru zapier.....w srodku tygodnia na mecze.
I tak juz kombinuje jak moge,zeby przyjezdzac jak najczesciej,zeby wreszcie mnie kojazyl rudolf88 :-)
15 grudnia 2007, 13:15 / sobota
Sobota 17 :)
Każdemu pasuje...a na inne godziny w inne dni zawsze znajdzie sie ktoś komu nie odpowiada.
15 grudnia 2007, 13:22 / sobota
Sobota godzina 20. To byłoby coś :)
15 grudnia 2007, 13:25 / sobota
sobota 17 albo 20 ale lepiej 17 kazdemu pasuje
15 grudnia 2007, 13:32 / sobota
Jak dla mnie sobota 20 to najbardziej optymalna pora.
Niestety nie wszyscy maja zawsze wolne weekendy.Sobota dla wielu jest normalnym dniem pracy do 15-16.A niedziele po kościele to już przerabialiśmy
kiedyś;-)
15 grudnia 2007, 13:49 / sobota
Pamiętajcie, że jeśli zaczniemy o 17, to światła już pod koniec kwietnia nie będziemy musieli używać. ;)
15 grudnia 2007, 15:22 / sobota
Sobota godz.20:00. Dla mnie zdecydowanie najlepsza pora, ale wiadomo że ile ludzi tyle opinii więc każdy układa pod siebie i swoje obowiązki. Ale jak najbardziej popieram opcję jak już ktoś tu wcześniej pisał, żeby mecze były rozgrywane o stałych porach tak jak w Bundeslidze. Ułatwiłoby to chyba wielu z nas ustawienie sobie własnego terminarza ;)

A MY SWOJE...
15 grudnia 2007, 15:25 / sobota
Czarny abym Cie kojarzył nie wystarczy przyjechać na mecz do Gdańska trzeba też pojechać czasem na wyjazd:)
15 grudnia 2007, 16:10 / sobota
Jezeli mamy grac w sobote badz niedziele o 17. To od kwietnia ni ebedziemy swiatla juz musieli uzywac. Dla mnie sobota godzina 20 jet terminem eleganskim. Impreza sie zaczyna kolo 22-23 dopiero to spokojnie kazdy zdazy na nia isc chyba ze ktos lubi byc w klubie o 20 czy 21. Sroda o 20 puchar polski to eleganska godzina. Pierw za wczesnie o 16 grac bo praca, szkola itp a teraz o 20 za pozno ?
15 grudnia 2007, 16:15 / sobota
W sobote o 20:00 według mnie było by najlepiej !!!
15 grudnia 2007, 16:48 / sobota
Rudolf88,jak mowisz,tak bedzie :-)
15 grudnia 2007, 16:55 / sobota
Trzymam za słowo
15 grudnia 2007, 18:21 / sobota
hyyy, rudek bedzie kminil ludzi na wyjazdach : )))))))))))))))))))) dobre : )

na początek rudolfowego trzymania za słowo obydwaj macie gliwice, jastrzębie, opole
godne wyjazdy,
powodzenia
15 grudnia 2007, 18:31 / sobota
Myśle ze najlepszym dniem tygodnia jest sobota! tak pod wieczór, około godz 19-20
15 grudnia 2007, 20:21 / sobota
Piątek - Zmeczęnie i dzień pracy mecz w piątek odpada.

Sobota - Dobry dzień po toastach można w niedziele spokojnie pospać i w pon swieżo do pracy

Niedziela - po meczu nie można popić sobie bo jutro do pracy :)

Sobota 17:00 - W lato to wtedy to światło nam nie będzie potrzebne

Sobota 20:00 - Fajna atmosferka światło więc zdecydowanie Sobota godz. 20:00 wygrywa xD
15 grudnia 2007, 21:11 / sobota
sobotnie popłudnie, wieczór...
pamiętajmy o fan-clubach...
15 grudnia 2007, 21:19 / sobota
Argument "fajnej atmosferki" w odniesieniu do świateł jakoś do mnie nie przemawia - atmosfera tworzy się wtedy, gdy Lechia gra ładnie dla oka i wygrywa i/lub jest odpowiedni przeciwnik, a nie gdy ktoś zapali lub zgasi jupitery. Moim zdaniem wcale nie trzeba grać przy światłach, gdy nie jest to konieczne. Nie zapominajcie, że montaż jupiterów sam w sobie nie jest celem, ma tylko UMOŻLIWIĆ rozgrywanie spotkań w pewnych porach (szczególnie, jak mniemam, w późne jesienne popołudnia). Osobiście nie popieram pomysłu rozgrywania wszystkich spotkań wieczorami - latem z powodzeniem można grać np. o 17-tej przy naturalnym świetle. Prąd kosztuje, a rachunki zapewne będzie płacić klub...
15 grudnia 2007, 22:03 / sobota
GeMil o rachunki sie nie martw, Energa na pewno zdzierać z nas nie będzie:P
16 grudnia 2007, 01:15 / niedziela
Wojtus na poczatek Cie odmule na Zabiance:)).Nie wkurwiaj starego
16 grudnia 2007, 07:24 / niedziela
GeMil od razu widać, że nigdy nie byłeś na meczu, rozgrywanym przy jupiterach. Sami zawodnicy mówią, że światła wywołują dodatkową motywację.
16 grudnia 2007, 12:58 / niedziela
A mi akurat odpowiada najbardziej piątek o 20. Po pierwsze tez gram w pilke a czesto pokrywaja sie mecze ze soba wiec nie moge jechac na mecz Lechii i jest mi z tym zle. Po drugie mecz Lechii jest w sobote a np. ja gram w niedziele wiec z rodzinka wyjsc za bardzo sie nie da w weekend. Tak wiec ja głosuje na piatek o 20. A po trzecie to kiedy Lechia by nie grala to i tak robie wszystko aby na Niej byc. AVE LECHIA
16 grudnia 2007, 13:33 / niedziela
powiem cos od siebie :)

nie wazne jaki dzien, nie wazne jaka godzina, nie wazna pora roku, wazne ze to mecz Lechii i wszyscy (ci ktorzy uwazaja sie za kibiców) maja na nim byc :)
16 grudnia 2007, 13:46 / niedziela
czyli rozumiem Lewy że komplet wyjazdów masz zaliczony w ostatniej rundzie?:)
A co do pory grania to dałbym 17.00 bo mimo wszystko najodpowiedniejsza pora dla wszystkich i w meczach ze średniakami taka godzina jest najbardziej przychylna frekwencji :))))))
Z kolei sobota 20.00 zarezerwowałbym dla szlagierów :)
16 grudnia 2007, 14:16 / niedziela
Newska wyjazdow to nie wliczam :) . ale od nowej rundy bede :)

PS. chyba tylko jedna osoba miala komplet ;)
16 grudnia 2007, 15:19 / niedziela
Newska- na ligę w tej rundzie tylko dwie osoby mają komplet. Doliczając pucharowy mecz w Jarocinie, zostaje tylko jedna- Lewy nią nie jest :-)
16 grudnia 2007, 16:02 / niedziela
na początku jak napisałes dwie osoby to odrazu pomyślałem że to Ty i Zeto.
Bo na forum to macie komplety...w każdym temacie po 19 postów tyle ile Nasza ukochana meczy na jesien w lidze rozegrała.
Ps-już nie rozmywajmy bo szkoda dobrego tematu.
;)
16 grudnia 2007, 16:05 / niedziela
Lewy - jak przypuszczam jesteś młody wiekiem więc możesz sobie pisać tanie kawałki pt.nie ważne kiedy bo mecz Lechii nawjażniejszy. Wiele osób na prawde musi sie gimnastykować strasznie żeby pogodzić mecze z innymi obowiązkami, zarówno u siebie jak i wyjazdy więc takie tanie gadki troche mnie wkurzają ;)) Pocieszam się tym że jak widze po wpisach większość chyba jest za opcją która mnie najbardziej odpowiada tj. sobota godz.20:00. Ps.Gemil - kontratak ma racje, nie wiem czy miałeś okazję być na meczu przy sztucznym oświetleniu ale na prawde jest zupełnie inny jego odbiór, niezależnie czy mecz jest z kalafiorami czy jakis klasyk, tak juz poprostu jest ;)

A MY SWOJE...
3 kwietnia 2008, 22:58 / czwartek
Ja tak się zastanawiam, po co te jupitery skoro mecze zaczynają się o 18, a ciemno robi się ok. 19.30. A jest dopiero początek kwietnia. To co będzie za miesiąc?
3 kwietnia 2008, 23:18 / czwartek
Dokladnie, Zburzyć Jupitery !!
4 kwietnia 2008, 08:25 / piątek
przesunąć godzinę rozpoczęcia meczu na 20:00!
4 kwietnia 2008, 10:51 / piątek
Mecze o 18:00 ale zrobic w tym czasie ciemniej na dworzu. Kto jest za to odpowiedzialny na Lechii ?
4 kwietnia 2008, 10:59 / piątek
Nie ma innej rady, trzeba zgasić słońce i chuj!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.458