Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Do pana M - Lechia dziękuje za bany

strona 1/1

17 grudnia 2007, 22:53 / poniedziałek
Informuje wszem i wobec ,że nie jaki pan Moderator za krytyczne uwagi wobec swojej osoby zaczął jakiś czas temu banowac naszych kolegów. Dotknęło to między innymi mnie jak i Żurawia. Jeżeli są kolejni proszę o wpisy

Kolego M. jak chcesz bananowac ludzi za wyrażanie opini to zapraszam na forum arki, oni tam zapewne bardzo obraźliwie jadą na nszą kochaną Lechijke i sobie ich tam bananuj ( mało Ci było bananowania Pogoni?).

Pozdrawiam wszystkich Lwów Północy
18 grudnia 2007, 10:58 / wtorek
O k...a, wpuścić żurawia, niech nas zabawia, wpuścić zurawia, niech nas zabawia...
Oficjalnie prostesuję przweciwko zbanowaniu żurawia, jego obecnośc na tym forum poprzez niejako kontrast daje wielu z nas poczucie własnej wartości. Dlatego jeszcze raz apeluję:
wpuścić żurawia, niech nas zabawia, wpuścić zurawia, niech nas zabawia...
18 grudnia 2007, 12:02 / wtorek
Również chcę podziękować panu Modowi za wybranie mnie do zbanowania. Życzę wesołych świąt.
18 grudnia 2007, 12:59 / wtorek
Ja również jestem pełen radości w sercu po obejrzeniu komunikatu i zablokowaniu konta dlatego sie przyłączam.A Żuraw to ikona tego forum (tak jak Zeto, Kontratak, Castorp czy Thomas)dlatego apeluje wszem i wobec Żuraw musi wrócić!! polubiłem go:D hehe
18 grudnia 2007, 23:09 / wtorek
Mod, zbliżają się święta, więc nie rób jaj!!!!!! Bo jak wiesz, licho nie śpi i może być gorąco ;-))

Natychmiast odbanuj Żurawia, Pilara i innych Lechistów, których usunąłeś z tego forum. Traktuj to, jak polecenie służbowe.
19 grudnia 2007, 15:10 / środa
to jest rozkaz :)
20 grudnia 2007, 11:45 / czwartek
może moderator jest z szparki?
20 grudnia 2007, 13:18 / czwartek
Ja słyszałem, że z gedanii
23 grudnia 2007, 21:18 / niedziela
usunięty

i chuj
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.464