Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

II Liga, a moderowane forum

strona 1/1

19 grudnia 2007, 12:25 / środa
Witam wszystkich czytelników forum.

Czy nie uważacie, że obecna działalność moderatora, jest identyczna jak działalność obserwatorów PZPN. Moderator bez pytania porobił działy. Wywalił z forum wielu użytkowników, bez żadnego uprzedzenia. Co gorsza, robi to nadal, dla zasady.
Wczoraj np usunął Pilara_LP, pomimo iż ten zarejestrował się przed dwoma dniam. Jedyny post, jaki napisał Pilar_LP, to "Czarny, i tak jesteś Lwem Północy". Osobiście nie widzę w tym tekście nic obraźliwego.

Dlatego mam pyatnia do moderatora, który może w końcu odpowie. A może dla przykładu zbanuje również mnie.

1. Jaki jest powód usunięcia z forum naszych kolegów ??
2. Czy nie będziesz się bał, przychodzić na zimowe sparingi naszej Lechii??

PS. Jeśli nie odbanujesz naszych kolegów, to na poierwszym sparingu, wszyscy przedstawiciele redakcji lechia.gda.pl, solidarnie za ciebie dostaną "upominki"- castropowe laczki.
19 grudnia 2007, 13:00 / środa
Ja uważam , że dobrze sie stało że moderator porobił działy na forum . Dział dotyczący Lechii powinien dotyczyć tylko klubu i spraw z nim związanych . To nie jest forum towarzyskie . W tym dziale powinny być kasowane bezsensowne tematy i posty nie na temat bo inaczej sie zrobi typowa trolownia - o ile już tak nie było. Duża ilość tematów jest całkowicie rozmywana przez kilku użytkowników .Natomiast dział lużne gadki nie powinien być moderowany wcale - no nie licząc jakiś skrajnych przypadków . Tam sobie użytkownicy mogą pisać do woli różne rzeczy , nie koniecznie na temat .

Myśle że takie rozwiązanie jest najlepsze .
19 grudnia 2007, 15:14 / środa
Mod, ale z ciebie dureń!!!!!

Temat nawiązuje do PZPN, więc nie należy do kategorii "gacie Luzaka".

Możesz mi wierzyć, że na pierwszym sparingu, dostaniecie obiecane "laczki".
19 grudnia 2007, 15:29 / środa
"Moderator bez pytania porobił działy." Rozwaliłeś mnie tym tekstem RobinHuju.

To nie jest twoja strona więc nie masz tutaj nic dogadania. Ja popieram bany bo niektorzy pisza takie głupoty, że głowa mała. Mam nadzieję, że kolejną osobą, która dostanie bana będziesz ty.
19 grudnia 2007, 15:40 / środa
A po Rabinie będzie Maślana.
19 grudnia 2007, 19:16 / środa
Konieczko- dopiero się zarejestrowałeś i już pouczasz.

Redakcja ma swoją stronę główną, kibice mają swoje forum. Skoro na forum, wariaci mogą pisać, że z chęcią widzieliby w Lechii murzyna, to chyba normalni kibice mogą założyć temat "Zeto wypier.....".

To chyba my decydujemy, o czym chcemy pisać na forum ??
19 grudnia 2007, 19:49 / środa
A co pouczać mogą tylko ci, którzy zarejestrowali się przed 30 listopada 2007? Chłopie, gadasz jak połamany.

Oczywiście, że to my decydujemy o czym piszemy na forum ale w granicach zdrowego rozsądku. A niektórym tutaj tego rozsądku brakuje...
19 grudnia 2007, 20:36 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
19 grudnia 2007, 20:56 / środa
zeusik, nie przeklinaj i zajmij się trzepaniem dywanów. Święta idą.
19 grudnia 2007, 21:29 / środa
Ale kurwa w dupe zajebana mac...nie ma sniegu...na czym on ma trzepac te dywany ? Na nie przystrzyzonym od 17 lat trawniku ? Tudziez w kuchni nad swiatecznymi garami, jak jego szanowna malzonka napierdala od 3 dni z bigosem i salatka na Swieta dla tesciow ? Oj, czasy sie zmieniaja...no ale co robic kurwa zapierdolona pierdolona mac...
19 grudnia 2007, 21:35 / środa
Pozdrawiam Emeryt.

A jak Ty przygotowujesz sie do Swiat poza zakupem gdanskiego browaru w nie naturalnych ilosciach ? Uchyl rabka tajemnicy brachu.
19 grudnia 2007, 22:58 / środa
W życiu mam dwa cele: kochać zwierzęta i nie roznosić chorób. Z tej racji przed świętami postanowiłem nie szczać do umywalki. Takie adwentowe "od dzisiaj nie będę jarał".

Starszy, pozdrawiam staropolskim - do dna !!!
20 grudnia 2007, 01:01 / czwartek
Zeusik, jak to się stało, że taki dureń jak ty nie dostał jeszcze bana. Przecież ty w każdym poście używasz wulgaryzmów. Te twoje przydługie kudełki za bardzo grzeją twój móżdżek.
20 grudnia 2007, 10:55 / czwartek
Moze Zeusik jest modem:D
20 grudnia 2007, 11:25 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.400