Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Legia Warszawa - LECHIA GDANSK (PP)

strona 1/12

20 grudnia 2007, 21:33 / czwartek
Przeciwnik godny :))
20 grudnia 2007, 21:35 / czwartek
Mam nadzieje ze będzie specjal:)
20 grudnia 2007, 21:39 / czwartek
zajebiscie dobrze ze trafilismy na Legie
tu komentarz jest zbedny;]
bedzie ciekawie

bezdomni Vs WISLA Krakow - tez godnie;D
20 grudnia 2007, 21:40 / czwartek
Są jeszcze bilety?

;)
20 grudnia 2007, 21:41 / czwartek
przeciwnik rewelacja pod kazdym wzgledem.
Pamietam jak ostatnio Legia była Traugutta jak po bilety od 6 rano stała kolejka.15koła na stadionie i wszyscy spiewaja jedna piosenkę
CENTRALNE WOJSKOWE KURWISKO SPORTOWE :)
I teraz znow bedzie pieknie tyle ze przy blaksu Jupiterow :)
20 grudnia 2007, 21:57 / czwartek
Znakomity rywal, mecz koniecznie wieczorem, przy świetle.
20 grudnia 2007, 22:03 / czwartek
Bizonkievic
20 grudnia 2007, 21:35 / czwartek
Mam nadzieje ze będzie specjal:)

O ile dostaniemy jakiekolwiek bilety o Waltera. Stadion Wojska Polskiego będzie remontowany. Na rundę wiosenną będzie tylko trybuna kryta.
20 grudnia 2007, 22:04 / czwartek
TAK zobaczymy jak nasze asy sie pokażą
20 grudnia 2007, 22:26 / czwartek
Kurwa nie podniecajcie się jakimiś specjałami i wyjazdami w grupie 1 tysiaka.Też bym chciał żeby tak było, ale stadion Legii raczej na bank bedzie w tym terminie remontowany, i jak dostaniemy 250 może 350 biletów to będzie ok.A jak nie ruszy u nich remont , to Waltery i inne cwele zadbają o to żeby nas na Łazienkowskiej za duzo nie było. Lepiej sie koncentrować na meczu u sąsiadów.Przyjeżdża Wisełka, można i trzeba wspomóc brać z grodu Kraka.Tylko BKS Lechia!!!
20 grudnia 2007, 22:43 / czwartek
chris-madre slowa,ale czy te pizdy zza miedzy dadza jakiekolwiek bilety dla Wisly?? oto pytanie czlowieku

pzdr z Dortmund
20 grudnia 2007, 22:49 / czwartek
Ad1
20 grudnia 2007, 21:57 / czwartek
Znakomity rywal, mecz koniecznie wieczorem, przy świetle.

Mecz będzie, ale bankowo nie wieczorem i bankowo bez światła.
Powód - nie będzie oświetlenia tej wiosny. Może na jesień.
20 grudnia 2007, 22:52 / czwartek
co z biletami ?
20 grudnia 2007, 23:13 / czwartek
jeremi,info pewne?? przecierz kurwa obiecali ze bedzie na wiosne,a kwiecien,to chyba jest wiosna,do nedzy czy nie...
20 grudnia 2007, 23:25 / czwartek
chris napisał: " . . . Lepiej sie koncentrować na meczu u sąsiadów.Przyjeżdża Wisełka, można i trzeba wspomóc brać z grodu Kraka . . . "

a przepraszam że zapytam, Ty to wczoraj spadłeś z księżyca

primo po drugie . . . . remont trybun na lazienkowskiej + konflikt na linii kibice (L) - ITI nie wyklucza chyba całkowicie naszego udziału w meczu na Łazienkowskiej póki co,
póki co wprost przeciwnie do tego co popisałeś -----> jak są wpuszczane zgody przeciwników na Arkę to popytaj kolegów którzy mają choć minimum orientacji w temacie, i nic nie wskazuje na to by miało się to odmienic

moze mozesz tego nie wiedzieć . . . ostatnio odpuścilismy wspomaganie Śląska właśnie dlatego m.in. by nie stawiać ich w niezręcznej sytuacji kiedy to )Oni są wpuszczan, a nie my - zatrzymywani na bramie,
by bracia nie musieli wybierać pomiędzy obejrzeniem swojej druzyny za którą przejechali całą Polskę a solidarnym nie wejściem wszyscy razem
póki co nie widać żadnych przesłanek by podczas meczu z Wisłą miało być inaczej

no i primo po PIERWSZE . . NIC NIE JEST WAŻNIEJSZE (a już na pewno żaden inny mecz) W DNIU W KTÓRYM GRA LECHIA wbij to sobie do głowy zanim sie się zaczniesz koncentrowac na innych (tam się, ogół zanim zaczniesz agitować )
20 grudnia 2007, 23:33 / czwartek
bravo!
21 grudnia 2007, 00:56 / piątek
Heh, verde mnie ubiegł - tłuczone było to juz wielokrotnie - my jesteśmy kibicami LECHII i mecz Lechii jest najważniejszy!! Jeżeli udaje sie nam wspomóc braci na jakimś meczu to super, ale Lechia to Lechia ;-) Zresztą nie przypuszczam żebyśmy otrzymali nawet taką możliwość w śledziowie, vide - przykłady z ostatnich lat ;-) a nawet ostatni ze Śląskiem.

A MY SWOJE...
21 grudnia 2007, 01:03 / piątek
Chris, a co ją do kurwy nędzy jestem pomidor? Żeby się koncentrować!!! Lechia gra mecz sezonu, mega wyjazd, a ty tu wyjeżdzasz że lepiej na północ. Co za czasy......
21 grudnia 2007, 01:37 / piątek
kto wygra dwumecz? Lechia!!! Kto? Lechia!!! kto? Lechia lechia lechia!!!!!!!!!!!! do boju biało zieloni!!!!!!!!!!!!
21 grudnia 2007, 01:41 / piątek
trzeba naciskać w media, aby nie wywineła Legia bawola i nie zaprosiła naszych kibiców. Mają remont stadionu to dwa mecze u nas :-)
21 grudnia 2007, 01:45 / piątek
Jestem zwolennikiem mocnych wrażeń - awans Lechii po rzutach karnych.
21 grudnia 2007, 01:53 / piątek
jako że będe na emigracji już bukuje bilety na wyjazd i huj mnie obchodzi Walter czy inna dziewucha
pojedziemy Legi pojedziemy Arce w finale z Wisełką pokażemy klase
21 grudnia 2007, 08:28 / piątek
Ale kurwa SZCZESCIE !!!! Taki meczyk a ja wracam z emigracji !!! i bede tam !!!!! Ja juz od dzis jestem w Wawie Bedzie ZA**BISCIE !!!!!

Wszyscy jedziemy do Wawy chocbysmy mieli ogladac mecz spoza stadionu !!!!
21 grudnia 2007, 09:03 / piątek
cos czuje ze pierszenstwo wyjazdu do Wawy beda mieli czlonkowie Stowarzyszenia, wiec licze na tysiace chetnych...
21 grudnia 2007, 09:25 / piątek
co do jupiterów

odnośnik

koniecznie przy świetle
21 grudnia 2007, 09:31 / piątek
Mam nadzieje że dzisiaj dowiem sie wiecej o nowym stowarzyszeniu.Jakie zasady działania i czym ma sie zajmować ,bo niestety w poniedziałek nie mogłem być w Roko
Co do dwumeczu z Legia to radze zapomnieć o wpuszczeniu na Lazienkowska,juz tam walter odpowiednio o to zadba
21 grudnia 2007, 10:29 / piątek
Ja tam mam wyjebane na walterow i innych cweli !
Jade i chocby bylo mi stac na dole,przed plotem,to jade,bo przeciez obiecalem rudiemu88................
21 grudnia 2007, 10:34 / piątek
Spoko.Jestem wielkoduszny i nie wymagam abyś jeżdził na zamknięte stadiony:))
Masz moja dyspense
21 grudnia 2007, 11:24 / piątek
Czarny i Rudolf, nie ma co się bać Waltera. Jakby co, to od czego jest "wjazd z bramą". Jebać Waltera, Lechijka wygra 7 do 0.
21 grudnia 2007, 11:40 / piątek
Kontratak wjazd bedzie ułatwiony bo nie bedzie trzech trybun:))Oczywiście ja sie wybieram na ten meczyk bez wzgledu na okoliczności
21 grudnia 2007, 11:46 / piątek
Marzenia sie spełniają!
Nie myślałem że tak szybko taki meczyk bedziemy mogli ogladac na T29 !
Bez dwóch zdan trzeba byc na tym meczu w Warszawie!
Piekny mecz w takich okolicznosciach...prostest z ITI jebany Walter....
Legionisci MUSZĄ być w Gdańsku nawet jakby Pzpn,Uefa,Fifa czy inne wynalazki dały im jakikolwiek zakaz...
Muszą poprostu.
Nie ma Legii bez żylety!
21 grudnia 2007, 12:27 / piątek
Bardzo chciałem i wykrakałem… :)

Szkoda meczu w Warszawie, ale w warunkach zomowni jaką wytworzyli walterowcy – dotychczasowe, znane niektórym z Was patenty wejścia na Ł3 – nie są już możliwe.
Obecnie nasze warszawskie mecze oglądamy w okolicznych knajpach. Nie pozostało nic z klimatu, który parę osób z tego forum bardzo dobrze pamięta z nieodległej przeszłości – ale oczywiście zostaliśmy my – i takiego właśnie wyjazdu potrzebujemy jak powietrza :)

Wyjazd do Gdańska to coś na co czekaliśmy bardzo długo. Przewiduję megafrekwencję i oldschool na pełnym wypasie.

Do zobaczenia…

P.S.

Newska - daMY radę!

;)
21 grudnia 2007, 12:57 / piątek
Gdańsk Warszawa wspólna sprawa

N.W.J.R.H.

PRECZ Z KOMUNĄ!
21 grudnia 2007, 13:07 / piątek
Jeden dzien-dwie ulice :-)
Lazienkowska-Miodowa !!!

PRECZ Z KOMUNA !!!
LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
21 grudnia 2007, 13:22 / piątek
Kurwa zajebiście, trzeba holidaya przesuwać ;) albo skrócić pobyt w UK, ten sezon się tak układa, że szkoda go stracić. Dzieki Czarny i komus od esa za info, macie u mnie bro !!

PS: Powtórzyć 83!!!

Biało - zielone pozdrowienia z UK.
21 grudnia 2007, 15:27 / piątek
A nie mówiłem w innym temacie albo Wisłą albo legia :)

Modliłem się jak te karteczki był i oby na niej napis Lechia Gdańsk no i para z marzen :)Myślę, że zrobimy wszyskto aby Lechai stawiła się w mega liczbie na mega wyjeździe do stolicy. a u Nas piekło i 12 tysiecy murowane :D:D Legia rónież nie ważne co i jak musi przyjechać i usiąśc w klatce.

WIECIE CO WAM POWIEM !!! TEN SEZON UKłADA SIę PIEKNIE I OBY ZAKOŃCZYł SIę PIEKNIE :)
21 grudnia 2007, 15:37 / piątek
Limak stawic sie w stolicy mozemy ale raczej nie na stadionie :)
21 grudnia 2007, 16:09 / piątek
Uwierz mi, ze stawic to sie napewno stawimy :) Lecz skad wiesz co będzie w kwietniu ?? To pokaże los najpierw sa Gliwice i tym wyajzdem sie podniecajmy, bo widze np. ze moze byc wysyp nowych członków Stowarszenia, bo w przyapdku ograniczenia liczbowego na wyjazd Nasz pierwszeństwo Stowarzyszenie i..... :):) Hhaha beka :) CHyba, ze xle mysle :)Pozdrawiam
21 grudnia 2007, 21:59 / piątek
Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra!!! piekny mecz i mam nadzieje, w blasku jupiterów. To co charakteryzuje kibiców Lechii i Legii to charakter, pokażemy go przy Lazienkowskiej wy przy Trauguta i stworzymy fantastyczne widowisko. Gdańsk-Warszawa w PP wspólna Honoru sprawa. Zróbmy wszystko by mecz stał się Wielkim Meczem z Wielkimi Kibicami! szac. dla Władców Północy. " To co najważniejsze w życiu to -HONOR-" (L)
21 grudnia 2007, 22:15 / piątek
Naprawdę ucieszyłem sie z Legii! Mam nadzieję, że w Wawie będzie bramkowy remis, a u nas 0:0!
A poza tym, to jednak Legia do której mam dużo sympatii.
Pozdrawiam Warszawiaków!
21 grudnia 2007, 22:21 / piątek
ogólnie to jest zajebiscie
22 grudnia 2007, 17:59 / sobota
to widze,ze czs juz wracac !!!
wystarczy 14 lat poza Polska...mialem wrocic jak Lechia wejdzie do pierszej ligi
lecz zanosi sie na historyczny awan i do Gdanska przyjedzie Legia Warszawa
ulubiony moj rywal.
do zobaczenia na T29
wow po 14 latach znowu wsrod braci!!!
Tylko Lechia!!!!
22 grudnia 2007, 23:37 / sobota
Ogólnie jestem zadowolony z losowania, chociaż liczyłem na Wisłe.
23 grudnia 2007, 09:50 / niedziela
Verde
Nie spadłem wczoraj z księżyca ani też nie urodziłem sie wczoraj. Za to żyje juz trochę na tym świecie i wiem że należy podchodzić do życia z dystansem a nie podniecać się jak małolat, który zobaczy gołą pizdę. Wyraźnie pisałem , że też bym chciał aby wyjazd na Legie był w liczbie 1 tysiaka i więcej.Niestety sytuacja na Łazienkowskiej jaka jest to każdy chyba wie.Na dzień dzisiejszy na 90 % mecz może odbyc się bez kibiców gości, i to nie tylko chodzi o Lechię."Żyleta" ma być zamknieta i remontowana.
W wywiadzie dla Rzepy wyraźnie mówi o tym Urban, trener Legii i w tym wątku pisze też nijaki "Pawełek".A i jeszcze jedno dowiedz sie jak są zasady kupowania biletów na mecze Legii , to może przestaniesz pisać o masowych wyjazdach. jedynie zorganizowane grupy przyjezdnych kibiców zostaną wpuszczone na stadion.,indywidualnie to mozna sobie pojechać do Wa-wy i obejrzeć Pałac Kultury i inne atrakcje stołeczne:))).
Oczywiście że zgadzam się z Toba że jak gra Lechia w danym dniu, to jest to dla nas kibiców Lechii Najważniejszy dzień.Ale jeżeli nie da się obejrzeć tego meczu na żywo , to pozostaje tylko oglądanie go pubie w N Sport( chyba transmisja będzię?)
Kolejna rzecz.Wiem jakie panują zasady, co do wpuszczania zgód na stadion szpArki jak graja nasi przyjaciele.Wiem jak to wyglądało jak grał ostatnio tam Śląsk i nie sądzę żeby siew tym temacie coś zmieniło do wiosny.Co do wspomagania braci z grodu Kraka, to miałem przede wszystkim to na myśli, że kibice Wisły przyjadą do nas wczesnym przedpołudniem ( mecz w Gdyni tradycyjnie 19:30) do Gdańska i należałoby sie nimi w jakiś sposób zająć.Tzn. pokazać im zabytki WMG:))) albo jakieś lokale gastronomiczne , tak aby brać Krakowska nie czuła sie znudzona długim oczekiwaniem na mecz w Gdyni. Oczywiście dotyczy to tych osób, które będą mogły i chciały zając się przyjezdnymi z grodu Kraka. Jako, że jestem przekonany że nasza Lechia w tym sezonie awansuje do OE , to już może na jesień przyszłego roku będziemy mogli odwiedzić naszych braci z Krakowa na ich pieknym Starym Rynku oraz na Reymonta.Oczywiście wspólny finał w PP jak najbardziej mile widziany.Oprócz przyjaźni między naszymi kibicami, widzę ,że i na poziomie dyr. sportowych współpraca idzie na całej linii. Tak trzymać!!!!
p.s.do kontratak.Wiem ,że nie jesteś "pomidorem" ale o taką koncentrację mi chodziło jak napisałem wyżej.Dla nas najważniejszy jest mecz Lechii, a szczególnie ten rewanżowy z Legią.To będzie naprawdę piłkarskie wydarzenie sezonu wiosennego.A co do Wisły , to mam sentyment do grodu Kraka, bo mieszkałem tam kilka m-cy i dalej tam jestem kilka razy w roku.Tylko BKS Lechia!!!!
23 grudnia 2007, 15:53 / niedziela
Chris-Akurat Verde vel Wojtuś vel Puchaty bardzo dobrze zna zasady wejścia na stadion Legii myśle że lepiej od Ciebie:)))Co do Krakowa to nie polecam spaceru w szaliku Lechii po rynku(a na pewno nie w małej grupce)bo może to być twój ostatni spacer.
27 grudnia 2007, 15:00 / czwartek
Legia będzie miała (jak kiedyś powiedział Paweł Pęczak, przed derbami Trójmiasta) piątego zawodnika-kibiców. Lechia może liczyć na Swych kibiców. z NASZYM wsparciem BKS świetnie da Sobie radę i awansuje do półfinału Pucharu Polski. Rewanż w Gdańsku to pewniak na wygraną Lechii Gdańsk.
27 grudnia 2007, 16:22 / czwartek
kolega wyzej pisze farmazony :)
na Legii w tym sezonie nie ma dopingu :>
27 grudnia 2007, 20:35 / czwartek
RafałM94 - Piątym?, a nie przypadkiem dwunastym?
Po drugie jakbyś się orientował choć troszkę w Ruchu Kibicowskim w Polsce wiedziałbyś, że Legia tym sezonie nie prowadzi dopingu i nie prezentuje opraw. Takie posty powinno się usuwać bo aż wstyd.
27 grudnia 2007, 21:16 / czwartek
ja mysle ze na Łazienkowsiej bedzie 0;0 a na Traugutta 1;0 dla Lechijki :D a później trafimy na na Wisełke (no ale o tym wyniku jeszcze pomyslimy)
DaLEJ LECHIOOO TYLKO ZWYCIESTWO!
pozdro wszystkim;)
28 grudnia 2007, 09:51 / piątek
Wypadało by podczas tych mecz(ów) (nie wiadomo ile będziemy mogli obejrzeć) wspomóc Legie w tym proteście.

Nie ma Legii bez żylety !
28 grudnia 2007, 10:34 / piątek
RafałM94-ma rację chłopak, grając systemem z 4 obrońcami kibice będą piatym obrońcą!!!Nie kłućcie się z nim bo was mod zbanuje!!!
 
1 2 3 ..... 12
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022