Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Czy nastąpi przejęcie Lechii?

strona 1/1

22 grudnia 2007, 12:13 / sobota
odnośnik

Wiele wskazuje na to, że Zdzisław Kapka w styczniu odejdzie z ŁKS. Menedżer nie wróci jednak do rodzinnego Krakowa, a przeniesie się do Lechii Gdańsk.

Odejście Kapki może spowodować także zmianę na stanowisku trenera ŁKS. Właśnie Kapka był pomysłodawcą i orędownikiem zatrudnienia w ŁKS Mirosława Jabłońskiego. Sam Jabłoński nie ukrywał, że zgodził się przyjąć propozycję łódzkiego klubu, bo namówił go do tego Kapka.
POLSKA Dziennik Łódzki
22 grudnia 2007, 12:14 / sobota
Czy to nie jest to guguś, co niezłego gnoju w Wiśle narobił?
22 grudnia 2007, 12:38 / sobota
A po co on u nas? Za stary żeby grać.
22 grudnia 2007, 12:58 / sobota
Prowokator :D
22 grudnia 2007, 13:53 / sobota
Wiele wskazuje na to, że Zdzisław Kapka w styczniu odejdzie z ŁKS. Menedżer nie wróci jednak do rodzinnego Krakowa, a przeniesie się do Lechii Gdańsk.

Odejście Kapki może spowodować także zmianę na stanowisku trenera ŁKS. Właśnie Kapka był pomysłodawcą i orędownikiem zatrudnienia w ŁKS Mirosława Jabłońskiego. Sam Jabłoński nie ukrywał, że zgodził się przyjąć propozycję łódzkiego klubu, bo namówił go do tego Kapka.

Jeśli Kapka zwiąże się z Lechią, będzie to trzeci klub, w którym będzie pracował. W przeszłości wiele lat związany był z Wisłą Kraków, w której przez jakiś czas pełnił fukcję prezesa.

Lechia ma w tym roku wielkie ambicje powrotu do ekstraklasy, ale brakuje jej pieniędzy. W przypadku zdegradowania klubów z ekstraklasy za korupcję, szanse gdańskiego klubu na awans do ekstraklasy wzrosną.

źródło : lechia-gdansk.pl/ POLSKA Dziennik Łódzki
22 grudnia 2007, 21:01 / sobota
Mam nadzieję, że nie ma mowy o żadnym PRZEJĘCIU Lechii. Nasz zarząd na to nie pozwoli. Jeżeli gośc chce wejśc na normalnych zasadach w finansowanie naszego klubu to czemu nie, ale jeżeli myśli, że kupi sobie następny klub do zabawy to niech spierdala jak najdalej.
22 grudnia 2007, 21:22 / sobota
i tu sie zgodze jak ma sobie kupic klub do zabawy to chuj mu w płuco niech spierdala od naszej LECHII z BIAŁO ZIELONYM POZDROWIENIEM
22 grudnia 2007, 21:26 / sobota
ciekawe co o tym sadzi wszechwiedzacy ZETO
22 grudnia 2007, 22:04 / sobota
Zamiast rannego i wieczornego pacierza przeklinaś w myślach Zeto ? Nienawiść zrobi Ci papkę z mózgu, uważaj :-).

Kapka niech się zatrudni w Komendzie Głównej, a Dąbrowski niech składa meble z ratanu. Przyjęcie ich oferty będzie czarnym dniem dla Ukochanej. Oby do tego nie doszło.
22 grudnia 2007, 22:51 / sobota
Pan ZETO ma wyjebane na pajaców z antyZETO :)
22 grudnia 2007, 22:54 / sobota
nie takiego wpisu oczekiwałem PANIE zeto
czyżby cała mądrość uleciala... :)
22 grudnia 2007, 23:26 / sobota
Mam prosbe ZETO nie odpisuj :)

Koń Jest tylko jeden !!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Z Bialo Zielony PozdrowieniemNP
22 grudnia 2007, 23:35 / sobota
Ja tam go nie chcę.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.450