Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

jak sciagnac mecz derbowy z serwisu itv telewizji polskiej??

strona 1/1

11 stycznia 2008, 18:08 / piątek
jak w temacie..dzieki za porady
11 stycznia 2008, 18:26 / piątek
lech?!! kurwa jedziemy z nim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11 stycznia 2008, 18:49 / piątek
1,2,3....... pojechał :) ale zaraz pewnie zrobi "ręczny" kółeczko i zawróci
11 stycznia 2008, 19:51 / piątek
spoko to prezydent
11 stycznia 2008, 21:02 / piątek
najlepiej to pojechać do hurtowni "Szczepan" i kupić drabinę malarską. Potem to już z górki. wchodzisz na drabinę, bierzesz sobie mecz i pomału, żeby się nie spierdolić schodzisz po drabinie.

Jak już będziesz miał ściągnięty mecz, możesz sobie usiąść wygodnie w fotelu, położyć nogi na pufie i krzyknąć na żonę, aby strudzonemu mężowi podała piwo.
11 stycznia 2008, 21:23 / piątek
kiedys to forum wygladalo inaczej
11 stycznia 2008, 22:11 / piątek
A tak na poważnie to raczej nie da sie zciągnąć z itvp.pl. Wydaje mi sie ze na Lechia.net prowadzą sprzedaz meczy na DVD.
11 stycznia 2008, 22:42 / piątek
pamiętam, nie było moda i nie było logowania

teraz jest chujnia

mod pobanował co lepszych forumowiczów i forum zeszło na psy
11 stycznia 2008, 22:54 / piątek
A tutaj sie akurat mylisz T-Mobile - jest możliwe ściaganie z iTVP :)
Umożliwia to program WM Recorder. Program w wersji 10.2 do pobrania tutaj: odnośnik

A oto opis tego programu i krótka "instrukcja jazdy":

Program do nagrywania mediów strumieniowych z internetu (radia internetowe, osadzony Windows Media Player w oknie przeglądarki, teledyski i -co najlepsze- serwis itvp.pl). Pliki najczęściej są zapisywane jako *.wmv (RealMedia zapisze w *.rm).

Aplikacja sama przechwytuje strumień, który idzie do przeglądarki. Strumień jest zapisywany wprost do pliku, bez enkodowania, dzięki czemu mamy najlepszą możliwą jakość, bez niespodzianek w postaci szumów karty dźwiękowej, dźwięków Windows, gg innych programów no i oczywiście strat jakości na powtórną kompresję, co się zdarza przy prostych programach tego typu.

Możliwe jest zgrywanie kilku zadań jednocześnie, jeśli się ma naprawdę szybkie łącze (co najmniej 2Mb/s). Materiał może być również pobierany kilkakrotnie szybciej niż trwa w rzeczywistości (oczywiście nie dotyczy to materiałów nadawanych na żywo).

Istnieje możliwość nagrywania o ustalonym czasie, aby nie przegapić audycji lub podczas naszej nieobecności (WMVCR.exe)

Obsługa:
1. Wypakować z archiwum
2. Uruchomić program WMR.exe (Windows Media) lub RMR.exe (RealMedia)
3. Przejść przez kreator konfiguracji (trzeba!)
3. Wywołać interesujący nas materiał w dowolnej przeglądarce internetowej
4. Czekać na zgranie :)
5. Wrócić do pkt 3.

Pozdrawiam
12 stycznia 2008, 13:15 / sobota
Japan-ty to jesteś hehe wujek dobra rada!!!

LG45-właśnie pojechałem do tej hurtowni a te zjeby mają dzisiaj zamknięte,ale na szczęście otwarta była biedronka gdzie kupiłem ostatnią drabinę.Nie kumam tylko instrukcji i dalej nie kumam czy schody na drabinie prowadzą do góry czy na dół!!!

Kolejorz jest tylko jeden-ten z Kościuszki.Lech-zdech-kolejorz!!!

Kopiuj-klej biurowy-wklej
12 stycznia 2008, 13:38 / sobota
Zaraz, zaraz ! Ja jestem Wujek dobra rada, prosze mi tu nie podwazac autorytetu. Japan tez jest dobry herbatnik, no ale....

Japan, Ty jestes Nasz stary forumowy Czarny (Marek) ?
13 stycznia 2008, 13:48 / niedziela
Japan to po prostu Japan,któremu chyba w tym roku pęknie 40:-))
oj,trza będzie wypić:-)
13 stycznia 2008, 14:19 / niedziela
Siemka Japan!
No nieźle, nieźle. Najpier się napinasz, potem piszesz wiersze pod szyldem Aśka.Tczew13. A teraz porady seniora:) Proponuję otworzyć wątek. Poradnik Japana.
Pozdrawiam
P.S. Otrzymałeś SMS-y
13 stycznia 2008, 14:24 / niedziela
Otrzymałem Trawa - dzięki :)
@sid.pl - ano stuknie ta 40-ka :) Na "sucho" pewnie nie przejdzie :)
Pozdrawiam
13 stycznia 2008, 15:34 / niedziela
Japan-to kiedy pijemy?Zawsze można przy okazji spić warsowego hehe(tylko dla kumatych buahaha)!!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.451