Gdańsk: sobota, 21 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

BRACI SIĘ NIE TRACI, czyli co słychać u naszych zgód?

strona 15/55

17 czerwca 2009, 16:07 / środa
nowa akucja charytatywna (koszulka Lecha+Wisła) plus smyczka i bilet
rozmiar koszulki XL
Polecam serdecznie!!!
odnośnik
17 czerwca 2009, 20:35 / środa
22 czerwca 2009, 12:24 / poniedziałek
Druga runda kwalifikacji do Ligi Mistrzów:

Wisła Kraków - FC Levadia (EST)
22 czerwca 2009, 15:22 / poniedziałek
22 czerwca 2009, 19:05 / poniedziałek
odnośnik

Kibice na poziomie naszej 5 ligi wiec jak Wisełka tam najedzie to oni chyba pouciekaja :):) Wislakow zapamietaja do konca zycia...to jest pewne
23 czerwca 2009, 15:41 / wtorek
odnośnik no jednak cos tam od czasu do czasu wpada :D niema to jak mocna ekipa na wysokim poziomie !!
28 czerwca 2009, 12:56 / niedziela
Witam.Jedzie ktoś do Tallin na mecz Wisełki?Moje gg 3801440
6 lipca 2009, 17:56 / poniedziałek
A już myślałem, że wyjedzie na Wyspy a jednak zostaje w Wiśle - Paweł Brożek - odnośnik
8 lipca 2009, 00:14 / środa
W najnowszej FW między innymi : odnośnik

--------------

WYSYŁKA FORZA WISŁA

1) wysłać na adres [email]forzawisla1906@o2.pl[/email] dane adresowe i określić rodzaj przesyłki

2) Koszt:

a) 10,10 zł (5 zł FW + 5,10zł przesyłka - piorytet polecony)

b) 9,10 zł (5 zł FW + 4,10 zł przesyłka - ekonomiczny polecony)

c) 18,50 zł za pobraniem przekaz pocztowy (5 zł FW + 13,50 przesyłka ekonomiczna)

d) 22 zł za pobraniem przekaz pocztowy ( 5 zł FW + 17 zł przesyłka piorytet)

e) 15,50 zł za pobraniem na rachunek bankowy (5 zł FW + 10,50 zł przesyłka ekonomiczna)

f) 18,50 zł za pobraniem na rachunek bankowy (5 zł FW + 13,50 przesyłka piorytetowa)

3) Pieniądze wpłacać na konto SKWK:

96 1160 2202 0000 0000 7288 4682 (dotyczy przesyłek a i b) tytułem Forza Wisła

Numerkonta różni sie od podanego na stronie głównej ponieważ jest to subkonto dla magazynu Forza Wisła

UWAGA: Wszystkie obliczane opłaty mają charakter wyłącznie informacyjny i zostały zaczerpnięte z cennika zamieszczonego na stronie odnośnik

Podane wyżej ceny dotyczą 1 egzemplarza magazynu Forza Wisła (zamówienie większej ilości może spowodować zwiększenie opłat za przesyłkę ze względu na zwiększenie wagi przesyłki) .
10 lipca 2009, 23:39 / piątek
odnośnik
Nie dobrze widze te wzmocnienie Wisełki.W ogóle to dziwna sprawa , jeszcze parę godzin temu, Jop zawiesza granie w piłke, a wieczorem już odwiesza :) , żartowniś jakiś z niego,ale życzę mu i Wiśle jak najlepiej!!!!
11 lipca 2009, 12:26 / sobota
Zagłębie 0-4 Wisła
odnośnik
12 lipca 2009, 10:14 / niedziela
11.07 w Miliczu odbył się pierwszy letni turniej FC Śląska Wrocław. Piłkarskie zmagania wygrała ekipa z FC SYCÓW która w finale pokonała FC TRZEBNICA. Trzecie miejsce wywalczył FC z Namysłowa.
16 lipca 2009, 04:06 / czwartek
ABG w drodzę na stadion
odnośnik
16 lipca 2009, 19:47 / czwartek
odnośnik

Śląsk przegrał 1-5 z beniaminkiem rumuńskiej ekstraklasy... rozumiem, że to sparing no ale w takich rozmiarach porażka i to z jakimś przeciętniakiem?? Śląsku, oj niewypada :(
17 lipca 2009, 08:24 / piątek
17 lipca 2009, 12:21 / piątek
Wisła zagra ze zwycięzcą meczu VSC Debreczyn - Kalmar FF. Pierwszy mecz wygrał Debreczyn 2:0. Oczywiście najpierw trzeba pokonać Levadię...
ale to jak dla mnie pewne !!!
17 lipca 2009, 12:24 / piątek
tak więc albo Węgry albo Szwecja ...
miłoby było tak promem na północ ;-) na meczyk popłynąć ....
17 lipca 2009, 13:34 / piątek
Wiesz, my mamy blizej do Szwecji. Im z kolei blizej na Wegry ;p
17 lipca 2009, 13:42 / piątek
Z tą grą to Oni niech przegrają w Tallinie i więcej wstydu w Europie nie robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
17 lipca 2009, 13:58 / piątek
Ale co się dziwić, jakie transfery taka i gra. A, że Wisła stawia na graczy/gracza który wogóle nie grał a jak już grał to żal było patrzeć (tutaj mówie akurat o Jopie). Brak zaangażowania, brak chęci walki...Zbieraninka piłkarzy a nie drużyna wg mnie. Grając tak niewiele meczów powinni mieć siły i wole walki w LM ale jednak tego im brak. Do tego dochodzi lekceważenie przeciwnika (chociaż to akurat moge zrozumieć). Mam nadzieje, że to był tylko wypadek przy pracy...
17 lipca 2009, 14:09 / piątek
To jest głębszy problem!!W Polsce pseudo-grajką robi się wode z mózgu gdy zagra dobre dwa mecze i strzeli z 1 bramke!!!Taki to asior chce potem kontrakt h.....j wie jaki a jak przyjdzie do gry to drewno.Taki asior Brożek ,rewelacja polskiej beznadziejnej ligi nawet nie może złapać się do przeciętniaka Fulham a tu zrobiono z niego gwiazde!!!!Parodia!!!Można płacić kase (też nie za dużą) ale jak sie cos pokaże!!!i to nie w naszej kopanej ale w Europie co najmniej.Żal dupe ściska jak sie na to wszystko patrzy!!!U nas taki Kosznik myślał ,ze już jest nie gwiazdką ale gwiazdą i na Cyprze nawet do 11 sie nie łapał!!Zrobiono tym wszystkim piłkarzykom wode w mózgu i tyle!!!
18 lipca 2009, 20:19 / sobota
Prawda jest taka, że Wisła zagrała źle, bardzo źle. Wierzę jednak w Skorżę, który tak ich ustawi, że wygrają w Tallinie. Przypomnijcie sobie jak to było z Beitarem Jerozolima w zeszłym sezonie. Pierwszy mecz bodajże 2-1 w plecy, a drugi 5-1 wygrany? Poprawcie jeśli skłamałem.

PS. Wisła przewiduje dla nas jakieś bilety na superpuchar???
19 lipca 2009, 23:23 / niedziela
1 Wisła
2 Śląsk
3 Lechia
4 Gks
5 Legia
6 Piast
7 Legia
8 Jagielonia
9 Widzew
10 Zagłębie
11 Polonia.W
12 Polonia B
13 Odra
14 Łks
15 Lech
16 Arka
19 lipca 2009, 23:27 / niedziela
macko jak to zrobiles ze legia bedzie i 5 i 7? :)
20 lipca 2009, 11:19 / poniedziałek
dobre plecy w komisji ds. naglych
22 lipca 2009, 12:30 / środa
odnośnik jestem ciekaw jakie jest wasze zdanie na temat przeszlosci Wisly znani jestescie przeciez z waszej walki z komuna. prosze o normalne wpisy bez napinki.
22 lipca 2009, 12:42 / środa
Slawek_

Ja, bardzo chętnie Ci odpowiem. Tak od serca, ze 100 % szczerością.
Warunek jest jednak jeden. Napisz poprawnie, pięć zdań podrzędnie złożonych, w języku polskim. Temat obojętny.
22 lipca 2009, 12:53 / środa
Slawek_ - bez napinki... To jest przeszlosc klubu, nie kibicow.... Ruch kibicowski wtedy nie istnial (w dzisiejszym znaczeniu), a ludzie zyli pod rezimem wladzy.

Prosze Cie zebys tez bez napinki odpowiedzial mi na kilka pytan z tematu nam blizszego czyli kibicowskiego...
1. Jak to jest ze toleruje sie wlamania do magazynkow po flagi swoich wrogow?
2. Jak to jest ze toleruje sie przerzuty (masowe w pewnym okresie)?
3. jak to jest ze toleruje sie fuzje (innym je wypominajac)?

bez napinki
22 lipca 2009, 12:56 / środa
Co do prezesow... tak jak teraz np. w Lubinie prezes jest przycielany z klucza, tak i wtedy w Wisle prezes przychodzil z nadania... Specyfika tamtych czasow....

I jeszcze jedno pytanie... bez napinki oczywiscie...

Jakie ma powody Polak zeby nazwac samego siebie zydem?
22 lipca 2009, 12:58 / środa
fuck gdzie ta edycja :D - prezes jest przydzielany mialo byc :)
22 lipca 2009, 15:26 / środa
czyli macie w to wyjebane tak tez myslalem.
22 lipca 2009, 15:51 / środa
podejmę niewdzięczną próbę rozmowy z rybim łbem. przecież powszechnie wiadomo, że ryby i dzieci głosu nie maja.
ale spróbujmy:
Kibice to jedno, klub to drugie. wyobraź sobie że kiedyś wszedzie było tak jak w waszym "klubie" jest teraz, że kibice nie mieli na nic wpływu. potrafisz sobie to wyobrazić rybo?
kiedyś, za komuny, każdy klub miał narzuconego z góry patrona i nic nie można było w tej sprawie zrobić.
a kibice to inna para kaloszy. kibice Białej Gwiazdy zawsze stali po własciwej stronie baryjady. popytaj starszych braci w wierze, pejsów, kto się lał z MO w Hucie w latach 80?
a potem wróć i przeproś.
23 lipca 2009, 00:09 / czwartek
Ja pierdolę ale mamy silną ligę Mistrz Polski a przegrywa z Estońską drużyną to dla tych co się będą teraz śmiać z Wisły ,każdy zespół w Polsce drży przed Krakowem a oni drżą przed każdym meczem poza Polską.Tu widać że niestety zespół trzeba budować na ocbokrajowcach a nasi grajkowie to max 5 zawodników widać przykład Lecha dopóki grał Rengifo ,Stilić to Lech wygrywa i to wysoko,a jak Rengifo (kontuzja)Stilić (zaczoł dostosowywać się do naszych) i trzeba było grać Wilkami i innymi padalcami to od razu wtopa po całości i nawet dobry trener z tzw,jajami(dla mnie to jest Smuda,może Tarasiewicz) też nie pomogą.
A teraz jeszcze trochę o Wiśle bo mnie ciśnienie ciśnie trzeba było zostawić albo Smudę na parę lat lub Petrescu nawet kosztem niezdobycia ligi(pamiętam jak nasze Gwiazdy mówiły o nim że treningi ma mordercze ,że tak sie nie da a tak trzeba było i to nie rok a 2 lub 3 a ci co narzekali na bruk czyścić ulicę i brać innych ambitnych .Pamiętam kiedyś w Lechii trenerem był Hubert Kostka i też twierdził że do sezonu trzeba być gotowym do twardej walki i jak mu wtedy 3 piłkarzy Gdańskiej Lechii uciekło ze zgrupowania płacząc że za ciężko (ci starsi pewnie wiedzą o kogo chodzi)a klub jak to w Polsce piłkarzy kazał z powrotem do drużyny przywrócić.
24 lipca 2009, 08:36 / piątek
Po wrocku ma jezdzic tramwaj zaglebia o.O to jest niedorzeczne !! Rozpierdolic im ta puszke zlomu w chuj tak niemoze byc !!
24 lipca 2009, 16:12 / piątek
Wyjazd do Estonii odnośnik
24 lipca 2009, 16:25 / piątek
odnośnik

ma jaja, szacunek...
24 lipca 2009, 17:40 / piątek
odnośnik

... złożył dymisje, ale klub zaprzecza
25 lipca 2009, 14:09 / sobota
W sparingowym meczu bezdomni pokonali Gryfa Słupsk 9:1

odnośnik
26 lipca 2009, 14:33 / niedziela
Wisła vs Amika , doping
odnośnik
29 lipca 2009, 16:19 / środa
odnośnik Mam nadzieję,że te nowe metody Tarasia ,nie przeszkodzą aby Śląsk w pierwszym meczu zlał Sraxę .Zresztą jestem bardzo ciekaw ,jak taka zmiana wpłynie na drużynę naszych braci z Wrocka i czy w przypadku powodzenia nie warto by też zastosować podobnych rozwiązań u nas.Jeżeli mamy za 2,3 lata grać w np. w Lidze Europejskiej,to może warto spróbować takich metod szkolenia.
29 lipca 2009, 16:56 / środa
Pozdro dla LECHIJKI od PIASTA
1 sierpnia 2009, 16:01 / sobota
25 minuta, wisła - ruch 2-0, coś czyje że 5 pęknie ;)
1 sierpnia 2009, 19:27 / sobota
Śląsk już jedzie z craxą :).
1 sierpnia 2009, 19:58 / sobota
Do przerwy Śląsk prowadzi ze sracovią 1-0 Dudek 4 min :)
1 sierpnia 2009, 21:03 / sobota
2-0 WKS

1.Wisła
2.Śląsk
3.Lechia

Piękna tabela, oby tak pozostało do końca sezonu! :)
1 sierpnia 2009, 21:59 / sobota
Kogo Ty kibicem jesteś??????Co mnie obchodzi Wisła czy Śląsk??!!Ja chcę by Lechia była pierwsza a reszta mnie totalnie nic nie interesuje!!!!!!!!!!!!
1 sierpnia 2009, 22:02 / sobota
Nie popadajmy ze skrajności w skrajność! Ja również chciałbym aby Lechia była przed Śląskiem i Wisłą w tabeli, ale to nie znaczy, że nic mnie oni nie obchodzą! Jeśli Lechia nie będzie już miała szans na mistrzostwo to tego mistrzostwa będę życzył naszym zgodem i jestem pewien, że oni myślą tak samo :)
1 sierpnia 2009, 22:57 / sobota
Cieńki Bolek - walnij baranka w ścianę
2 sierpnia 2009, 02:14 / niedziela
Bolek - a to ciekawe, bo akurat Wisłą to ostatnio przejawiasz wręcz lekko maniakalne zainteresowanie... :))))

szalom
2 sierpnia 2009, 08:16 / niedziela
Do eFCLG!!ja jestem kibicem Lechii i Ty mniemam również a tak łatwo przychodzi Ci obrażanie kibica Lechii i imie innej drużyny!Zastanów się co piszesz!!Ja pisze ,że dla mnie najważniejsza jest Lechia a Ty mówisz bym walnął baranka!!??Masz chyba rozdwojenie jażni!!!!To komu Ty kibicujesz????????Nie będe używał mocniejszych słów bo szanuje kibiców Lechii ale Ty tego nie rozumiesz!!A jak kochasz Wisłe czy Śląsk i chcesz im kibicować to przeprowadz się albo do Krakowa albo do Wrocławia .Ja jestem z Gdańska ,kocham i kibicuje LECHII!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.268