Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

BRACI SIĘ NIE TRACI, czyli co słychać u naszych zgód?

strona 16/56

2 sierpnia 2009, 09:47 / niedziela
1. ŚLĄSK!!!
2. WISEŁKA!!!
3. LECHIA GDAŃSK!!!
Układ w tabeli fajowy;D Gdyby w ramach tej trójki nastąpiły zmiany kolejności też nie miałbym nic przeciwko...

Bolek... Proszę Cię - jeśli nie jesteś w stanie zmusić się do myślenia to chociaż na wiarę przyjmij fakt, że można mieć dwa kluby i dwa miasta w sercu...
WROCŁAW DZIELNICĄ GDAŃSKA - GDAŃSK DZIELNICĄ WROCŁAWIA!!!
2 sierpnia 2009, 09:51 / niedziela
bolek z kad ty jesteś? Kurwa co za gosć!
2 sierpnia 2009, 12:40 / niedziela
Wisła vs Ruch
odnośnik
2 sierpnia 2009, 12:50 / niedziela
Cieńki Bolek.
Dla mnie Lechia też jest najważniejsza, co nie zmienia faktu, że Twoje uwagi, że Cię Śląsk i Wisła nie interesują są delikatnie mówiąc nie na miejscu. Więc powtarzam - strzel sobie baranka w ścianę. Skąd się biorą takie wynalazki jak Ty?
Kibice sukcesu? Jeździsz w ogóle na wyjazdy? Byłeś kiedys na takim, gdzie wspierała nas Wisła czy Śląsk?
Na szczęście indywidua takie jak Ty mają szansę zaistnieć tylko w necie, w realu nie macie nic do powiedzenia i dłuuuugo nic się nie zmieni.
2 sierpnia 2009, 13:27 / niedziela
Widzisz Kolego jaki jesteś prosty!!!Czy do swojego szefa też jak się z nim nie zgadzasz to też mówisz by zrobił sobie baranka????Czy tam jesteś cichutki???Więc jeżeli w tak prostej sprawie nie umiesz normalnie dyskutować to co dopiero inne ważniejsze kwestie.Z tego wnioskuje ,ze tylko tu jesteś hools-net!!!!Po drugie o wyjazdach to mi nic nie mów bo jak widzisz moje lata to spytam się czy kiedykolwiek byłeś w Lublinie,Wałbrzychu,Świdniku i to w latach 70-tych gdzie infrastruktura i połaczenia były zupełnie inne niż teraz.A po trzecie ja staram się zachować spokój w konwesacji z Tobą i nie obrażam Ciebie!!!Tu widać kolosalną różnic między nami.A jak chcesz to zapisz się do fan-clubu Odry Wodzis.Bełchatowa i może Dynamo Tibilisi i im też dopinguj!!!Tylko nie starczy Ci szalika na wszystkie te barwy!!!Ja mam jeden gdzie barwy są biało-zielone i napis LECHIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 sierpnia 2009, 13:39 / niedziela
Bolek.. idź lepiej Lolka poszukaj a nie pierdolisz głupoty.
2 sierpnia 2009, 13:45 / niedziela
Widzę ,ze jest kolejny głowacz i dyskutant!!!!!Śmieszni jesteście!!!Brak Wam argumentów i logiki!!!!
2 sierpnia 2009, 14:06 / niedziela
Bolek na chuj sie odzywasz w tym temacie , jak zgody Cie nie obchodza ?
2 sierpnia 2009, 14:22 / niedziela
Bardzo trafna uwaga
2 sierpnia 2009, 20:19 / niedziela
Gryfa ok. 20 na derbach Trójmiasta

Dziś mieliśmy ostatni sparing przed ligą z Koronowem, 4:1 do przodu, jedna z bramek tutaj:
odnośnik

W sobotę pierwsza kolejka o 16:00 w Bytowie, jesteśmy faworytem u buków do awansu, może w tym sezonie uda się awansować do II ligi.
3 sierpnia 2009, 20:29 / poniedziałek
Piszesz ,że jezdziłeś na wyjazdy od lat 70-tych.Jednak nie byłeś np.na tym w Oławie za trenera Przybylskiego,kiedy było nas tylko trzech w tym Stefan.Mimo,że był Listopad i śniegu po kolana,przyjechało wtedy z 30 kibiców Śląska ,żeby nas wspomóc,pózniej wszyscy wracaliśmy autokarem z drużyną.
A ten wyjazd do Elbląga kiedy ZOMO pacyfikowało nas podstępem w tunelu pod peronem.Jak byś siedział z kibicami Śląska ,którzy wtedy z nami byli w jednej celi , nie wypisywałbyś takich bredni.Pózniej po meczu jechaliśmy razem do wioski rybackiej ,aby prać razem bałtyk.. Pozdrawiam kibiców ŚLĄSKA z tamtego okresu..
3 sierpnia 2009, 20:31 / poniedziałek
To było do BOLKA.
3 sierpnia 2009, 20:46 / poniedziałek
lukasik to najbardziej pozytywnie nastawiona postać w całym Gryfie,pozdro z Brzeźna i Leźna!GRYF&LECHIA!!!
3 sierpnia 2009, 22:55 / poniedziałek
Już nie chce mi się dyskutować z Wami bo mimo ,że na stadionie słychać okrzyki "precz z komuną" to pozostało w Was przekonanie ,ze jest tylko jedna racja i co gorsza WASZA RACJA!!!Nie chce tu wysuwać mocnych dział bo każdy w demokracji może miec własne zdanie.Nie przypominam sobie by w latach 70-tych na Lechii co drugi doping był dla zgód!!!???Jeżeli chodzi o wyjazdy to Ty pamietasz może wyjazd na Start Łódż????Co tam z koleji było?????
Wasza sprawa za kim jesteście,ja wiem jedno JESTEM KIBICEM LECHII !!Wstyd mi było na ostatnim meczu z Wisłą po golu Zieńczuka to co słyszałem!!Ktoś tu się wypowiadał co czuł Buzi!!!Ale pozwólcie by forum to było forum nie tylko z nazwy i każdy mógł się wypowiedzieć!!!
4 sierpnia 2009, 00:19 / wtorek
ale ile można powtarzać, że tu nie ma demokracji, tylko jest czysty faszyzm?

szalom
4 sierpnia 2009, 06:49 / wtorek
Bolek - Ty nie dyskutujesz ! Narzucasz swój pogląd i wszystkich, którzy mają czelność myśleć nieco inaczej niż Ty obrzucasz różnymi inwektywami!
4 sierpnia 2009, 18:51 / wtorek
Do Lubina i Warszawy zapraszam pomóc Braciom w dopingu
6 sierpnia 2009, 15:17 / czwartek
Vlepki Wisły (najnowsza seria)
odnośnik
7 sierpnia 2009, 10:31 / piątek
prezentacja Gryfa:
odnośnik
jutro do Bytowa.
7 sierpnia 2009, 21:53 / piątek
Brawo Wisla,4-0,teraz czekamy na Slask ,w warszawie i bedzie piekny weekend,TRZEJ KROLOWIE WIELKICH MIAST SLASK WISELKA LECHIA GDSNSK,KDV,Ave Lechia
7 sierpnia 2009, 21:59 / piątek
korekta 4-1,ach ten Pawelek!
8 sierpnia 2009, 12:11 / sobota
8 sierpnia 2009, 13:42 / sobota
Jeszcze raz Lubin
odnośnik
9 sierpnia 2009, 16:27 / niedziela
WKS prowadzi z polonią w. 1-2, jeszcze jakieś 5 minut do końca meczu...
9 sierpnia 2009, 16:35 / niedziela
Ooo, widze, że na meczu Wisełki nawet flaga "Duma Wolnego Miasta" się znalazła ;)
Tylko ta śledziowa flaga Rumii zniszczyła mi radość z oglądania filmiku ;)

pozdro
9 sierpnia 2009, 16:37 / niedziela
Dysko-Polo pokazało że mecz trwa 90 minut plus to co doliczy arbiter ...
9 sierpnia 2009, 16:38 / niedziela
3-2 WKS w plecy :(
9 sierpnia 2009, 18:05 / niedziela
Bytovia Bytów - Gryf
Mieliśmy dostać 5% tj. 43 bilety, dogadaliśmy się już nie pierwszy zresztą raz z miejscowym prezesem. W przedsprzedaży poszło 159 biletów, kilkanaście osób weszło bez biletów, do tego doliczyć należy 5 chłopaków z Pomezanii i ok. 10 Lechistów (wielkie dzięki i pozdro). Myślę, że liczba ok. 190 osób w sektorze nie będzie naciągana. Z oprawy prezentujemy tylko sektorówkę, na płocie dwie flagi. Dobry doping przez cały mecz w upale, momentami fantastyczny, ale zdarzały się i krótkie przestoje. Miejscowi mają na płocie dwie flagi w tym jedną GKSu Sierakowice, słychać trochę śpiewów z trybuny krytej.
odnośnik
9 sierpnia 2009, 22:46 / niedziela
Lubin odnośnik
11 sierpnia 2009, 11:28 / wtorek
Zbliżają się mecze z Wisłą i Śląskiem. Oby fani Lechii kibicowali Lechii, a nie rywalom. Nie mylić przyjaźni z wazeliną.
11 sierpnia 2009, 11:48 / wtorek
knife

100% poparcia
11 sierpnia 2009, 11:48 / wtorek
dziwnych masz przyjaciół skoro przyjaźń kojarzy się tobie z wazelina...
11 sierpnia 2009, 19:02 / wtorek
nie jemu się kojarzy, tylko uważa że coniektórym się myli,

to proste i nieskomplikowane zdanie, skąd u Ciebie problem z odczytaniem
11 sierpnia 2009, 19:41 / wtorek
Żal mi was. Nie umiecie uszanować czegoś tak pięknego jak przyjazn. ŚWL!!
11 sierpnia 2009, 20:11 / wtorek
Daruj se te dziecinne komentarze...Wszyscy wiemy, że to było kibicowskie faux pas...A szkoda, bo mecz był do wygrania/zremisowania...Przyjaźń przyjaźnią ale ja kibicuje MOJEJ LECHII i nikomu więcej! Wislakom napewno było miło i po meczu także ale czy ktoś pomyślał co nasi czuli? No właśnie....
11 sierpnia 2009, 20:36 / wtorek
Z całym szacunkiem Panowie...
Załóżcie sobie nowy kurwa wątek - " GORZKIE ŻALE " bo ogólnie robi się nieprzyjemnie kiedy czyta się komentarze kibiców, którzy mają problemy z autoidentyfikacją!
Na całe szczęście są to nieliczne wyjątki...
WROCŁAW DZIELNICĄ GDAŃSKA - GDAŃSK DZIELNICĄ WROCŁAWIA
11 sierpnia 2009, 22:20 / wtorek
Dokładnie!
jak ktoś ma problem ze zrozumieniem, co oznacza ten temat i w jakim celu został założony, niech 5 razy się zastanowi zanim napisze tu cokolwiek.
a dla przypomnienia jego nazwa brzmi: "BRACI SIĘ NIE TRACI, czyli co słychać u naszych zgód?"

POZDRO DLA PRZYJACIÓŁ!!!
11 sierpnia 2009, 22:33 / wtorek
Ej mam pytanie jak zostac w ,chwm, bo bym chcial zostac i miec kurtke taka jak oni maja
11 sierpnia 2009, 23:44 / wtorek
wpis knife to prowokacja jakiegos sledzia,ktory dzis aktywował konto,udana prowokacja widac po reakcji co niektorych.Trzeba pamietac ze dla sledzi mecze zgody moga sie kojarzyc z ostatnim meczem z amicą,gdzie kibice kuchenek wygwizdali ich pilkarzy i caly zespół.Musieli przyjac do wiadomosci,ze amica ma na nich po prostu wyjebane po całosci.Prawda jest taka ,ze jak ogladaja skróty z meczy Lechia-Śląsk i Lechia-Wisła to skacze im gul bo widzą szczera przyjazn i wzajemne wsparcie.Sami sobie porownajce jak wygladaly mecze mecze np.cracovia--arka a Wisła-Lechia albo lech--arka a Slask-Lechia.Triada ledwo zipie,a przyjazn LECHII SLĄSKA I WISŁY przetrwala probe czasu i teraz nic nas nie moze rozjebac.
SLASK WISEŁKA LECHIA GDANSK---------najlepsza zgoda na świecie
11 sierpnia 2009, 23:48 / wtorek
Lechista1990 nastepny as ktory dzis aktywował konto ;] zorganizowana akcja jakas to jest :)
11 sierpnia 2009, 23:54 / wtorek
Lechista1990 - wszystkiego dowiesz się wpisując np w google :
Centrum Handlowe Wielki Młyn
11 sierpnia 2009, 23:57 / wtorek
Lechista1990 napisz do thomasa13

SLASK WISELKA LECHIA GRYF!!!
12 sierpnia 2009, 00:02 / środa
czy to właśnie tomas13 czasami nie zna kodu do fify?
12 sierpnia 2009, 00:12 / środa
thomas13 juz przeszedl fife dlatego zapisal sie do chwm teraz
12 sierpnia 2009, 11:13 / środa
Nie wiedziałem, że wczorajsza aktywacja konta oznacza, że jest się śledziem. Jak ty to wymyśliłeś? Ty i tobie podobni nie rozumieją najprostszych zdań. Jestem kibicem Lechii pewnie z dwa razy dłużej niż większość z tych, którzy z taką radością skandują nazwisko Zieńczuka, kiedy ten strzela bramkę Lechii. Żenada, brak honoru i ambicji. Jak jesteś kibicem Lechii (nawet takim żałosnym), to dopinguj Lechię, a nie Wisłę, czy Śląska. Oni sobie poradzą. Nawet w przyjaźni można ze sobą rywalizować i nie trzeba się cieszyć z tego, że Wisła strzela bramkę Lechii. Tak więc, jeszcze raz: nie mylcie przyjaźni z wazeliną.
12 sierpnia 2009, 12:00 / środa
a więc jeszcze raz:
założ sobie nowy temat i tam wylewaj swoje żale.
a ten przestań rozmywać.

I prośba do moda o usuniecie ostatnich nie mających nic współnego z tematem wpisów.
12 sierpnia 2009, 12:13 / środa
knife debil jestes to ze skandujemy jego nazwisko po strzeleniu nam gola oznacza ze kibice nic nie maja przeciwko niemu nawet jesli gra przeciwko nam. kibice go szanuja bo ma dalej biało zielone serducho co nie raz podklreslał ,a ze jest profesjonalista to zawsze stara sie grac jak najlepiej obojetnie przeciwko komu. Mecz był swietny doping nie najgorszy a ty po prostu nie masz pojecia co to przyjazn tobie one sie kojarzy tylko z wazelina! Tak długo niby chodzisz na Lechie a nie rozumiesz najprostszych zasad! Na moje to ty napewno jestes śledz! Cała Polska zazdrosciła nam atmosfery na ostatnim meczu z Wisła a Tobie sie kojarzy z wazeliną wiec kup sobie wiadrko i na nastepnym meczu ze Slaskiem i Wisła zostan w domu!

BRACI SIE NIE TRACI SLESK WISLA LECHIA! AVE
12 sierpnia 2009, 12:19 / środa
hehehe ale jazda, Panowie i Panie może po piwku:)) pogodze Was wszystkich, Mareczek juz w naszej lidze nie gra, możemy pokrzyczeć na Rogera:)
12 sierpnia 2009, 12:56 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 sierpnia 2009, 13:24 / środa
Knife twoja stara chyba jest z Legii ...
1 ..... 14 15 16 17 18 ..... 56
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.548