Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

BRACI SIĘ NIE TRACI, czyli co słychać u naszych zgód?

strona 17/56

12 sierpnia 2009, 13:29 / środa
Knife - dobrze że przynajmniej wyrażasz się o Lechistach mówiąc "Wy", bo ty do tego grona napewno się nie zaliczasz.
12 sierpnia 2009, 16:28 / środa
knife twoja dziewczyna to wazelina!
14 sierpnia 2009, 12:52 / piątek
Koszulki Lechii i Wisły z autografami zawodników (charytatywnie)
odnośnik
16 sierpnia 2009, 10:28 / niedziela
Gryf - Energetyk 4:2

odnośnik doping

odnośnik oprawa

odnośnik bramka
16 sierpnia 2009, 10:45 / niedziela
poprawka

odnośnik doping
16 sierpnia 2009, 17:23 / niedziela
17 sierpnia 2009, 17:11 / poniedziałek
knife - Marek po strzeleniu gola nie zaczął wiwatować, tylko odwrócił się w strone trybun i westchnął rękoma na znak nie trudny do rozpatrzenia ,, nie za bardzo mam powody do radości bo miałem ( miejmy nadzieję MAM ) Biało - Zielone serce, ale gram dla Wisły i to dla niej strzelam gole ''. Zieńczuk tym samym pokazał że nie zapomniał o Lechijce. Na to my zaczeliśmy skandować jego imię, aby pokazać że również o nim nie zapomnieliśmy.
Pragnąłbym również Ci przypomnieć że w Krakowie po pierwszym strzelonym golu Wisełki momentalnie na trybunach zabrzmiało ,, Nic się nie stało, Lechijko nic się nie stało ''.
Nie tylko Lechiści na tym forum wypowiadają się dobrze o Naszych Zgodach. Nie zapomnij - One również dobrze piszą o Nas :) Pozdro
19 sierpnia 2009, 11:06 / środa
19 sierpnia 2009, 13:24 / środa
Ławki rezerwowych

Kto tak zaprojektował ławki rezerwowych na głównym boisku że zasłaniają widok na trybunie?? PRZECIEŻ ONE POWINNY BYĆ WKOPANE W ZIEMIE. CZY TO TAK CIEŻKO PODEJRZEĆ JAK TO SIĘ ROBI NA ŚWIECIE. Mogę sam je wkopać w czynie społecznym ;) .kto za ????
19 sierpnia 2009, 14:35 / środa
A jaki ma to związek z tematem?
19 sierpnia 2009, 23:08 / środa
Sobotni mecz Gryfa w Kościerzynie przełożony na 30 września (środa) godz 12:00!
20 sierpnia 2009, 09:49 / czwartek
Tym razem z kibicami gości?
20 sierpnia 2009, 13:29 / czwartek
Arka Gdynia - Wisła Kraków, godz. 20.00, sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok).

Za co ? Ja się pytam, za co ta kara?!
20 sierpnia 2009, 22:21 / czwartek
Mam pytanie do LP. Bez zadnej napinki .... poprostu interesuje mnie to , a wiem ze macie najlepsze wiesci. Dlaczego tym razem ziomale z Wrocka musza placic za bilety, i to nie malo bo po 30 zeta? To troche duzo chyba. Naprawde pytanie bez napinki.

Pozdrawiam
20 sierpnia 2009, 22:40 / czwartek
Przyjęte jest, że goście płacą za bilety tyle, ile wynosi koszt najtańszego biletu normalnego dla gospodarzy na dany mecz. A, że mamy mecz "podwyższonego ryzyka" (hahahaha) najtańszy bilet na zegar kosztuje 30zł, więc w tej cenie są "oficjalnie" bilety dla gości.
20 sierpnia 2009, 22:48 / czwartek
Dzieki Marku. No wlasnie .... "podwyzszonego ryzyka" ... czy wsrod tych tepakow z milicji jest przynajmniej jeden o iq przewyzszajacym szczoteczke do zebow ? I druga sprawa .... czy klub nie mogl dac chlopakom z Wrocka puli biletow gratis ?
20 sierpnia 2009, 22:50 / czwartek
zawsze tak bylo przeciez ze Sląsk i Wisła mieli za free wjazd na mecz,cos nie zagrało ?
20 sierpnia 2009, 22:54 / czwartek
mecz ze Slaskiem nie jest meczem podwyzszonego ryzyka i bilet na zegar kosztuje 20zl.Wiec pomylka niepomylny bystrzaku MarkuEM
20 sierpnia 2009, 23:01 / czwartek
NIC SIE NIE STAŁO HEJ MAREK NIC SIE NIE STAŁO !!
20 sierpnia 2009, 23:10 / czwartek
oszolom to pytanie nie do LP bo oni nie sprzedawali tych biletów
Jak coś to klub przekazał pewnie po 20 PLN i doliczono tzw opłatę manipulacyjną.

P.S. Antka znasz? to ktoś z twojej rodziny ???
20 sierpnia 2009, 23:11 / czwartek
Masz Pęczek rację... pomyliłem z Wisełką (do tego jeszcze amika i Legia). Kolejna nauczka, żeby sprawdzać informacje, a nie zdawać się na ulotną pamięć. Dzięki za zwrócenie uwagi.
20 sierpnia 2009, 23:17 / czwartek
Nie tłumacz sie Marku,chciałes dobrze wyszło jak zawsze,CALE ZYCIE Z WARIATAMI !!
21 sierpnia 2009, 22:01 / piątek
A najkurwaśmieszniejsze jest to, że bilety dla nas ( znaczy dla Śląska ) mają nabitą cenę 1, 07 PLN...
Ktoś się popisał!
22 sierpnia 2009, 10:53 / sobota
odnośnik

spójrzcie na 1:01
znacie tego chłopaka:D

ten to zawsze wie gdzie być-Dawid pozdro:)
23 sierpnia 2009, 13:37 / niedziela
Silesia Terror - Nasze Serca

odnośnik
23 sierpnia 2009, 13:54 / niedziela
bilety po 30 zł, miały byc z takiej przyczyny, że Śląsk i Wisła są wpuszczani na prostą i obowiązują ceny z prostej. Po długiej walce z zarządem udało sie zrobic bilety za symboliczną złotówkę + 7 % vat. Niech się nikt nie sra o to, ze cena jest 1,07. Ważne, że udało się zrobic chociaz tyle. i dla uspokojenia gorących głow informuje, że za bilety dla Śląska płaci Stowarzyszenie!!!!!!!!!
23 sierpnia 2009, 14:10 / niedziela
Mam pytanie do LP: chcesz temat roztrząsać na forum czy wolisz bardziej priv?
23 sierpnia 2009, 14:20 / niedziela
Do LP. Ja sie nie sram. Ja zadalem kulturalnie pytanie. Jesli nie jestes w stanie rowniez kulturalnie odpowiedziec to idz ponapinaj sie na forum rybich lbow.
23 sierpnia 2009, 14:22 / niedziela
Teraz z innej beczki. Ze strony braci w Krakowa

"Do skandalu doszło po piątkowym meczu Arki z Wisłą. Pod szatnią gości doszło do przepychanki. W jej efekcie dyrektor sportowy Arki Andrzej Czyżniewski uderzył Patryka Małeckiego.

Czyżniewskiemu nie podobało się prowokacyjne zachowanie Małeckiego po zakończeniu spotkania. Piłkarz Wisły w typowy dla siebie sposób reagował na chamskie zaczepki ludzi uważających się za kibiców Arki.

Wtedy dyrektor postanowił wkroczyć do akcji. W tunelu podszedł do Małeckiego i wdał się z nim w dyskusję, która zakończyła się lekkim uderzeniem piłkarza Wisły.

Wkrótce można oczekiwać oficjalnych komunikatów w tej sprawie ze strony obu klubów."

odnośnik
23 sierpnia 2009, 14:30 / niedziela
Jeżeli masz coś do zarzucenia stowarzyszeniu to wal śmiało tutaj. My się nie wstydzimy naszych działań. Jeżeli cos innego leży Ci na wątrobie to dzwoń pod numer stowarzyszenia
23 sierpnia 2009, 14:34 / niedziela
A gdzie napisalem, ze mam zastrzezenia do stowarzyszenia ? Najaralales sie od poludnia jakiegos scierwa chlopaku? Ale jesli chcesz polemiki to prosze :

Ze strony Slaska

"W kasach stadionu przy ul. Oporowskiej można nabyć wejściówki na mecz Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, który odbędzie się 29 sierpnia o godz: 17. Wszyscy, którzy chcieliby się wybrać na to spotkanie a nie zaopatrzyli się jeszcze w bilety powinni zrobić to jak najszybciej! Taka możliwość będzie tylko do środy do godz: 19! PO tym terminie imienna lista zostanie wysłana do Gdańska. Niewykorzystane bilety trafią do sprzedaży w Gdańsku. Koszt wejściówki wynosi 30zł. Pula biletów wynosi 1500. "

Wiec opcje sa dwie chlopaku.

1. Albo ktos z zarzadu Slaska gra w chuja ze swoimi kibicami
2. Albo Ty pierdolisz jak potluczony
23 sierpnia 2009, 14:44 / niedziela
Skoro mamy dyskutować na forum to bardzo proszę...
Bilet zakupiony w kasach przy Oporowskiej za 30 PLN w piątek około 14...
Nie mam zastrzeżeń, jeśli kosztuje 30 PLN bo nie należę do tych kibiców, którzy do Gdańska jadą na darmowy festyn. Jeśli trzeba płacić 30 to niech nabita cena będzie 30. Jeśli bilet miał mnie kosztować 1, 07 to tym bardziej miło ze strony Gdańszczan ale ktoś w takim razie zrobił mnie ( i pewnie jeszcze parę setek chłopaków ) w... sami wiecie w co!
Jeśli akcja się nie udała i sponsorem wejściówek nie są tym razem Lwy ( z całym dla Was szacunkiem ) to po prostu nie napinajcie się bezsensownie.
oszołom zacytował artykuł a ja wkleję odnośnik bo i dyskusja pod tematem wskazuje, że nie tylko ja wyskoczyłem z 30 za bilet wart 1,07
odnośnik
23 sierpnia 2009, 15:52 / niedziela
oszołom - skoro pytasz Stowarzyszenie o co cho, ktoś kompetentny Ci odpowiedział (wpis z godziny 13.54),
a Ty MIMO to poddajesz wiarygodność odpowiedzi w wątpliwośc to . . po co wogóle ich pytasz jeśli im nie dowierzasz ? ? ?

ps. ani pierwsze ani tym bardziej drugie : )
23 sierpnia 2009, 15:57 / niedziela
Oszołom wpis nie tyczyl się Twojej osoby. I się do ciebie nie spinam. Masz problem to zapraszam na rozmowe, nie widzę w tym problemu. Zacznij cos robic, a nie spinac się do kogoś kto coś robi. nie mam zamiaru ci ubliżac i oczekuje tego samego od Ciebie.
Śląsk Wrocław otrzymał bilety za 1,07. Proszę pytac Stowarzyszenia "Wielki Śląsk", dlaczego bilety są w sprzedaży za 30 zł. To jest pytanie nie do Stowarzyszenia "Lwy Północy". Powtarzam po raz kolejny. Bilety są za 1,07, za które płaci Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk.
23 sierpnia 2009, 17:02 / niedziela
odnośnik

nowa nutka
23 sierpnia 2009, 17:08 / niedziela
Verde.... wez sie nie wcinaj miedzy wodke a zakaske dobra?:). LP ja sie nie spinam wrecz przeciwnie. Szanuje to co robicie. Ale kurde tu chyba jakies nieporozumienie jest co? Jesli przekazaliscie Slaskowi bilety za friko (co dla mnie jest jak najbardziej normalne wedlug zasady "Gosc w domu Bog w domu") to o co chodzi z tymi 30 zeta we Wroclawiu. I nie pisz do mnie, ze powinienem spytac Stowarzyszenie Wielki Slask bo raczej to Wy , Lwy powinniscie to zrobic. Nie uwazasz? Moje drugie pytanie: zy organizujecie cos na przyjecie WUKAEsiakow? Pytam znow bez napinki bo nie moge znalezc nigdzie zadnej informacji. Pytam nie bez powodu.
23 sierpnia 2009, 17:38 / niedziela
racja ! ! ! oszolom ma rację, brawo, jeśli Lechia przekazała stronie wrocławskiej pulę 1500 biletów ZA DARMO, a na stronie Śląska nie ma o tym ŻADNEJ WZMIANKI poza tym że bilety sa po 30 ziła, co może sugerować braciom żę po tyle im udostępniliśmy, to . . . nasze stowarzyszenie powinno na wrocławskim odpowiedniku, a przynajmniej na autorze informacji ze strony Śląska zdecydowanie wymóc sprostowanie,
informacja tam powinna brzmieć mniej więcej: z Gdańska otrzymaliśmy pulę 1500 biletów za darmo, zdecydowaliśmy sie je rozprowadzać w cenie 30 ziła . . . ble, ble, ble
to należy się nam Lechistom, a szególnie należy się naszemu Stowarzyszeniu,
oszolom dobrze gada, nie mozna traktowac tej sprawy jako wyłącznie wrocławskiej skoro to był gest strony gdańskiej dla wszystkich braci z Wrocławia,
można by wymóc tam dystrybucję nieodpłatną, albo uznać że niech się tym rządzą jak chcą ale . . . tylko i włącznie po pełnej informacji,
23 sierpnia 2009, 18:34 / niedziela
Ja ze swej strony napisałem tyle ile mogę.... Nie mamy prawa pouczac ani mówic Śląskowi jak mają organizowac wyjazd do gdańska. Wielki Śląsk przedstawił nam swoją wizję, którą przyjęliśmy do wiadomości. Wklejam odnośnik, który rozwieje wiele wątpliwości....
odnośnik
23 sierpnia 2009, 18:56 / niedziela
*Gdańska ; )
nie tylko nie macie prawa, ale macie OBOWIĄZEK, nie tyle pouczać co wymóc nieodpłatną dystrybucję a PRZYNAJMNIEJ pełną informację,
to się (szeroko) Lechii należy, w tym szczególnie Wasza, Stowarzyszenia zasługa
to nie był gest Lechii dla takiego czy innego stowarzyszenia ale gest dla wszystkich braci z Wrocławia i okolic jak mniemam, nie rozumiem dlaczego macie się powściągać od PRZYNAJMNIEJ żądania pełnej informacji,
a moim zdaniem nawet od żądania dystrybucji darmowej,
zgoda zgodą, ale bądźmy normalni . . . te bilety, ten gest to absolutnie nie jest tylko i wyłącznie wewnętrzna sprawa strony wrocławskiej, wręcz przeciwnie, i takie stanowisko wyraźnie powinno zabrzmieć,
23 sierpnia 2009, 20:03 / niedziela
fronda gd - thx za wsparcie!
LP - nie masz racji albo nie do końca rozumiesz co zaszło!!!
Zaprosiłeś mnie do siebie i za wejściówkę zażyczyłeś sobie 1 zł ( powiększone o kwotę vat-u).
Ja skorzystałem z zaproszenia i w biurze pośrednictwa " WKS Śląsk Wrocław " zapłaciłem 30 PLN.
Nie była to żadna " Pucha " czy dobrowolna darowizna ale transakcja handlowa zawarta w kasie w/w przedsiębiorstwa.
Pierwszy mój wpis ( o tym, że " najkurwaśmieszniejsze " ) był wyrazem mojego zaskoczenia, że ktoś dowalił babola na bilecie ale zadbał o groszowe sprawy...
Po przeczytaniu informacji o tym, że z Gdańska wejściówki wyszły po 1,07 i na przestrzeni 500 km zyskały 3000 % na wartości przestało być śmiesznie!!!
ŻEBYŚMY MIELI PEŁNĄ JASNOŚĆ: DLA " LWÓW PÓŁNOCY " NIEZMIENNIE SZACUNEK WIELKI ZA EFEKTYWNE STARANIA!!!
P.S. Ja zażądam wyjaśnień już jutro w siedzibie biura pośrednictwa handlu biletami ale uważam, że i Wy Panowie nie powinniście sprawy tak zostawić.
23 sierpnia 2009, 20:26 / niedziela
wybacz LP ale ten odnośnik który podałeś nie tylko nie rozwiewa wielu wątpliwości ale wręcz je mnoży i potęguje,
skoro Wrocław dostał 1500 biletów za darmo (jak najsłuszniej) to jest to ładny gest przeznaczonych dla kibiców wrocławskiego Śląska,
i nie możecie widząc i wiedząc o tym że ktoś je dystrybuuje za 30 ziła zbywać tego milczeniem,
co najmniej żądanie podania we Wrocławiu pełnej informacji o sposobie/warunkach przekazania, a wręcz żądanie dystrybucji darmowej,

zwłaszcza w takich kwestiach, gosciny braci z Wrocławia i okolic jak w tym przypadku, pozostawianie takich niejasności, niedomówień co do warunków nabycia biletów niechybnie przyniesie znacznie wiecej złego niż dobrego, będzie mnożyło mity i legendy, opowowieści z mchu i paproci, także dając pożywkę nieżyczliwym
niech ten kto za powyższe, za pobór 30 ziła odpowiada napisze - dostaliśmy za darmo ale sprzedajemy po 30 złotych ponieważ to i to - i niech bierze za to odpowiedzialność,
i Wy powinniście taką presję wywierać, bo sprzedarz komercyjna biletów które Lechia wrocławskim kibicom przyznała darmowo to nie tylko ich tam wewnętrzna sprawa
23 sierpnia 2009, 20:38 / niedziela
Skorzystałem z odnośnika LP i oto com znalazł na Ichnim forum:

"Nie zebym narzekał ale chyba 30 zł za mecz zgody w Gdańsku gdzie trzeba jeszcze dojechac, to dość sporo i nie wiem czy ma to wykluczyć patologie ale wyklucza też normalnych ludzi.. swoją drogą zazwyczaj zgody wpuszcza się za darmo bądź niższe kwoty, więc czemu aż tyle ?"

LP- szacunek dla Twej działalności, ale wyobraź sobie jak teraz postrzega Nas zwykły (czt. niekumaty) Wrocławianin.
23 sierpnia 2009, 20:48 / niedziela
zzz - taaak, to jest ważne, a nawet bardzo ważne jak nas postrzega przeciętny Wrocławianin w kontekście tego komunikatu na stronie wrocławskiego Śląska,
a nawet cała Polska, bo patrzy na nas cała Polska, wiadomo : ))))

jednak to kwestia PRZEDE WSZYSTKIM szacunku do samych siebie, do . . . Lechii,
jak dostają od nas bilety darmowo to mają je tak sprzedawać, a jak nie to niech napiszą pełną informację, że dostali je darmowo bez owijania w bawełnę - niby proste,

każde inne będzie . . . pisałem już wyżej : )
23 sierpnia 2009, 21:00 / niedziela
ha ha ha, dzięki. Cała Polska??? Ja myślę, że pół europy!!:)))))

Nie jestem takim kuchenkorzem jak Ci się wydaje:))) Otóż relacje Gdańsk-Wrocław to nie tylko Lechia-Śląsk (i nie kończy się na żużlu bynajmniej). To nie tylko towarzycho przekumate. Ale zgoda- przede wszystkim szacunek do samego siebie.
23 sierpnia 2009, 21:09 / niedziela
nie prujcie sie tak,beda chcieli to napisza SLĄSK I LECHIA OOOOOOOOOOO
23 sierpnia 2009, 21:29 / niedziela
Do Lwów Północy - Wielki Szacun Panowie za kolejną udaną akcję w kwestii załatwiania wejściówek za free!!!
Do LP - skoro już wyjaśnione nieporozumienie, to po prostu wybacz, że mnie trochę poniosło ( choć i tak uważam, że byłem bardziej powściągliwy niż Ty;D )
Teraz już wiem w jaki sposób wyjaśnić "niekumatym małolatom " dlaczego w zimie Lechia wpuściła nas za free a teraz nagle bilety są po 30.
Powtarzam, że nie chodzi w moim przypadku o wysokość kwoty bo za bilet na ten mecz dałbym i 50 i 100 - szczególnie gdybym wiedział, że owa kwota zasili konto Stowarzyszenia
Raczej chodzi o to, że " dzięki " tej cenie część młodych fanatyków nie związanych z bystrzakami z WŚ po prostu nie pojedzie bo dla nich wydatek 150 na taki wyjazd to dość dużo.
Macie prawo żądać od WŚ szczegółowego rozliczenia ale macie też prawo mieć to w dupie. W końcu to Wasze pieniądze...
Pomijając wszelkie przyziemne kwestie:
WROCŁAW DZIELNICĄ GDAŃSKA - GDAŃSK DZIELNICĄ WROCŁAWIA!!!
23 sierpnia 2009, 23:07 / niedziela
Niektórym to się chyba głowy zagotowały... Nasze Stowarzyszenie ma wymóc na Śląsku darmowej dystrybucji biletów??? Niech jeden z drugim puknie się w czoło! A co nam do tego? To ich sprawa! Pomyślcie trochę. Przypomnijcie sobie mecze Wisła-Lechia i Lechia-Wisła. Wejściówki też mieliśmy darmowe ale kibice ponosili opłatę za... koszulki, które później jedna strona miała przekazać drugiej! Także w rzeczywistości kibice nie mieli darmowych wejściówek, ale jako goście mieli swój wkład w umacnianie zgody ;-)
Druga kwestia- zgadzam się całkowicie że ze strony Śląska powinna być informacja że od nas bilety mają za free, żeby później nie było jakiś nieporozumień czy innych wyrzutów bo przeciętny kowalski faktycznie nie będzie sobie zdawał sprawy. Czy Śląsk coś szykuje za tą cenę czy ktoś nabija sobie kieszeń to mi to lata ale info że od nas bilety darmowe powinno być.

podsumowując:
żądania poinformowania kibiców- TAK
wymuszenie darmowej dystrybucji- NIE
23 sierpnia 2009, 23:22 / niedziela
faktycznie link podany przez LP sporo rozjaśnia temat- chodzi o komentarz nr 4 osoby o nicku "WŚ"- w pkt 4: "Zgromadzone środki będą przekazane na niespodzianke dla naszych Braci z Gdańska." Choś może dla "bardziej dociekliwych lub mniej rozgarniętych(bez konkretnych adresów- zwykli kowalscy)" ta sytuacja jeszcze nie jest do końca przejrzysta. Wszak nie napisano czy chodzi o jakąś nadwyżkę czy o całą pulę ;-) Mimo wszystko aby wszyscy mieli czarno na białym jestem zdania że powinno być info- tak jak to miało miejsce u nas- "bilety mamy darmowe ale rozprowadzane będą w cenie xx zł gdyż planujemy...."
23 sierpnia 2009, 23:33 / niedziela
Jeśli chodzi o mnie - sprawa jest już wyjaśniona i jestem satysfakcjonująco doinformowany :D
Jeszcze raz WIELKI SZACUN I WIELKIE DZIĘKI DLA LWÓW !!!
24 sierpnia 2009, 00:02 / poniedziałek
przede wszystkim dla zarządu Lechii bo to on podjął taką decyzję,
rozumiem że mając na celu darmowe wejście kibiców wrocławskiego Śląska n a mecz zgodowy,
a nie mając na myśli jakichś zrzut wewnątrzwrocławskich na jakieś niespodzianki,
dlatewgo żądanie darmowej dystrybucji jak najbardziej na miejscu, a czapka na ewentualne niespodzianki powinna iść niezależnie i OBOK przekazanej darmowej puli,
bo tak to roche wygląda na to że Lechia jako klub przeznaczyła stowarzyszeniu Śląska ok 40-45 tys ziła na to by kibice Śląska mieli okazję zrobić nam niespodziankę : ///////

zgaduję: nie taka była intencja zarządu Lechii przy podejmowaniu takiej decyzji,
dystrybucja tam powinna być darmowa, i tyle
chociażby dlatego by naszego zarządu na przyszłość nie uzbrajać w argumenty na przeciw, a już teraz łatwo jak relacjonuja Lwy nie było,

wykorzystywanie okazji do bycia cicho nie zawsze jest słuszne
1 ..... 15 16 17 18 19 ..... 56
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.633