Gdańsk: sobota, 21 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

BRACI SIĘ NIE TRACI, czyli co słychać u naszych zgód?

strona 18/55

24 sierpnia 2009, 16:41 / poniedziałek
Chcecie wiedzieć na co pójdzie te 30zł z biletów dla Ślaska to poczekajcie jeszcze z tydzień czyli do 29.08.09 i się dowiecie.Ja wiem o co biega bo jako jeden z członków FC Oborniki Śląskie bylem wczoraj na zebraniu Wielkiego Śląska i ta kwesta była omawiana.Ale niestety nic wam nie powiem bo jak by wyglądała tzw "NIESPODZIANKA" gdy bym wam powiedział.

OD 32 LAT Z LECHIĄ PRZEMIERZAMY ŚWIAT --- KIBICE ŚLĄSKA
24 sierpnia 2009, 21:20 / poniedziałek
W sobotę doszło do walki z Kaszubią po 17 osób, po 50 sekundach nasza wygrana.
Gryf Słupsk
25 sierpnia 2009, 09:28 / wtorek
Witam.

Niestety moim wpisem z 20 sierpnia 2009,o 22:21 narobilem troche zamieszania. Gdybym wiedzial, ze temat podlapie zydowsko-czrwona Wybiorcza, Gazeta Wroclaw oraz wiele for ugryzl bym sie w jezyk sto razy zanim bym o cokolwiek zapytal. Niestety stalo sie za co przepraszam. Na swoje usprawiedliwienie dodam tylko, ze chodzilo mi o dobro braci z Wroclawia. Bylem troche oburzony, ze musza placic za wejsciowki. Wyjasnilo sie i jest ok (chociaz ten pomysl stowarzyszenia WS nie wszystkim przypadl do gustu) ale na przyszlosc prosba do Stowarzyszen (w podobnych przypadkach) Panowie ... informujcie o takich akcjach, wydawajcie oswiadczenia i zaden "oszolom" juz nigdy nie namiesza. Jeszcze raz przepraszam i

z Bialo-Zielonymi pozdrowieniami

Antek Oszolom
26 sierpnia 2009, 21:11 / środa
oszolom - z tą " wybiórczą " to faktycznie trochę przypałowo wyszło ale ja - mimo wszystko - uważam, że to nie my daliśmy do pieca...
Ktoś na forum Śląska zalecał więcej zaufania do chłopaków z WŚ - jeśli będą uczyć się na błędach to nie będzie powodów by im nie ufać.
Wydaje mi się, że najlepszym wzorcem tego typu organizacji są Lwy i wystarczy po prostu przypatrywać się bardziej doświadczonym kolegom z Gdańska.
27 sierpnia 2009, 09:18 / czwartek
Gryf - Błękitni zapowiedź na sobotę:
odnośnik
30 sierpnia 2009, 00:24 / niedziela
Wisła - Jagiellonia
odnośnik
30 sierpnia 2009, 02:26 / niedziela
Gryf - Błękitni Stargard Szczeciński 1:1
odnośnik
30 sierpnia 2009, 19:17 / niedziela
2 września 2009, 21:52 / środa
Nowa Forza
odnośnik

WYSYŁKA
odnośnik
6 września 2009, 19:49 / niedziela
Mógłby ktoś polecić tani nocleg w Gdańsku na sobotę? do 40 zł za osobę.
7 września 2009, 13:38 / poniedziałek
ja mam pytanie..jak bedzie mecz na wyjezdzie wiadomo cos gdzie sie odbedzie na Wisle czy w sosnowcu ???
7 września 2009, 13:41 / poniedziałek
chyba do marca przeniosą sie na Hutnik, przynajmniej tak mi sie wydaje
7 września 2009, 14:19 / poniedziałek
WislaKrkaów
odnośnik
luknij tutaj,wszystkie blisko stadionu bez 11,polecam 8
7 września 2009, 14:25 / poniedziałek
WislaKraków*
7 września 2009, 15:14 / poniedziałek
Bracia my potrzebujemy ze znajomymi jakies domki tak zeby z 12 -10 osób moglo sie jakos przekimac gdzies nie daleko centrum ma ktos moze jakies namiary bardzo bym prosil jak by ktos znal cos ciekawego dzieki pozdrawiam
7 września 2009, 16:52 / poniedziałek
Wisełka od 26 września w meczu z Groclinem W-wa,zaczyna rozgrywac swoje mecze na stadionie Hutnika w Krakowie.Tydzień później na tym samym obiekcie ,mecze rozgrywac zacznie Sraxa. nie wiem jaka tam jest wielkość stadionu,ale to i tak na pewno lepiej dla Wisły niż gra w Sosnowcu!!!
7 września 2009, 17:53 / poniedziałek
Gryf - Błękitni Stargard
Tym razem fani ze Stargardu nie pofatygowali się na Zieloną, nie licząc kilku partyzantów podających się za działaczy na trybunie krytej. Kibiców Gryfa na stadionie ponad 1000 i jak nigdy słaby ilościowo młyn, za to doping owej grupy przyzwoity. Tym razem bez oprawy, za ostatnią pirotechnikę dostaliśmy znowu karę.
[img]odnośnik

Astra Ustronie Morskie - Gryf
Mecz w Ustroniu w piątek, przełożony z soboty z powodu dożynek. Jedziemy w 76 osób z flagą + 5 Chojniczanka (wielkie dzięki). Na terenie Kotwicy spokojnie, tylko milicja trochę starała się szaleć. Doping na meczu w miarę. W nagrodę za rewelacyjne sędziowanie śpiewamy arbitrowi: "Sędzia skurwielu jutro dożynki w burdelu".

Polska - Irlandia (Chorzów)
3 Gryfitów

Piłkarsko trochę słabo, zwycięstwo i trzy remisy, w najbliższą sobotę gramy w Kołobrzegu, więcej na ten temat:
odnośnik
8 września 2009, 12:26 / wtorek
budowa stadionu..
odnośnik
8 września 2009, 17:38 / wtorek
Cyklon B... :)

odnośnik
8 września 2009, 21:04 / wtorek
Zapowiedź filmowa wypadu do Kołobrzegu:
odnośnik

[img]odnośnik
9 września 2009, 11:09 / środa
Może któs opisac jak powstała zgoda z Gryfem ?? albo jakis link gdzie to jest opisane
9 września 2009, 11:23 / środa
Kibice Gryfa na Lechię jeździli od zawsze, mając swoje zgody i układy np z wrogami Lechii, a Lechia z odwiecznym wrogiem Gryfa, to kibicowskiego rzemiosła Gryfici uczyli się od zawsze na Traugutta w Gdańsku, przynajmniej taką posiadam wiedzę od najstarszych kibiców. Kibice Gryfa uczestniczyli np. w zgobyciu słynnej górki na Ejsmonda.

W 93 roku, kiedy Lechia grała w II lidze, wraz z garstką kibiców Lechii poraz pierwszy oficjalnie na wyjazd udali się Gryfici w jakieś 20 osób. Było to jesienią 93 roku, najprawdopodobniej 2.10.93 roku.

Zin "Lechista" nr 2 kwiecień 95 Gryf Słupsk (cały tekst)
Podczas niedawnych derbów, wśród nas byli kibice Gryfa Słupsk, którzy od dłuższego czasu sympatyzują z Lechią. Przyjmijmy ich do naszego grona i nie odnośmy się do nich wrogo, bo m.in to głównie dzięki nim półtora roku temu na Gwardii w Koszalinie jako tako się prezentowaliśmy (nas było 7 ich ok. 20)

za Lechia.net
9 września 2009, 22:06 / środa
Kibice Gryfa zagrali dziś w Pucharze Polski więcej na:
www.slupszczanie.pl
11 września 2009, 17:20 / piątek
Jak ktoś nie zdążył na listę imienną do Kołobrzegu to nie ma problemu:
odnośnik
13 września 2009, 13:04 / niedziela
Kotwica Kołobrzeg - Gryf
Na sektorze gości w Kołobrzegu melduje się 230 osób w tym 12 Lechia + 3 Pomezania. Wieszamy dwie flagi + Pomezanii. Płot wysmarowany, ale to pewnie jakieś stare akcje. Miejscowych może 70 w młynie. Najpierw mają jakąś oprawę z folii i świec, w drugiej połowie wieszają trzy flagi. Kiepski wynik nie rzutował na nasz doping, mieliśmy kilka przestojów, wtedy tylko było słychać Kotwice. Podczas meczu trochę wrzutów. Droga koleją tu i tam w obstawie. Dzięki i pozdro dla przyjaciół za wsparcie.
odnośnik
17 września 2009, 22:02 / czwartek
Dzisiejsza antysowiecka akcja kibiców Gryfa:
www.slupszczanie.pl
20 września 2009, 17:22 / niedziela
heh polonia wygrywa z Wisła---a to niespodzianka
20 września 2009, 18:10 / niedziela
To nie jest zadna niespodzianka. Dziwie sie tylko, ze jest tylko 1-0, bo teraz to Polonia sie juz ogranicza do bronienia wyniku...Slaba Wisla jest wyznacznikiem naszej slabej ligi...
20 września 2009, 18:41 / niedziela
84 min Ćwielong 1-1
21 września 2009, 09:14 / poniedziałek
nasi Trojkolorowi Bracia ze Słupska zremisowali na Zielonej z Orkanem Rumia 1-1 i zajmują... 12 pozycje w tabeli :(
pozdrowienia dla Gryfitów!!
21 września 2009, 09:48 / poniedziałek
Galeria z wczorajszego meczu Wisły:

Oprawa: odnośnik

Mecz cz.1: odnośnik
21 września 2009, 16:33 / poniedziałek
odnośnik

No to chujnia na maksa, Śląsk traci najbardziej wartościowego obecnie gracza. Cienko to widze...
21 września 2009, 23:01 / poniedziałek
Kolejne galerie:

odnośnik
odnośnik
23 września 2009, 17:46 / środa
Śląsk niestety remisuje póki co w PP z dolcanem Ząbki 1:1 , za to Bytovia wygrywa 2 do 0 z polonia Bytom:)))
23 września 2009, 17:54 / środa
Hetman 0 - 3 Wisła
23 września 2009, 18:47 / środa
Śląsk przegrał w rzutach karnych 5-4
23 września 2009, 22:46 / środa
Sensacyjny przebieg meczów w 1/16 piłkarskiego Pucharu Polski! Rezerwy Bytovii Bytów (liga okręgowa) wygrały z Polonią Bytom 2:1, niedawnym wiceliderem Ekstraklasy.

Bytowianie musieli do 1/16 Pucharu Polski przebijać się jeszcze z rozgrywek regionalnych. Na szczeblu ogólnopolskim w rundzie przedwstępnej pokonali 2:1 OKS Olsztyn. W rundzie wstępnej po dramatycznym meczu wyeliminowali Wisłę Puławy wygrywając 5:3 po dogrywce. w przepisowym czasie padł remis 3:3, choć Bytovia II prowadziła już 3:0. W pierwszej rundzie PP trafili na Tur Turek, z którym skromnie wygrali 1:0.

Bytovia Bytów została założona w 1946 r. Awans do 1/8 finału Pucharu Polski to największy sukces w historii klubu, którego najlepszym występem w tych rozgrywkach była 1/32 finału w 2003 r. Poza tym bytowianie w sezonie 1994/95 grali w III lidze (obecnej II lidze). Teraz Bytovia występuje w grupie pomorskiej III ligi a jej rezerwy w grupie słupskiej ligi okręgowej.
23 września 2009, 23:00 / środa
Hetman 0-3 Wisła
odnośnik
26 września 2009, 13:28 / sobota
26 września 2009, 15:22 / sobota
Cartusia - Gryf
relacja live teraz:
odnośnik
26 września 2009, 19:47 / sobota
Przeciąganie liny w Kartuzach
odnośnik
27 września 2009, 19:33 / niedziela
witam :)
nie wiem gdzie to napisać:D
projektuje vlepki jeśli kogoś to interesuje proszę na strone www.projectsforfans.pl.tl
pozdro WISŁA Z LECHIĄ!!
27 września 2009, 20:01 / niedziela
kupiłem pakiet wlepek przed meczem za 6 złotych !!!!
są zajebisteeeeeeeeeeee polecam wszystkim kupujcie
podarowałem dziś jedną z BIEGowi2012 na drzwiach prezesa
28 września 2009, 19:09 / poniedziałek
29 września 2009, 16:58 / wtorek
Z budowy stadionu (wnętrze narożników)
odnośnik
2 października 2009, 23:46 / piątek
Kilka wspomnień starszych kibiców Lechii

Chłopaki z Piasta Gliwice nie raz jeździli z nami na mecze Lechii w hanysowie. Była normalna zgoda. Mieli swoja knajpę w Gliwicach "Piastunka". Byli 4 czy 5 razy w Gdańsku na meczach Lechii, a ich flagi wisiały na plocie na Traugutta. Było to po spadku z 1-ej ligi, kiedy na wyjazdy jeździło mało osób z Lechii. Chłopaki od nas min; Wojak, Stena, Ziomal, Siwy byli nieraz w Gliwicach na łaziorce. Pamiętam z Piasta: Spiącego, Niemądrego, Chińczyka. Oficjalnie nigdy zgoda z nimi nie była zerwana. Piast przyszedł do nas na kadrze w Warszawie, bo min chcieli umówić się i jechać lać z nami Polonię Bytom-wtedy nie mieli jeszcze zgody. Ale skąd młodzi mieli to wiedzieć?

Do Gliwic jeździliśmy często, szczególnie przed meczami z Zabrzem czy Chorzowem. Pamiętam ze przed Górnikiem byliśmy najpierw na Piaście który grał z Zawisza (zlaliśmy paru bydgoszczaninów)a potem razem z Piastem cala grupa 200 osobowa ruszyliśmy
na mecz do Zabrza. Z reszta Polska-Anglia Chorzów 89
tez razem z Piastem ,dużo by na ten temat pisać i naprawdę jest co opowiadać. Zresztą graliśmy z Piastem w 87 w rozgrywkach o puchar. Pamiętam ze to była środa i było nas 14. Dokładnie chłopaki z Piasta których pamiętam to Spiący ,Kijek ,Cygan, Lechista (ksywa że bardzo nas lubił) zręszta bardzo dobry kolega Milana, który tez był na tym meczu, jeszcze był tez Ś.P. Krzysiu Piotrowski z Sopotu, i paru innych kolesi. Ogólnie układ był dobry i oni lubili tez Śląsk Wrocław, tyle tylko ze zawsze mieli na hanysowie takie ruchome zgody, to z tym , potem to z tym, raz z tymi mieli zgodę żeby za chwile się z nimi napierdalać. Ale nas lubili i to było dla mnie najważniejsze, zresztą nie tylko dla mnie. To była nasza jedyna ostoja na nieprzyjaznym śląsku.

Pamiętam jak bodajże w 88r. Piast grał z Arką w Gdyni. Pojechaliśmy z Piastem w około 5 dyszek. Pod kasami bijatyka ze śledziami. Na mecz nas nie wpuścili, więc w Redłowie urządziliśmy połownie na śledzi.

PAMIĘTAM ZE TAK DO KOŃCA NIGDY PIAST SIĘ NIE MÓGŁ ZDECYDOWAĆ Z KIM NA ŚLĄSKU TRZYMA. RAZ Z RUCHEM RAZ Z GKS TO Z ZNOWU Z POLONIA. WIEM ZE NIGDY Z GÓRNIKIEM, A NA TYCHY SAMI CZEKALIŚMY PEWNEJ ŚRODY PUCHAROWEJ(RAZEM Z PIASTEM)PRZED DWORCEM W GLIWICACH BYŁ TO ROK CHYBA 87, MYŚMY GRALI Z PIASTEM PUCHAR A TYCHY CHYBA Z CARBO GLIWICE. NAS BYŁO RAZEM Z PIASTEM OK 20 MOŻE MNIEJ A TYCH PRZYJECHAŁO OK 200. PAMIĘTAM TROCHĘ SIĘ "ZDZIWILIŚMY" PO PIERWSZYM ATAKU NA ICH PRZODY MUSIELIŚMY RWAĆ KAPCIE HAHA.
3 października 2009, 12:18 / sobota
bylismy na wyjezdzie w zeslzym roku w Gliwicach, przyjazna atmosfera..dzieckia chcialy zeby im szale Lechii zostawic, smyczki i opaski..nie wiem czmeu oficjalnei ju znie ma zgody, wiem ze kose maja teraz z naszymi zgodami..ale nie bedziemy tego wypluwac nasza zgoda tez sie kuma z kosa nasza..a Gliwice na prawde dobre miejsce wypadowe na niektore smieci ;)
3 października 2009, 13:28 / sobota
Twierdza Wrocław
odnośnik
3 października 2009, 17:09 / sobota
doping z Śląsk - Wisła
odnośnik
4 października 2009, 22:10 / niedziela
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.221