Gdańsk: sobota, 21 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

BRACI SIĘ NIE TRACI, czyli co słychać u naszych zgód?

strona 23/55

5 marca 2010, 22:06 / piątek
To co Wisła zagrała to tragedia, ale większą tragedią jest to, że 3ptk pojadą do zespołu, który zagrał jeszcze gorzej i w ogóle nie zasługuje na obecność w pierwszej lidze (tzn. ekstraklasie).
5 marca 2010, 22:07 / piątek
Aż żal dupe ściska jak widzę co się dzieje...
5 marca 2010, 22:08 / piątek
Z kim jak z kim ale z Ara ? ja pierdole to co zagrała Wisła to masakra
5 marca 2010, 22:14 / piątek
Chcieli wyjebać Skorże i pewnie im się udało.
Tylko czemu w takim meczu.
5 marca 2010, 22:20 / piątek
Zal to sciska, ze nie zostalem pilkarzem...patrzac na to jak kopia pilke mistrzowie Polski moge z bomby u nich grac :) wezme dwa razy mniej kasy a zagram 2 razy lepiej :D ogladajac ten mecz nie moglem po prostu z beki. Boguski reprezentant Polski to jakas kurwa mac pomylka. Ogolnie Wisla miala dobra taktyke w tym meczu...czym blizej pola karnego szpary tym nagle zwrot akcji do tylu :D Kibicow Wiselki zapewne kurwica strzela i im sie nie dziwie ze musza kibicowac takim patalachom. Zal mi tez Cupiala ze musi placic takie pieniadze grajkom ktorzy nie potrafia przyjac pilki. A LEchii nie pozostaje nic innego jak ograc Wisle w Pucharze Polski .
5 marca 2010, 23:09 / piątek
ale cienka ta Wisla....
5 marca 2010, 23:14 / piątek
@davidg75
bez kitu, może zerwiemy zgodę? -.- wyjdź chłopie
5 marca 2010, 23:34 / piątek
no pewnie, że zerwijmy zgodę szkoda czasu na sztamę z kimś kto przegrywa z Arką :p
6 marca 2010, 00:11 / sobota
chyba wyższa sfera inteligencji zaczęła dodawać wpisy......ech.....żal...
6 marca 2010, 00:48 / sobota
Forma Wisły pozwala sądzić, że mamy sporą szansę na puchar :)
6 marca 2010, 01:45 / sobota
Elmander wez ty sie chlopie pierdolnij w leb i z takimi tekstami to idz na forum sledzi skoro tak ci zaimponowali
6 marca 2010, 01:55 / sobota
Emnander żartował.

Prawda jest taka, że z tak grającą Wisłą mamy szanse wygrać.
6 marca 2010, 08:07 / sobota
ja bym był ostrożniejszy z tymi prognozami. grają tak fatalnie, bo połowa składu wraca po kontuzji a druga połowa jest dość słaba (jak na Wisłę). Do 1 meczu mamy jeszcze prawie 2 tygodnie - to dużo. Fakt faktem, że Wisła zagrała 2 fatalne mecze.
6 marca 2010, 08:33 / sobota
Wygramy z każdym w tej lidze o ile napastnicy zaczną strzelać
6 marca 2010, 11:59 / sobota
Ja już nie lubię Wisły :(! Postawiłem na nich 3:0 na pewniaku! :(
6 marca 2010, 12:25 / sobota
Wisła zagrała naprawdę cienki mecz, taka drużyna powinna zabiegać Arkę i mieć mnóstwo sytuacji, tymczasem niby przechodzili z piłką do przodu i niewiele z tego wynikało. Kilku zawodników po kontuzji, jacyś tacy niepewni, bez ognia, eks reprezentant Łobodziński wchodzi na boisko jako świeża krew i dwa razy przepuszcza łatwą piłkę przy lini bocznej. To nie były zmagania z Arką, to były zmagania z linią boczną. Arka mądrze się broniła, ale to inne zespoły ekstraklasy też umieją a jednak mało kto wyjeżdża spod Wawelu ze zwycięstwem.

Nie wiem, czy ze Skorżą, czy bez, ale prawdę mówiąc zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująca walka o mistrza Polski, bo jestem pewny, że Wisła będzie jeszcze mocna tej wiosny, ale że za 10 dni zaczynamy serię trzech meczów z Wisłą, to nie jesteśmy tak zupełnie bez szans! Dla mnie możemy przegrać mecz ligowy jeśli wygramy dwumecz w PP :)
6 marca 2010, 12:58 / sobota
"19_LG_45
5 marca 2010, 23:14 / piątek
@davidg75
bez kitu, może zerwiemy zgodę? -.- wyjdź chłopie"

To ze mamy zgode z kibicami Wisly to znaczy, ze nie mozna powiedziec, ze pilkarze Wisly sa slabi? Dla mnie po wczorajszym meczu pilkarze Wisly sa takimi samymi szmaciarzami jakim dla kibicow Wisly jest Surma. Oni go nie szanuja za to co kiedys zrobil,a ja pilkarek Wisly nie szanuje za to co zrobily wczoraj. Przegraly z najwiekszym scierwem jakie znam niegodnym bycia nazywanym klubem pilkarskim.
6 marca 2010, 14:36 / sobota
Prawda jest taka że Skorża sam sobie jest winien, jakby zrobił przesiew w drużynie i powypierdalał gwiazdeczki bez ambicji na trybuny po meczu z Craxą to nie miałby problemu z wygrywaniem z Arką, Lechem/Amicą czy innymi pizdeczkami.
6 marca 2010, 16:04 / sobota
Czarny weekend dla TKWM jak narazie Śląski - babajaga 0-2. Mam nadzieje że chociaż my wygramy.
6 marca 2010, 17:16 / sobota
Inauguracja wiosny w Słupsku przełożona:
odnośnik
6 marca 2010, 22:31 / sobota
a was to boli że Areczka z Wisłą pojechała :) życie panowie,,, KOLEJORZ mistrzem !!
6 marca 2010, 22:35 / sobota
wypierdalaj
6 marca 2010, 22:37 / sobota
i po co te nerwy :) poprostu prawde piszę,,, wisła skisła jak Bolka trampki
6 marca 2010, 22:37 / sobota
boli boli,ale bambus strzelil bramke dla Areczki,bramka czarnucha sie nie liczy,ten asfalt co z wami jezdzil na wyjazdy pewnie sie cieszy ze jego brat trafił ,zawsze mozna sie pocieszyc ze Lechijka leje dziewczeta z gdyni na kazdym kroku:)
6 marca 2010, 22:42 / sobota
Piszac z ta kurwa sprawiacie mu przyjemnosc, internet hooligans o to chodzi a i przy okazji swoje kompleksy podlecza. Nie odpisujcie tej szmacie, prowokatorowi.
6 marca 2010, 22:42 / sobota
"ale bramka czarnucha się nie liczy" hehehhehe Ty jesteś aparat chłopaku,,, a co do derbów to pożyjemy zobaczymy,,,
6 marca 2010, 22:44 / sobota
Chłop przebywa w sanatarium(czytaj monar) to sie mu nudzi.
6 marca 2010, 22:45 / sobota
jaki hooligans?/ chłopaku weż się w garść,, ja się nie spinam ani nic z tych rzeczy,, poprostu śmieszą mnie wasze wypowiedzi,, oczywiście nie wszystkie,,
6 marca 2010, 22:51 / sobota
Podobno ten bambus 3timabma lepiłem gównem domy w Afryce jest uważany za wychowanka już ;)
jak ciebie smiesza te wypowiedzi,jestes zdegustowany poziomem ich tresci,to po co TU zagladasz i wogole odpisujesz ?!
Chlopie,nie masz kolegow,czy jak ?
Jest sobota-wieczor,a ty ''sledzisz wrogowe forum-to juz jest kurwa zboczenie !
Ty może naprawdę sobie posyp to może dojdziesz do siebie!!
6 marca 2010, 22:54 / sobota
brawo brawo panowie... czekam na więcej,, bo lola smaże i humor mi się poprawia
6 marca 2010, 22:55 / sobota
Ten internetowy napinacz tylko sie rozkreca wraz z kazdym postem w ktorym znajduje odpowiedz na swoje pelne kompleksow posty :) Dajcie kurwie bana i po sprawie.
6 marca 2010, 22:56 / sobota
internetowy napinacz :) dobrrreeee
6 marca 2010, 22:58 / sobota
Marnuje sie chłop w areczce.Tym asfaltem mozna by zalepic troche dziur w gdańskich drogach Czimamba, Czimamba, Czimamba ska Gdynia - Afryka, Afryka - Gdynia
6 marca 2010, 23:06 / sobota
kolega posyp poraz kolejny się popisał wspaniałą trescią wypowiedzi!! Gratuluje,, i LECHII GRATULUJEMY POPCORNU
6 marca 2010, 23:13 / sobota
Tobie gratulujemy udanej sobotniego wieczoru spedzonego na forum władców północy
6 marca 2010, 23:16 / sobota
udanego:*
6 marca 2010, 23:16 / sobota
Czarny daj bana tej marnej szprotce.
6 marca 2010, 23:17 / sobota
tak tak,,, jak "udanej sobotniego wieczoru" to dziękuje i wzajmenie.
6 marca 2010, 23:20 / sobota
A JA WAM POWIEM ZE cziłała TO DOBRY GRAJEK :D WIOSNA JEST JEGO SKORZA PAPAAP :d
6 marca 2010, 23:20 / sobota
sanatorium24

Nie myl palca z chujem

Żal ci dupę ściska ze twoja drużyna jest zwykłą szmatą :

- że kupujecie mecze
- że honoru nie macie
- że w ekstraklasa jesteście dzięki przekrętom
- że utrzymaliście się dzięki przekrętom
- że jesteście złodzieje
- że wolicie dać czarnuchą kase niż polskiemu piłkarzowi
- że liżecie dupę każdemu klubowi żebyście tylko więcej ludzi na wyjazdach mieli żebyście się nie bali przejechać przez Polskę
- że żyjecie komuna
6 marca 2010, 23:22 / sobota
Wiejus

A WY CO LUKJA COS TAM :d TO CZYSTY POLAK :d
6 marca 2010, 23:27 / sobota
popis dałeś też kolego,, wracasz do wątków sprzed lat,,, co nie jest winą naszą tylko działaczy których juz nie ma sporo czasu,, i kto tutaj dupe liże? a może wy napiszecie jak to się z Bałtykiem po pupach smyra co?/ i kto tu sie napina cały czas?/ SARGAZM - jest domeną ludzi mało inteligentnych,,, heh
6 marca 2010, 23:29 / sobota
posyp - co jak co ale w Oruni dolnej KURWA ZAŁATAĆ TE DZIURY wreszcie by się przydało. Ja mam 13-letnie Tico, w którym nigdy amortyzatory nie były wymieniane i jak mam przejechać po tym syfie to aż człowiek tęskni za rowerem. Adamowicz kurwa chłopie nie śpij - stadion stadionem a w Gdańsku drogi ostatni raz były remontowane przed wojną.
6 marca 2010, 23:33 / sobota
Piszesz na tym forum jako gosc i masz czelnosc nam mowic,co mozemy pisac,a czego nie na tym forum ?
Gdyby inteligencja umiala fruwac-z gatunku pierzastych,bylbys pingwinem.
6 marca 2010, 23:34 / sobota
SARGAZM - jest domeną ludzi mało inteligentnych
KURWA CO TO JEST SARGAZM ???? TO JAKIES WASZE NOWE SŁOWO Z MONARU <SANATORIUM>???? za tymi cpunami to nie nadazysz :(
7 marca 2010, 00:09 / niedziela
Sledzik chcial sie popisac że zna takie trudne słowa jak sarkazm i mu nie wyszło:((( w dodatku jest skazany na kibicowanie żoltoniebieskim rolmopsom,jednym slowem PRZEJEBANE !!
7 marca 2010, 08:33 / niedziela
Lechia II - Gryf
odnośnik
7 marca 2010, 16:32 / niedziela
Wisełka utrzymala lidera:)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011