Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

BRACI SIĘ NIE TRACI, czyli co słychać u naszych zgód?

strona 44/56

20 lipca 2012, 12:22 / piątek
Ale Śląsk przyfarcił w losowaniu..
20 lipca 2012, 12:27 / piątek
I dobrze, niech Śląsk awansuje do IV rundy to jak odpadną będą mieli zagwarantowaną grupe LE bez eliminacji.

Hej Śląsk!
20 lipca 2012, 14:39 / piątek
No to jest jedyne szczęście w losowaniu że jak wygrają to mają szanse na grę w LE.
Z drugiej strony patrząc na ich grę każdy przeciwnik jest mocny więc chyba lepiej było wylosować jakąś uznaną markę żeby nie odpadać z "byle kim" Ale życzę jak najlepiej przynajmniej będzie kasa na zaległe premie.
20 lipca 2012, 14:53 / piątek
Losowanie super. Przede wszystkim to na mecz Śląsk w pucharach tak blisko to pewnie długo nie będziemy mieli :)
24 lipca 2012, 18:16 / wtorek
UEFA ukarała Śląsk Wrocław

UEFA ukarała Śląsk Wrocław za mecz z FK Budućnost w ramach II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów.

Klub musi zapłacić 40 tysięcy euro kary, a kibice otrzymują zakaz wyjazdowy na najbliższy mecz w europejskich pucharach.

źródło: ŚląskNet
24 lipca 2012, 21:00 / wtorek
Ci z UEFA są mega pojebani
25 lipca 2012, 21:02 / środa
kozojebcy dojechali na mecz ze Śląskiem
W tv widać było wejście policji na sektor
25 lipca 2012, 21:37 / środa
25 lipca 2012, 21:52 / środa
Mam nadzieję,że Śląsk to wygra.Bo na razie wygląda to dosc kiepsko..
Co do kibiców to muszą ich ustawić,prostaków i brudasów.Niech ich oklepią trzymam kciuki:)
25 lipca 2012, 22:27 / środa
Wygrają chyba na fujarce. Z LM w tym sezonie możemy się pożegnać, a Śląsk z LE również. Żałosna kopanina
25 lipca 2012, 22:36 / środa
Ten mecz to jakaś farsa. Kompromitacja, wstyd i hańba. Co z tego, skoro po meczu Lenczyk i spółka będą się cieszyć z awansu i bardzo szybko zapomną o stylu.. w kolejnej rundzie niestety będą baty. O ile w ogóle awansują.
25 lipca 2012, 22:54 / środa
Nie bądz taki pewien. Nie wina piłkarzy ,że na trzy dni przed rewanżem w pucharach jakiś debil organizuje im turniej z Bilbao i innymi Benficami, to jest paranoja
25 lipca 2012, 23:11 / środa
Obym się mylił. Ja oczywiście chce awansu Śląska jak najbardziej, ale po tym co dziś zobaczyłem.. przyjeżdżają jakieś ogórki z zadupia i grają jak z kompletnymi amatorami.
27 lipca 2012, 01:29 / piątek
Awans z Helsingborgiem więcej niż wątpliwy.
Natomiast wesoła scenka ze stadionu z Wrocławia, żywcem przypominająca stadion w Gdyni:
odnośnik
I krótko o tym, jakie konsekwencje przyniosła czarnogórska nienawiść:
odnośnik
27 lipca 2012, 19:53 / piątek
Tolerancyjni Szwedzi nie chcą sprzedawać biletów fanom Śląska Wrocław

odnośnik
30 lipca 2012, 12:42 / poniedziałek
Mecz Śląska w środę będzie transmitowany gdzieś w TV?
30 lipca 2012, 12:47 / poniedziałek
na tvp 1 najprawdopodobniej
30 lipca 2012, 12:50 / poniedziałek
albo i jednak nie bo teraz wqidze, że nigdzie nia ma transmisji cholera ;/
30 lipca 2012, 12:53 / poniedziałek
Troche namieszalem, sorrki :) Jest transmisja na TVP SPORT i SPORT.TVP.PL odnośnik
30 lipca 2012, 15:30 / poniedziałek
Pracuję razem z typkiem z Helsingborga... odwołali autobus do Wrocławia, bo mieli "aż" 10 chętnych osób. ;-)

Inna sprawa, że mają jakiegoś tam Ryanair'a z Malmö do Wrocławia... co wydaje się i tańszą i szybszą opcją transportu.
1 sierpnia 2012, 20:41 / środa
To że Szwedzi nie przyjechali na ten mecz mogę jeszcze jakoś zrozumieć ale tak "wielkiego" zainteresowania meczem ze strony kibiców Śląska to już się nie spodziewałem.
1 sierpnia 2012, 21:23 / środa
0:1
Strzelił Islandczyk Finnbogasson, który miał grać u nas 2 lata temu ...
1 sierpnia 2012, 21:38 / środa
jeden z ważniejszych meczów ostatnich lat a pikniki nie dopisały, przez grzeczność o poziomie tego widowiska nie wspomnę
1 sierpnia 2012, 22:18 / środa
Dziwisz się ? Najtańszy bilet to wydatek 40 zł, a do tego jednak gra nie zachęca pikników.
1 sierpnia 2012, 22:22 / środa
Chytry dwa razy traci.
Wracając do meczu, to widać gdzie w tym momencie jest polska piłka.

TYLKO LECHIA!
1 sierpnia 2012, 22:33 / środa
Idealne odzwierciedlenie poziomu naszej ekstraklasy. Co bardziej tragiczne, z roku na rok jest coraz gorzej.

Może kiedyś dożyjemy czasów że kopacze chociaż zbliżą się poziomem do kibiców - brawo dla braci za doping a przede wszystkim oprawę - rewelacja !!
1 sierpnia 2012, 22:36 / środa
Przyjazn przyjaznia, ale Slask absolutnie nie mial i nie ma ekipy na puchary (nie mowiac o mistrzostwie) co dobitnie dzisiaj udowodnil. Oby w tym sezonie wygrywali Ci z naprawde najwiekszym potencjalem, szkoda szansy na zaistnienie w Europie na taka mizerie sportowa.
1 sierpnia 2012, 22:44 / środa
a było brać tego Islandczyka jak była okazja.
1 sierpnia 2012, 22:44 / środa
arcbuz - Nie zgadzam sie z tym. Wszyscy piszą tylko o grze w pucharach a nie o zdobyciu Mistrzostwa Polski czy Pucharu Polski. Dla mnie to jest najistotniejsze, a mozliwosc gry w pucharach europejskich jest pewna formą premii. Natomiast wszyscy klepia o LM czy PE, a nie widza ze drużyny startuja w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski czy Puchar Polski, a nie o mozliwosc gry w eliminacjach do eliminacji LM. Tak przynajmniej jest w nazwie rozgrywek.
Śląsk zgromadził najwiecej punktów po 30 kolejsce i wygrał Mistrzostwo.
Jesli bedziemy sugerowac sie potencjałami to mistrzem powinna zostać druzyna Józka Wojciechowskiego, bo on potencjalnie najwiecej wywalał kasy na grajków i co z tego przyszło?

TYLKO LECHIA!
1 sierpnia 2012, 22:45 / środa
I tradycyjnie się z Tobą arbuzie nie zgodzę, oby w tym sezonie wygrywali ci, którym kibicuje i oby w kolejnym lepiej zaprezentowali się w Europie. Idąc twoim tokiem rozumowania w meczu Śląska z Lechem bądz Legią jak rozumiem będziesz kibicował tym drugim...,no tak a szyld na Stoczni to świetne upamiętnianie historii..., skąd ty bierzesz te "złote" przemyślenia?!
1 sierpnia 2012, 22:55 / środa
Cygnus
"Jesli bedziemy sugerowac sie potencjałami..." - przepraszam, czym?? W tej przeraźliwie słabej lidze nie ma czegoś takiego jak potencjał. Tu każdy z każdym może wygrać. Wystarczy zebrać 11 walczaków, trenera z jajami i jesteś w pierwszej 3 a przy odrobinie szczęścia zdobywasz mistrzostwo. Ale nie o tym ten temat jest :)
1 sierpnia 2012, 23:25 / środa
FCLG -> 11 walczaków i trenera z JAJAMI i pierwsza trójka... Ja tam niestety u naszych braci widzę tylko 11 pierdół zbierających punkty z niebywałym szczęściem i cherlawego cipka - reprezentanta "polskiej myśli szkoleniowej", na ławce trenerskiej, który już dawno nie panuje nad tym, co się dzieje u niego w zespole.
Jasne, że wolę Śląsk na fotelu majstra, ale z tej "premii" europucharowej powinni honorowo rezygnować, bo już w zeszłym sezonie odstawili błazenadę. Za to, co odstawili dziś, to wszyscy, z dziadkiem na czele, powinni zapierdalać rozbieganie pomeczowe do Gdańska i spowrotem. Może któremuś jebnęłaby pikawa i zająłby się bardziej odpowiednim zajęciem w swoim życiu, aniżeli snuciem się po murawie boiska.
Jedno jest pewne - do swoich kibiców nigdy nie dorosną. To nie ten poziom.
A dziadek - hyc w laczki i grzać stare kości przed kominkiem. Tam Twoje miejsce. Nie błaźń się dalej "trenerze"...
2 sierpnia 2012, 00:03 / czwartek
oprawa Śląska - extraklasa!
odnośnik

~~
o wyczynach tzw piłkarzy szkoda gadać :/
2 sierpnia 2012, 07:42 / czwartek
FCLG - pisząc o potencjale miałem na mysli zasobnosc portfela włąsciciela danej drużyny, bo o innym potencjale nie mozna mówić, tu masz racje.
Zresztą od wielu lat kazdy mistrz Polski nie umie sie znacząco wzmocnic przed eliminacjami do eliminacji LM i nie ma co sie czepiać Sląska ze niechcąco okazał sie lepszy od "tuzów" polskiej piłki ligowej.
A to co pokazał wczoraj to normalny-sredni poziom naszej ligi. Taka jest rzeczywistosc.

TYLKO LECHIA!
2 sierpnia 2012, 08:02 / czwartek
No i fart się skończył. W dwa sezony zdobyć 2 i 1 miejsce w lidze, grając w porywach trzema i pół piłkarzem, to wynik NIEPRAWDOPODOBNY !!! Obecnie drużyna Śląska gra na poziomie adekwatnym do możliwości poszczególnych zawodników, co w moim przekonaniu stawia ją jako jednego z głównych kandydatów do spadku w tym sezonie.

ZAWSZE LECHIA !
2 sierpnia 2012, 08:54 / czwartek
Widze, ze niektorzy temat stoczni beda podnosic przy kazdej okazji, chociaz jakos nie popisali sie w dyskusji. Moze jedzcie do Korei Polnocnej tam na pewno poczujecie sie spelnieni: po pierwsze mozecie dac upust swojej rewolucyjnej energii (tam naprawde jest z czym walczyc a nie tracic sily na awantury bez zrozumienia tematu) a po drugie, jesli Wam sie jednak na miejscu spodoba, nikt, ale to absolutnie NIKT nie bedzie z Wami dyskutowal - zawsze bedziecie miec racje-super co?
Wracajac do tematu ja bardzo sie ciesze, ze mamy zgody i jest mi z nimi po drodze, ale oddzielam temat troche od sportu, bo dla mnie to przyjazn wykraczajaca poza sport. Niekoniecznie moj przyjaciel, ktory jest pokraka i ma klopoty ze sprawnoscia musi zostac mistrzem gimnastyki. Trzymam kciuki za nasze zgody, ale dla mnie jednak miejsca premiowane pucharami sa dla aktualnie najlepszych i chcialbymzeby tak bylo. Slask uzbieral najwiecej punktow i chwala im za to, ale najlepsi w lidze nie byli i chyba tego wszyscy maja swiadomosc. Wlasnie dla tego, ze ich lubie to nie chce ich ogladac w takich meczach jak wczoraj lub przed rokiem z Rapidem.
2 sierpnia 2012, 09:06 / czwartek
Wielbiciel lenina pasuje do korei polnocnej... Arcylobuzie, jezeli tysiac razy powtorzysz, ze czegos nie ma to i tak nie zniknie. Sam nie miales zadnych argumentow - truno zreszta bronic absurdu - teraz innym przypisujesz ich brak. To typowe dla dzisiejszego zaklamania spod znaku POstkomunistow.
2 sierpnia 2012, 12:12 / czwartek
Oprawa ŚLĄSKA wspaniała-tylko pogratulować.Fajnie,że kolejny raz kibice pokazali jak utożsamiaja się z historią Polski.Myślę,że grupę Szwedów na trybunach trochę zatakało:)
Jeśli ktoś uważa,że napis Lenina na stoczni powinnien wisieć-to niech się dowie co robił ten morderca!!Co sobie ludzie pomyślą jak przyjadą do Gdańska9turyści itd.),co powiedzą następne pokolenia,jak to wygląda w wolnym kraju-wielki napis Czerwonej mordy,która zabijała wiele osób;/??Widziałeś w Niemczech jakieś przesiębiorstwo im Hitlera??Może zaraz wrócimy do starych ulic m.in ul.Hitlera itd.??Przecież to jest historia..Ludzie ta władza i tv Was ogranicza umysłowo chyba.Co by powiedzieli ludzie,którzy walczyli o wolną Polskę w 1939-1945 i później??
Trochę nie w temacie ale jak widzę coś takiego to mnie krew zalewa
2 sierpnia 2012, 15:33 / czwartek
Lisie jesteś kolejnym bumerangiem, który będzie w każdym wątku wracał do tematu w jakim poszedłem pod prąd - tak Cię to rozsierdziło doprawdy? I jeśli z całej dyskusji zrozumiałeś, że jestem miłośnikiem Lenina to gratuluję i życzę w życiu dużej dawki szczęścia - przyda się na pewno. A to niby zabawne przekręcanie ksywki to mega buractwo i niestety dowód, że jesteś po prostu zwykłym... daruję sobie, bo i po co...
Mam nadzieję, że są jeszcze ludzie na forum, którzy mogą podyskutować bez prywatnych wycieczek i przekręcania wypowiedzi, bo zaczyna to być tragiczne pomału...

Ps. Co teraz jestem mega wrogiem, bo uważam, że kaszaniarskim składem nie powinno się zdobywać mistrzostwa? Taką wioskę na europejskich salonach mogę wybaczyć tylko Lechii, bo nam naprawdę przydałoby się coś dodatkowego do 1 PP, nawet jeśli później mieliby nas później skopać frajerzy ze Szwecji.
2 sierpnia 2012, 15:45 / czwartek
Cygnus jeśli wziąć mistrzostwo za cel sam w sobie to oczywiście pełna zgoda. Natomiast dla mnie to jest jednak dopiero wstęp do prawdziwej zabawy. Nie mogliśmy tego skosztować na własnym podwórku, ale na szczęście miałem trochę okazji żeby na pucharach się pojawić (m.in. w tym roku na LM) i coby nie mówić zmierzenie się z naprawdę znanymi markami to jest to!
2 sierpnia 2012, 15:46 / czwartek
Arcbuz: „tak Cię to rozsierdziło doprawdy?”

Pytasz Lisa, ale się wtrącę. Mnie rozsierdziło. Pisałeś kompletne bzdury, nie miałeś ŻADNYCH argumentów poza osobistymi wycieczkami, do tego wszystko w sprawie dużej wagi. Więc nie dziw się, że to się za Tobą ciągnie i będzie się ciągnąć.

A wracając do sedna – chyba wszyscy wiedzą, że Śląsk jest najsłabszym mistrzem od lat. Najlepiej o tym wiedzą we Wrocławiu, zwłaszcza ci, co są blisko tego Klubu.
Ale jaka liga, taki mistrz. Ekipy by powalczyć o cokolwiek w LM nie mieli, ale pisanie że nie mieli ekipy na mistrza jest bzdurą, skoro tego mistrza zdobyli.
2 sierpnia 2012, 16:42 / czwartek
Arcbuz ma rację! Potencjalnie najsilniejsze będą w lidze Jadwiga, Legia i Lech i im macie kibicować Lechiści z tej Korei Pn.

Amen

:)
2 sierpnia 2012, 17:20 / czwartek
Prophet ja swoje argumenty przedstawiłem i, co może zaskoczyć co niektórych, w pełni rozumiałem kontrargumenty osób, które takowe zdecydowały się przytoczyć (dla ścisłości: większość mnie po prostu starała się kopnąć w kostkę i tu nie było w ogóle pola do pogadania). Natomiast miałem swoją ocenę pomysłu i podawałem przykłady, które moim zdaniem są zbieżne z tematem Stoczniowym i wpłynęły na to, że ocena jest jaka jest. Tak czy inaczej uważam, że w przypadku tego tematu (który bez dwóch zdań jest kontrowersyjny i to jest fakt) każdy ma prawo do przedstawienia racji i nikt tu nie powinien zostać zakrzyczany przez bezmózgie przypinanie komunistycznych łatek. Jeśli ktoś moje wpisy traktował jako czerwoną propagandę to znaczy, że po prostu nie rozumiał treści i na łopatę odnosił się do swoich poglądów. BTW nie wiem jaki jest sens wracania do tego przy każdej okazji, więc pozwolę sobie trzymać się wątku już dalej.
Jak już pisałem dla mnie zdobycie Mistrza to przepustka do czegoś więcej i na ten poziom Śląsk drużyny nie ma (tu się zgadzamy jak czytam dalej). Natomiast z faktami nie da się dyskutować, uciułali najwięcej punktów i za to zasłużone brawa. Mam po prostu dosyć ciągłej masakry w eliminacjach do LM i TAK chciałbym żeby jakaś Polska drużyna awansowała wreszcie do rozgrywek grupowych. Dla mnie puchary europejskie to kwestia bardziej narodowa niż lokalna.

Ps. eljot jest akurat moim ulubieńcem, który niewiele rozumie, ale ma zawsze dużo do powiedzenia. Podobały mi się Twoje wpisy o powrocie Lechii do BKS - po prostu jesteś wynalazkiem i wybacz, ale jednak przez większość czasu pozwolę sobie Ciebie i Twoje próby obrażania mnie ignorować. Płyń z powolnym prądem własnych przemyśleń eljocie, nie mnie zakłócać ten pierwotny rytm.
2 sierpnia 2012, 17:53 / czwartek
tak szmato, płynę do Korei PN. Hahahahaha
2 sierpnia 2012, 18:32 / czwartek
Arcybuc, co to musi być za mega laluś-leming. Żenada.
2 sierpnia 2012, 19:36 / czwartek
arcbuz
Wytłumacz mi do kurwy jedno ! Wg Ciebie Mistrza powinna zdobyć najlepsza drużyna w tym kraju, tak ? Stwierdziłeś że obecnie są to legła i amica, tak ? To wytłumacz mi czemu te super drużyny nie przeleciały się po tej nędznej lidze i już na kilkanaście kolejek przed końcem nie zapewniły sobie mistrza, pucharów i chuj wie czego tam jeszcze ?
Czy to kurwa wina Śląska że inni grali jeszcze gorzej o nich ? Niby co mieli zrobić ? Nie grać do końca bo mistrzostwo im się nie należy, nie wygrywać kolejnych meczy tylko dla tego że nie powinni ich wygrywać ?
Pierdolisz takie głupoty że aż czytać się nie chce. Co rok ta liga ma niższy poziom i co rok żadna polska drużyna poważnie się nie wzmocniła przed walką o LM i tu jest problem, a nie w tym że Śląsk zdobył mistrza niezasłużenie. Mówisz że Lechii byś tą słabość wybaczył byle by tylko coś zdobyła. To postaw się teraz jako kibic Śląska. Oni też pierdolą co będzie w pucharach, dla nich liczy się to, że mogli świętować mistrza i pojeździć wreszcie po Europie a nie po wciąż tych samych stadionach.
A najgorsze jest to że Lechia nie potrafi wykorzystać słabości tej ligi i dać swoim kibicom to co dostali bracia z Wrocławia od swoich kopaczy.
2 sierpnia 2012, 19:55 / czwartek
Niestety, poziom naszej ligi jest dramatycznie słaby i to nie dlatego, że są w niej słabi piłkarze. W każdym zespole znajdzie się kilku dobrych technicznie, szybkich zawodników, którym gdyby się chciało, byliby gwiazdami Ekstraklasy.. ale nie są. Tu wystarczy zapierdalać, ale nasi kopacze bardziej interesują się jak się zabawić po meczu niż rozegrać dobre spotkanie. Dla nich ważniejsze od zdobycia trzech punktów w dobrym stylu jest to czy przelew przyjdzie na czas.

Potem widać efekty. Śląsk dostaje baty od jakichś ogórków ze Szwecji, oddając w meczu dwa celne strzały. Od razu przyznam się, że nie oglądałem tego "widowiska", ale czytając różne fora czy portale internetowe nie trudno się domyślić jak wczorajsze zawody wyglądały..

Kilka kompromitacji naszych drużyn w pucharach już widziałem, ale żeby dostać 0-3 u siebie? Wstyd i hańba, tyle.

A co robią piłkarze Śląska. Po ostatnim meczu z Podgoricą, przegranym 0-1 wszyscy skakali z radości, że udało się awansować. Mało tego, krytykowali tych, którzy zarzucali im słabą grę! Nic sobie nie robili z tego, że awansowali w haniebnym stylu.
2 sierpnia 2012, 20:08 / czwartek
LGPG, ale czy ja mam pretensje do Slaska, ze zdobyli Mistrza? Byla szansa to ja wykorzystali. Ja po prostu jestem zly na los kibica w szerszym machnieciu - ze jak taki Slask juz fartem a wlasciwie jakas dziwna niemoca konkurencji zdobywa Mistrza to nie ma tam absolutnie zadnych szans na wzmocnienia i chocby probe wykorzystania szansy jaka dostali. Jak sie zakonczy ich udzial w walce o LM wiedzieli wszyscy - absolutny brak emocji. Jesli mam to przetawic inaczej to wolalbym zeby w nadchodzacym sezonie Mistrza zdobyla Wisla, bo - abstrahujac od prywatnych sympatii - ma przynajmniej mozliwosci kilku ciekawych transferow jesli sie zachce Cupialowi.
2 sierpnia 2012, 20:32 / czwartek
Po raz kolejny sprowadzi[Cupiał] kilku czarnuchów...? Którzy po raz kolejny okażą się największym rozczarowaniem ligi...
Tu nie chodzi o to, że Śląsk jest taki słaby[chociaż jest słaby], a o to, że ta liga jest tak kurewsko słaba... W tej lidze żaden zespół nie ma swojego stylu, a 90% wyników to jest przypadek... Nie ma drużyny w tym kraju która by potrafiła usiąść w każdym meczu na rywalu...
Śląsk wygrał tę śmieszną ligę i należy mu się występ w tych rozgrywkach... Skąd wogóle wątpliwości że jakaś legia czy amica by miały większe szanse w LM skoro z tym słabym Śląskiem sobie nie poradzili... Do tego jeszcze bardziej się osłabili...
2 sierpnia 2012, 21:05 / czwartek
No to zobaczyłeś właśnie arbuzie "siłę" Lecha i Legii, kolejny raz masz czarno na białym jakie głupoty wypisujesz niezależnie od tematu
1 ..... 42 43 44 45 46 ..... 56
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.515