Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

BRACI SIĘ NIE TRACI, czyli co słychać u naszych zgód?

strona 55/56

22 września 2017, 22:35 / piątek
Taką Lechie jak dzisiaj Śląsk chciałbym oglądać
22 września 2017, 22:36 / piątek
Trzeba powiedzieć, że Śląsk idealnie trafił z wszystkimi transferami a mówimy tutaj o 6-7 nazwiskach. Robak, Piech, Kosecki, Cotra,Tarasovs, Chrapek, Mak. Jedynie Słowik jako numer 2 w bramce to słaby ruch. A dochodzi do tego jeszcze Vacek, który jak nadrobi formę da im sporo jakości w środku pola. Inna sprawa, ciekawe jaki inwestor wjechał z taką kasą. Taki Kosecki bierze za miesiąc 63 tysiące, pozostali pewnie nie mniej. Z Pichem też musieli trochę wyłożyć za nowy kontrakt a samo ściągnięcie Vacka też niemały koszt bo tutaj trzeba było solidnie dać w łapę zawodniwkowi. Także tutaj nic bez przypadku się nie dzieje.

1-1 w Białymstoku, 2-1 z Legią, 2-0 z Lechem. Brawo Śląsk.

Jestem ciekaw ile nasi walną punktów
22 września 2017, 23:12 / piątek
Nooo szczególnie z Makiem trafili....
22 września 2017, 23:42 / piątek
Mak dał im co najmniej 1 punkt z Jagiellonią, gdzie wyrównał na spokoju i pokonał Mariana. Poza tym wymieniłem go na samym końcu, żadnego przypadku. Chodzi bardziej o to, że przy całej liście transferów tylko Słowik i teraz Mak na kontuzji nie grają. Reszta to jest pierwszy plac i mocne punkty zespołu.
23 września 2017, 00:00 / sobota
nie kłócę się ..ale twierdze ze z makiem to nasi mieli czuja..albo nawet wiedzieli i kukułcze jajo podrzucili.....no i kosa raczej do gdańska już nie pasuje...
23 września 2017, 02:40 / sobota
To że Maki to szklanki to od dłuższego czasu wiadomo.
Czemu Kosa nie pasuje? Podoba mi się jego szybkość waleczność oraz umiejętność wygrania dryblingu 1/1. Takie przeciwieństwo Flavio
23 września 2017, 02:55 / sobota
ufo z całym szacunkiem do twojej osoby ...
23 września 2017, 02:58 / sobota
to jest kurwa jakies nieporozumienie
16 października 2017, 00:32 / poniedziałek
odnośnik
od miłości do nienawiści krótka droga.

W czerwcu zgoda klepnięta, a miesiąc wcześniej zadyma w Chorzowie i próby wjazdu Wisły na sektor rodzinny.
16 października 2017, 15:21 / poniedziałek
Zenada. Tyle widac warte te wszystkie zgody...
17 października 2017, 07:53 / wtorek
Rozumiem, że o naszej zgodzie ze Śląskiem masz odmienne zdanie?

To nie jest miejsce na polemikę na takie tematy. Proponuję zakończyć wątek Wisły i tego co się wydarzyło.
17 października 2017, 22:25 / wtorek
Jestem ciekawy czy przetrwa kolejny mecz Lechia - Motor?
Wisła może też przyjęła postawę że jak Śląsk ma Motor to oni mogą mieć Ruch?
17 października 2017, 22:45 / wtorek
Ja pierdole.
17 października 2017, 22:53 / wtorek
cóż...
jaki nick takie pytania

;)
17 października 2017, 23:20 / wtorek
Pytania są retoryczne. Oczywiście w kwietniu 2016 Wy już znaliście wszystkie odpowiedzi na każde pytanie śpiewając "Wisła z Krakowa to Lechii druga połowa".
17 października 2017, 23:29 / wtorek
Musisz?
18 października 2017, 10:54 / środa
Nie znaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania ale kto ma jakąś wiedzę to wiedział o pewnych sprawach i nie Tobie to roztrząsać. Wracaj tam skąd przybyłeś i skończ ten temat.
20 października 2017, 09:33 / piątek
Koniecznie zajrzyjcie tutaj: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe
Sezon zimowy za pasem, także czas poszukać instruktorów i stoków! :)
20 października 2017, 10:11 / piątek
Mariolka wypierdalaj.
1 października 2018, 19:53 / poniedziałek
Brawo Śląsk!
16 października 2018, 22:25 / wtorek
Ktoś wie co ze stroną Fan Śląsk, coś nie działa.
17 października 2018, 19:40 / środa
U mnie działa jak należy.
odnośnik
17 października 2018, 22:23 / środa
tak dziś sprawdzałem i też działa ale wcześniej był jakiś błąd, dzięki
15 stycznia 2019, 09:31 / wtorek
Romkowi odjebało totalnie na tym jego portalu. A jeszcze tydzień temu żarliwie się modlił na Jasnej Górze. Mógł się powstrzymać od swoich chorych wynurzeń po niedzielnych wydarzeniach.
15 stycznia 2019, 11:03 / wtorek
Jakie odjebało ???? Przecież to sama prawda !!!!!
15 stycznia 2019, 11:29 / wtorek
Bardzo dobrze napisane odnośnik
15 stycznia 2019, 11:45 / wtorek
Trup jeszcze nie ostygł Panowie a on już się wyrzyguje. W naszej kulturze nawet z wrogiem się tak nie robi a tym bardziej z kibicem zaprzyjaźnionego klubu. Ale on to jak widzę w dupie ma dla doraźnych korzyści i poklasku grupki swoich kolegów o równie zrytych beretach. Mam nadzieję, że są mniejszością wśród wrocławskich kibiców i skończą w niesławie jak delfinki w Wiśle. Czekam aż Romek z Międlarem i z Rybakiem wyskoczą z transparentem "Uwolnić Wilmonta ! " . A potem pójdą się pomodlić w jego intencji. I to jest banda hipokrytów.
15 stycznia 2019, 12:07 / wtorek
Odpuście sobie może...
15 stycznia 2019, 12:19 / wtorek
... i zdechnij kurwiszonie.
15 stycznia 2019, 12:23 / wtorek
Zgadzam się, że w naszej kulturze nawet z wrogiem się tak nie robi odnośnik
15 stycznia 2019, 13:10 / wtorek
Naprawdę chcesz się licytować na linki i screenshoty ? Nie odnoszę się do całości tego ścieku z jednej i drugiej strony tylko do konkretnej sytuacji. No i Międlar żyje o ile się nie mylę i może się odszczekać (a to to potrafi). Pochwalasz Romka ? Podoba Ci się jego reakcja? Mi nie. I nie mam zamiaru tego ukrywać bo się personalnie przypierdala do jednego z kibiców Lechii, który zmarł w tragicznych okolicznościach.
15 stycznia 2019, 13:23 / wtorek
Może trochę odpocznij i napisz coś merytorycznego bo ewidentne zagotowała ci się głowa. Tutaj cały tekst odnośnik
15 stycznia 2019, 19:50 / wtorek
Romka poproś, żeby ochłonął. Jak pisze : "śmiertelne dźgnięcia Budynia vel Adamowicza" to dla mnie jest żałosny. I dalej jak widzę jedzie z koksem analizując powiązania Adamowicza z Lechią. Wielki kurwa lustrator. Jeszcze 24 h nie minęły od śmierci ale hiena już szarpie. Łatwo umarłego. Nie zwalnia. Żałosne. Możesz sobie go nazywać bratem jak chcesz. Ile to jest warte to Ci pokazali "bracia" z Krakowa parę lat temu. Miałbym w dupie jakby to pisał jakiś przychlast z Gdyni albo Poznania. Ale z Wrocławia ??? Sporo widziałem wczoraj na Długiej ludzi z barwami. Wiem, że nie jestem sam z moimi poglądami. Ale jak chcesz to basuj Romkowi i jego chorym wynurzeniom. Dla mnie się skompromitował jako człowiek. Niech się zajmie swoim staczającym się klubem z mizerną grupką na trybunach i żałosnym dopingiem zamiast zdalnie recenzować kogoś, kto zrobił dla Lechii więcej niż wielu z nas razem a teraz dopinguje z Maciejem Płażyńskim i Aramem Rybickim, którzy też zmarli bezsensowną śmiercią.
15 stycznia 2019, 20:44 / wtorek
Wlazłem na głupi facebook. I to był błąd , ludzie , których znam zachowują się jak wyprani z mózgów debile. Psychopata z nożem , tchórz zwykły zabił Adamowicza , a teraz trwa obława kto winny. W sumie jakby brać to do siebie to też jestem winny , bo życzyłem mu z całego serca porażki w wyborach ! A może winni są ci co na niego głosowali? A może was pojebało wszystkich doszczętnie? i odstawcie te facebooki , twittery i inne gówna i przypomnijcie sobie czym jest mózg. Tak , człowiek to ma. Albo miał
15 stycznia 2019, 20:45 / wtorek
Na Chuj wchodzisz na tą stronę????? Nie odpowiada tobie jego retoryka ??? Oglądaj dalej TVN i czytaj gazetę żydorczą i tyle w tym temacie!!!!
15 stycznia 2019, 20:50 / wtorek
Do mnie to?!
15 stycznia 2019, 21:08 / wtorek
Nie odpowiadać zadaniowcowi - takie wydarzenia to dla niego jak padlina dla sępa.
Pojątrzy i troche powkurwia ale w końcu zniknie jak wielu innych przed nim...taka zwykla wesz inernetowa
15 stycznia 2019, 21:11 / wtorek
Nie koleg DG , sępem okazał się Romek. Ślepy jesteś , jeżeli tego nie widzisz. Niech pilnuje swojej trzódki a nie recenzuje ś.p. Adamowicza. Albo niech ten tydzień wytrzyma jak potrafi.
15 stycznia 2019, 21:15 / wtorek
Edwin to do gościa 1918
15 stycznia 2019, 21:52 / wtorek
1918 100% poparcia .Muszę się skontaktować z moim prowadzącym czy mogę coś więcej napisać .Wiem ,że niektórzy sprawdzają aktywność i staż .Jakie to szczęście że jedną papierową gazetą którą czytam jest PRZEGLĄD SPORTOWY .
16 stycznia 2019, 00:00 / środa
Ja pierdole, a cymbały dalej o GW i TVN. Znaleźli się samodzielnie myślący, z wielką dedukcją, może przerzućcie się na forum niezależnej, tam sobie nawzajem zrobicie dobrze, ideologicznie dla mało myślących.
16 stycznia 2019, 10:30 / środa
Znalazł się samodzielnie myślący ha ha. Szkoda mi ciebie dzieciaku. Od Romka i Śląska się odpierdolcie !!!! Jeszcze raz jak się nie podobają jego poglądy to na Chuj odwiedźcie tą stronę?????
16 stycznia 2019, 10:44 / środa
Tekst Romka trafia w sedno nikogo tam nie obraża pisze jak jest ! Ten co poczuł się dotknięty tym wpisem musi zacząć używać mózgu patrzeć w lewo i w prawo A nie tylko w jedną stronę wtedy tylko można wyciągnąć wnioski !
16 stycznia 2019, 13:39 / środa
Bardzo dobry tekst Romka. Wygarnął wszystko. Fajnie też o sprawie wypowiedział się JKM na yt - winny jest brak kary śmierci za morderstwa.
16 stycznia 2019, 16:03 / środa
Novi. Napisałem coś o Śląsku ? Dla mnie Romek to nie Śląsk. Odwiedzam (odwiedzałem) ten jego portal bo czasami coś ciekawego napisze. Ale tym razem przegiął. Zwłaszcza z czasem publikacji. Stał się niewolnikiem lajków i kasy z reklam widocznie. Niech pilnuje swojego nosa i nie wpierdala w gdańskie sprawy dla paru srebrników.

Trzczy - kara śmierci nic nie zmienia co pokazują badania. Jakby w RPA nie znieśli to wyżej wspomniany Romek nie miałby kogo uwalniać bo by Walusia czarni odstrzelili/powiesili/nakarmili nim lwy cokolwiek tam mieli za metodę. A może wprowadzić obcinanie rąk za kradzież jak w szariacie ? Tylko potem się może okazać, że mało kto ma czym klaskać.
16 stycznia 2019, 17:23 / środa
Nic nie powiedziałeś na Śląsk?
"Niech się zajmie swoim staczającym się klubem z mizerną grupką na trybunach i żałosnym dopingiem..."
A teraz oszczędź wszystkim swoich mądrości i wypierdalaj.
Pajacu.
16 stycznia 2019, 17:37 / środa
1918 a dla Romka ty to nie Lechia. Nie czytaj tego portalu skoro ci nie pasuje tematyka i tyle.
16 stycznia 2019, 19:11 / środa
Luzujcie majty chłopcy. Na Romka frustrata mam wywalone i tych jego bzdur więcej nie mam zamiaru czytać. Nawet dla beki. Skompromitował się jako człowiek. Śląsk pozdrawiam a we Wrocławiu bywam bo mam kogo odwiedzać w spokojnym miejscu w Kiełczowie. I zrozum jeden z drugim że nie będziesz mi mówił co mam pisać jak jakiś smętny przegryw obraża ś.p. Adamowicza nawet nie czekając na jego pogrzeb.
16 stycznia 2019, 19:56 / środa
Ja jak na kogoś mam wywalone to się nim nie interesuje a ty ewidentne tym żyjesz.Zachowujesz się jak pizda i wysrywasz tu swoją frustracje od wczoraj. Jeździsz w te okolice to mozesz się umowic z Romkiem i jak chłop z jajami powiedzieć w cztery oczy co ci nie pasuje. Śląsk pozdrawiasz chwile wcześniej go obrażając. Ty serio masz coś z garem. Jaki miałeś poprzedni nick na tym forum ? Czasami nie krisblu ?
16 stycznia 2019, 20:45 / środa
Romek chyba dawno nie spuścił z krzyża. Niech zajmie się Dutkiewiczem :) Ciao bella.
Tekst żenujący.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.227