Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

BRACI SIĘ NIE TRACI, czyli co słychać u naszych zgód?

strona 6/56

3 września 2008, 22:38 / środa
A w PE Ślask rozgromil Wisle
3 września 2008, 23:20 / środa
Chyba Wisłę VIII Kraków.
4 września 2008, 02:55 / czwartek
Dzisiaj od jedenastej pod numerem 0844 844 0102 lub osobiscie mozna kupowac bilety na sektor Wisly. Biletow nie bedzie mozna kupic przed meczem na sektor kibicow gosci, tylko kibice tottenhamu beda mieli taka mozliwosc, a kibice Wisly jesli zasiada na trybunach gospodarzy zostana wyproszeni
(za odnośnik )
6 września 2008, 22:47 / sobota
odnośnik nas gdzies 120 w Rumii. Wynik 2-2, tradycyjnie jak to w Rumii wydrukowany przeciwko nam (niewidzialne 3 metrowe spalone gospodarzy itd)
6 września 2008, 23:03 / sobota
"Jeśli ktoś zostanie przyłapany na kibicowaniu Wiśle Kraków w sektorze kibiców gospodarzy, może zostać wyrzucony bez prawa do żądania zwrotu kosztów biletu" - faszyzm w czystej postaci...
6 września 2008, 23:04 / sobota
link nie działa ...
6 września 2008, 23:50 / sobota
A Wisełka przegrała wczoraj z Piastem w PE na wyjeździe 0-1 a co mnie zaskoczyło to...., że przegrała praktycznie w podstawowym składzie, jedynie bez Brożka i bramkarza Pawłka
8 września 2008, 00:48 / poniedziałek
Ta...i co teraz...przez to zgarbiles sie i nie siegasz juz sobie kutasem do buzi ?
8 września 2008, 01:12 / poniedziałek
mamy absurd miesiaca, vivat
14 września 2008, 18:13 / niedziela
tragedia... Wisła przegrywa w 41 minucie 0:3 z Lechem :/
15 września 2008, 09:39 / poniedziałek
A ty co się dziwisz harvester ? Widziałeś kiedyś bardziej zakompleksiony i zjebany naród od angoli? Przecież te zamorskie żydowskie pedały gorsi są nawet od niemców. Piegowate wpierdalające fish and chips skurwysyny liżące cipę swej zjebanej królowej.

Amen
15 września 2008, 15:43 / poniedziałek
"Piegowate wpierdalające fish and chips skurwysyny liżące cipę swej zjebanej królowej."

Za kilkanaście lat to 90% mieszkańców tego kraju będzie ciemnej karnacji :).
17 września 2008, 17:06 / środa
gdzie LIVE on TV bedzie mozna obejrzec mecz Tottenham - Wisla?
17 września 2008, 17:11 / środa
Na Tvp Info a w necie na kuszotv.pl
17 września 2008, 17:28 / środa
Konri jak wszystkie Polki wrocilyby ze swoimi bachorami z wsp to u nas tez ostro procent by podskoczyl...z naszego pobytu w UK najbardziej ciesza sie nie pracodawcy a Arabi, Pakole i Hindusi; maja co ruchac
17 września 2008, 17:32 / środa
rze,trzymaj morde krotko !
Za takie slowa,dalbym ci bana,tepy lbie !
Siedzisz tylko na tym kompie i pierdolisz takie glupoty,ze az zal !
17 września 2008, 19:12 / środa
gorzej, że rze może mieć trochę racji, sam znam taką jedną, co gustowała w tamtejszych Turkach i innych Hindusach..., jakiś czas temu, nie wiem nawet czy nadal jest w UK
17 września 2008, 19:17 / środa
Nie wiem po co te wyzwiska. Też słyszałem, że gustują niektóre w arabach, jednak nie byłem na Wyspach, więc nie wiem na ile to prawda. Niemniej, jeśli już - wolałbym, by nie wracały jak arabski książę ukaże prawdziwe oblicze :P.
17 września 2008, 20:32 / środa
tty Warchlol przestan pierdolic bo mieszkam na wyspach to widze co sie dzieje - wstyd jak chuj
17 września 2008, 21:11 / środa
rze,dla twojej wiadomosci-jestem Czarny68-tez mieszkam w UK
Tez mnie kurwica bierze,jak widuje Polki szlajajace sie z ciapatymi,ale nie pisze tego w watku :BRACI SIE NIE TRACI,czyli co slychac u naszych zgod? !!!

Pomysl,chcesz miec na tym forum syf,gdzie w kazdych watkach,kazdy bedzie pisal,co chce ?!
17 września 2008, 21:28 / środa
kurde wszystko się miesza jak w brazylijskim serialu nie wiem kto jest kto... mimo wszystko Czarny ma rację problem zaśmuiecania tematów zbędnymi wpisami ciągle trwa, chętnych na Moderatorów brak, lub są to osoby "nieodpowiednie" i koło się zamyka
17 września 2008, 22:54 / środa
Nie moglem pisac pod swoim nickiem,co nie znaczy,ze nie mam swojego zdania na temat zasmiecania forum.
18 września 2008, 17:34 / czwartek
odnośnik
Link do kamerki na żywo na Trafalgar Square gdzie właśnie zbierają się nasi bracia przed dzisiejszym meczem ;-))
KAŻDY TO POWIE - WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!! A dzisiaj w Londynie ;-)))
18 września 2008, 18:49 / czwartek
Transmitują gdzieś Wisłe w TV ?
18 września 2008, 18:50 / czwartek
TVP Info : 21:05 Tottenham Hotspur Wisła Kraków - piłka nożna
18 września 2008, 21:57 / czwartek
dżinas, zakora i bejli - kto wreszcie powie dość szpakowskiemu? i zastąpi go kimś, kto nie przypomina jasiny czy tych durni co usiłują prowadzić "szybką piłkę"...
18 września 2008, 22:00 / czwartek
Koski nie zapomnij o Boguckim:P

Rozumiem że zagraniczne nazwiska mogą stanowić dla Szpaka problem, ale żeby Boguskiego nie znać to już kompromitacja...
18 września 2008, 23:12 / czwartek
Ja też mam dziś jakąś wyjątkową alergię na Dariusza Sz... Bardziej poprawnie wymienia nazwisko "Diaz" czy nazwę "Tottenham" niż "Boguski"
no i oczywiście te szablony: "zadecydował jeden błąd", "moment nieuwagi", "wciąż 1:1", "będzie zmiana, i słusznie" (bo świeży zawodnik zawsze lepszy od zmęczonego) itd.

No niestety druga bramka dla Tottenham, Pawełek w kolejnym meczu popełnia błąd/błędy, podanie do zawodnika pod nogi na 16 metr też mogło się fatalnie skończyć...
18 września 2008, 23:14 / czwartek
Szpak: "słychać teraz kibiców Wisły" (podc zas gdy cały czas ich słychać,

nieuznania gola dla Tottenhamu (spalony) też o mało nie zauważył
18 września 2008, 23:27 / czwartek
co sie czepiasz przecież powiedział to ("słychać TERAZ kibiców Wisły") aż DWA razy :)))
19 września 2008, 00:12 / piątek
1:2 to nie jest zły wynik. 1:0 i będzie awans !
19 września 2008, 01:14 / piątek
byłem na meczu- atma zajebista. "Lechia Gdansk" poszla ze 4 czy 6 razy. Petarda...
19 września 2008, 02:36 / piątek
Jesli chodzi o aspekt pilkarski,Wisla byla rownorzednym przeciwnikiem !
Staram sie byc sprawiedliwy i powiem Wam,ze nie zasluzyla na porazke.

Co do ''swiata kibicowskiego'',to nie musimy sie niczego wstydzic,ba,nawet pokazalismy im,jak powinni sie bawic,zamiast wtranzalac popcorn !
Byly pozdrowienia,jak to zawsze bywa i nie ma sie czemu dziwic,bo BRACI SIE NIE TRACI !!!

Wiselka sobie poradzi w rewanzu !!!
19 września 2008, 08:53 / piątek
Mam pytanko. Czy mozna gdzies obejrzec powtorke meczu?
19 września 2008, 10:37 / piątek
bylo godnie!poszlo "jude jude jude tottenham";-) oraz "naszym wzorem jest
R.Hess",choc czesc rodzimych piknikow mieszkajacych w Anglii wogole nie wiedzialo o co chodzi i nie znali najprostrzych przyspiewek!!!!stewardzi ochraniajacy mecz pytali sie co my spiewamy a jak im przetlumaczylem,to zrobili kwasna mine :-)

w sumie na stadionie sa same zakazy i nakazy i pelno psiarni wszedzie i reagujacych agresywnie...zjebane zasady i..policyjny kraj..kibice gospodarzy bez rewelacji,czasami gapili sie na nas,nie wierzac ze mozna spiewac cale 90 min nawet po stracie bramki i...ze wszyscy nosimy barwy!!(szale!!)
19 września 2008, 13:40 / piątek
Bardzo fajnie się zaprezentowali w Londynie, mój ojciec się spytał nie widząc telewizora, tylko słysząc fonię - przecież Wisła miała grać pierwszy na wyjeżdzie? :) To świadczy najdobitniej o znakomitym dopingu angoli :D.
19 września 2008, 13:46 / piątek
Jeszcze jedno:

""Są grupki polskich kibiców na sektorach gospodarzy. Gdy głośno dopingują naszych, angielscy kibice pokazują na nich palcami i krzyczą "uuuuu". Gdy dopingują zbyt pewnie wyprowadzani są przez ochronę."

...
19 września 2008, 18:02 / piątek
nie dość że konfidenci, to jeszcze kseroboje!
19 września 2008, 21:38 / piątek
widziano, słyszano w tv- Angole dopingowali rzadko ale jak ryknęli to konkretnie. O dobrym dopingu Wisły chyba nie trzeba pisac :))
Piłkarsko- jak Anglicy przyśpieszyli robilo się niebezpiecznie. Akcja, po której padł gol ze spalonego zajebista. Wynik spokojnie do odrobienia, jak Wisełka przycisnęła było gorąco.
19 września 2008, 22:05 / piątek
MarioWMG pisze:

bylo godnie!poszlo "jude jude jude tottenham";-) oraz "naszym wzorem jest
R.Hess",choc czesc rodzimych piknikow mieszkajacych w Anglii wogole nie wiedzialo o co chodzi i nie znali najprostrzych przyspiewek!

Gościu, to Ty raczej nie znasz historii, ten twój zajebany Hess spaliłby cię w piecu nie pytając o narodowość. Masz najebane w głowie i starasz się przypodobać kolegom. MASAKRA , jesteś TOTALNYM ZEREM
19 września 2008, 22:11 / piątek
OH ET AH!
19 września 2008, 22:16 / piątek
No to zgody schodzą na dalszy plan i za moment, najdalej jutro zacznie się tysięczna rozkminka o Hessie. Biorąc pod uwage,że połowa piszących bedzie zmęczona piątkiem to zapowiada się elegancka dysksuja :)

Górnik 1 - 2 ŚLĄSK
19 września 2008, 22:16 / piątek
Śląsk znów wygrał, Mila 2 asysty.
19 września 2008, 22:22 / piątek
pieknie Slask!!! bardzo ladnie wczoraj Wisla1 pokazali angielskim brandzlusiom o co chodzi w meczu pilkarskim, a to dopiero poczatek..wiadomo ilu ma przyjechac do Krakowa>
ogladalem rownolegle Craxe-Legia i dziekuje opatrznosci ze tak chciany przez wielu Krzywicki u nas nie gra...ciezko to nazwac grą nawet
20 września 2008, 00:36 / sobota
właściciel straganu z pamiątkami klubowymi stwierdził ze był to najlepszy mecz pod względem atmosfer na trybunach od kiedy pamięta ,powiedział ze tak zwariowanych fanów to on jeszcze na oczy nie widział ;]

Kibiców Lechii na meczu około 50/60
20 września 2008, 00:43 / sobota
Jutro Gryf w 11 gra przeciwko całej lidze chyba, ciężko jest, ale pierdolimy wszystkich i walczymy do upadłego:

20.09 - g. 11:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf 95 Słupsk - sędzia główny: Brzozowski Maciej

i taki cytat ze strony Błękitnych
[quote]17_07/08 Błękitni Stargard - Ina Goleniów 2 : 0
(...) spotkanie poprowadził [b]Maciej Brzozowski, który przez parę sezonów jako zawodnik występował w Stargardzie. [/b][/quote]
i cytacik z wywiadu z panem sędzią
[quote]Przez parę poprzednich sezonów byłem zawodnikiem III ligowych (w tamtym okresie) Błękitnych Stargard[/quote]

czy to normalne, że sędzią głównym będzie piłkarz, który przez kilka sezonów występował w jednej z drużyn? I to nie pierwszy raz będzie rozstrzygał w meczu "swojego" klubu...

kolejny cytat ze strony pomorskiego futbolu. rok 2004. [quote]Kaszubia Kościerzyna - Unia Tczew 2:1 (1:0) (...) Sędzia główny: Piotr Gałązka; Sędziowie asystenci: [b]Maciej Brzozowski[/b], Andrzej Nawojski (KS ZZPN Szczecin)
Głównym bohaterem spotkania nie był żaden z piłkarzy występujących na boisku, ale sędzia Piotr Gałązka ze Szczecina wraz z asystentami.
[/quote]
20 września 2008, 01:39 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 września 2008, 13:33 / sobota
A moim wzorem jest rotmistrz Witold Pilecki.
20 września 2008, 14:07 / sobota
a moim Jan Mosdorf i Gen. Franco (i ten i tamten)

kto da więcej?
20 września 2008, 14:24 / sobota
Moim wzorem jest Doda !! ale chcialbym byc jak Michal Wisniewski <3
Wisniewski Michal mym zyciem zakolysal !!
1 ..... 4 5 6 7 8 ..... 56
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.500