Gdańsk: sobota, 14 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA biała drużyna?

strona 1/10

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
18 stycznia 2008, 08:55 / piątek
chodzą słuchy, że mają na oku jakiegoś czarnucha:( Co o tym myślicie?
Czy to nie przesada, aby jakiś asfalt zabierał miejsce pracy białemu człowiekowi?
18 stycznia 2008, 09:17 / piątek
powiem tak: czarno to widzę...
18 stycznia 2008, 09:34 / piątek
Czy założyciel wątku jest biały?

Drogi biały kolego i koleżanko!
Powinieneś zrozumieć kilka rzeczy:
Kiedy się rodzę, jestem czarny.
Kiedy dorosnę jestem czarny.
Kiedy praży mnie słońce, jestem czarny.
Kiedy jest mi zimno, jestem czarny.
Kiedy jestem przerażony, jestem czarny.
Kiedy jestem chory, jestem czarny.
Kiedy umieram, jestem czarny.

Ty biały kolego:

Kiedy się rodzisz, jesteś różowy.
Kiedy dorośniesz jesteś różowy.
Kiedy słońce Cię praży, jesteś czerwony.
Kiedy jest Ci zimno, jesteś fioletowy.
Kiesy jesteś przerażony, jesteś zielony.
Kiedy jesteś chory, jesteś żółty.
Kiedy umierasz, jesteś szary.
I Ty, masz czelność nazywać mnie kolorowym?

Z wyrazami szacunku
Murzynek
18 stycznia 2008, 09:37 / piątek
Sorki, w drugiej części miało być:

Kiedy się rodzisz, jesteś różowy.
Kiedy dorośniesz, jesteś BIAŁY.
18 stycznia 2008, 09:54 / piątek
Jebac murzyna LECHIA to biała drużyna
18 stycznia 2008, 10:06 / piątek
do MarekM

właśnie kolego...ty chyba dalej jesteś różowy, a wierszyki skończyły się jak pamiętam na poziomie 2 klasy podstawówki, więc albo weź się w garść chłopie albo odejdź od kompa i nie zapomnij znieść do piaskownicy zabawek
18 stycznia 2008, 10:16 / piątek
MarekM - ja urodziłem się łysy i taki pozostane :)

w świecie kretynów jesteśmy szydercami
18 stycznia 2008, 10:20 / piątek
A murzyn jakie ma dłonie i stopy? I dlaczego murzyni mają różne odcienie? Przestań wrzucać wierszyki dla trzylatków , bo staremu chłopu to nie przystoi.
18 stycznia 2008, 10:31 / piątek
To ja jestem fenomenem tych rozkminek-czarny,a bialy !:-)))
18 stycznia 2008, 11:01 / piątek
nowy, nieważne czy czarny czy biały, ważne by dobrze grał dla Lechii
18 stycznia 2008, 11:06 / piątek
dobrze to sobie może grać, ale przy plemiennym ognisku gdzieś w środku buszu na mandolinie...
18 stycznia 2008, 11:19 / piątek
Jeszcze się murzyn obrazi jak Zamuel ETO, że wszyscy go jebią :-) a tak poza tym, czy ktoś kiedykolwiek widział kota jak razem z lwami wpierdala pokonanego gladiatora?
18 stycznia 2008, 11:22 / piątek
nie potrzeba nam grajków rozczulających się nad swą grą aż do łez
18 stycznia 2008, 11:30 / piątek
Drogi usunięty!!!Widzę że moje już od dłuższego czasu motto Lechii zafascynowało cię na dobre hehe!!!

Dlaczego murzyn ma białe dłonie?Bo jak go wędzili to trzymał się drążka!!!

JEBAĆ MURZYNA,LECHIA TO BIAŁA DRUŻYNA!!!

ELVIS ŻYJE,JACKSON JEST BIAŁY!!!
18 stycznia 2008, 11:48 / piątek
A jakie murzyn ma paznokcie? Czy krew murzyna też jest czarna? I dlaczego piłka do golfa jest biała, a krążek hokejowy czarny? Czekam tylko na poważne odpowiedzi!
18 stycznia 2008, 11:59 / piątek
a dlaczego na białym ząbku pojawia się czasem czarny znak (czytaj dziura), który tak potrafi zaboleć, ??
a dlaczego biała bila na stole wbija na końcu zawsze czarną ??
18 stycznia 2008, 12:04 / piątek
Ja tam wolę żeby nie było murzyna w Lechii.
18 stycznia 2008, 12:31 / piątek
Wszyscy jesteście czarni.

Jestem Ciekaw ilu z was chodzi na solarium i robi si ena ciemnego(oczywiście każdy zaprzeczy). Patrząc na te wpisy wstyd mi za to, że Lechii kibicują puste kołki.
18 stycznia 2008, 12:35 / piątek
Żal dupę ściska, jak o pustych kółkach pisze T-Debile. Myślisz że jak w dojczladzie czarna niemka z tureckim akcentem zapowiada pogodę, to jest normalne?
18 stycznia 2008, 12:45 / piątek
T-Mobile,nie wkurwiaj Lwa,bo Lew,to ja !
18 stycznia 2008, 12:47 / piątek
widocznie T-Mobile odpowiada to, jak kebab dotyka go po klawiszach a bambo drażni go po antence....to się nazywa ''kultura narodów''
18 stycznia 2008, 12:48 / piątek
Kontratak - biała piłka golfowa w połączeniu z kolorem murawu tworzy najpiękniejszą koalicję barw jaką znam.
Natomiast czarny (krążek) ślizga się po białym (lodzie), a to już można interpretować na różne sposoby, hihi.
18 stycznia 2008, 13:05 / piątek
Czarny...Lwy są z Afryki a w Afreyce są czarni. Rozumiem, że masz pochodzenie południowe zgadza się ?
18 stycznia 2008, 13:10 / piątek
proponuje jeszcze włączyć do kadry Lechii:
- żyda
- żóltka
- pakistana
- araba
- eskimosa
- indianina
- czeczena
i geja z kosowa
razem z małpą będzie ich 9ciu.
2 białych graczy wystarczy, aby przewodzić tej czlekokształtnej masie.
t-debil będzie masażystą a z jego usług chętnie skorzysta gej kosowski z murzynem - ba może nawet wezmą go na 2 baty.
marekm z kolei będzie fluferem
18 stycznia 2008, 13:13 / piątek
Te Debile chuja wiesz o historii. Lwy to nie tylko afryka. Tylko skąd ty masz znać historię? Przecież ciebie w niemieckiej szkole, historii trzy skośnoki jugol. Jeszcze trochę, a zaczniesz nam wmawiać, że prowokacja gliwicka to była celowa akcja Polaków. Kurwa, wstydzisz się adolfa, ale szwabskie euro tobie nie śmierdzi! W końcu pecunia non olet.
18 stycznia 2008, 13:15 / piątek
MarekM pewnie jest starszym bratem w wieży.

A w temacie to ŁAJD PAŁER i 14ŁORDS
18 stycznia 2008, 13:25 / piątek
T-Mobile-nietrafiles !
Jestem LWEM POLNOCY !!!
18 stycznia 2008, 13:26 / piątek
T Mobile ma pewno takie pochodzenie jakie ''powodzenie'' u płci tej samej czy też przeciwnej lecz z pigmentu zupełnie innej...
18 stycznia 2008, 13:27 / piątek
Te debile-ja mam kolegę z afryki i jest on bardziej ode mnie strzaskany na mąkę a mieszka w afryce w RPA!!!Tak więc twoja teoria jest mylna!!!

Ja chodzę na solarium żeby podgrzać korzonki!!!

Jebać murzyna ,Lechia to biała drużyna!!!
18 stycznia 2008, 16:23 / piątek
A dla mnie może nawet dla Lechii kopać piłę skośnooki Wietnamczyk,który to zwiał z okopu jak Amerykańcy strzelali...Najważniejsze aby zżerał trawę walcząc dla Nas...A stwierdzenia że "czarnuchy" nie mają miejsca w Lechii, to tak szczerze współczuję osobom które je wypowiadają...Jeżeli chcemy w końcu zobaczyć w Gdańsku jakieś porządne mecze (puchary itp) a pomóc Nam miałby jakiś "czarny" to co w tym złego???
Zaraz ktoś napiszę że ten czarny zabierze miejsce pracy białym...Powiem gówno prawda,jest wielu sportowców na świecie co mają kolor skóry czarny i biali im do pięt nie dorastają:)PRECZ Z RASIZMEM
18 stycznia 2008, 16:36 / piątek
Strasznie chłopaki jesteście zakompleksieni :) Jeżeli tam wam to nie pasuje to zapiszcie sie do młodzieży wszechpolskiej i paradujcie razem z Bosakiem i Romanem w samych stringach ;] Żal takich ludzi jak wy. Tylko potraficie wulgaryzmami rzucać i obrażać swoich :) Ale cóż widać taka natura "prawdziwego" Lechisty. Ja widocznie jestem nie prawdziwym "Lechistą"
18 stycznia 2008, 16:54 / piątek
Jebać obcokrajowców, Lechia POLSKA drużyna !!!
A co ...
Pozdro
USLG
18 stycznia 2008, 17:47 / piątek
to rzuc kamieniem w woronina ;] nie ma to jak kolejny bombowy temat huha
18 stycznia 2008, 17:51 / piątek
kaczor jest rasista bo go w US jakiś murzynek bzyk bzyk...Inaczej nie rozumiem Twego nastawienia na nie:)
18 stycznia 2008, 17:53 / piątek
jar a ty jestes takim obronca murzynkow bo cie chyba Simon Mol bzyk byzk,inaczej nie rozumiem twojego nastawienia
18 stycznia 2008, 18:21 / piątek
To nie jest kwestia obrony murzynów...To jest kwestia braku głupoty,która drzemie w niektórych osobach tu piszących:)Tak samo broniłbym chińczyka,rosjanina i innych...Nie rozumiem agresywności niektórych osób co do innych ras...Czy Oni Wam coś zrobili złego???I zastanawiam się jakie wartości przekazujecie Waszym dzieciom???Przez taki rasizm jest tyle kurestwa na tym świecie!!!

TYLKO BKS
18 stycznia 2008, 18:42 / piątek
Wielbiciele muzinów mozecie wyszaleć sie na internecie bo w realnym świecie macie ch.. do gadania.A ty T-Debilu zobacz kto pierwszy zaczął obrażać kolegów po szalu w tym temacie.
18 stycznia 2008, 18:49 / piątek
Rudolf88 a wiesz w ogóle skąd się wzięło hasło White power???Czy koledzy mówili a Ty się pod ich poglądy podłączyłeś???
PRECZ Z RASIZMEM

TYLKO BKS
18 stycznia 2008, 18:50 / piątek
Rudolfie a nie widzisz ze to był skutek pewnej wypowiedzi?? Myślący człowiek homo-sapiens by to zrozumiał.

Jakie to smutne jak tak sie czyta niektóre wpisy :) Cóż, mentalność Polskich niedowartościowanych chłopczyków, których gnębili w podstawówce. Jar ma racje, jestem ciekaw czy tego samego będziecie wpajać swoim dzieciom. Być może to kwestia pokoleniowa ale ktoś kiedyś bedzie na tyle mądry, żeby zakończyć i sprzeciwstawić się tej farsie.

Skończyłem swój wywód bo to i tak do nikogo nie dotrze. (Pozdrawiam wszystkich bez wyjątków)
18 stycznia 2008, 18:51 / piątek
Ja nie mam dzieci , także jebać murzyna hej ! :)
18 stycznia 2008, 18:55 / piątek
te t-mobile ubecki volksdojczu czemu ubliżasz Polakom?
18 stycznia 2008, 18:56 / piątek
fan...Twój iloraz inteligencji to wynik nieskończoność odjąć nieskończoność...Bez odbioru...
bez sensu są takie tematy...Nam potrzebna jest Wielka Lechia a nie debilne gadanie czy ma grać żółty czy nie...Niech grają dla nas ...Ja tam nie miałbym nic przeciwko aby grał u Nas np taki Ronaldo:))No ale niektórzy by go zbuczeli...Cóż tak widać musi już być:))
A i jeszcze do fan Lechii takie życzenia:
Abyś miał córkę kiedyś i aby zakochała się w murzynie i do Afryki wyjechała:) I co wówczas wyklniesz córkę:) Aha zapomniałem że masz pewno 10 lat i gruchę walisz...BEZ ODBIORU
18 stycznia 2008, 19:06 / piątek
luzuj z tymi gadkami o waleniu, chlopcze ;p

tematy o murzynach zawsze maja dobre branie ;d
18 stycznia 2008, 19:10 / piątek
Oki z tą gruchą to przegiąłem sry fan...Ale nie kumam imbecyli-rasistów...I nie jestem niestety już chłopcem:)))

TYLKO BKS
18 stycznia 2008, 19:38 / piątek
Ja w imieniu kibiców Arki chciałem z tego miejsca pozdrowić Emmanuela Tetteha :-).

Rasowy białas z niego był ! - jak przystało na Lechiste :D.
18 stycznia 2008, 19:40 / piątek
jar nie podobaja ci się klimaty na Lechii ,to po co się męczysz.W Warszawie jest np taka Polonia ,tam byś się rozwinął i dostał skrzydeł:))).Tam zaczniesz działać w antifie i będziesz uczęszczał na rózowe marsze, moze nawet trzymając za reke jakiegos murzyna .Naprawdę szkoda twojej wrażliwości na taki klub jak Lechia z jej historią i legendą:)
18 stycznia 2008, 19:47 / piątek
Kornik on nie był z Lechii tylko Lechii POLONII
18 stycznia 2008, 19:59 / piątek
Jar ... Tobie się chłopaku podobaja murzyni ok... mi sie nie podobaja, tylko dlaczego Ty możesz o tym pisać a ja nie? : ) Przy tym ubliżasz.
Zamiast się telepać o murzynów popatrz lepiej co Twoj koleżka z warmachtu napisał.. to chyba nie jest normalne,ze facet ktory siedzi w niemczech pisze na forum cos o zakompleksionych polkach... no niżej chuja.
18 stycznia 2008, 20:40 / piątek
Murzyna przecież już mamy taki farbowany ale jest przecież to Andrut :)
18 stycznia 2008, 21:39 / piątek
Tak mam jedno pytanie czy wszyscy którzu tu się wpisali są rasistami ?? Co to za kibice nawet jakby taki lilo czy edi gral u nas to co kurde macie do normalnego czlowieka CZARNY NIE ZNACZY INNY .Kibicuje LECHI od 4 lat co z tego jak poznałem forum w którym niektórzy użytkownicy są RASISTAMI a w tym jest nawet tomasz BORKOSKI NAJGORSZY W HISTORI TRENER LECHII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ch....... w dupe rasistą!!!!!!!!!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024