Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

LECHIA biała drużyna?

strona 10/10

6 lutego 2008, 21:40 / środa
mafio-gda
Jak jesteś użytkownikiem sieci JARSAT to możesz zobaczyć moje zdjęcie (z tatuażem BKS LECHIA na lewym ramieniu), nasz mecz z Juve, wiele skrótów z meczów z ostatnich lat, historię Lechii, wiele filmów dokumentalnych (w tym "Wojny na stadionach" i wiele innych fajności.
W folderze "LECHIA" udostępniam 27,5 giga (nie mega) bajtów danych. Może jutro skończę w pierdlu, ale mam to w dupie.
Mój nick to (C100) miboj _ psv.
I wkurwiasz mnie mafio-gda, gdy mówisz, że nie mam 25 lat itp.
Twój wpis o Tadeuszu (nie był, ale jest Św. pamięci) był idiotyczny.
Powiedz, co Ty robisz dla Lechii.
Ja staram się ściągać (chociażby poprzez zajebistą ilość udostępnianych danych) nowych sympatyków.
Można np. zobaczyć w moich plikach (sam ją tak nazwałem "Metamorfozą" - paloną flagę - władcy północy - potem jest Biało-Zielona; można usłyszeć utwór w wykonaniu Lechistów (chyba to było po meczu z Wybrzeżem Objazda) "Koza to jest potęga" i inne ciekawe historie)
Pisałeś, że nigdy nie lubiłeś historii, ale to jest inna, nasza historia.
No dobra, już kończę... Chyba część z Was nudzę...
6 lutego 2008, 23:38 / środa
i sam widzisz zeby normalnie gadac trzeba wkurwic LECHIA ponad wszystko |
6 lutego 2008, 23:49 / środa
odpowiem ja dla beki lubie historie
6 lutego 2008, 23:50 / środa
Ja zawsze sądziłem, że Lechia jest ponad wszystko (z wyjątkiem Ojczyzny - taki ze mnie świr).
Cieszy mnie to, że przestałeś już dziś pić (ja zaraz zacznę)
Pozdrawiam serdecznie (ale ja, kurwa, jestem toleracyjny sic!)
6 lutego 2008, 23:59 / środa
miboj tak jeszcze do opisu ? sorry ze mnie mylisz?masz problem ze swoja osoba? ale to twoj problem?dla mnie liczy sie tylko LECHIA GDANSK
7 lutego 2008, 00:10 / czwartek
Do mafio-gda
Postanowiłem sobie ograniczyć ilość zasad.
Jak mniej mam zasad, to jest mi łatwiej je przestrzegać.
Nigdy nie spałem z żoną kolegi..., potem kilka innych, ale ostatnia moja zasada mówi, że z pijanymi lub głupimi nie rozmawiam.
Nie wiem, czy jesteś pijany, czy głupi, ale dla zasady wyłączam internet.
Pozdrawiam Skina, Madara, Szkodnika i innych moich przyjaciół.
7 lutego 2008, 00:43 / czwartek
Limak i Jacaraca - nie no bez przesady , nie mówcie , że Gdańskiego już nie będzie :-( To przed meczem Limak zapatrzymy się , opróćz tradycyjnych Specjali :-) w ten oto trunek : odnośnik nie piłem jeszcze , może ktoś pił ? tylko producent tych szczochów co na północ od Sopotu spożywają :)

mafio-gda , podaj źródła o tej rzekomej fuzji Lechii Lwów z Pogonią , bo jakoś nie mogę odnaleźć tejże informcji.

Lekka zmiana tematu , ale jak to napisał Jacaraca: "Za offtopic nie ma co przepraszać bo chyba przerwa w bombardowaniu tematycznym ;)"
7 lutego 2008, 09:35 / czwartek
tulsik te informacje sa z almanach polska pilka nozna autor jozef halys
7 lutego 2008, 17:10 / czwartek
Wielkie dzięki MIBOJ
7 lutego 2008, 21:28 / czwartek
Lechia Lwów istniała do co najmniej do 1939 r. i na pewno nie uczestniczyła w żadnej fuzji z Pogonią Lwów. Chociazby dlatego, że grała aż do II wojny w rozgrywkach ligowych.(w tym sezon 1931 w ekstraklasie). Na dodatek badania historyków futbolu mówią, ze załozona w 1903 r. była najstarszym polskim klubem. Polecam lekturę Encyklopedii Piłkarskiej Wydawnictwo GiA, Kolekcja Klubów "Lwów, Wilno".

Nie musze dodawac, że badacze historii futbolu potwierdzają, że nigdy w lwowskiej Lechii nie grał żaden murzyn. Tradycja zobowiązuje!
7 lutego 2008, 21:39 / czwartek
A "kibice" nie mieli za wzór RH.
7 lutego 2008, 23:36 / czwartek
No i Hejnał podał napisał to co wiedziałem dotychczas , bo jakoś powątpiewałem w tą rzekomą fuzję tych dwóch lwowskich klubów , odnosząc się do różnych źródeł nigdzie nie napotkałem informacji podanych przez mafio-gda.

Marek - jak istniała Lechia Lwów to nie było internetu i pewnie nie wszyscy lwowscy kibice wiedzieli o istnieniu rh :-)
26 marca 2008, 08:56 / środa
white terror 14!
26 marca 2008, 09:07 / środa
Preußen Danzig !!!
26 marca 2008, 09:21 / środa
A propos ostatniego meczu z Wisła Płock - znów rasizm i nietolerancja :)
Łysy ch** - jak mozna tolerowac tego typu hasła :)
Dlaczego nikt na to nie reaguje, gdzie sa ci wszyscy tolerancyjni, dlaczego nie ma wpisów potępiających takie zachowania ?
Skandal! Niech no tylko nigdy wiecej sie dowie...
26 marca 2008, 09:24 / środa
Po meczu z małpami Lechia zrobiła banery "przeciwko rasizmowi", teraz powinni zrobić banery "Lechia wspiera łysych" ;-)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021