Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

LECHIA biała drużyna?

strona 3/10

20 stycznia 2008, 12:16 / niedziela
ZETO - no właśnie dlatego że Lechia to więcej niż klub, a jej barwy klubowe to więcej niż jakieś tam kolory, moim zdaniem trzeba szanować kogoś, kto te barwy nosi i gra w tym klubie. No chyba że je bezcześci swoim zachowaniem abo wypowiedziami. Wtedy niech wypier.ala w ch.j i zabiera swoje klocki. Czy bezcześci klub i barwy kolorem skóry? W moim przekonaniu nie. Jeśli Murzyn gryzie murawę, nie opieprza się na treningach, nie stroi fochów i szanuje to że jest w Polsce gościem (GOŚCIEM), niech gra! Co do penisów - donoszę uprzejmie, że w Gliwicach kobitki faktycznie penisów nie mają, szparkę natomiast wzdłuż nie w poprzek.
20 stycznia 2008, 12:19 / niedziela
Jestem ciekaw jakim innym drużynom z Europy kibicujecie np w LM czy UEFA chociaż patrząc na wasze posty to chyba żadnym bo w każdej gra jakiś czarny a to by oznaczało, że kibicujecie czarnemu.
Dziwne jest, także to, że mieszkając w UK (niektórych to dotyczy) jest się rasistą, ale to może wynikać z tego, że sami jesteście tam traktowani jak przysłowiowi nyggasy tudzież robicie tam za murzynów albo dla murzyna, araba lub innego żyda.
Na sam koniec jestem ciekaw ilu z Was nosi adidasy szersze jinsy (żeby sie jaja nie gniotły) czy bluzy z kapturem bo to wszystko jest modą murzyńska jeszcze z lat '80, która przyszła do nas w trochę odmienionym stylu!!
To tylko takie moje przemyślenia czytając wasze posty
z biało-zielonymi pozdrowieniami!!
20 stycznia 2008, 12:35 / niedziela
Benek Piast:

no właśnie dlatego że Lechia to więcej niż klub, a jej barwy klubowe to więcej niż jakieś tam kolory, moim zdaniem trzeba szanować kogoś, kto te barwy nosi i gra w tym klubie.

Trochę inaczej. Właśnie dlatego że Lechia to więcej niż klub, a barwy są szanowane, nie może ich zakładać byle dzikus z buszu.

Pietra
Jestem ciekaw jakim innym drużynom z Europy kibicujecie np w LM czy UEFA chociaż patrząc na wasze posty to chyba żadnym bo w każdej gra jakiś czarny a to by oznaczało, że kibicujecie czarnemu.

Ja osobiście jestem kibicem Lechii i tylko Lechii. W dupie mam LM dopóki nie zagra w niej Lechia.
Zresztą mam odruch wymiotny, jak widzę debila z mopem na łbie.

Na sam koniec jestem ciekaw ilu z Was nosi adidasy szersze jinsy (żeby sie jaja nie gniotły) czy bluzy z kapturem bo to wszystko jest modą murzyńska jeszcze z lat '80, która przyszła do nas w trochę odmienionym stylu!!

Adidasy od czasu do czasu założę, ale będę się upierał że adidas jest firmą niemiecką, a sportowe obuwie modne było zanim zaczeli nosić je murzyni. To raczej oni, zgapili je od białych.

Dżinsy to produkt białych amerykanów, poganiczy bydła. O ile się nie mylę, pierwszą firmą szyjącą z tego materiału był Wrangler. Później pomysł zgapił levi strauss- żyd który spierdolił do Stanów. A że murzyni noszą pampersy i zakładają szersze spodnie, to ich problem.

Bluz z kapturem nie noszę.
20 stycznia 2008, 12:39 / niedziela
Pietra idąc Twoim tokiem rozumowania to też nie można zjeść banana ani pozwolić dziecku wejść na drzewo bo przecież po drzewach pierwsi wspinali się murzyni w poszukiwaniu bananów:)

Ja wolę Wielką Lechię w 3 lidze bez murzyna niż w 1 z czarnym!!

Czym wyżej gramy tym więcej pokemonów zabiera głos jakoś nie mogę sobie przypomnieć żeby w 4 lidze po tym jak na meczu wisiała flaga B&H Trójmiasto ktoś szczekał na forum!!!

No tak ale Was wtedy z Lechią nie było...
20 stycznia 2008, 13:03 / niedziela
Pietra- Pierwsze spotkanie białych z czarnymi skończyło się niewolnictwem tych drugich. Tak więc sam widzisz, TRADYCJA ZOBOWIĄZUJE !!!!!!!!
20 stycznia 2008, 13:49 / niedziela
100lec ja tam bananów raczej jeść nie będę patrząc na to co sie dzieje z Małyszem a jak chodzi o dzieci które chodzą po drzewach- jak dla mnie si sam nie jedną gałąź zaliczyłem ale to Wy murzyni chodzą po drzewach a nie ja :P

Zeto- adidas jest niemiecka firmą i rzeczywiście Wlangler był pierwszą firmą jinsową ale mi bardziej chodzi o to, że te rzeczy bardziej kojarzą sie z raperami niż z biała
rasą.

Dwa z trzech argumentów moich można powiedzieć zavetowaliście ale nikt z was sie nie wypowiada na temat tego co napisałem na temat UK - czyżby jakaś prawda w tym była ;)
20 stycznia 2008, 13:51 / niedziela
Pietra,cos ci powiem.
Tak sie sklada,ze mieszkam w UK,co dzien widze czarnych,arabow i jeszcze inne wynalazki,takie,jak pakole.
Wspolpracuje z Anglikami,ktorzy,tak naprawde sa zajebistymi rasistami !!!
Co,jestes w szoku ?
Dzis juz coraz glosniej slychac,ze Ela BARDZO ZALUJE,ze sciagnela do UK to barachlo !
Tylko w gazetach,tv,jest pierdolenie,ze w UK jest tolerancja,ale tak na prawde w realu,jest calkie odwrotnie.
Nie przypominam sobie,zeby bialy facet zyl z murzynka,odwrotnie,to mozna spotkac biale kobiety z czarnuchami,wiec moze cos w tym jest,jesli chodzi o DUZE BACHUNBA :-)

Co do bluz z kapturem,to nosze taka jedna kozacka z napisem Lechii na plecach,flaga na piersi i jestem z tego bardzo dumny !

Pozdrawiam Pilara i Kontrataka.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
20 stycznia 2008, 13:55 / niedziela
jebac czarnuchow i tyle
20 stycznia 2008, 15:08 / niedziela
Myślę, że wpis tego oto kibica mówi wszystko:
"Ja wolę Wielką Lechię w 3 lidze bez murzyna niż w 1 z czarnym!!"
brawo, brawo. Czemu tylko 3 ligową a może A klasową?!
To się nazywa miłość do klubu, nie ma co.
Dodając do tego argumenty typu "gdzie byliście jak Lechia grała w IV lidze" mamy obraz tzw "prawdziwego kibica" (samozwańczego rzecz jasna).
Większość z nich nie ma własnych poglądów a jedynie poglądy kolegów z podwórka czy z forum.
Jak dla mnie wszystkie te argumenty lokują Was na poziomie IV ligi.
Nie różnicie się od większości obszczymurów z innych klubów rzucających rasistowskie hasła. Wg mnie większość z Was nie nadaje się na kibiców pierwszoligowych. Lechia walczy o ekstraklasę i musi też mieć kibiców na tym poziomie. Jak na razie część z nas (jak wskazuje np ten temat) to IV liga
Wszyscy piszą że Lechia to taka wyjątkowa drużyna (zgadzam się z tym) tylko, że mamy inne argumetny. Wasze powodują, że zamiast wybijać w górę równamy do dołu (zawsze to prostsze, prawda).
Do tego większość z Was żyje przeszłością - precz z komuną itp. Nikt z Was nie patrzy do przodu, nie ma wizji co można zrobić aby nasz klub był najlepszy, największy - również w tym sensie kibicowskim (nie mówię o bijatykach bo to nie jest normalność).
Wg mnie brak wam wyobraźni i tyle. Jesteście ksenofobami, którzy boją się inności boją się otworzyć, wolą być zaściankowi bo to znają. Boicie się murzynów, żydów i homoseksualistów i Bóg wie kogo jeszcze. Chcecie aby Lechia (jest) była wyjątkowa a spychacie ją na margines.
Więc jeśli Wam to odpowiada to zepchnijcie Lechię do IV ligi, gdzie hasając za krowami będziecie kibicować drużynie bez murzynów grającej przeciwko Polonezowi Bobrowniki. Ja mam inne marzenia, w któych do Gdańska przyjeżdzą Barcelona, Real Madryt, Milan, czy Liverpool.
Nie zamierzam Was przekonywać, bo macie już zakute w swoich głowach takie a nie inne poglądy i nic z tym nie da się zrobić. Ale na szczęście Wasza wizja świata jest w odwrocie i mam nadzieję, że zbudujemy Wielką Lechię gdzie nie będzie miało znaczenia czy gra w niej murzyn, żyd, czy gej.
z biało-zielonym pozdrowieniem

P.S. odpowiadając na pytanie co robiłem jak Lechia grała w IV lidze - chodziłem na mecze i zdzierałem gardło na każdym z nich.
20 stycznia 2008, 15:15 / niedziela
Lechia zawsze była wyjątkowa!!!!!!!!!!!!!!!!
Tu zaczęły sie demonstracje anty komunistyczne na stadionie i tradycyjnie na naszym stadionie nie nawidzi się komuny pod każdą postacią. Do tego zobowiązuje nas tradycja, któej wszyscy się trzymamy i myśle, że jesteśmy z tego dumni. Kibice Lechii zawsze byli prawicowi i skrajnie prawicowi i takimi pozostaną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tu się nigdy pod tym względem nic nie zmieni!!!!!!!! Murzyn,arab,azjata zawqsze był tu nie chciany i tak już pozostanie. I Ty pajacu jeden z drugim, którzy przyszliście na Lechie, kiedy ona pojawiła się na piłkarskiej mapie Polski po kilku latach nieobecności, nie zmienicie tego chobyście się zesrali. Człowieku to my jeździmy, nadstawiamy ryja nieważne czy to w 50 czy 100 osób od 20 lat, a Ty kurwa ojebańcu z mopem na ryju chesz przyjśc na Lechie i zmieniac ludzi którzy kilkanaście lat budują wyjątkowy i specyficzny wizerunek kibiców z Gdańska???? Zaraz który napisze, że też jeździ itd itp. Specjalnie zawęziłem grupe do 50-100 osób , których znam doskonale od momentu jak zacząłem jeździc (ponad 15 lat), a to z tego powodu, że każdy z nas ma takie same poglądy!!!!!!!! Kochasz Lechie to ok, bardzo dobrze i się cieszę. Z tym, że nie prubój nam wmawiac co jest dobre a co złe, że psujemy wizerunek klubu czy też nie psujemy. Wyrażaj swoje opinie, które i tak nas niezbyt intersuja bo to jest forum!!! ale pamiętaj będziesz może i Lechistą, ale nigdy nie będziesz jednym z nas , tak samo jak żaden czarnuch,arab, pedał ani lewak. Pozdrawiam
20 stycznia 2008, 15:19 / niedziela
masz racje koffta chodziłeś ale nie jeździłes. a jak jesteś tak bardzo znanym kibicem to przedstaw się z ksywki. nie pasuje Ci 2,3,4 vliga to WYPIERDALAJ NA aRKE
20 stycznia 2008, 15:24 / niedziela
koffta
20 stycznia 2008, 15:08 / niedziela
Myślę, że wpis tego oto kibica mówi wszystko:
"Ja wolę Wielką Lechię w 3 lidze bez murzyna niż w 1 z czarnym!!"
brawo, brawo. Czemu tylko 3 ligową a może A klasową?!
To się nazywa miłość do klubu, nie ma co.
Dodając do tego argumenty typu "gdzie byliście jak Lechia grała w IV lidze" mamy obraz tzw "prawdziwego kibica" (samozwańczego rzecz jasna).
Większość z nich nie ma własnych poglądów a jedynie poglądy kolegów z podwórka czy z forum.

Ha, ha, ha. Pewnie że sam siebie nazwałem kibicem. A co. Chyba mi wolno ?? Czy może mam złożyć podanie ze zdjęciem, i czekać jak jakiś palant da mi legitymacje ??

Jak dla mnie wszystkie te argumenty lokują Was na poziomie IV ligi.
Nie różnicie się od większości obszczymurów z innych klubów rzucających rasistowskie hasła. Wg mnie większość z Was nie nadaje się na kibiców pierwszoligowych. Lechia walczy o ekstraklasę i musi też mieć kibiców na tym poziomie. Jak na razie część z nas (jak wskazuje np ten temat) to IV liga

Jak dla mnie, niczym nie różnisz się o debila, który nosi zielone włosy i śpiewa że ciągle gada. Tak samo, niczym nie różnisz się od cwela, z mopem na łbie, dla którego całe zło Polskiej piłki to kibice Legii, bo mają odwagę walczyć z iti.

Do tego większość z Was żyje przeszłością - precz z komuną itp. Nikt z Was nie patrzy do przodu, nie ma wizji co można zrobić aby nasz klub był najlepszy, największy - również w tym sensie kibicowskim (nie mówię o bijatykach bo to nie jest normalność).

Jak dla mnie, znów cytujesz jakąś debilną gazetę. Mówisz że nic nie robimy??
Grudzień 2007- Wigilia w domu dziecka
Grudzień 2007- kwesta na rzecz hospicjum
Styczeń 2008- dofinansowanie obozu dla najbiedniejszych juniorów w rocznikach młodszy i starszy
Styczeń 2008- organizacja turnieju fanklubów, który zapewne przyczyni się do integracji naszego środowiska

Zrobiłeś coś więcej ?? No chociaż tyle samo ??

Cokolwiek zrobiłeś ??

Acha, oszczałeś mur pod sklepem, obalając wino od palikota.

Nie zamierzam Was przekonywać, bo macie już zakute w swoich głowach takie a nie inne poglądy i nic z tym nie da się zrobić. Ale na szczęście Wasza wizja świata jest w odwrocie i mam nadzieję, że zbudujemy Wielką Lechię gdzie nie będzie miało znaczenia czy gra w niej murzyn, żyd, czy gej.

Na szczęście Lechia jest PONAD WSZYSTKO, i żadne zakute globalizacyjne łby nie zaprowadzą tutaj swoich rządów!!!!!!! TU SERCA SĄ ZIELONE, TU SKÓRA JEST BIAŁA!!!!!
20 stycznia 2008, 15:39 / niedziela
koffta jebany komuchu! Dla ciebie walka z komuną to historia??? Z takimi poglądami poszukaj sobie drużynki, gdzieś na północy! Tam wynik jest za wszelką cenę. Tam jak murzyn jest za słaby, to inny czarnuch gwizda karnego. A teraz będą sobie wieszać szmatę, z mordercą i popaprańcem w moherowym berecie.
20 stycznia 2008, 16:35 / niedziela
Keff -skąd ty się urwałeś ?Kim ty jesteś internetowy czarny napinaczu!!!Jedź sobie gdzieś do żydogrodu,afryki albo wpierdol się gdzieś na wyspach bądź w usa na murzyńską dzielnicę.Jak cię zerżną w dupę(chyba że lubisz),najebią i okradną to może się jebany napinaczu obudzisz w jakim świecie żyjesz.Cudze chwalisz a swego nie znasz-rusz dupę na jakiś wyjazd jak jesteś kozak i przypucuj się z ksywy!!!

Czarne matki golą klatki!!!
20 stycznia 2008, 16:46 / niedziela
no nie moge z was, rozpedzacie sie grubo
20 stycznia 2008, 16:56 / niedziela
Co jest Pietra ?
Wszystkie twoje watpliwosci znam z codziennego zycia,nie chcesz dalej dyskutowac ?
Ok,nie chcesz,to nie,dalbym tobie wiele argumentow,ktore przemawiaja za moim pogladem rasistowskim.
Przestancie pierdolic farmazony,ze tylko ludzie ograniczeni,popieraja rasizm !
Najpierw pojezdzijcie po swiecie i zobaczcie wszystko w realu,a pozniej przelewajcie te gole slogagany o antyrasistowskiej propagandzie !
To wlasnie wy jedziecie z moda na antyrasizm,a ja niezaleznie od mody,zawsze bylem rasista,antykomunista,nienawidzilem zydow i sledzi !
Ktos powie,to jestes ograniczony,a ja sie pytam,czy aby gorszym Lechista ?!
Kazdy ma prawo do swoich pogladow,przeciez mamy ta zajebana demokracje,ktora przerodzila sie w anarchie,gdzie dwoch pedalow moze adoptowac dziecko.........
20 stycznia 2008, 17:24 / niedziela
Ja mogę dopisać dwa przykłady jacy murzyni są ok.
W anglii jakiś czas temu murzyn maczetą zabił chłopaka spod Malborka i jego wujka... pewnie gdyby bylo w drugą strone to byłoby na tle rasistowskim.
W londynie grupa murzynów pobiła czy nawet pochlastała trochę kolegi dziewczyne jak wracała z pracy...
To tylko dwa przykłady,ale jest ich dużo wiecej.
Pewnie ktoś z anty rasistów napisze,że biali też biją murzynów itd. pewnie biją co mnie cieszy :) chodzi tylko o to,że czarne małpki są takimi samymi rasistami jak nie wiekszymi.

Jeszcze co do formuowych przedstawicieli "nigdy wiecej" ... rzuca was po forum jak kota po zsiadłym mleku , piszecie jedno i to samo w kołko, przecież osoby na Lechii ktore maja poglądy takie ktore wam przeszkadzaja nie kryją się z tym specjalnie. Mozecie przeciez pogadac o tym normalnie a nie wałkowac co jakiś czas na forum. Niech mi ktoryś z Was odpowie,czemu po tylu latach dalej tylko forum...

JEBAĆ murzyna SKURWYSYNA ! Hej
20 stycznia 2008, 17:53 / niedziela
LP napisal: "ale pamiętaj będziesz może i Lechistą, ale nigdy nie będziesz jednym z nas , tak samo jak żaden czarnuch,arab, pedał ani lewak. Pozdrawiam"

co za szkoda, chyba sie teraz potne :D proponuje, zebyscie sprawdzali przed wejsciem na stadion kazdego, pod wzgledem jego przekonan :D

cale zycie z wariatami :D

Lechia Ponad Wszystko!
20 stycznia 2008, 18:26 / niedziela
Gej pilkarzem Lechii ooo!Koffta ja jestem tolerancyjny ale bez przesady!
Z tymi zydami to tez przegieles,maja wszystko ale Lechii nie dostana!
Chcesz kochaj ich wszystkich ale Lechii w to nie mieszaj!I skoncz z ta agitka
dla tolerancji i milosci.Juz mamy jednego co to mial wszystkich kochac i cuda czynic.Tu raczej nikogo nie przekonasz ale moze sprobuj u szparkowcow.
Oni brataja sie ze wszystkimi.
20 stycznia 2008, 18:58 / niedziela
Czarny akurat nie byłem pod netem dlatego nie pisałem
Jeżeli chodzi o czarnych to wiem dobrze, że będąc w USA to czarny Ci pierwszy wbije nóż w plecy ale właśnie dlatego trzeba być ponad to(zwiedziłem trochę świata). Nie należę do osób religijnych ale jeżeli uważacie ze jesteście prawicowi to oznacza ni mniej ni więcej jak chrześcijańscy a to powoduje, że nie ma czegoś takiego jak rasizm w naszych szeregach!!!

Zgadzam się z tym, że każdy człowiek ma prawo do swojego zdania i do tego żeby być rasistą czy nim nie być. Nie jestem kibicem który jeździ na wyjazdy ani jest na każdym meczu Lechii ale sam byłem zawodnikiem mojego ukochanego klubu a teraz błąkam sie po niższych ligach dlatego nie mam kiedy jeździć na mecze co chyba nie czyni mnie gorszym kibicem :>

Jestem po prostu zdania tego, że nie ważne kto ważne żeby gryzł trawę dla dobra Lechii.
Patrząc na przeszłość Polski i Gdańska nikt z nas nie może mieć pewności, że nie ma przodków pochodzenia żydowskiego, gdyż w wieku XIX było ich u nas od zajebu(że tak powiem). O murzynach nie wspomnę bo wiadomo wszem i wobec, że zjawili się u nas dopiero w połowie lat '90 wieku XX czyli tuż po końcu komunizmu którego znam tylko z najmłodszych lat ale to chyba też nie czyni ze mnie gorszego Lechisty bo się urodziłem trochę później!!

Tak czy siak wolałbym, żeby każdy zostawił swoje napinki dla siebie i z całej siły dopingował naszą ukochana drużynę gdyż wszyscy jesteśmy Lechistami i jesteśmy równy!!!!!!
20 stycznia 2008, 19:13 / niedziela
koffta

Stary jesteś moim idolem! Musimy się bliżej poznać, bo widzisz ja mam taką inicjatywę... Bo wiesz ja też jestem tym no "lechitom" i chodze na mecze tej drużyny od dawna (już pół roku) i mnie też to wszystko denerwuje i sobie założymy razem własną drużynę będzie się nazywała "Tolerancja Gdańsk" i będziemy mieli czarne koszulki i beżowe majtki i na każdym meczu będą lecieć czarno-czarni, a przed rozpoczęciem meczu będziemy symbolicznie wykopywać rasizm ze stadionów piłką z podobizną Rudolfa H. Naszym wzorem jest (albo dopiero będzie) Marcin Luther King. Zapraszam wszystkich czarnych, brązowych, beżowych, gejów, lesby i tym podobnych wykrętasów na mecze "Tolerancji Gdańsk". Najlepszej czarnej jedenastki 3miasta. Truuuujmiasto jest nasze, truujmiasto do czarnych należy, nie damy nikomu nikomu nie damy trujjjjjmiasto do Tolerancji należy!!!

Mam też pomysł na chuligankę "Tolerancji" będzie się nazywała "Hebanowe dzidy". Największym lokalnym wrogiem będzie bojówka "Czarnych Pruszcz".

Z tęczowymi pozdrowieniami i dużą dozą czarnowidzenia.

Roody
20 stycznia 2008, 19:23 / niedziela
Pietra,a czy ja powiedzialem,ze jestes gorszym Lechista ?!
Wyzywam zydow,czarnuchow,komuchow i pedalow od roznych,bo mam do tego prawo,nikt mi tego nie odbierze,a ze wy jestescie tolerancyjni,to wasza sprawa.
Zyjcie i dajcie zyc innym !
Tak opowiadacie sie za miloscia do blizniego,tylko dlaczego sie cieszycie,jak sledzie dostaja po glowie,jakie wtedy ida z waszej strony kurwy na nich ?!
Powiesz,ze to inna sprawa ?
A gowno prawda !
Tak ma wygladac tolerancja w twoich oczach-czarnych bronimy,sledzi ''jebiemy''!
Juz mowilem wczesniej,ze przekonanego nie przekonasz.
Jesli wam nie pasuje nasze podejscie do tego tematu,to wasza sprawa,ale niech mi nikt nie pieprzy,ze moje poglady sa do dupy i tak dalej........
Takie komentarze tylko powoduja to,ze zaraz zaczynaja sie ''jebania''jeden na drugiego,po co to wszystko ?
20 stycznia 2008, 20:17 / niedziela
smutne to wszystko, zeby nie powiedziec zalosne...
20 stycznia 2008, 22:33 / niedziela
q2 mój post z 20:00 nie przeszedł
Żeby nie było ja nigdy nie pisałem ani nie najeżdżałem na żadnego osobnika odmiennego zdania!!! zawsze byłem zdania, że każdy ma prawo do swojej wypowiedzi obojętne jaka ona jest!!!!
Mu chodzi o to tylko, że nieważne kto gra dla LECHII ważne, że gra i oddaje wszystko dla tych barw, które większość z Gdańska i nie tylko ma w sercach!!!
pozdro
20 stycznia 2008, 22:35 / niedziela
zamiast MU chodziło o "Mi"
20 stycznia 2008, 23:56 / niedziela
A jesli Lechia kupi -czarnucha,malpe,asfalta-czy jak go tam lubicie nazywac,to co? co wtedy zrobicie?Przestaniecie chodzic na Lechie?
No to chuj wam w dupe idioci!!
Myslicie,ze ktos was bedzie pytal,czy mozna,czy nie mozna kupic pilkarza o innym kolorze skory?
Oj chichraja z waszych postow inne ekipy,niestety zgody tez...pomyslcie o tym
21 stycznia 2008, 00:07 / poniedziałek
super! mamy juz watek roku 2008!!! ale jeszcze sie nie zatrzymujcie, wiecej beki!
21 stycznia 2008, 00:12 / poniedziałek
Powialo wulgaryzmem......
21 stycznia 2008, 00:21 / poniedziałek
ossa dlaczego do tej pory nawet pół małpki nie gra w Lechii? :)
21 stycznia 2008, 00:27 / poniedziałek
ossa a podoba sie Tobie jak niemiaszki pento w odbyt Ci wpychają?
21 stycznia 2008, 00:34 / poniedziałek
ossa dortmund,mam dla ciebie propozycje :
W pociagu,w drodze do Gliwic,podejdz do mnie i powiedz mi prosto w twarz :
Chuj ci w dupe idioto.
21 stycznia 2008, 01:04 / poniedziałek
zaczyna sie robic erotycznie :D
21 stycznia 2008, 01:10 / poniedziałek
oczywiście

bez napinki

:D
21 stycznia 2008, 01:11 / poniedziałek
chyba jednak sie erotycznie napinaja hehe
21 stycznia 2008, 01:17 / poniedziałek
Wy sie smiejecie,a ja spac teraz nie bede mogl :-)
21 stycznia 2008, 01:26 / poniedziałek
za bardzo sie napiales ;) spoko, moze chociaz w pociagu do gliwic cos sie wydarzy ;)
21 stycznia 2008, 01:29 / poniedziałek
Tylko,ze jeden z nas nie pojedzie do Gliwic,zgadnij ktory ? :-)
21 stycznia 2008, 07:42 / poniedziałek
tylko żebyście za bardzo wycieńczeni do tych Gliwic nie dojechali...
21 stycznia 2008, 07:46 / poniedziałek
Szczekanie i skomlenie cweli typu pietra i innych ciot jest tak samo zalosne jak ich staz kibicowski. Zapamietajcie sobie łajzy - czarnuch za obecnej kadencji nie zagości na T29! A juz najbardziej rozbawil mnie tekst o tym niby czarnym gównie co to na Lechię chodził jako kibic. Czytałem artykuł w gównie wyborczym czy w bandyckim kiedys o nim, ze zalil sie, ze nie moze na Lechie chodzic, bo rasisci go pobiją. tyle w temacie.

WHITE PRIDE WHITE POWER WHITE TERROR
21 stycznia 2008, 08:28 / poniedziałek
No dobra,faktycznie wczoraj przegialem.Urazonych przepraszam.
Pozostane jednak przy tym,ze takie podejscie jest poprostu glupie i dziecinne.Oczywiscie w kazdej ekipie kibicowskiej sa rasisci,niech sobie sa,ale nie robicie dobrej reklamy do Lechii.
21 stycznia 2008, 09:02 / poniedziałek
ossa - przeprosiny przyjęte. teraz możesz w y p i e r d a l a ć w podskokach lub półprzysiadach, nikt tęsknić nie będzie za czarnym lizodupem.

KKK
21 stycznia 2008, 09:23 / poniedziałek
zły porucznik
21 stycznia 2008, 09:02 / poniedziałek
ossa - przeprosiny przyjęte. teraz możesz w y p i e r d a l a ć w podskokach lub półprzysiadach, nikt tęsknić nie będzie za czarnym lizodupem.

Podpisuję się pod tymi słowami ;-)
21 stycznia 2008, 10:09 / poniedziałek
linie na boisku są białe, poprzeczka i słupki też, piłka kopana jest biała, może dlatego tym czarnym rasistom tak bardzo zależy na tym, by zawodnici w czarnych kominiarkach,czarnych rękawiczkach i rajstopach zbezszcześcili naszą Świętą Ziemię T29....to napewno prowokacja !!! - prowokacji mówmy : STOP
21 stycznia 2008, 11:32 / poniedziałek
ossa czy to znaczy że jedziesz do Gliwic i niekoniecznie chcesz spotkać Czarnego?
21 stycznia 2008, 11:45 / poniedziałek
oki,juz mnie nie ma,wypierdalam w przysiadach
21 stycznia 2008, 13:04 / poniedziałek
ja tam nie mam nic do mużynów, ba wręcz przeciwnie, uważam, że każdy biały powinien mieć co najmniej jednego. reasumując, Wielka LECHIA bez mużynów!
14!
21 stycznia 2008, 13:15 / poniedziałek
Czasami wpisy niektórych osób rozbawiają mnie.Do tych co wyzywają murzynów polecam wyjazd do Niemiec.Oglądaliście ostatnio tv jak My Polacy dostajemy smary od neo nazistów.Nienawidzą nas jak wy murzynów.Chuj,że jesteśmy biali,szwaby nas mają za śmieci.Jedżcie do Niemiec,a dostaniecie konkretne klepańsko a wiecie za co,że jesteśmy Polakami,no i chuj,że biali.Także nie warto mówić na innych jak np Niemcy mają nas/was za podludzi.Pozdroo
21 stycznia 2008, 13:29 / poniedziałek
pewnie chodzi Ci o to jak niemiaszki porozpierdalali auta na polskich blaszkach,czy obili polaków mieszkających w dojczach. Nie ma co drmatyzować.
A jak niemcy mogą bić polaków to już im pokazał Lech i ostatnio chyba Pogoń.
21 stycznia 2008, 13:45 / poniedziałek
Rudolf Kęs - do MUŻYNÓW to ja tez nic nie mam
Blaza - a co do kurwy maja niemcy do tego tematu?!
21 stycznia 2008, 13:46 / poniedziałek
Tak min chodzi mi o to,ale również o inne rzeczy.Pamiętam jak kumpel mi opowiadał jak był w Niemczech ze swoim starym i poszli do maca o 5 rano,ale cóz mac był zamknięty a na ulicy nie było żywej duszy.Postanowili poczekać.Po jakiś 10 minutach patrzą,a tu podjerzdzają 4 Hamery i jak mi powiedział wysiedli z nich Robocopy.Mówi do mnie kurwa zaraz nas zajebią,ja mówie czemu a on noo kurwa widać odrazu,że jesteśmy Polakami,mówił,że prwie się zerał ze strachu.No cóż musieli spierdalać konkretnie.Także piszę do tych co wyzywają innych niech wsiądą w autko i jadą do Niemiec wschodnich i powiedzą,że są Polakami to gwarantujze dostana tak samo wpierdal jak murzyni czy Turasy.Bawią mnie teksty o Hesie,który mówił,że pierw wyrżniemy Żydów a potem Polaków,Rosjan i całą tą przeklętą nację słowiańską.A tu typy do kochają.Tragedia!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.512