Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA biała drużyna?

strona 6/10

1 lutego 2008, 23:19 / piątek
Robex
1 lutego 2008, 23:15 / piątek
Kontratak rasisci z góry zakładają,że nie zagra ciemnoskóry piłkarz w Lechii,ale ja chcę poznać ich opinie jak jednak tak sie zdarzy.Pozdrawiam.

Nie ma takiej opcji, żeby małpa zagrała w Lechii. Zrozum to w końcu, bo żygac się chce, czytając takie bzdury, jak te twoje.
2 lutego 2008, 04:17 / sobota
Zygac to sie chce od takich wpisow jak twoje... kim ty jestes zeto? Prezesem Lechii? Kierownikiem? ty i tobie podobni macie gowno do gadania kto bedzie gral w Lechii, a kto nie... a jezeli zarzad klubu "boi" sie "was" to jest rowie zalosny ja wy...

Lechia Ponad Wszystko!!!
2 lutego 2008, 04:39 / sobota
Zeto widzisz problem u ludzi z takimi pogladami jak ty polega na tym ,że nawet nie potraficie racjonalnie wytłumaczyc swojej nienawisci do ludzi o innym kolorze skóry.Dla mnie jako kibica Lechii liczy sie przede wszystkim dobro klubu i jego wyniki.Jeżeli w sukcesie Lechii pomoga piłkarze innego koloru skóry to bedę im wdzięczny.Natomiast ludzie twojego pokroju musza w końcu zrozumieć,że wyzywająć,wieszając obrażliwe transparenty i rzucajac bananami tylko szkodzą naszej Lechii.Bo chyba zdajecie sobie sprawe,że w ekstraklasie gdzie mam nadzieje juz niedługo znajdzie sie nasza Lechijka takie incydenty nie ujdą płazem.Ciekawe czy wy wtedy zapłacicie za ewentualne kary nałożone na klub.Podsumuwując,kazdy kto przyczynia sie do wyrządzania szkody klubowi nie ma prawa nazywac sie kibicem Lechii.A poza stadionem róbcie sobie co chcecie.Bez napinki.Pozdrawiam
2 lutego 2008, 09:13 / sobota
Rudolf ale ty zabawny jestes...bo takie małpy jak wy sie rzuca na mnie to wiadomo ze dostane po ryju...widac ze w inny racjonalny sposob nie da sie wymienic pogladow, tylko po moim powrocie ze szpitala...co prymityw to prymityw...
2 lutego 2008, 09:14 / sobota
A wasza dewiza to wszystkich do jednego wora?

Byście się w końcu przymkneli i przestali biadolić. Tyle co Zeto nigdy nie zrobicie dla klubu.

A teraz na sparing!
2 lutego 2008, 09:25 / sobota
Shivas_Lechia83
2 lutego 2008, 09:13 / sobota
Rudolf ale ty zabawny jestes...bo takie małpy jak wy sie rzuca na mnie to wiadomo ze dostane po ryju...widac ze w inny racjonalny sposob nie da sie wymienic pogladow, tylko po moim powrocie ze szpitala...co prymityw to prymityw...

.....co cykor to cykor.......
2 lutego 2008, 12:17 / sobota
Robex- a na jakiej zasadzie, wysnułeś takie kretyńskie wnioski ?

1. Skąd wniosek, że Zarząd się boi kibiców ? Nie przyszło do twojego pustego łba, że nie po to Zarząd zatrudnia skauta, i trenerów w drużynach juniorskich, żeby nie dawac zarabiac pseudomenadżerom ?? Po co nam jakiś wynalazek z Mozambiku czy innego Czadu, którego w żaden racjonalny sposób nie da się ocenic przed podpisaniem kontraktu, skoro możemy promowac własnych wychowanków ??

2. Napisz mi, w jakis sposób wpadłeś na pomysł, że zatrudnienie czarnucha, będzie z korzyścią dla klubu ?
- inny język
- różnice kulturowe
- często różnice wyznaniowe
- aklimatyzacja w innym klimacie
- wynajm mieszkania
- często wyższe apanaże
- częste kłopoty dyscyplinarne (np przedłużające się urlopy)
- niechęc kibiców
- zajmie miejsce juniora, którego klub trenuje i wychowuje przez kilka lat
2 lutego 2008, 12:33 / sobota
Jeszcze raz przeczytalem sobie ten watek i widze ''ciekawe''wpisy.
Dla nie ktorych nasza Lechia,moglaby sie nazywac MOKAKA NAKUNBU,sklad tej druzyny podobny do Wybrzeza Kosci Sloniowej,ale co tam !
Najwazniejsze,zeby jeden cymbal,z drugim,mogl chodzic na T29 na Lige Mistrzow !
O czym wy chcecie dyskutowac ?

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
2 lutego 2008, 12:42 / sobota
SledziewOliwie...twoim zdaniem widze nie mozna inaczej wytlumaczyc jakiejs sprawy inaczej jak tylko za pomoca siły...
2 lutego 2008, 12:58 / sobota
Ale jak tu z toba Shivas dyskutować jak ty gówno wiesz.Piszesz jakieś
głupoty ,że Rudolf był skrajnym prawicowcem:)))Ogarnij się troche
poczytaj, a nie wyskakujesz ze swoimi mądrościami na forum
2 lutego 2008, 14:30 / sobota
Raz, nie lubie czarnoskórych, czuje do Nich niechęć, ale nie rozumiem jednego właśnie tego wątku z Rudolfem i prosiłbym o wyjaśnienie dlaczego ta postać (która była prawą ręką Adolfa, a który to zamordował miliony Polaków) jest bożyszczem nie których osób, bo tego nie rozumiem.
2 lutego 2008, 15:18 / sobota
Mazur - na to pytanie nigdy nie otrzymasz odpowiedzi, ponieważ Ci ludzie sami tego nie rozumieją. Więc nie wymagaj od nich racjonalnych tłumaczeń. Krzyczą, bo krzyczą inni i trwa to od lat na Lechii.
To tak, jak "Heja Danuta, to my bandyci z Traugutta". Kto przy zdrowych zmysłach nazywa sam siebie bandytą? Totalna ŻENADA. Wystawiając przy okazji fatalne świadectwo o kilku tysiącach normalnych fanach Lechii.
W każdej społeczności znajdą się "czarne owce".

Co do meritum wątku:
W swoim życiu miałem kontakt z wieloma obcokrajowcami, również innego koloru skóry. Z ich strony nie zaznałem żadnej przykrości, więc do tej pory nie mogę złego słowa na ich temat powiedzieć. Inna sprawa, że byli to ludzie wykształceni, może stąd taki mój osąd.
Co do "kolorowego" w Lechii:
Przerabialiśmy ten temat w osobie T. Opinie były różne. Z jednej strony strzelał bramki, z drugiej kolor jego skóry wywoływał negatywne odczucia.

Uważam, że Lechia - mimo wszystko - powinna pozostać "biała".

Sporo racji ma Zeto (choć nie zawsze się z jego poglądami zgadzam) w ostanim wpisie w pkt.2. To są ważne powody, moim zdaniem podsumuwojące wątek.

Osobiście chciałbym, aby w Lechii grało jak najwięcej wychowanków.
Może tego doczekam.
2 lutego 2008, 15:22 / sobota
co kilka miesięcy odgrzewa ta dyskusja i zawsze kończy się tak samo
że wam się chce nawalać w ta klawiatura i tak nikt nikogo nie przekona
każdy idzie swoją drogą i reszta go jebie
każdy klub ma swoją tradycję
my kibice Lechii słyniemy z poglądów nacjonalistycznych
dla niektórych są ważne honor i własne przekonania
a innych to jebie ważne żeby były sukcesy
2 lutego 2008, 15:23 / sobota
Postanowiłem przeczytać książkę Mein Kampf i szczerze mówiąc brak mi trochę chęci, nie ciągnie mnie do tego. Czytając rozdział "Naród i rasa" trochę zrozumiałem - podejście Hitlera do żydów, bolszewików i czarnoskórych, jest w jakimś stopniu zrozumiałe i poglądy na ten temat mam podobne. Ale nienawidzę też niemców, czyli również Hitlera za ataki i niszczenie naszego Narodu, mordowanie Polskich inteligencji itd.. Za rządów Adolfa sytuacja w Niemczech znacznie się poprawiła, spadło bezrobocie, ogólnie bardzo umocnił On te państwo. Z książki Jego autorstwa płynie wiele mądrych słów i niektórych poglądów podobnych do moich, ale to każdy człowiek z osobna powinnien egzekwować co jest mądre, dobre, a co nie. Moim zdaniem pomimo poglądów podobnych do Naszych, powinnien być wrogiem, jeszcze raz powtórzę wrogiem Narodu Polskiego, za mordy na Nas, za niemalże totalne zniszczenie naszego państwa, a idolem, przykładem dla Nas powinni być żołnierze broniący nasz Kraj na Westerplatte, dziękuje.
2 lutego 2008, 15:45 / sobota
MarekM-''Krzycza,bo krzycza inni i trwa to od lat na Lechii''.

No wlasnie !
Teraz,nie jednemu wydaje sie,ze zmieni ''zwyczaj'' na T29 ???!!!
O nie !
Tak bylo,jest i bedzie !
Ludzie ! Po co lamentujecie na necie,jak i tak tego nie zmienicie !
Byli juz tacy,co chcieli ''uzdrowic'' srodowisko rasistowskie na Traugutta,a wiemy,jak to sie dla nich skonczylo.

Ja tam moge byc ''czarna owca'' za moje przekonania rasistowskie,mam wyjebane na to,co mysla o mnie,ale nie miejcie zludzen,ze dokonacie cudu i na Lechii rasizm zniknie.
2 lutego 2008, 15:54 / sobota
Czarny, nie chodzi tu o rasizm tylko o wielbienie Adolfa, Rudolfa i innych "idoli". Nie będę powtarzać w każdym poście tego samego, dodam TO - odnośnik i zakończę rozmowę. Każdy ma swoje poglądy i trzeba to uszanować zwłaszcza że wszystcy jestesmy Kibicami Lechii, ale Wy również uszanujcie nasze poglądy. Dla mnie żydzi, ruscy, czarni, NIEMCY do jednego wora! Ave POLSKA.
2 lutego 2008, 16:06 / sobota
MazurWMG,zdecyduj sie.
Albo : Ave Polska
Albo : Ave WMG :-)
2 lutego 2008, 16:19 / sobota
Teraz powaznie.
To,ze krzycza hasla nazistowskie,to ich sprawa.
Ja mam inne zdanie.
Chocbym chcial,to i tak nie przetlumacze im,ze nie maja tego krzyczec.
Tyle czasu te tematy sa poruszane na forum i nic z nich nie wynika,ten kto ma zdanie na ten temat,bedzie je mial caly czas i nawet najdobitniejsze zdjecia tego nie zmienia.
Ale czy to znaczy,ze sa gorszymi Lechistami ? NIE !!!
Ten temat jest o bialej druzynie,dlatego nie wiem,co ma z tym wspolnego nazizm ?
2 lutego 2008, 16:49 / sobota
Witaj Czarny.
O "czarnych owcach" pisałem w kontekście rudolfiarzy i "bandytów" z przyśpiewki, a nie rasistów.
Dziwnie to brzmi, jak sam siebie wrzuciłeś do tego "worka". Myślę, że zrobiłeś to trochę pochopnie, ot tak z rozpędu.
Czyjeś poglądy rasistowskie potrafię uszanować, choć nie są z "mojej bajki".

Pozdrawiam.
2 lutego 2008, 16:59 / sobota
Zeto po pierwsze pusty łeb to może masz ty,po drugie ja nie pisałem,że zarząd boi się kibiców.Co do wychowanków to sie zgadzam w100%z tobą,fajnie gdyby grało 11 wychowanków.Tylko czy to jest realne?Znajdź jakiś dobry europejski klub gdzie graja sami wychowankowie.Nawet w Manchesterze United,który słynie z wychowywania własnych piłkarzy nie było tak by grało 11 wychowanków.W nowoczesnym futbolu jest to poprostu niemożliwe.To jest jest nie do uniknięcia ,jeżeli klub ma ambicje zaistnieć na arenie europejskiej.Wczesniej czy póxniej dojdzie do tego także w Lechii czy sie to tobie podoba czy nie.Masz prawo wygłaszac swoje poglady tylko nie kosztem szkodzenia klubowi.Pozdrawiam
2 lutego 2008, 17:24 / sobota
Robex o co tobie chodzi?Masz wyraznie napisane że murzyni nie beda grać
w Lechii,a ty dalej smędzisz smutki.Napisz petycje do ,,nigdy wiecej'' tam
znajdziesz bratnie dusze które wysłuchaja ciebie ze zrozumieniem.Do ciebie i innych
podobnych-nie płaczcie juz w tym temacie!
2 lutego 2008, 18:05 / sobota
Robex, chcesz tego czy nie, masz pusty łeb. W innym przypadku zrozumiałbyś słowo pisane.

Ty nawet nie potrafisz odpowiedziec, na moje pytanie. W jaki sposób, moja niechęc do oglądania w Lechii murzyna, szkodzi samemu klubowi ??

Proszę odpowiedz, bez napinki.
2 lutego 2008, 18:37 / sobota
Wprosze sie w odpowiedz i powiem ze w taki oto sposob gdzie na meczu z Pogonia zbiera sie grupka ludzi o pogladach podobnych do Twoich i rzuca na boisko bananami za co klub dostaje kare...jako pojedyncze jedostki nie stanowicie problemu,natomiast w bananowej grupie takie zagrozenie juz jest stwarzane

ps.wiem ze nie rzucales bananami...mowie ogolnie jak ludzie o podobnych Tobie pogladach moga dzialac na szkode klubu. Zapytales dostales odpowiedz.
2 lutego 2008, 18:47 / sobota
Zeto jak widzisz kolega Gość uprzedził mnie w odpowiedzi,własnie w taki sposób szkodzi się klubowi.Bez napinki.Pozdrawiam
2 lutego 2008, 18:55 / sobota
Rudolf88 ja nie płacze bo nie w tym rzecz.Zalez mi tylko na dobru naszego klubu,a chyba sam powiesz ,że bananowa akcja raczej mu nie pomogła.Reasumując chodzi o to,nie ważne czy gra czarnoskóry,czerwonoskóry,żółty,katolik,prawosławn y i inni.Byle by klub osiagał sukcesy a my mu w tym pomagali kibicując a nie narazając na kary finansowe i inne.Żyjemy w wolnym kraju i kazdy ma prawo do swoich pogladów,ale niech nie mioesza w to Lechii szarpiac jej dobre imie.Mślę,że troszeczke mnie zrozumiałes.Bez napinki.Pozdrawiam
2 lutego 2008, 18:57 / sobota
No i z całym szacunkiem, ale odpiwedź jest jak na pusty łeb przystało, głupia. Ba, nawet debilna.

Skoro wiesz że nie rzucałem bananami, skoro wiesz, że nie jestem fanem rh, to dlaczego w odpowidzi wrzucasz mnie do jednego wora z nimi i piszesz, że jestem człowiekiem o "takich" poglądach ?

Brak innych argumentów ?? Jedyne co potrafisz napisac, to sytuacja z meczu z Pogonią ??

Paradoksalnie, brak murzyna, pozwoli nam spokojnie konsumowac banany na meczu ;-))))

A może zapytajcie piłkarzy, czy chcieliby śmierdziela w szatni.
2 lutego 2008, 19:26 / sobota
z calym szacunkiem ale nie uwazam zebym mial pusty leb a odpowiedz byla jak najbardziej sensowna

to ze zawsze interpretujesz wypowiedzi tak zeby Ci pasowalo to juz inna kwestia,ktora sprawia ze polemika z Toba jest bezcelowa

nie napisalem ze bananami rzucali ludzie wielbiacy rh wiec nie wiem skad skojarzenie ze w ogole wrzucam Cie do jednego wora z nimi

"o takich pogladach" - mialem na mysli poglady rasistowskie...nie obchodzi mnie czy bananami rzucali wielbiciele RH,Manueli z Big Brothera czy Pana Waldemara ze spozywczaka...
po prostu poszedlem dalej i napisalem co moze sie stac jesli w grupie zbiora sie ludzie o "takich pogladach" czyli rasistowskich...poza stadionem rob sobie co chcesz,jak dla mnie mozesz nawet nienawidziec krolowej Anglii
innych sytuacji nie napisze bo poki co ta byla jedyna chyba ze chcesz to Ci jakas wymysle
2 lutego 2008, 20:41 / sobota
Marek,z ta ''czarna owca'',to z mojej strony byl sarkazm :-)
Jesli chodzi o wzory,typu rh,to nie moje klimaty,aczkolwiek w wieku szkolnym bylem w organizacji FAO.
Nie z przekonania bynajmniej,a raczej w opozycji tego wszystkiego,co mialo miejce kilkadziescia lat temu.
Wyroslem,zmadrzalem,a teraz sie z tego smieje !
Marek,jak zauwazyles,czesc,w tej czesci i Ty,''wieszacie psy na rasistow,wielbicieli rh i ''milosnikow bananow''.
Odpowiedz mi prosze,jak ocenisz te bydlo,pozwalajace na ''sprzedaniu Lechii'',kosztem zaspokojenia tylko i wylacznie swoich zachcianek,celem ogladania Ligi Mistrzow na T29 ?
Wiem,ze to porownanie nie jest dokladne,ale chodzi mi wypowiadanie swoich pogladow.
Czytajac ten watek,dochodze do wniosku,ze jednym jest wolno,innym nie.

Krzyczac :Precz z komuna-mozna tak ?
Krzyczac :Murzyn wypierdalaj-nie mozna ?
Bo co,teraz jest taka moda europejska?Tak ?
Co do bananow i jego zastosowania,to sam wiesz,ze nie zmieni tego nikt,chyba ze monitoring bedzie i kary beda indywidualne.
To tyle.
Pozdrawiam Ciebie Marku i do zobaczenia niebawem.
2 lutego 2008, 20:53 / sobota
gosc:

- "Kurski chuj", "Kaczyński gdzie są stadiony", Chuj w dupę temu, co oddał głos Kaczyńskiemu", "Jebac pzpn" itp... - przyznaj się, nigdy tego nie śpiewałeś na stadionie ??
Kurskiego, Kaczyńskiego, pzpn, można obrażac ?? Można nienawidziec ??
Wszyscy są równi, czy bronimy tylko żydów i murzynów ??

A jeśli nawet nie śpiewałeś, dlaczego nie walczysz z tym na necie ??

Bo nie jest trendy ??

Skoro nie walczysz z tym, tylko z moim rasizmem, to chuj ci w dupę. Jesteś większym oszołomem niż ja.
2 lutego 2008, 21:20 / sobota
Oj Zeto,czepiasz sie szczegolow.....
Oni to spiewali,tylko po cichotku :-) Prawda,milosnicy rownosci i tolerancji ???!!!
2 lutego 2008, 21:29 / sobota
post bez wyzwiska to post stracony prawda? :)

no coz...odpowiem,niektore z tych rzeczy spiewalem...ale mialem podstawy zeby wyglosic taka opinie... chocby korupcja w PZPN-nie, argument ze ktos jest gorszy bo jest czarny do mnie nie przemawia

na necie o nic nie walcze bo to nie miejsce do tego,juz raz chcialem porozmawiac w 4 oczy to sie nie udalo

co do Twojego rasizmu,nikt Ci nie broni miec wlasnego zdania...moj wklad w te rozmowe jest taki ze po prostu odpowiedzialem Ci na pytanie ktore zadales innemu uzytkownikowi forum po czym chyba za bardzo wziales tamtego posta do siebie...
osobiscie mnie ani grzeje ani ziebi jakie poglady masz Ty czy ktokolwiek inny na tym forum bo to tylko internet gdzie kazdy moze sobie pisac co chce dlatego od dluzszego czasu nawet nie zabieralem glosu tej w dyskusji bo po prostu szkoda mi czasu
2 lutego 2008, 21:42 / sobota
gosc
2 lutego 2008, 21:29 / sobota
post bez wyzwiska to post stracony prawda? :)

Oczywiście pusty łbie. ;-)

A wracając do tematu.

Skoro ciebie to jebie, a nawet masz na to wyjebane, to po co się pocisz w tym temacie ?? Czyżby tylko po to, aby dojebac Zeto ????
Czy nie przemawia za tobą nienawiśc ??

A może jestem gorszy niż ty i tobie podobni? bo nie lubię murzynów i żydów. Mało tego, otwarcie się do tego przyznaję.
2 lutego 2008, 21:51 / sobota
a ja będę krzyczał "chuj w dupę murzynowi" jak mnie takowy wkurwi, obrazi klub, moją rodziną albo kraj. Będę też krzyczał "chuj w dupę xxx (tu można wstawić dowolną osobę z forum) jak obrazi w/w. Ale tylko wtedy.

Kurski wkurwia ludzi swoim zachowaniem, wietrzeniem spisków i grzebaniem w życiorysach, więc krzyczeli. Na Lechii wyzywają Kaczyńskich bo wystarczy spojrzeć w TV żeby zobaczyć jak są żałośni będąc wkurwieni, że stracili władzę. A Zeto nazywasz murzyna "śmierdzielem" i chcesz białej drużyny tylko dlatego, że murzyn jest czarny. Problemy z aklimatyzacją mają też np. Serbowie. Gwiazdorstwo odpierdala cienki jak Polsilver "megatalent" Hirsch. Zimno na boisko może być nawet Eskimosowi. Gdzie tu logika mistrzu ciętej riposty ? Jak będzie trzeba, to powyzywam razem z tobą żydów, kibiców Wigry Suwałki i sieć Biedronka. Ale jak na razie nie widzę powodów.

Smutne jest to, że wielu na tym forum pochlasta się tępą żyletką, przykuje do płotu na T29, odrzuci ofertę Anelki, Ronaldinho i innych świetnych piłkarzy, przegra eliminacje do LM ale nie wpuści brudasa na boisko. No bo jest prawdziwym kibicem. Taaa. Chcesz białej drużyny idź na szermierkę albo tae-kwon-do. Białe wdzianka itd. I nie widziałem śmierdziela szermierza ! Śmieszni są ci, którzy starają się na forum wytłumaczyć w "inteligentny" sposób swoją ksenofobię, rasizm i zapatrzenie w faszystów.

Pozdro, absolutnie bez napinki.
2 lutego 2008, 21:52 / sobota
Ja tam sie do niczego nie przyznaje !!!
Ta pani tu przyszla w tym kozuchu i w nim wychodzi.....
2 lutego 2008, 22:04 / sobota
Czarny68, teraz czepiasz się Turków :)

Pozdro dla qmatych.
2 lutego 2008, 22:05 / sobota
Zeto...zachowujesz sie jak dziecko :)

ehh...zmusiles mnie zebym napisal to czego nie chcialem zeby nie urazic innych
odezwalem sie w tym temacie bo jestem uczulony na glupote jaka tu niektorzy prezentuja...oraz zauwazylem nieporadnosc tych ktorzy nie potrafia z nia walczyc

"A może jestem gorszy niż ty i tobie podobni? bo nie lubię murzynów i żydów. Mało tego, otwarcie się do tego przyznaję."
jak juz napisalem wczesniej,wolny kraj,miej poglady jakie chcesz....to tylko forum internetowe....nie znam Cie a jedyne zdanie jakie o Tobie mam wyrobilem sobie na podstawie tego forum i niekoniecznie musi sie zgadzac z tym co prezentujesz w zyciu

wnioskuje z koncowki Twojego posta ktora zacytowalem ze nie powinienem Cie oceniac na podstawie Towich pogladow...w takim razie na jakiej podstawie oceniasz kogos po kolorze skory ? ;)
2 lutego 2008, 22:17 / sobota
2. Napisz mi, w jakis sposób wpadłeś na pomysł, że zatrudnienie czarnucha, będzie z korzyścią dla klubu ?
- inny język
- różnice kulturowe
- często różnice wyznaniowe
- aklimatyzacja w innym klimacie
- wynajm mieszkania
- często wyższe apanaże
- częste kłopoty dyscyplinarne (np przedłużające się urlopy)
- niechęc kibiców
- zajmie miejsce juniora, którego klub trenuje i wychowuje przez kilka lat"""
Ano Zeto powiem tak,co do języka czarnoskóry gracz zna angielski a dziś chyba już go każdy zna:)
po drugie wyższe apanaże wynikają np z tego że ów czarny może np: szybko biegać,mieć kondycje jak drwal na wyrębie...zajebiście może mu się pila trzymać buta i w ogóle...A jak juniorzy Lechi są ciency to wolę czarnego co będzie zasuwał jak betoniarka wsuwał trawę ja krowa i był czujny jak gajowy na ambonie. Dla mnie Lechia to nie byle co...To marka,świętość i nie oszukujmy się czarni będą wcześniej czy póżniej...I ja jestem za...Zeto ile Ty masz tych nicków???
Słuchy chodzą że już z 6:))))
2 lutego 2008, 22:31 / sobota
Czarny - trochę przesadziłeś z tym fragmentem wypowiedzi:
- Marek,jak zauwazyles,czesc,w tej czesci i Ty,''wieszacie psy na rasistow,wielbicieli rh i ''milosnikow bananow''.

Daleki jestem od "wieszania psów" na rasistach. Powiedziałem:
- Czyjeś poglądy rasistowskie potrafię uszanować, choć nie są z "mojej bajki".
A to jednak znaczna różnica.

Co do rh i "miłośników bananów", to owszem. Tu trafiłeś. Zawsze będę przeciwko okazywaniu takich "sympatii" na stadionie Lechii, tylko dlatego, że źle to wpływa na wizerunek kochanej Lechijki.

Do szybkiego spotkania.
2 lutego 2008, 22:54 / sobota
Marek,jesli przesadzilem,przepraszam.
Jednak drazni mnie ta dwulicowa tolerancja co niektorych na forum.
Przyklad ? Ok.
Taki gosc.
Mowi,ze nie mozna oceniac murzyna tylko za to,ze ma czarny kolor skory.
A ja sie pytam,czy wolno mu wyzywac sledzi tylko za to,ze maja barwy zolto niebieskie ?!
Tez nie zna WSZYSTKICH sledzi,ale ''jebie '' ich wszystkich po calosci.
To samo sie tyczy roznych przykladow typu:nie znasz ludzi osobiscie,to nie oceniaj ich.
Marek,jak mozna byc tolerancyjnym TYLKO po czesci,dla siebie wygodnej ?
Ja akurat mam ''stycznosc'' z czarnymi na codzien i mam prawo ich oceniac.
Co do rh,to tak,jak mowilem,nie jestem za,ale nie uwazaqm jego zwolennikow za gorszych Lechistow.
Tez chcialbys,zeby w Lechii,w pewnym momencie gralo 2,3 Polakow,tak,jak to bylo w Legii ?!
2 lutego 2008, 23:02 / sobota
tak Czarny...widze ze mnie swietnie znasz....moze dowiem sie od Ciebie jeszcze czegos ciekawego....roznica miedzy nami jest taka ze mam znajomych ktorzy dopinguja Arke i jakos ich nie wyzywam tylko normalnie z nimi rozmawiam...wiesz dobrze o co chodzi wiec nie zaczynaj mi z dwulicowoscia jesli moge ladnie prosic :)
2 lutego 2008, 23:19 / sobota
Ze sledziami,to byl tylko taki przyklad i sam o tym wiesz :-)
Krzyczales jeszcze na innych,tylko tak dla zasady,czy znasz tych innych na codzien ?
Nie,zebym mial do Ciebie zal za to,ze lubisz kolorowych,lub jestes obojetny.
Mnie zastanawia jedno :
Gdzie u Ciebie sie zaczyna,lub konczy tolerancja dla drugiego czlowieka ?
Jednych ''jebiesz'',drugich bronisz,a na dodatek pouczasz innych o tolerancji dla blizniego.

Ciekawe.....
2 lutego 2008, 23:20 / sobota
Co za wysyp wielbicieli murzynów:).Po co wałkujecie ten temat w nieskończoność?
Na Lechii NIE BEDZIE GRAł CZARNY i tym mozna zakończyc dyskusje.Zadne żale i płacze niczego nie zmieniął
2 lutego 2008, 23:31 / sobota
powiem tak...nablizej jest mi do postawy ktora opisal Dulli :)

ale tak ja Ciebie drazni dwulicowosc niektorych na forum ktorzy bronia murzynow tak mnie drazni dwulicowosc tych ktorzy sa przeciw i daja argument w stylu ze zajmuja miejsce wychowankom klubu...przepraszam ale w ostatnich meczach to miejsce wychowankom klubu zajmowalo 11 innych graczy...jedyna roznica jest taka ze nie sa czarni :)
czy bedzie gral murzyn czy nie dla mnie to obojetne,bedzie liga mistrzow ok,fajnie,bedzie Tur Turek ,ok nie powiesze sie z tego powodu
drazni mnie po prostu sposob wypowiedzi niektorych i argumenty ktore wedle mojej oceny sa nielogiczne i bez sensu:) chociaz wiem ze swiata w necie nie zbawie :)
2 lutego 2008, 23:42 / sobota
Dyskusja na tym forum to jak kopanie się z koniem. Jest różnica między nastawieniem do fanów Arki i do murzynów. Ggdzie lokalne animozje (nawet wieloletnie) a gdzie nienawiść rasowa ?!? Wyzywanie Arki nie jest przestępstwem opisanym kodeksie karnym, a większość wpisów na forum kwalifikuje się jako nawoływanie do nienawiści rasowej, która jest karana, tak samo jak gwałt i kradzież. Jasne, że nietolerancja ma wiele odcieni (ja nie toleruję np. obszczymurów sikających mi w windzie, -10C na podwórzu itp.) ale mówimy tu o poważnych sprawach a nie o jakiejść popiardółce z miasta koło Rumi.

No ale skoro Rudolf88 twierdzi, że murzynów w LG nie będzie, to chyba sprawa jest zamknięta. Przecież jest kierownikiem tej szatni. Więc zamknijmy temat. Rudolf88, możemy ?

PS. Rudi, przypomnij mniej zorientowanym skąd to "88" przy Twojej ksywie, please. A potem wejdź sobie na stronę www.auschwitz.org.pl. No chyba się urodziłeś się w '88, wtedy sorry batory.
2 lutego 2008, 23:45 / sobota
Co za wysyp rasistów:).Po co wałkujecie ten temat w nieskończoność?
Na Lechii wcześniej czy później będzie grał kiedyś CZARNY i tym można zakończyc dyskusje.Zadne żale i płacze niczego nie zmienią.
3 lutego 2008, 00:05 / niedziela
Rudolf88 mowi,ze ja nigdy nie bede gral w Lechii.
Robex znow mowi,ze czy predzej,czy pozniej bede gral w Lechii,to ja juz nie wiem,gdzie i czy wogole bede gral ?!
Najlepiej zrobie,jakl przeniose sie do Gedanii !!!!!

Gosc,sprytnie uniknoles odp na moje pytanie :-)
3 lutego 2008, 00:10 / niedziela
Dulli a czy 88 musi cos oznaczać?Widze że postrzeganie rzeczywistości masz
takie jak dziadki leśne z pzpn.

Robex-możesz czekac ale sie nie doczekasz
3 lutego 2008, 00:16 / niedziela
Czarny - dla mnie tolerancja to cieńka przestrzeń pomiędzy "za" i "przeciw". Każdy inaczej w tej przestrzeni się porusza.

Parę przykładów:
1. Toleruję bójkę syna z jakimś chłopakiem, ale jestem przeciwny,aby syn pierwszy uderzył - bo tak go wychowywałem.
2. Toleruję wyzywanie mnie od "ch...", ale poniesie mnie, jeżeli ktoś powie do mnie "skurw..." - bo to obraża nie mnie, tylko moją matkę.
3. Toleruję poglądy "wielbicieli" rh, ale jestem przeciwny uzewnętrznianiu tych poglądów na Lechii - bo to szkodzi wizerunkowi klubu.
4. Toleruję "kolorowych", ale nie jestem zwolennikiem zatrudniania ich w Lechii - bo taka jest gdańska tradycja (o T. już dawno zapomniałem)
5. Toleruję nazwę KS LECHIA GDAŃSK, choć w sercu na zawsze pozostanie BKS LECHIA GDAŃSK.
6. Toleruję znajomego, który nazywa mnie "betonem", tak jak on toleruje mnie gdy zwracam się do niego "śledziu" - bo taka jest trójmiejska tradycja.

I tak - każdy z nas, na swój sposób - mógły mnożyć te przykłady.
3 lutego 2008, 00:33 / niedziela
juz odpisuje zeby nie bylo ze sie migam
przyznam bez bicia ze troche odpowiedz ulatwil mi wczesniejszy post...jak to zostalo napisane ta granica nie jest wyrazna i wszystko zalezy od tego kto jak te granice pojmuje...czasami po prostu czuje sie kiedy granice dobrego smaku i tolerancji zostaly przekroczone...
pomyslec ze po prostu chcialem odpisac na pytanie Zeto i na tym zakonczyc a zostalem wciagniety w rozmowe na temat rasizmu:)
dodam tylko ze moj udzial w tym watku bardziej dotyczy obalania bezsensownych argumentow anizeli polemiki na temat rasizmu :)
3 lutego 2008, 01:42 / niedziela
Myślę że powinniśmy już skończyć. Ja również jestem przeciwny, aby w Lechii grał czarnoskóry, ale również jakoś nie mogę zaakceptować/zrozumieć wielbicieli "RH" z powodów podanych w moich postach wyżej. Już kończąc powiem tyle - wpisem na forum nie wpłyniemy na to czy w Lechii będzie grać czarnoskóry, czy nie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.270