Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA biała drużyna?

strona 7/10

3 lutego 2008, 01:49 / niedziela
AMEN.
3 lutego 2008, 10:12 / niedziela
gosc
2 lutego 2008, 22:05 / sobota

ehh...zmusiles mnie zebym napisal to czego nie chcialem zeby nie urazic innych
odezwalem sie w tym temacie bo jestem uczulony na glupote jaka tu niektorzy prezentuja...oraz zauwazylem nieporadnosc tych ktorzy nie potrafia z nia walczyc

Rozumiem, że uważasz mnie za debilka piszącego głupoty. Mam też świadomośc, że moich adwersarzy traktujesz jako większych durniów, ponieważ nieporadnie walczyli z moją głupotą ?? ;-))

jar
2 lutego 2008, 22:17 / sobota

Zeto ile Ty masz tych nicków???
Słuchy chodzą że już z 6:))))

Połowa forum to moje nicki. Słyszałem już od wielu osób, o niby moich nickach. Do każdego się przyznaję!!!!!!!
żuraw23(28), Wujek Dobra Rada, Silnoręki, 55mamrtęc, domino33, rudolf88, kontratak, antyZETO, Dulli, michalgdansk, werder, StarszyLechista, zeusik1, Czarny68 i wiele, wiele innych których teraz nie pamiętam.
3 lutego 2008, 10:43 / niedziela
zeto Ty sie chlopie opanuj;)))
3 lutego 2008, 10:46 / niedziela
jar jakby co to sledzieWoliwie to też ja ;-)
3 lutego 2008, 11:08 / niedziela
Zeto jest tez moderatorem na tym forum ;/
3 lutego 2008, 11:32 / niedziela
uwazam ze czasami sie niepotrzebnie czepiasz i probujesz z ludzi zrobic glupcow uzywajac argumentow lub retorycznych pytan ktore w Twojej ocenie sa dobre a w mojej nie maja sensu :)
zauwaz ze nie czepiam sie wszystkich Twoich wpisow...
co do adwersarzy o ktorych mowisz...Twoja swiadomosc a moja ich ocena to dwie rozne sprawy :)
3 lutego 2008, 13:05 / niedziela
Zeto,Ty nie mozesz byc mna,bo musialbys byc czarnym :-)

Co do Ciebie gosciu,to tak myslalem,ze po swojemu zinterpretujesz slowo -tolerancja.

Marek,mi chodzilo o to,ze jak od wielu lat pamietasz,''PRAWDZIWI'' kibice Lechii,zawsze byli niepowtarzalni w kraju,miedzy innymi za to ze byli,jakby to powiedziec,''hermetyczne grono''.
Zawsze mielismy swoje zdanie na temat nazwy,TYLKO BKS LECHIA,kierunek na prawo itd.
Dzis,mlodsi kibice Lechii,naogladaja sie w tv Lige Mistrzow i za cene uczestnictwa w niej, sa w stanie sprzedac te wszystkie idealy,ktorymi My i nie tylko My,szczycilismy sie przez dziesiatki lat ! Co nie znaczy,ze nie chcialbym ogladac LM przy T29 !
Nazwa klubu-NIEWAZNA !
Sklad druzyny-NIEWAZNY !
Tak na szybkiego podalem tylko dwa przyklady,dla ktorych niektorzy chodziliby na LM.
A ja sie pytam,gdzie jest miejsce na slawetne haslo ,,HISTORIA ZOBOWIAZUJE'' ?!
Boli mnie to,ze swiat schodzi na psy,a wraz z nim NIEKTORZY kibice z ulicy T29,o przepraszam WAS ''drodzy'' kibice,z ulicy NELSONA MANDELI !!!

Nie bede sie wiecej ''produkowal'',wiesz o co mi chodzi........
3 lutego 2008, 15:20 / niedziela
O to mi własnie chodzi, przekonanie co niektórych kibiców, że to Oni sa najwazniejsi, a nie Klub... Wiadomo, że Lechia bez kibiców by nie istniała megalomania niektóych wypowiedzi, w których się podkresla jakie to mamy stabilne poglądy jacy jestesmy wpaniali i wogóle. Nie zapominajmy, zę oprócz kibiców ten klub tworza jeszcze inne osoby, które myślą bardziej racjonalnie niż zapatrzeni w siebie kibice i czasami warto ich posłuchać i zastanowić się czy jednak nie mają racji. Ale dla niektórych nawet to okaże się zbyt wielkim wyzwaniem...
3 lutego 2008, 15:45 / niedziela
Łukasz, ci którzy tak racjonalnie myśleli, i dla których wynik był ponad wszystko swoją działalnością doprowadzili Lechię do A-klasy!!!!

To właśnie ci racjonaliści, zrobili nam fuzję z Olimpią, a następnie Polonią. To ci racjonaliści, doprowadzili Lechię na skraj bankructwa. To właśnie ci racjonaliści, potem umyli ręce i powiedzili bawcie się sami.

I właśnie dlatego, że to MY KIBICE, odbudowaliśmy ten klub, mamy prawo miec swoje zdanie i wpływac na losy Lechii.
Żebyś nie pomyślał, że piszę to o sobie, to wspomnę, że w Zarządzie siedzi kilku kibiców, którzy naprawili to, co spierdolili racjonaliści.
3 lutego 2008, 15:59 / niedziela
Gdańsk jest specyficznym miastem.

Zlepkiem polskich gdańszczan, niemieckich gdańszczan, kaszubów, lubliniaków, lwowiaków, wilniaków, grodniaków, tatarów i wielu innej ludności napływowej. Ludzi, których po wojnie różniło wszystko - status społeczny, obyczaje, tradycja, religia.
Jednak to Ci ludzie odbudowali miasto, napisali jego nową historię, doprowadzili do powstania WOLNEJ POLSKI.
To Ci ludzie doprowadzili do powstania naszej LECHIJKI.
To Ci ludzie odcisnęli piętno na naszym pokoleniu, pokazali nam co znaczy - wierność ideałom, tradycji, historii.
Jeżeli my nie będziemy potrafili przekazać tych wartości następnym pokoleniom, to będziemy mieli następców wychowanych na internecie, sterowanej TV i Bóg wie jeszcze jakich "wynalazkach".
I nie dziwmy się, że ewentualna zmiana nazwy Lechii na BÓGWIECO-LECHIA GDAŃSK, w zamian za "judaszowe srebrniki" będzie znaczyło dla nich tyle co splunąć.

Czarny - mam nadzieję, że za naszego żywota do tego nie dojdzie, ale to my, Ty, ja, nasze pokolenie, musi wpoić naszym następcom pewne niezniszczalne zasady, którymi powinni kierować się w życiu.
Jeżeli je zrozumieją i wdrożą w życie o los BKS LECHIA GDAŃSK będę spokojny.
3 lutego 2008, 16:12 / niedziela
Marek,w tej chwili,robisz sie najmadrzejszy,najwazniejszy !
Oczywiscie biore pod uwage sposob myslenia Lukasza i innych moderatorow gdanskiej Lechii .
My wiemy swoje,chcemy jak najlepiej,ale zaraz sie odzywaja takie glosy,jakie napisal Lukasz.

Lukasz,powiedz mi z laski swojej,gdzie na pisalem,ze to MY jestesmy najwazniejsi,najmadrzejsi i wogole ???!!!
Wciskasz mi slowa w usta,ktorych nie wypowiedzialem.
Ty masz swoje zdanie,my swoje,ale jak ktos bedzie probowal przeinaczac historie wielu pokolen,zawsze powiem NIE !!!
3 lutego 2008, 16:18 / niedziela
MarekM dużo w tym prawdy co napisałeś ale z tymi "judaszowymi srebrnikami" to mała przeginka, bo nie znam zawodnika, który by chciał grać w naszej Lechii za tzn dobre słowo i pochwałę w brukowcu jakimś. Zresztą temat kasy jest zupełnie innym tematem.
Zeto pewnie, że kibice powinni mieć swoje zdanie jeżeli chodzi o dobro klubu, żeby nie było takich jaj jak w Legii.
Jednym słowem czytając to wszystko stwierdzam, że nie którzy kibice są też przeciwko
Woroninowi bo przecież może zabierać miejsce naszym wychowankom, język jest inny, mieszkanie trzeba wynająć itd itd.
Bez napinki :)
3 lutego 2008, 16:21 / niedziela
Pietra,jesli nie chcesz sluchac naszych rad,prosze,zebys przy najblizszej okazji,podeszedl do Zdzisia Puszkarza i porozmawial z nim.
Zapewniam Ciebie,ze uslyszysz bardzo madre slowa.
3 lutego 2008, 17:00 / niedziela
Zeto jak czytam twoje posty dochodzę do wniosku,że jesteś zajebistym prostakiem.Zal mi takich prostych typków jak ty.
3 lutego 2008, 17:47 / niedziela
Blaza napisz do nich odnośnik albo do nich odnośnik

Tam lubią wszystko co łatwe. Tam znajdziesz prostaków, swojego pokroju.
3 lutego 2008, 17:51 / niedziela
Jak ktoś mądry kiedyś powiedział "tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań". Piszecie, że najważniejsze jest dla was dobro Lechii, więc jeśli czarny miałby gwarantować lepsze wyniki sportowe to z chęcią zobaczylibyście go w składzie.To ja się was pytam czym jest dla was Lechia? Bo w mojej ocenie Lechie tworzą kibice. Dlaczego Lechia jest wyjątkowa? Bo jest tu wyjątkowa, niepowtarzalna atmosfera. Piłkarze zmieniają się co chwile, zarząd też, ale to jest ciągle ta sama Lechia. I wspólnym mianownikiem wszystkich biało-zielonych drużyn są właśnie kibice. Kibice, którzy odbudowali ten klub, ci dla których kultywowanie tradycji i historii ma priorytetowe znaczenie. I ja wole naszą, starą dobrą Lechijke na polskich boiskach, niż multikulturową mozjakę w LM. Owszem, chciałbym zobaczyć naszą drużynę w europejskiej elicie, ale nie za wszelką cenę. Bo jeśli przyjdzie taki dzień, że w biało-zielonym trykocie będzie biegał murzyn, arab, żyd czy huj wie kto jeszcze to to już nie będzie ten sam klub. Trzeba bronić naszej tradycji, bo zrobią nam tu jakiś twór, którego jedyną spóścizną po wspaniałej histroii będzie nazwa. A może i nawat tego nam nie zostawią..
3 lutego 2008, 17:57 / niedziela
Ja oblałem Zeto herbatą, prostak by się wkurwił,a my się elegancko przesiedliśmy : )
Pzdr.

Bzała tu napisz odnośnik
3 lutego 2008, 18:09 / niedziela
Ja rozumiem, że Wasze poglądy nigdy sie nie zmienią, ale narzucacie je innym, a jak ktos myśli inaczej to według Was jest gorszym kibicem, bo prawdziwy kibic Lechii to taki, który nie chce czarnych w Lechii. Gówno prawda. Ta niby tradycja jest Waszą tradycją. Jak ktoś wspomni Tetteha to wasza argumentacja schodzi na temat jakby wogóle go nigdy w Lechii nie było. Ja osobiście nigdy się nie zgodze, aby Lechie kojarzono z rasizmem. Jesteście jak hitlerjugend, które młodym chłopcom wpajało nienawiść rasową. Tu mechanizm jest podobny. Starzy wyjadacze stadionowi o wyrobionej ideologii na każdym kroku pokreślają młodym kibicom, że tradycja Lechii to dyskryminacja czarnych. Boicie sie, że Wasze poglądy umrą razem z Wami, dlatego tak obnosicie się z tym uzywając do tego Lechii??? I słusznie sie boicie!!! Gdyby nie Wasza propaganda prędzej czy później ta faszystowska ideologia zniknęłaby z Tragutta bo teraz młodzież potrafi mysleć sama. Czasami sie zastanawiam po co ja to pisze... Chyba tylko dlatego, że do wyrażania prywatnych poglądów używacie Lechii...A tego nigdy nie bede tolerował!
3 lutego 2008, 18:56 / niedziela
A gdzie jest napisane, że jak ktoś ma inne poglądy to jest gorszym kibicem? Nikt tak nie mówi, ale jak ja np nie chce czarnucha to jestem uważany przez takich jak ty za cimnogród i wroga. Pytasz czy się boję, że te poglądy umrą razem ze mna? Tak boję się. Uważam, że są słuszne i trzeba walczyć o ich przetrwanie. Bo kiedyś przyjdzie taki dzień, że obudzimy się z ręką w nocniku. Przykład Francji, co się działo na przedmiściach Paryża? A no tak, zapomniałem że tam nie rozrabiali murzyni tylko "imigranci". Ale nikomu nie wpajam nienawiści rasowej. Jak sobie taki mały dzieciak właczy TV to na każdym kroku usłyszy jacy to czarni są cool trendy i na topie. I uważasz, że to nie jest propaganda? Właśanie to jest robienie ludzim papki z mózgu. Tak jak powiedziałeś młodzież potrafi sama myśleć, i sama zdecyduje czy bliższe są im takie czy takie poglądy. Podobno mamy wolność słowa, więc czemu próbujecie zamknąć nam usta?
3 lutego 2008, 19:11 / niedziela
Zeto możesz nie lubić murzynów twoja sprawa i nazywać ich małpami,ale przypomnę ci debilu,że ty też pochodzisz od małpy.Chyba,że nie wiesz nic o terorii Darwina,albo ją negujesz jak stary Giertych,którego już cała Polska wyśmiała.Także Panowie od rzucania bananów i naśladowania małp rubcie tak dalej bo też jesteście nimi stąd te wasze ryki.Pozdro
3 lutego 2008, 19:13 / niedziela
Porównywanie gry czarnego piłkarza w Lechii do zamieszek wywołanych przez imigrantów we Francji jest bez sensu...Myslisz, że kilku obcokrajowców grających w Lechii zrobi w Gdańsku rewolucje:P? Oczywiście, że nie. Jedynym następstwem będzie krzywa mina niektórych kibiców. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Wy nie chcecie z czarnych w LEchii tylko dlatego, że jesteście rasistami. Gdyby Ci zawodnicy zostawiali serce i zdrowie na boisku, a dzieki nim Lechia grałaby lepiej przyjąlbym takich z otwartymi ramionami. Oczywiście jeśli mieliby grac tylko dlatego, bo są tańsi jak to zazwyczaj się dzieje w Polsce to od razu bym ich pożegnał.

Weźmy np. taka Korone Kielce. Tam też jest banda taka jak Wy, która nienawidzi czarnych. Jak przychodził tam Hermes to było dużo głosów przeciwnych. Dzisiaj Hermes jest najlepszym zawodnikiem i kapitanem zespołu. Nie wspomne o tym co sie działo jak przyszedł tam Hernani. Kibice gwizdali na własnego własnego zawodnika...A teraz Hernani jest jednym z najlepszych środkowych obrońców w Ekstraklasie. Czy Koronie to zaszkodziło??? Maja teraz jeden z najlepszych dopingów w 1 lidze i najładniejszy stadion, a co najwazniejsze solidna drużyne. A oprawy meczowe i kibicowanie 10 lat wyprzedzają nasze poczynania na Traugutta...
3 lutego 2008, 19:22 / niedziela
Czarny - ale mi dowaliłeś, hihi, tym najważniejszym i najmądrzejszym. Daleki jestem od określania siebie tymi przymiotnikami. Napisałem tylko to, co mi leżało na serduchu.

Pietia - chyba źle odczytałeś moje intencje. Zdanie z "judaszowymi srebrnikami" było kontynuacją wywodu dotyczącego młodzieży.

WooCash15 - rozbawiłeś mnie do łez stwierdzeniem:
"Gdyby nie Wasza propaganda prędzej czy później ta faszystowska ideologia zniknęłaby z Tragutta bo teraz młodzież potrafi mysleć sama".

TO MŁODZIEŻ KRZYCZY - NASZYM WZOREM JEST RUDOLF HESS.

TO MŁODZIEŻ RZUCAŁA BABANY NA BOISKO.
3 lutego 2008, 19:30 / niedziela
Marek. ale ja własnie o tym mówiłem więc niewiem co Cie tak rozbawiło. To Nasze starsze pokolenie kibiców zakorzeniło rasistowskie poglądy w Lechii. I teraz cierpi na tym cały klub, a dzieci kontynuują niechlubną tradycję...
3 lutego 2008, 19:34 / niedziela
Woocash, Francja była przykładem na to, że rasizm ma jakieś podstawy, że nie wymyśliliśmy sobie tego ot tak, żeby sie na kimś powyżywać. Idąc tym samym tokiem rozumowania, uważasz że jak w Lechii zagra murzyn to od razu poprawi się doping i oprawy? Może i będzie bardziej kolorowo ale czy to już można nazwać oprawą :D ? Co do Hernaniego i Hermesa, może i potrafią grać w piłkę, tego nie neguję ale jak już wyżej napisałem, jeżeli po boisku będą biegać czarne mamby w biało-zielonych koszulkach to dla mnie już nie będzie to ta sama Lechia. Zreszta po co ta dyskusja? Ani ja nie przekonam ciebie, ani ty mnie. Wniosek z tego taki, że i tak i tak na T29 nic się w tej sprawie nie zmieni. I całe szczęście.
pozdro
3 lutego 2008, 19:39 / niedziela
WooCash15 porównując Korone do Lechii sam sie określiłeś,jakim kibicem jesteś.
Kibicem sukcesu.Tacy jak Ty i podobni,nigdy nie zrozumieją jakim klubem jest Lechia.Inne pokolenie i mentalność.Dla was tylko komercha,kasiora i sukces za wszelką cenę.Kosztem nazwy,tradycji i przywiązania do barw.Nawet jak by grało 11 czarnych,dla Was byłoby to bez różnicy.Nawet nazwa Lechia nie jest istotna,byle supergrajki i LM.
PS.I nie pierdol chłoptasiu,że jesteśmy 10 lat za Koroną!Chyba ze we wchodzeniu bambusom w dupę!Ale sie doczekaliśmy pokolenia "lechistów"
3 lutego 2008, 19:43 / niedziela
Mozesz sie obrazic za "chłoptasia",ale mnie starego Lechistę denerwuje porównywanie Lechijki z jakąś tam Koronką....Ty człowieku chyba nie wiesz,jakiemu klubowi kibicujesz.To jest LECHIA!
3 lutego 2008, 19:54 / niedziela
d.g możesz sobie gadac co chcesz ale trzymaj sie faktów. Zobacz jak wygląda doping i oprawa przy Szczepaniaka, a jak u nas i wtedy sie wypowiadaj bo narazie przemawia przez Ciebie ignorancja. To, że chce aby Lechia odnosiła sukcesy nie znaczy, że chcę żeby stało się z nami to co z SV Salzburg, no ale widze że Ty masz ograniczone postrzeganie świata i jak ktos chce dobrze dla Lechii to wg Ciebie od razu chce zmieniać nazwe i wygonić kibiców z trybun... Poza tym jak Hermes przychodził do Korony to była ona jeszcze w 3 lidze i wyszło jej to na dobre. Rozumiem, że My kibice przyzwyczajeni do A-klasowych wyjazdów i graniu na pastwiskach nie jesteśmy przyzwyczajeni do wielkiej piłki, ale kto ma coś przeciwko czasom kiedy zdobywaliśmy Puchar Polski i graliśmy w 1 lidze.

Po raz kolejny z waszych wypowiedzi widać, że Wy chcecie żeby Wam było dobrze, żeby nie było żadnych czarnych, żeby wszystko było zgodnie z Waszymi poglądami . Ale zrozumcie że na pierwszym miejscu zawsze będzie klub, a My jesteśmy jego cześcią i Wasze osobiste poglądy możecie zostawiac w domu. Lechia to nie jest hyde park albo mównica polityczna. Wszystko co jest wypoiedziane i zrobione na T29 zawsze będzie kojarzone z wizerunkiem klubu. Ale co Was to obchodzi...
3 lutego 2008, 20:03 / niedziela
Człowieku ignorantem ty Ty jestes.Tu jest Traugutta29.Nie interesuje mnie co jest w Kielcach.W dupie mam machanie kartonikami i balonikami.Dla mnie Lechia to znacznie więcej,ale nie bede juz tłumaczył.Nie zrozumiesz i nie musisz.Jedż na Szczepaniaka i dopinguj bambusów.
3 lutego 2008, 20:12 / niedziela
Łukaszu tyle postów zostało napianych a Ty nadal nic nie rozumiesz
MY KIBICE to LECHIA
i na stadionie będzie tak jak MY chcemy
"nie wiesz , nie wiesz , nie rozumiesz nic" :)
3 lutego 2008, 20:13 / niedziela
Byłem kilka razy na Szczepaniaka bo mam znajomych w Kielcach, którzy zabrali mnie na mecz. Tobie tez radziłbym sie wybrać, bo jest tam cos więcej niż kartoniki i baloniki. ale pewnie duma Lechisty zabrania Ci chodzić na mecze innych drużyn bo Twój honor zostałby skalany...

Nigdy nie byłem i nie będe kibicem Korony, wspomniałem tylko, że zrobiła na mnie wrażenie atmosfera i doping na stadionie. Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że masz ograniczona percepcje skoro od razu wysyłasz mnie na Szczepaniaka. Nie tym tonem chłoptasiu:P
3 lutego 2008, 20:16 / niedziela
Spoko Ernest, a będzie tak jak która część kibiców chce:D??? Możesz mi powiedzieć skoro jestes taki dobrze poinformowany:P?
3 lutego 2008, 20:24 / niedziela
Są Tylko Dwie Strony - Nasza i Ta Druga
Nasza - tzn LECHIA
3 lutego 2008, 20:25 / niedziela
WooCash15 sluchaj nie mam pojecia co ci sie podoba w scyzorach ale piszac o klimacie na LECHII to tu jest zajebiscie . A fajna atmosfera jest tez ? przyklad ? PSV Eindhoven(HOLANDIA) a u scyzorow ? co tam spiewaja ?!!!! scyzor,scyzor,tak namnie wolaja ? czy co ?bo musial cie zabrac emeryt!
3 lutego 2008, 20:41 / niedziela
Woocash, nigdzie nie znajdziesz takiego klimatu jak na Traugutta. A wiesz dlaczego Lechia jest tak wyjątkowa? Dlatego, że zawsze szliśmy swoją drogą, nikogo nie interesowało jak jest w Kielcach, Warszawie czy Poznaniu. Nigdy nie bedziemy równać do Kornony, Legii czy Boca Juniors Buenos Aires. Ty byś najchętniej powsadzał nas wszystkich w jakieś ramki i chciałbyś, żęby mecze wyglądały jak festyny na cześć Kim Dzong Ila, gdzie jest pięknie, równo i kolorowo. A ja 100razy bardziej wole nasz spontaniczny klimat, niż machanie kolorowymi balonikami i kartonikami(z całym szacunkiem do ultrasów). Już nie wspominając o oglądaniu kolorowych małpiszonów na bosiku.
3 lutego 2008, 20:41 / niedziela
Ernest przed chwila ktoś z Twoich starszych kolegów mówił, że obie strony są kibicami Lechii, ale jednak widac że wg. Was tylko Ci co nie lubia czarnych są prawdziwą Lechią...

Mafio nie zaspiewam Ci teraz co tam słyszałem bo te piosenki mnie jakos specjalnie nie intersowały. Po prostu podobała mi sie tam organizacja dopingu. Nie ma tam czegos takiego jak u nas, że śpiewają na dwa głosy. Nie ma rywalizacji młyna z resztą stadionu. Może to akustyka ich stadionu, ale tam doping jest tak głośny jak u nas na derbach. Myśle, że tam po prostu potrafili sie zorganizowac bo u nas to tylko wieczne kłótnie, jak nie na stadionie to na forum...

Dla nas wszystkich Lechia jest jednakowo ważna, różnica polega tylko na tym, że niektórzy ślepo będą zapatrzeni w stan obecni, a niektórzy będą starali się coś zmienić aby było lepiej...
3 lutego 2008, 20:45 / niedziela
Wiem, że nigdzie nie znajdę takiego klimatu jak na T29 bo jestem kibicem Lechii i w żądnym innym miejscu nie czułbym sie tak dobrze jak własnie tu. Nie znaczy to jednak, że do kurwy nędzy będe patrzał na wszystko obojętnie i będzie mi to zwisało tylko dlatego, że chcemy iśc własna drogą. A doping to pierwsza rzecz, która powinniśmy poprawić. Chwała Greengosom za to, że solidnie sie za to wzieli od tego roku. Oby solidnie przepracowali zimowe miesiące:)
3 lutego 2008, 20:52 / niedziela
WooCash co Ty jakąś śmieszną Korone do nas porównujesz?? U nas nie ma zadnej rywalizacji młyna ze stadionem to raz. Dwa doping, atmosfera ludzie jest świetna niestety z paroma wynalazkami....... Wiele chyba nie wiesz jak ejst w klubie, ze Lechia to kibice. Oczywisćie piłkarze również i bez nich nie było by tego wszystkiego. Lecz zobacz stosunki jakie są zarząd to kibice, starsi kibice i rtak będzie i pozostanie !!! A masz coś do jeźdzenia po wioskach ?? Dzięki temu, ze własnie kibice wzięli sie za to i jeździliśmy po tych zasranych pastwiskach teraz znajdujemy się tu gdzie jesteśmy. I jesli (ovt) awansujemy pojedziemy na tą Korone i zoabczysz jak to będzie, że to twoi koledzy będa zdziwieni bardzo.
3 lutego 2008, 21:01 / niedziela
Woocash, rozumiem że trzeba jak najszybciej sciągnąć do Lechii murzyna, bo wtedy poprawi się doping?
3 lutego 2008, 21:02 / niedziela
Limak, jestem na każdym meczu więc nie mów mi że nie ma rywalizacji młyna ze stadionem. Ile razy była sytuacja, że jak stadion zaczynał jakaś pieśń to młynarz mówił cicho i zaczynaliście śpiewac coś innego. Słynnego juz przekrzykiwania sie z łukiem też pewnie nie było??? To są fakty, ale przytaczam je wyłącznie po to żeby je wyeliminować.

Ja do jeżdzenia po wioskach nic nie miałem bo sam po nich jeżdziłem. I wtedy było fajnie. ale nie chce żeby te czasy wróciły. Juz nigdy.

Limak skoro Korona jest śmieszna to zacznij mocniej walic w ten bęben może wtedy doping na Lechii sie poprawi. Nie oceniaj takich rzeczy miłościa do klubu tylko razem z Greengosami rozgrzej cały stadion do dopingu podczas meczy. Wypisywanie na forum jaka to Lechia jest świetna nic nie zmieni. Mniej pierdolenia wiecej roboty, po której bedą widoczne efekty
3 lutego 2008, 21:06 / niedziela
Skryty jeśli masz problem z zauważeniem ze zmieniliśmy temat z rasizmu na doping to radze udac sie do szkoły czytania ze zrozumieniem:P
3 lutego 2008, 21:09 / niedziela
Blaza- czy tobie się przypadkiem na łeb sufit nie spierdolił? Kontroluj chłopie trochę bajerę!!!

WooCash-jak nie chcesz patrzeć to zamknij oczy.Masz kolegów, jesteś kozak, zbierz ich i np. na pierwszym meczu spróbuj zdjąć co nie które flagi które mówią wszystko za siebie.Kolego- MY stworzyliśmy ten klub od zera, tworzymy nadal i będziemy tworzyć, za nasze pieniądze, my woziliśmy swoimi autami piłkarzy na mecze w VI lidze, my od nastu lat jeżdzimy na wyjazdy i inne wycieczki i nadstawiamy za Lechię ryje, my decydujemy co się dzieje na T29 i kto ma grać w biało-zielonych barwach, i nikt kurwa tego nie zmieni a przede wszystkim żaden internetowy napinacz, jebany kibic sukcesu. My w 200-300 osób zaczeliśmy jeżdzić na A-klasę, wszyscy niemal się wtedy znaliśmy-gdzie wy cwaniaczki wtedy byliście???W dupie mieliście wszystko!!!!Tak więc:

LECHIA ZAWSZE BĘDZIE BIAŁA A WY MACIE GÓWNO DO GADANIA!!!

Bez odbioru!!!
3 lutego 2008, 21:11 / niedziela
"...my decydujemy co się dzieje na T29 i kto ma grać w biało-zielonych barwach..."

to jest najlepsze, hehehe
3 lutego 2008, 21:11 / niedziela
Napisałeś, że w Koronie zatrudnili 2 świetnych murzynów i wyszło im to na dobre bo w kwestii organizacji dopingu są 10 lat przed nami. I nie chcę się kłócić kto ma lepszy doping, lepszą atmosfere itd bo to nie ten temat. Wyjaśnij mi tylko jak ta dwójka wpłynęła na doping?
3 lutego 2008, 21:15 / niedziela
Czy ja wiem czy to było słynne ?? Dobrych rzeczy się nie zauważa ?? Np. Słynna współpraca młyna z łukiem przy Twierdza,Wisłaaaa itp. ?? Na Wisle Płock to było mistrzostwo świata. Mniej pierdolenia przyjdź do młyna i pomóż od tej rundy wszystko będzie inne. A po co mam walić moncniejw bęben wytłumacz ?? Jesli go nie słychać to nie jest wina mocniejszego w niego bicia.

Więc teraz tak temat jest o białej druzynie o dopingu inny. Nie rozumiem po co wogóle ta dyskusja jest. Czy to czy Lechia będzie grała w OE, pucharach jest uzależnione od zatrudnienia czarnego ?? To jest gwarancja czy czarny to zawsze znaczy lepszy w dobrej formie ??
3 lutego 2008, 21:16 / niedziela
WooCash nie pierdol mi tu o koronie. Wyobraz sobie ze takze bylem na ich meczu ale nie jako festyniarz w sektorze rodzinnym scyzorow tylko w klatce na Wisełce.
Ten "Twoj" wspanialy doping opiera sie na tym ze przez prawie caly mecz "kibice"
krwistych kurew obrazaja przeciwnikow (w tym wypadku Wisle) i wychwalaja pod niebiosa sraxe. Jesli uwazasz to za swietny doping to gratuluje...
I jak Ci sie nie podoba na Lechii to idz sobie to tej twojej koronki. Nikt nie chce sluchac Twojego lamentu ze Ci sie tu nie podoba.

P.S Jeszcze nie spotkalem sie z kibicem Lechii ktoremu nie podobalaby sie atmosfera na T29. To dziwne ze w KrK wszyscy ja podziwiaja a ktos z WMG woli festyn rodzinny u korony. Swiat spada na dno...

pozdro dla normalnych
3 lutego 2008, 21:24 / niedziela
Kurwa opętany nie pierdol jak potłuczony bo mnie ostro wkurwiłeś teraz. Nigdy kurwa nie powiedziałem że mi sie nie podoba na T29 i że ubóstwiam Koronę a to że twierdzisz że jej kibicuje to przegięcie pały. Wystarczy powiedzieć że ktoś ma lepszy doping od naszego ( co jest prawdą ) i już kurwa dopowiadacie sobie historię. Bajki idzcie pisac bo to wam zajebiście wychodzi. Nic na tym forum nie mozna napisac krytycznego bo już Cie biora za kibica Korony. Pisałem w tym śmieszyły mnie argumenty co niektórych ale lepiej będzie dla mnie i dla Was jak nic więcej w tym wątku nie napiszę...

Z Biało-Zielonymi Pozdrowieniami - Pierdolcie się:D
3 lutego 2008, 21:32 / niedziela
WooCash co sie unosisz. Taka jest wlasnie tradycja Lechii, malo widocznie wiesz o ruchu kibicowskim na Lechii. I to sie wcale nie zaczelo ani 2 lata temu ani 5. A co do emanuela t. to juz w czasie jak gral w olimpii to na murach na akademii pojawialy sie hasla typu 'emanuel biegaj po meczu banany' itd, wiec bez bzdur, ze wszyscy go kochali i akceptowali.
3 lutego 2008, 21:34 / niedziela
Spierdalaj do Sopotu na Prokom!!!
3 lutego 2008, 21:38 / niedziela
Każdy to powie WISEŁKA rządzi w kielcach !! :)
3 lutego 2008, 21:45 / niedziela
Piszesz że mam ograniczoną percepcję(trudne słowo)a Ty już wymiękasz i strzelasz fochy:-)Chłoptasiem nawet mogę być ale tylko dla prawdziwego Lechisty.
I jesli na Tobie takie ogromne wrazenie robi doping i atmosfera w Kielcach,to mało jeszcze na Lechii widziałeś.A żuraw28 dobrze Ci radzi.W Prokomie aż się roi od bambusów;-)))sukces gwarantowany hehe!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023