Gdańsk: piątek, 17 stycznia 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA biała drużyna?

strona 8/10

3 lutego 2008, 21:48 / niedziela
Czarny68, cenię Twoją bystrość ale bzdury gadasz. "My kibice mamy swoje zasady i za to się nas ceni" czy coś w tym stylu. Są zasady, za którę cenię kibiców ale nie cenię ani Ciebie ani innych, których zasadą jest rasiszm i dbanie o to aby na boisku nie pojawił się "bambus". Odpowiesz mi: bo takie mam zasady i przekonania. Przekonaniem Hitlera było wymordowanie 1/3 naszego narodu. Mam go za to cenić ? A też Hitler zaczynał od gadania na forum publicznym, że np. Żydzi to zaraza. A potem jebut, poszło, i zginęły miliony. Starasz się bronić tezy, że rasism jest zasadą, którą należy akceptować. Bzdura. Rasizm to gówno, tak samo jak ci frajerzy od hessa i bananów. Żaden niby prawdziwy, od lat kibic nie będzie przeze mnie podziwiany, choćby kurwa oddawał całą swoją pensję na klub zamiast na swoje dzieci, albo oddał krew i sprzedał nerkę na wychowanków, jeśli będzie zachowywał się jak debil rzucając bananami. Pewnie Ty nimi nie rzucałeś ale coś czuję, że rechotałeś głośno ciesząc się jak te małpy zostały poniżone.

Zajebiście, że jesteście z LG od VI ligi. Szacun. Ale jednym poglądem można stracić cały respekt: rasizm to gówno, pochwalasz gówno.

d.g. - ja chcę sukcesu LG ! I co kurwa z tego ??? Niech ktoś ze macha balonikiem a ktoś napierdala po meczu przyjaznych, ale kurwa z Monachium a nie z Turka. Zresztą, tobie to pewnie wszystko jedno.
3 lutego 2008, 22:00 / niedziela
Blaza- nie wiem jaka małpa waliła twoją matkę, ani co wspólnego z twoim narodzeniem miał Darwin. Moja matka i ojciec, a także ich rodzice, rodzice ich rodziców itd to zwykli ludzie. Nigdy nie pierdolili się z żadną małpą.

Łukasz- swoją teorią o Koronie, dałeś dowód, że jednak jesteś ignorantem. Otóż mój drogi cwaniaczku, kiedy Korona grała w IV lidze, niejaki pan Klicki (taki nasz krauze) wykupił sobie Błekitnych Kielce. Błękitni, to taki milicyjny klub, nigdzie nie kochany. Zaraz po tym zrobił sobie, a jakże fuzję z Koroną (oczywiście tym samym notując pierwszy awans). Zmienił drużynie barwy, herb i nazwał ją Kolporter Kielce. Drugi człon nazwy- Korona dopisał dopiero w II lidze.
Hermes do Kolportera przyszedł dopiero w I-szej lidze, a pierwszy swój mecz rozegrał przeciwko krakowii. Mecz ten wywołał sporą burzę medialną, ponieważ kibice Korony "opalonego" jakoś nie przyjęli zbyt łaskawie. Niejaki pan Klicki wypowiedział więc wojnę kibicom, sporej cześci dając zakaz stadionowy. Na nowowybudowanym obiekcie, aby miec doping zatrudni "fanatycznych kibiców", płacąc im za doping. W całej Polsce, o "ultras Korona" raczej nie usłyszysz, ale o Komercji Kielce już tak.

Chcesz tak na Lechii ???????

A teraz wracając już do niejakiego emanuela. Wiele razy padał argument, że ów czarnuch grał w fuzyjnej Lechii- Olimpii. Mało tego, tak zbawił tą drużynę, że ta spadła do II ligi. Czy była to zasługa emanuela, czy "racjonalizatrów" zdania są podzielone. Spadek to spadek.
A jaki był doping ?? Jesień jeszcze, jeszcze. Wiosna totalne dno, praktycznie pogrzeb.

Byj jeszcze jeden czarny na T29. Tym raem w Lechii- Polonii. Racjonaliaztorem był wtedy Borowczak (dziś peło). Jak się należy spodziewac, tamta drużyna również spadła, tyle że tym razem z II ligi. Napoleon pożegnał się z T29, po zwycięskim meczu PP w Lidzbarku Warmińskim (4-1) kibice przyklepali mu "piątki"

Doping w tamtych czasach był taki, że piłkarze płakali do prasy, że nie da się grac w piłkę, kiedy kibice szydzą ze swoich zawodników.
Naszym przebojem w wspomnianym Lidzbarku, była piosenka po każdej bramce "Nic się nie stało, Lechijko nic się nie stało".

Jeśli Łukasze i inni marzycie za tamtym dopingiem, za tamtą organizacją klubu, za tamtą formą piłkarzy, to ja was proszę- OPANUJCIE SIĘ!!!!!!!
3 lutego 2008, 22:01 / niedziela
Dulli ja też chcę.Ale nie za wszelka cenę.Kapujesz?A Turka już laliśmy nieraz przecież i chwałą sie okryliśmy;-)))ale sie dzis rozpisałem!Dulli co to jest rasizm?
Że nie lubie czarnego i nie chce go w Lechii?Jesli mi zabraniasz to jesteś nietolerancyjnym homofobem;-)(modne słowo)a czy moje prawo do nielubienia kogoś o czarnym kolorze skóry jest mniejsze od Twojego?Jak to jest?
3 lutego 2008, 22:06 / niedziela
Dulii:
d.g. - ja chcę sukcesu LG ! I co kurwa z tego ??? Niech ktoś ze macha balonikiem a ktoś napierdala po meczu przyjaznych, ale kurwa z Monachium a nie z Turka. Zresztą, tobie to pewnie wszystko jedno.

Kurwa to Polaka z Turka można. Niemca z Monachium można. A murzyna nie??
Ten świat jest pojebany!!!!!!!
3 lutego 2008, 22:09 / niedziela
Zeto ty naprawdę jesteś prostym i prymitywnym debilem.Szkoda z takim prostaczkiem w ogóle rozmawiać.No cóz w życiu realnym jesteś zapewne zwykłym głupim typkiem.Pozdrawiam
3 lutego 2008, 22:12 / niedziela
Blaza- na całe szczęście ty jestem geniuszem i trzymasz fason ;-)
3 lutego 2008, 22:25 / niedziela
no pewnie... Zeto i jemu podobni beda dumni z siebie jak Lechia bedzie pierwszym klubem zdegradowanym przez pzpn do nizszej klasy rozgrywkowej za rasizm?
przeciez trzeba miec zasady i swiat kibicowski bedzie lezal u naszych stop a ja przez glupie zachowanie nieodpowiedzialnych pseudokibicow bede musial na wyjady jezdzic jak to kiedys mialo miejsce np. do Papowa (Zeto pamietasz ten wyjazd ?)

pzdr.
3 lutego 2008, 23:00 / niedziela
Miałem nic nie pisac w tym wątku, ale musze, gdyz Zeto jak zwykle sie wymądrza nie mając racji. A więc Hermes dołączył do Korony w 3 lidze ( Zeto czytaj uważnie: trzecia liga) w sezonie 2002/2003!!! Sprawa o której mówisz była nie z Hermesem, ale z Hernanim, który również jest brazylijczykiem. To tylko tak w kwestii sprostowania.

P.S. Zeto, jak Lechia miała fuzje z Olimpia przestałeś jej kibicować???
3 lutego 2008, 23:00 / niedziela
baku11- doskonale pamiętam wyjazd do Papowa, i głośniki wystawione w szkolnych oknach. Wiatr piździł, jakbyśmy byli na Uralu. A żeby tego było mało, Lechia przegrała 0-1.

A teraz mi odpowiedz mądralo, dlaczego niby przeze mnie, Lechia będzie zdegradowana z Ekstraklasy?? (nie pisz oe, bo umowa kończy się w czerwcu, a na dniach rozstrzygnie się, jaka firma będzie sponsorem tytularnym. Może byc tak, że będzie Osram Ekstraklasa Popularne bez filtra).
Czy brak w składzie murzyna, dyskryminuje klub w procesie licencyjnym ??
3 lutego 2008, 23:04 / niedziela
Łukasz, pisałem to już wielokrotnie. Kiedy Lechia miała fuzję z Olimpią, jak większośc z nas mieliśmy nadzieję na nową jakośc. Jednak bardzo szybko otworzono nam oczy. Chodząc na mecze Lechii- Olimpii nie zapomniałem o Lechii II. W tamtym okresie zaliczyłem wszystkie mecze przy ul. Witta Stwosza, jak również kilka wyjazdów. M. in. na derby przy aidsmonda.

Kiedy bramki strzelał t, zawsze odwracałem się plecami do murawy, z komentarzem że "damskie się nie liczą".

Nie wierzysz, spytaj ludzi którzy mnie znają.
3 lutego 2008, 23:05 / niedziela
baku czy jak w druzynie nie gra czarny to jest rasizm?? czy za to pzpn degraduje o klase nizej?? chyba ze taka wizje widzisz przed polska pilka...wlasciwie jakby dopuscic do pilkarskich wladz co niektorych z Was to za pare lat...kto wie??
Przeciez grunt to podstawa a podstawa jest aby kazdy przyjezdny nie powiedzial nic zlego na nasz kraj. Nawet kosztem tutejszych obywateli.

wracajac do WooCasha to moze i dopowiedzialem bajke ale sorry jak ktos mieniacy sie kibicem Lechii uwaza doping korony za lepszy to wybacz ale nie nalezy mu sie jakikolwiek szacunek...przynajmniej jako kibicowi
3 lutego 2008, 23:08 / niedziela
Ale nie przestałeś Lechii kibicować, fuzje zdarzają sie w klubach z największymi tradycjami i nie mozna takimi argumentami sugerować, że jakiś klub jest przez to gorszy.

A o odwracaniu plecami wiem i wierzę bo na Traugutta już o tym legendy opowiadają.
3 lutego 2008, 23:15 / niedziela
Zeto a kto mowi o ekstraklasie ? z kazdej ligi degradacja jest mozliwa. czy napisalem ze przez ciebie ?

fakt w Papowie pizdzilo
3 lutego 2008, 23:44 / niedziela
Zeto opanuj się, zachowaj resztki inteligencji i nie wyzywaj ludzi. Manipulujesz wypowiedziami tak, aby każdy opis rzekomo ciebie obrażał. Jakoś nie wyczytałem, żeby ktoś mówił, że twoja matka waliła się z małpą. Nikt normalny nigdy nie napisze tak do innego człowieka (ja na pewno), zostawiam to tobie bo lubisz wyzwiska.

Jezeli chodzi o Monachium/Turek: wiem, że tych, którzy lubią napierdalać wszystkich i wszystko ze stadionów się nie wykopie (nad czym boleję bardzo, bo może bym wtedy zabrał na mecz moją córkę i jak prawdziwy piknik pozwolił jej machać balonem). Nie skumałeś puenty: jeżeli Lechia będzie miała zajebistych piłkarzy (białych, czarnych, fioletowych) to zagra w LM, wtedy wpadną tu jacyś niemieccy kibice; możesz ich lać wtedy do upadłego (powtarzam: nie popieram). Wolę żeby CHWMG wpuszczali wpierdol na najwyższym poziomie (za Westerplatte i Pocztę Gdańską, hehehe) niż ganiali jakichś wieśniaków po pastwiskach (to była ironia).

A Kielce ? Zajebisty stadion, całe rodziny na meczach, bogaty sponsor itd. Tylko w Polsce znajdą się tacy co powiedzą, że to jest porażka. Ale nasza główna cecha to kurwa wieczne narzekanie i szukanie dziury w całym.

W Gdańsku może być jak w Kielcach i nie trzeba będzie płacić kibicom, będzie miejsce na balony, kartoniki, Greengosów, CHWMG i innych oszołomów. Ale ty wolisz siermiężny konserwatyzm, snucie opowieści z mchu i paproci w stylu "a ja w 1991 srałem na polanie, bo na stadionie przeciwnika nie było toi toia" i mówisz, że LG to ty. CHUJA !!! Lechia to ci wszyscy na forum, choć cię to wkurwia.
3 lutego 2008, 23:58 / niedziela
Dulli w którym miejscu manipuluje? Wrzucam cytat i zadaje pytanie. Ot, cała filozofia. Piszesz bzdury, to łatwo je obalić. Jak na razie, to każdy zarzuca mi głupoty, prostactwo, ale nikt nie dał kontrargumentów. A ty gdybyś w 91 był na wyjeździe, dziś nie byłbyś lewakiem. A na koniec, proszę nie łączyć mnie z niemcofilami. Brzydzę się nimi bardziej, niż murzynami!
4 lutego 2008, 00:04 / poniedziałek
Lewakiem :))))))) Stary nic o mnie nie wiesz. Pamiętaj, nie każdy kto nie jest rasistą, nie przychodzi na mecz z bananami, kto nie jest antysemitą i jest przeciwny nietolerancji, jest lewakiem.

Ale ty widzisz świat na czarno i biało: kto chce murzyna w LG (albo nie ma nic przeciwko temu) jest komuchem i pedałem. Masz prawo takie też myśleć ale też to świadczy że masz klapki na oczach wielkie jak twoje ego.

Wystaw se legitymację kombatanta, kup se zniżkowy bilet MZK i daj klubowi się rozwijać.
4 lutego 2008, 00:04 / poniedziałek
Kielce wzór do naśladowania heh komedia.
4 lutego 2008, 00:06 / poniedziałek
Duli,czyli klub który nie ma murzyna w składzie jest zacofany i się nic nie rozwija?:))))
4 lutego 2008, 00:19 / poniedziałek
Dulli, a gdzie ja napisałem, że ktoś kto chce murzyna jest komuchem i padałem? Lubisz chłopców, twoja sprawa- ale rób to dyskretnie i nie chwal się na forum. Tak samo, gdzie napisałem, że rzucam w czarnuchów bananami? Odpowiedz mi też, w jaki sposób murzyn rozwinie nasz klub?
4 lutego 2008, 01:17 / poniedziałek
Założy hodowle bananów i dzięki temu Lechia zarobi na tym krocie i będzie znana na całym świecie z biało-zielonych bananów :) Oczywiście wszystko na koncesji Zeto :]
4 lutego 2008, 07:27 / poniedziałek
JUHU! I Tak zbawimy świat!
4 lutego 2008, 08:23 / poniedziałek
dulli blaza łukasz i inne lewaki tu jest forum idealne dla was

odnośnik

Tam spotkacie sie ze zrozumieniem i poklaskiem.Dla mnie jestescie banda
pokemonów majaca gówno do powiedzenia.Wasze chore wywody budza tylko ataki smiechu normalnych ,oddanych klubowi kibiców
4 lutego 2008, 08:37 / poniedziałek
Rudolf nie wyganiaj wykształciuchów!! Bo się nudno zrobi. Ja dalej czekam na merytoryczne wypowiedzi, jak to murzyn rozwinie Lechię. 123 odpowiedział na poziomie swoich kolegów, ale dla mnie to wciąż niewystarczająca odpowiedź.
4 lutego 2008, 09:05 / poniedziałek
Zeto czy dla Ciebie kolor skory oznacza, ze ktos np wysoko skacze ?

Chyba nikt na forum nie uwaza, ze w tej chwili powinnismy wyslac skauta do wioski w Czadzie i szukać na siłe murzynów.

Chodzi o to, ze jesli okaze sie, ze mamy np mozliwosc sciagniecia 18 letniego brazylijczyka ktorego umiejetnosci sa 2x takie jak naszych gwiazd w ataku za smieszne pieniadze, to wiekszosc kibicow nie miala by nic przeciwko.
Zeby nie bylo, ze nie odpowiedzialem na pytanie... :)
Jesli zawodnik np Pato jest 2x lepszy niz Buzala to prawdopodobnie strzeli wiecej bramek dla Lechii, stworzy sobie i kolegom wiecej sytuacji.
Jesli Lechia zdobedzie w analogicznym czasie zamiast np 13 ptk 18ptk automatycznie wzrastaja szanse na awans.
Jesli awansujemy bedziemy grac z bardziej atrakcyjnymi rywalami (nie zebym ujmowal A -klasowym i 2go ligowym zespolom). Oczywiscie wiem, ze w przyszlym sezonie 2ga liga bedzie rownie atrakcyjna jak pierwsza, ale mimo wszystko wolalbym nas w 1 lidze.

Jeszcze raz w skrocie:
1) Lepszy pilkarz - lepsza gra
2) Lepsza gra - lepsze wyniki
3) Lepsze wyniki - wyzszy poziom rozgrywkowy

Nie wiem jak mozna tego nie rozumiec :)
4 lutego 2008, 09:06 / poniedziałek
Wkurwia mnie takie bredzenie w wiekszosci małolatów ,którzy pewnie z 2 sezony na Lechie biegają I takie wynalazki chca nam mówić jak mamy kibicować.Jak zaliczycie z 10,20 lat na Lechii to ewentualnie możemy wysłuchac co macie do powiedzenia.Na szczescie psy szczekaja karawana idzie dalej
4 lutego 2008, 09:10 / poniedziałek
Jeśli wyślesz skauta do Czadu, nie przywiezie Brazylijczka. Poucz się geografii. Poza tym, dlaczego uwziąłeś się na Buzałę? Znów jego wina? Przecież bramki strzela!
4 lutego 2008, 09:33 / poniedziałek
Kilka pytań do tych chcących murzyna:)

1) Dlaczego murzyn,a nie np chinczyk ?
2) Dlaczego uważacie,że ktoś kto chodzi drugi sezon na Lechie ma mieć tyle samo do powiedzenia co facet który od x lat żyję Lechią?
3) Dlaczego jebiecie na forum "tych od bananów" a po odbiciu flag,czy jebaniu arki wypisujecie tu o nich same dobre rzeczy?
4) Czy uważacie,że na stadionie powinna być jakaś hierarchia?
4 lutego 2008, 09:46 / poniedziałek
Bartek85 dobrze podsumował wątek ale po co się pocić, jak i tak nikt nie czyta wpisów. A tobie fan -lechii:

1. znasz zajebistego Chińczyka ? Dawaj go. Ja bym wziął do drużyny też Portorykańczyka (Wisła takiego wzięła, ja pierdolę, mają brudasa w drużynie !!!), Kazacha, Gambijczyka, byle kurwa biegał i grał jak szalony, a nie odpierdalał włosy na żel i twierdził że jest gwiazdą jak kilku obecnych naszych piłkarzy;

2. nie znam takich co chodzą drugi sezon;

3. debile od bananów będą debilami. Osobiście nie napiszę o rasiście dobrego słowa, nawet gdyby zdobył 43321344 flag.

4. co znaczy hierarchia chłopaku ? Że kilku facetów z brzuchami ma mi mówić, że murzyn w JEGO drużynie nie zagra albo że moim wzorem ma być Rudolf Hess ? Pisałem wcześniej: na normalnym stadionie jest miejsce dla wszystkich, rodzin, dzieciaków, balony, kartoniki, chuligani itd. Ale ty wyjebał być wszystkich i zostawił tylko tych co na to zasługują bo byli na meczu w Połchowie i nie lubią murzynów.

Zeto, dwa słowa dla ojca dyrektora: pierdol się. Bez odbioru, ale napieraj dalej, chętnie się pośmieję czytając wyznania sieroty po PISiorach.
4 lutego 2008, 09:47 / poniedziałek
Rudolf wez mnie nawet nie dobijaj bo zes zajebal jak łysy czuprynao beton haha. Czy jeżeli np. ktos nie popiera pogladow faszystowskich to musi byc socjalista albo jakims innym komuchem?? Jesli wg Ciebie tak to proponuje kupic nowy albo używany mózg na allegro...Ja np. nie jestem skrajnie lewicowy alni skrajnie prawicowy i co jestem komuchem...???
4 lutego 2008, 10:27 / poniedziałek
A my swoje:)

odnośnik
4 lutego 2008, 10:31 / poniedziałek
Dulli jesteś najlepszym przykładem na to, że darmowe szkolnictwo to marnowanie pieniędzy z podatków. Gdybyś musiał zapłacić za naukę, dziś może umiałbyś napisać coś więcej, jak tylko pierdol się. No ale być wykształciuchem zobowiązuje! Przynajmiej dowiedziałem się, że brak murzyna w Lechii, to presja Ojca Rydzyka. Dopierdol jeszcze coś o Lepperze!
4 lutego 2008, 10:32 / poniedziałek
100lec dobre xD. Pozdrawiam
4 lutego 2008, 10:59 / poniedziałek
Rudolf88 głupi jesteś jak but,a świadczy o tym twój śmieszny zakompleksiony nik.Stary nie rozbawiaj mnie tekstami w stylu,że ja np jestem małolatem bo gówno wiesz ile mam lat.A śmiem twierdzić,że zapewne więcej niż ty.Chłopie wieź poczytaj trochę książek,a dowiesz się jaka była historia Polski,a potem głeboko zastanów się czy twój np twój nick jest w porządku.Wiem,że będzie ciężko,ale trzymam za ciebie kciuki:)

Zeto: Ja wiem,że dla ciebie Darwin to postać o której nigdy nie słyszałeś co tu dużo mówić:).Twoje podejście do murzynów wynika z tego,że jesteś zakompleksionym człowiekiem i w życiu ci po prostu nie idzie,to musisz pokazać swoją wyższośc w innych dziedzinach:)Jakby mieli grać w Lechii tacy piłkarze jak Ronaldinho czy Eto też byłbyś zapewne przeciwko temu choć Lechia grała by w LM,ale ty wolisz opowiadać jak szczasz na wsi pod Papowem.Porażka,kompletny ciemnogród.Pozdroo
4 lutego 2008, 11:17 / poniedziałek
Uff. W końcu ktoś mnie rozszyfrował. Tak żyje z renty mamusi, bo dwa lata temu straciłem prawo do zasiłku. Do tego, moja żona regularnie mnie bije. Czasami uda się zebrać kilka butelek na śmietniku pod sklepem, wtedy starcza na jakieś wino. A wracając do darwina, już tobie pisałem, nie interesuje mnie, z kim puszczała się twoja matka.
4 lutego 2008, 11:41 / poniedziałek
Wszystko wszystkim ale jechanie na czyis rodzicow to przeginka...
4 lutego 2008, 11:49 / poniedziałek
Zeto:Tak często mówisz o puszczaniu się.No wiesz nie dziwie się jak twoja żona daje dupska na lewo i prawo to masz podstawy pisać takie rzeczy.:DDD
4 lutego 2008, 11:56 / poniedziałek
Murzynek bambo w Afryce mieszka, Czarną ma skórę ten nasz koleżka, Po plaży gania z gołym kutasem, Którym brameczki zdobywa czasem. W Lechii nie zagra jednak murzynek, Bo lewak z niego i skurwysynek, Do tego dodam bez żadnej obrazy, Aids złapała od niego siostrzyczka Blazy.
4 lutego 2008, 12:01 / poniedziałek
Nie dotykać gówna bo śmierdzi a ten temat właśnie taki jest.Żaden Murzyn (Arab,Chinczyk,i Bóg wie kto jeszcze) nie idzie narazie do Lechii więc po co wogóle sie kłucić o coś czego niema i nikt nawet niewie czy wogóle będzie.Ludzie dajcie sobie spokój bo to przykre że kumple po szalu obrażają siebie nawzajem.A z tym tematem póki co nic takiego się nie dzieje więc niema co dyskutować.
4 lutego 2008, 14:18 / poniedziałek
nie sadzilem, ze dacie rade az tak sie rozkrecic :] i co, kto kogo przekonal? reka do gory nawroceni rasisci i tolerancyjni, co zeszli przez ten watek na zla droge. siedze sobie spokojnie, popijam browara i czekam na dalsza czesc ultymatywnej walki bohaterow :D
4 lutego 2008, 16:13 / poniedziałek
Blaza głupi i zakomleksiony to ty jesteś mały człowieczku.W swej głupocie oczywiscie nie dopuszczasz że 88 przy nicku nie musi nic znaczyć.Tak mysląc wpisujesz sie
pieknie w działania pzpn,nigdy więcej i pedała biedronia.Wszelkie dyskusje z toba nie maja sensu ,bo nie jestes partnerem do rozmowy dla żadnego Lechisty.
4 lutego 2008, 18:53 / poniedziałek
dajcie spokoj chlopaki przecierz wiadomo jakie mamy poglady i jakie miec bedziemy....te lewackie dziewczyny przecierz nigdy nie beda osobami decydujacymi i forum to jedyne miejsce gdzie moga sie wyrazic....Zeto Rudolf odpuscie bo nie warto....

JEBAC MURZYNA LECHIA TO BIALA DRUZYNA:)))
4 lutego 2008, 19:24 / poniedziałek
Dulli jak nie jestes komuchem czy lewakiem to jestes jebanym liberałem.
W sumie dla prawdziwego prawicowca to jeden chuj. Jedni sieja propagande sila i obluda a drudzy rozjebuja moralnie cale panstwo ze nawet nikt sie nie zorientuje.

A Wisle i portorykanczyka zostaw w spokoju. Zapewne nigdy nie byles w na Wiśle
i nawet nie masz pojecia jakie tam panuja zwyczaje. Ale ty wolisz sluchac TVNów i czytac wybiorcza, wpatrujac sie w to jak murzyn w banana. No tak, poglady zobowiazuja...
4 lutego 2008, 19:27 / poniedziałek
a teraz do spowiedzi, ze brzydkie slowa piszecie na forum
4 lutego 2008, 19:43 / poniedziałek
Smiech na sali jak czytam wasze posty.Ktoś jest albo pedałem,albo lewakiem albo liberałem.Kurwa ludzie z ciemnogrodu ogarnijcie się!!
No cóż dzieci blokowisk Polskich Gett.Pozdrawiam
4 lutego 2008, 21:51 / poniedziałek
Jaśnie oświecony Blaza... pffffffffff...
Duli... ekhm...
Brakuje michała...
4 lutego 2008, 23:02 / poniedziałek
dajcie juz na luz , jebanie jeden drugiego sprawia wam przyjemniosc , w sumie temat o niczym , tak samo jak bym nowy zalozyl " marsianie w Lechii" nawet kolorem pod barwy pasuja , bo lechia to bialo-zielona druzyna :)...kazdy ma swoje poglady i nikt tutaj ich nie zmieni , wiec po co ta bezproduktywna napierdalanka internetowa ?...goscinne lajzy z polnocy maja beke .
4 lutego 2008, 23:04 / poniedziałek
pomylka...Lechia w ktoryms akapicie
5 lutego 2008, 00:47 / wtorek
jestem jestem emeryt czytam co dziennie w pracy ta wesoła dyskusje ale po co mam uczestniczyc jak nikogo nie przekonam i nikt nie przekona mnie. Z reszta rudolf ma decydujacy głos w tych sprawach. Wielki autorytet. Magiczne 88 to data urodzenia (gdzies znalazłem jego wyznanie na forum) Nie bede sie napinał w koncu wiekszosc tego forum to podstawówka i gimnazjum a rudolf to 19 letni mężczyzna. rudolf aka antek emigrant walczy codziennie dzielnie z komuchami na forum
5 lutego 2008, 01:55 / wtorek
No prosze,tylko jeden dzien w WMG,a tu juz takie zamieszanie :-)

Dulli zawiodles mnie,dokoptowujac mnie do milosnikow hitlera !
Rasista-TAK ! Ale gdybys czytal moje wpisy uwazniej,doczytalbys sie w nich,o jaka sprawe mi chodzi.
I wcale mi nie chodzi o uwielbienie dla rh,czy Adolfa !
Chlopie,ja sobie tej ideologii kibicow gdanskiej Lechii nie wymyslilem !
Przedemna bylo jeszcze wiele pokolen,ktore ''zezbilo'' wizerunek naszej Lechii,ktora pozniej,przez wiele lat,do dzisiaj,ma jakis tam szacunek w Polsce !
Zapytasz sie za co ?
Za oryginalnosc,za zasady,za uwielbienie tej Lechijki,bez wzgledu na to,gdzie ona by nie byla,w VI,czy w II lidze !
Nawet nasi wrogowie,na sama tylko nazwe :Lechia,maja tam gleboko gdzies jakis podziw,bo ta nazwa,to dla nich jest solidna ''firma'' .
Oczywiscie nikt z nas nie robi tego tylko po to,zeby sie pokazac,ot tak po prostu,jestesmy tak wychowani przez starsze pokolenie.
Co do tego,czy ktos mnie bedzie lubil tu na forum,czy nie,to juz mowilem-mam na to wy..........

Limak brachu,tak jak wczoraj gadalismy-bierz beben do Gliwic,a Lukasz 15 tak bedzie w niego walil,ze na calym poludniu Polski bedzie slychac !!!!!

Wiecie,co to za haslo ?
LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!!!!!!
5 lutego 2008, 02:19 / wtorek
Nie będę zawierał głosu w tej "dyskusji" która tutaj rozgorzała.Z tego względu , że ja w żaden sposób nie będę negował poglądów drugiej osoby , chociażby miałbym się z nimi nie zgadzać w części , tudzież w całości :-)

Boli mnie to po prostu , że wobec siebie potrafimy rzucać rożnymi obelgami , gdy kogoś zdanie może się komuś nie spodobać ( lub też może się z nim utożsamiać )

Panie i Panowie ( wiem ,że raczej Panie w tym temacie nie zabierały głosu , jednakowoż z grzeczności piszę tak , bo nie wiadomo jak się temat rozwinie :-) ) !!!!!!

Jesteśmy jedną Biało-Zieloną Rodziną ! Jeden jest taki , inny owaki , szanujmy się nawzajem , nie rzucajmy mięsem na prawo i lewo.Przed nami mecz z Piastem ,nowa runda , nowe wyzwania , niech w odpowiednim temacie będzie więcej stron niż tutaj , bo do niczego ten temat nie doprowadzi.

Każdy ma swoje zdanie , ale to nie oznacza ,że jeśli ktoś się nie zgadza z drugą osobą , to od razu trzeba używać takiego a nie innego słownictwa.Szanujmy poglądy innych na pewne sprawy , jednocześnie KULTURALNIE pokazując ,że możemy się z nimi nie zgadzać i właśnie na tym polega dyskusja.

PS.Limak , szkoda ,że nie wpadłeś dzisiaj :-)
PS2.Mam nadzieję ( Chociaż ona matką głupich ) , że dziś albo jutro nie zobaczę na miejscu tych moich wypocin słowa "usunięty" :-)
PS3.Czarny-końcówka Twojego posta mówi wszystko-i tego się trzymajmy ! Lechia ponad wszystko !
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.300