Gdańsk: piątek, 13 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA biała drużyna?

strona 9/10

5 lutego 2008, 08:05 / wtorek
arka psy ty lewaku ;-)
nie chcemy w Lechii żadnych marsjan, bo to komuchy z Czerwonej planety
5 lutego 2008, 11:30 / wtorek
Michalgdansk ale ty głupiutki jestes:)Widze ze łykasz każdy bajer bez popity.
Musze cię zmartwić ale mam troche wiecej niż 19lat.Jedyne co dobre to to że nie zabierasz głosu w tej dyskusji -jednego lewaka mniej:))
5 lutego 2008, 11:35 / wtorek
hehe a oglądcie Puchar Narodów...buhaha
wyluzujcie ludzie, wkońcu LECHIA to BIAŁO-ZIELONA drużyna !!!

Pozdro dla Normalnych kibiców, dla których liczy sie Lechia, a nie karnacja zawodnika
5 lutego 2008, 12:35 / wtorek
Ja oglądam i polecam bo to kawał dobrej piłki.
5 lutego 2008, 12:39 / wtorek
ja oglądam tylko w stroju KKK
5 lutego 2008, 13:24 / wtorek
Czytając niektóre powyższe wpisy sprzed paru dni może tylko zastanawiać jedna rzecz?

Czy pokolenie wychowywane na mc ' donaldzie, czytające bravo girl i oglądające VIVE ma słuszność w swej tezie, iż baloniki na LM przy Trugutta 29 to szczyt marzeń nas tak wielu??
Po jakiego chuja poruszają tematy związane z ludźmi, których to pigment (wiedzą to tylko widać niektórzy z Nas) nie pasuje do tego miejsca, jakim jest arena zmagań naszych grajków.
Oczywiście, któs kto się zachłysnłął naszym klubem w ostatnich 3,4,5 latach nie wie i nie może wiedziec czym jest LECHIA PONAD WSZYSTKO, nie wiem co oznacza przynajmniej w kraju nad Wisłą znaczenie: kibic Lechii Gdańsk.
Szliśmy zawsze jedynie słuszną drogą, stąd te a nie inne poglądy.
Ktoś kto tego nie zrozumie, będzie tu wypisywał dalej bzdury o legendarnych czarnych piłkarzach którzy tu grali czy też nie zagrają.
Baloniki na LM to nie wszystko co trzyma ten klub.... czarny kolor nic tu nie zmieni, a wręcz pogbłębi frustrację i podziały, dlatego lepiej patrzeć na świat w bielszych humorach i nastrojach...

z Biało-Zielonymi pozdrowieniami
5 lutego 2008, 14:53 / wtorek
a tacy jak zdymany rudolf nawet nie umieja postawic odpowiedzi na jasno zadane pytanie...no co...prawdziwy faszytsa:D...mocny w gebie moze i w pięsci tez tego nie wiem, ale do rozmowy sie nie nadaje "z zadnym Lechista"...
5 lutego 2008, 15:00 / wtorek
W takim razie zainwestujemy w Indian. Nie są czarni, a biegać też potrafią :)
5 lutego 2008, 15:53 / wtorek
Każdy indianin to lewak
5 lutego 2008, 16:32 / wtorek
a kazdy lewak to pedal, kazdy pedal to czarnuch, a kazdy czarnuch to pies
5 lutego 2008, 17:09 / wtorek
Powyzywali sie ?
Wszyscy sie wypowiedzieli ?

Mysle,ze dalej nie ma sensu prowadzic tej gadki na ten temat.
Nikt,nikomu nie przetlumaczy swojej racji,chocby nie wiem jak sie staral.
Jedno jest pewne:
LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
5 lutego 2008, 17:23 / wtorek
Ja kończąc dyskusje, powiem tylko że nie wychowałem się Bravo, nie ogladałem Vivy, w McDonaldzie nie jadam, więc takie argumenty można sobie schowac na dyskusje z 15-letnimi dzieciakami. Zreszta taka rgumentacja sama mówi na jakim poziomie jest ten kto jej używa...
5 lutego 2008, 17:39 / wtorek
Czarny hehhee :D:D Jak dobrze było Cię zobaczyć w dobrej formie jak zawsze :):) KKS GEDANIA !!!!
Dałesmyśl Czarny :) Woocash przyjmujesz wyzwanie ??:P Damy Ci pobębnićw Gliwicach i zoabczysz, ze to nie jest taka prosta sprawa ??? :)
W tym temacie było już wszystko poruszane, a nikt nikogo nie rpzekonato raz. Dwa śmiem twierdzić, że za jakiś tam czas znowu wybuchnie dyskusja na ten lub podobny temat. Ktoś z tym wyjedzie, coś na stadionie sie komus niby nie spodoba :) Ehhhh Każdemu się pdooba flaga Malborscy Lechisci a szczeólnie jej końcówka tak "....a skóra jest biała" ??:P

PS. Tuls no nie było mnie no nie było :) Cóź już (nie) długo sezon i znó bgedzie trzeba Gdańskie otworzyć przed meczem :)
5 lutego 2008, 18:09 / wtorek
Limak! Gdańskiego już nie otworzysz, podobno przestali produkować ;( a tak poza tym Gdańskie zawsze wielką literą!!!
Aejaejao!!!
5 lutego 2008, 18:12 / wtorek
Sorka Limak!!!! coś mi sie pojebało w oczach z tym Gdańskim!!!
Aejaejao!!!
5 lutego 2008, 18:16 / wtorek
Nie ma za co hihih :D Tak poza tym tak słyszałem o tym :):) Gdzie niegdzie spotykam, ale byc moze końcówki partii. A szkoda szalik, i butelka tego akurat piwka to bez tego nie obyło się bez meczu :):) Sorry za off-topa musiałem :)
5 lutego 2008, 18:26 / wtorek
Ja też z tęsknotą za tym piwkiem,ale to powinien być sygnał że morze warto jakiegoś smacznego chmiela wypuścić np. z logo klubu dla odmiany.
Za offtopic nie ma co przepraszać bo chyba przerwa w bombardowaniu tematycznym ;)
Aejaejao!!!
5 lutego 2008, 19:21 / wtorek
warto spróbować LWY GDAŃSKIE zajebiste piwko i nazwa ok
5 lutego 2008, 19:31 / wtorek
i robi jest ta sama firma, która leje mocz do butelek sprzedawanych na północ od Sopotu.
5 lutego 2008, 20:10 / wtorek
Długo zastanawiałem się, by napisać coś w tym wątku.
Co do czarnych się zgadzam (choć nie wiem dlaczego).
Wkurwiają mnie za to (nie Zeto) hasła o Rudolfie H.
Wyjąłem z domowego archiwum pomarańczowy paszport dziadka z napisem „Frei Stadt Danzig”(większość z Was czegoś takiego nigdy nie widziała i nigdy nie zobaczy) i zacząłem zastanawiać się nad hasłami pewnych kolesi na forum.
Jestem gdańszczaninem z dziada pradziada. Polskim gdańszczaninem. Dziadek siedział po wojnie za polskość.
Mój wój grał przed wojną w Gedanii (gdyby już była Lechia to by grał u nas. Wtedy nasze barwy nosiła Pogoń Lwów – to informacja dla młodych).
Moich pradziadków (Gdańszczan) zamordowano w Sztuthofie.
Jak słyszę na stadionie i widzę na forum „Naszym wzorem jest Rudolf H.” to mi się chce rzygać.
Ale pocieszam się tym, że krzyczą to (i piszą) przesiedleńcy zza Buga. Nie chcę o nich pisać źle, ale to w części analfabeci i przygłupy. Mała część nich to wyszkoleni agenci NKWD.
No, moźe trochę przesadziłem…
Ale jak słyszę (bądź czytam gnoja), że jego wzorem jest Rudolf H. to mi sam załadowuje się magazynek w kałachu.
I ci imbecyle nazywają się patriotami. Głupie gnoje!!!
Jestem już stary, ale jeszcze parenaście lat temu bym postępował z nimi jak bohater filmu „Zły”. Działoby się.
Wiem, że odezwą się zaraz „faszyści” zza Buga. Będzie śmiesznie i zarazem strasznie.

PS. Szczątki moich pradziadków koledzy Rudolfa H. przysłali moim dziadkom w dużej solniczce 21 stycznia 1941 r.
5 lutego 2008, 20:17 / wtorek
I co?
Cisza.
Może wreszcie zrozumieli swoją głupotę wyznawcy Rudolfa H.
5 lutego 2008, 20:19 / wtorek
miboj:

Mój wój grał przed wojną w Gedanii (gdyby już była Lechia to by grał u nas. Wtedy nasze barwy nosiła Pogoń Lwów – to informacja dla młodych).

Pogoń Lwów miała barwy niebiesko- czerwone. Dziś łudząco podobny herb i jednakowe barwy ma bytomska Polonia. Są też legendy, że swoje barwy Lwowiakom zawdzięcza również szczecińska Pogoń.

Biało- Zielona we Lwowie była Lechia. Klub założony w 1903 roku przez NSDAP. Głównym celem Lwowskiej Lechii była walka z polskimi klubami- Pogonią i Czarnymi.

A rudolf hess- jebał go pies, jebała cała wieś.
Jebac murzyna, Lechia Gdańsk biała drużyna.
5 lutego 2008, 20:33 / wtorek
Lechia Lwów to mało znana drużyna, ale to protoplasta Pogoni Lwów.
Ale z tym że założyła go NSDAP to pieprzysz. Ta firma powstała wiele lat później.

Biało- Zielona we Lwowie była Lechia. Klub założony w 1903 roku przez NSDAP. Głównym celem Lwowskiej Lechii była walka z polskimi klubami- Pogonią i Czarnymi.

A rudolf hess- jebał go pies, jebała cała wieś.
Jebac murzyna, Lechia Gdańsk biała drużyna.
5 lutego 2008, 21:39 / wtorek
LG45, Miboj - czy o tych barwach dyskutujecie?
odnośnik

Pozdrawiam
5 lutego 2008, 21:52 / wtorek
a jak nazwiesz gdańszczan niemieckojęzycznych?nie zastanawiales sie nad tym?moze to wlasnie Ci krzycza "naszym wzorem.."
5 lutego 2008, 22:00 / wtorek
"naszym wzorem" to chyba nie jest po niemiecku
5 lutego 2008, 23:28 / wtorek
w 1903 roku nie bylo NSDAP jak juz ktos pisze? to niech zna troche historii?
5 lutego 2008, 23:46 / wtorek
odnośnik LECHIA LWÓW

odnośnik Pogoń Lwów

odnośnik Czarni Lwów

MarekM- ta odznaka to raczej jakiś żart, niż pamiątka po Lwowskiej Lechii.
5 lutego 2008, 23:51 / wtorek
do wiadomosci (miboj oraz LG45) Lechia Lwow powstala w 1904 roku na bazie Sokola-Macierzy a w 1907 polaczyla sie z Pogonia Lwow
6 lutego 2008, 00:04 / środa
i jeszcze jedno Pogon Lwow miala barwy niebiesko-bialo-czerwone a naprawde szkoda ze nie BIALO-ZIELONE
6 lutego 2008, 00:05 / środa
Zeto - dzięki za sprostowanie. Wkleiłem to w dobrej wierze.
No cóż ... trzeba stosować zasadę "ograniczonego zaufania" do sprzedawców na allegro, hihi.
6 lutego 2008, 00:53 / środa
Limak naprawdę chcesz dac bęben w Gliwicach nowicjuszowi??? Myslałem że jedziemy tam w rekordowej liczbie żeby się zajebiście zaprezentować, a nie robic poligon doświadczalny... Może Czarny by sie skusił skoro tak o tym bebnieniu wspomina.
6 lutego 2008, 11:24 / środa
miboj...półmózgom nie wytłumaczysz...ich wzór był jest i będzie ten jeden a to wiadomo o czym świadczy...a jak klub mógłbyc założony w 1903 roku przez NSDAp skor nsdap powstało przy dojściu zdymanego adolfa w okolicach 1933 roku..."szkoła óczy.."
6 lutego 2008, 11:47 / środa
Ale nasz stadion powstał chyba jakoś z rozkazu szefa NSDAP : ) ?

Odrazu chce napisać,że mam wyjebane na niemców tak samo jak na murzynów :) co bym się nie musiał naczytać jakim to ciężkim debilem jestem itp:)
6 lutego 2008, 13:08 / środa
"Biało- Zielona we Lwowie była Lechia. Klub założony w 1903 roku przez NSDAP. Głównym celem Lwowskiej Lechii była walka z polskimi klubami- Pogonią i Czarnymi."

Nie przeinaczajcie historii...nsdap została założona w 1919 roku jako lokalna bawarska partia - to , że Lechia Lwów została założona przez nsdap to wyssane z palca brednie.

"do wiadomosci (miboj oraz LG45) Lechia Lwow powstala w 1904 roku na bazie Sokola-Macierzy a w 1907 polaczyla sie z Pogonia Lwow"

Lechia Lwów to najstarszy klub założony przez POLAKÓW a to , że lwowska Lechia połączyła się z Pogonią to też pierwsze słyszę....
6 lutego 2008, 15:58 / środa
Lechię Lwów założyło radzieckie KGB na polecenie Czingishana, a jej celem była pacyfikacja polskich nacjonalistów na Madagaskarze (wspieranych przez Węgra Marcelego Beniowskiego).
6 lutego 2008, 16:19 / środa
Zszywacz_Lechia83 - oj, kochany naczelny antyfaszysto naszego forum, jakieś korki z histy może by ci się przydały?

"Partia została założona 5 stycznia 1919 przez ślusarza Antona Drexlera i dziennikarza Karla Harrera jako lokalna partia bawarska o nacjonalistycznej ideologii. Nazwa NSDAP została użyta po raz pierwszy w kwietniu 1920, wcześniej istniała pod nazwą DAP (niem. Deutsche Arbeiterpartei), będąc jedną z wielu działających w Niemczech partii folkistowskich. Za patrona NSDAP Hitler obrał Albrechta Niedźwiedzia, który na ziemiach podbitych Słowian połabskich utworzył Brandenburgię. Partia została zdelegalizowana w 1923 po nieudanej próbie przejęcia przez Hitlera władzy w Bawarii (tzw. pucz monachijski). Po wyjściu Hitlera z więzienia w 1924 partia została odbudowana najpierw jako partia nielegalna, a potem w 1925, po zmianach statutu, jako legalna partia startująca na równych prawach w wyborach do Reichstagu."

za odnośnik

no ale tak już czasem jest, że antyfaszyści historii nie znają, ale za to jacy agresywni są!
6 lutego 2008, 16:35 / środa
a faszysci znaja historie i dlatego lubia mussoliniego ;]
6 lutego 2008, 17:19 / środa
faszyści i naziści lubią musoliniego i hesa bo to były pedały. twardziele w glanach lubią ostrych facetów
6 lutego 2008, 17:50 / środa
Woocash nie oddam bębnów hehe :) Bo kocham to co robie i robie to dla siebie a przede wszystkim dla Lechii ciesząc się z tego. :)

Dwa mocne słowa padają, a ostatnio coś słyszałem że druzyna ze Lwowa ma się reaktywować. To jak to jest zatrudnijmy murzyna bądźmy jak Arsenal i dorzućmy chińczyka, araba, meksykanina, eskimosa :):) Będziemy mieć All-Stars :D:D A z nazwisk jakie padały jeśli chodzi o kupono mieli byśmy Old Stars narazie są wyważone proporcje :)
6 lutego 2008, 18:14 / środa
miboj NA TYM FORUM NIE BYŁO LEPSZEGO WPISU POZDRAWIAM BIA
ŁO-ZIELONY BRACIE!
6 lutego 2008, 18:33 / środa
Dzięki BORYSEK.
Dziękuję Tobie (i paru innym) za wsparcie.
Niestety, mam świadomość, że ten wpis wiele nie zmieni.
A szkoda...
6 lutego 2008, 19:00 / środa
miboj chodzisz na Lechie 30 lat i nie znasz choc jednej osoby osobiscie ktora sobie na wyjezdzie zaspiewala o wujku rudzim
i tu kolejne pytanie, myslisz ze ta osoba jest jakis fanem kurwa niemiec ze sobie to spiewa hah ?? jestes jakis oderwany od rzeczywistosci chlopie. i prosze nie naswietlaj mi tego historycznie, bo historia to taki ciezki temat ze ja cie zajade pytaniami takimi czemu bylo tak a nie inaczej, ze sie nie wypiszesz tutaj
rudek to maskotka i im bardziej bedziecie sie pruli tym bedzie jeszcze glosniej
trytytyty
6 lutego 2008, 19:19 / środa
Odpowiadam pilnie do bez_ksyw.
- na Lechię chodzę dłużej niż 30 lat (z długą przerwą, gdy nie było Lechii, ale jakieś hybrydy połączone z Olimpią, Polonią i innymi gównami)
- znam ludzi z dawnej Lechii (też Tuska, Starszego Makarona, Wolfa i Tadka D. (do dziś mam jego wizytówkę w wizytowniku)
- coś tam mówisz o historii - też nie lubiłem tego przedmiotu w szkole - ale dużo się zmienia, gdy historia dotyczyłaby Twojej rodziny - też byś wymiękał
- ale sobie, kurwa, znależliście maskotkę (dlaczego nie Stalin, Guevarra lub Lenin np. - byli większymi killerami niż Rudolf H.)
Pozdrawiam i szanuję Ciebie, bo jesteś Lechiustą.
PS. Szanuję ludzi, którzy są stali w poglądach, nawet takimi, z którymi się nie zgadzam.
6 lutego 2008, 19:45 / środa
do tulsika kluby ze lwowa powstaly na poczatku tamtego wieku (1903-1907)
6 lutego 2008, 19:54 / środa
miboj jak sadze ty nawet nie masz 25 lat bo o jakim tworze piszesz po olimpii i polonii jak ty podobno na Lechii jak dobrze zrozumialem jestes od 30 lat
6 lutego 2008, 20:01 / środa
miboj a tak ogolnie to Tadeusz.D niestety byl swietej pamieci a jego brat Andrzej by cie poprostu zajebal za te glupoty co czasem piszesz?
6 lutego 2008, 20:10 / środa
tulsik ( wracam do historii Lwowa) te dwa kluby naprawde sie polaczyly ale wiecej o tym moge napisac osobno ?bo nie ma co forum meczyc?
6 lutego 2008, 20:11 / środa
mafio-gda
Przestań już dziś pić.
Po Olimpii i Polonii już była znowu nasza LECHIA. Zagalopowałem się cenzorze pisząc: " inne gówna". ... Sorry... przyznaję Tobie rację, ale też nie musisz czepiać się słówek.
Ja też mogę dop... się do Ciebie:
- nie używasz wielkich liter
- nie stosujesz interpunkcji
I znów PS. Jak pierwszy raz byłem na Lechii (1965) to twój tatuś chyba jeszcze był plemnikiem w chuju dziadka. (bez obrazy)
6 lutego 2008, 20:22 / środa
mafio-gda daj już spokój
Wiem, że Tadeusz nie żyje (byłem na pogrzebie; Wolf też nie żyje- to dla twojej informacji) Trzymam wizytówkę Tadeusza w wizytowniku jako talizman - takich wiernych, jak on ludzi już w Lechii nigdy nie będzie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.254