Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

kolejny dowod kompleksów do Lechii

strona 2/2

25 stycznia 2008, 11:00 / piątek
odnośnik to jest hicior hehe haha too gdzies bylo ale beka ze sledzi:D
25 stycznia 2008, 13:45 / piątek
odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

odnośnik

Jak widać nie tylko Arka pajacuje wykorzystując motyw z herby naszego Miasta - inne ekipy także to robią a ich tłumaczenia "bo to fajny motyw" " "do czego się dopier****asz , każdy może wykorzystać co chce" to o bandę rozbić.

i jeszcze śmią twierdzić , że tylko mieszkańcy Gdańska rozpoznają motyw z lwami - cóż , widać że mało obyte w świecie muszą być te osoby.

Gdański herb powinien być zastrzeżony tak jak stało się w przypadku herbu Lechii , żeby pierwsza lepsza wieś , większa lub mniejsza nie wykorzystywała naszego herbu do przeróbek - bo aż szlag mnie trafia jak widzę te mało oryginalne hafty !!!
25 stycznia 2008, 14:10 / piątek
swego nie maja to nasze biora ;] to pokazuje jak u nas jest fajnie a jak u nich kiepawo :D
25 stycznia 2008, 14:27 / piątek
Te skuwrysyny zajebane wykastrowal bym ich kurwa! Jebane dziwki, kretacz i szumowiny! oswiecim i tak sie nie liczy w dodatku zydzew smierdzace zydy widac cos z osiecimiem maja wspolnego...unia zwal se kunia a zydzi do gazu ....ale mi kurwa gul skoczyl!!!
1 lutego 2008, 09:35 / piątek
odnośnik bez komentarza...
7 kwietnia 2008, 23:58 / poniedziałek
8 kwietnia 2008, 00:22 / wtorek
wojownicy co jezdza do Olsztyna przez Szczecin bo im sie Oliwa sni po nocach , zal.pl , wiedzialem ze sledzie maja najebane w glowach , ale ze az tak
8 kwietnia 2008, 07:46 / wtorek
Zawsze można wygrać licytacje i dowiedzieć się gdzie gościu mieszka....:-)))
8 kwietnia 2008, 11:19 / wtorek
To jakaś paranoja :) Zakompleksione miasto. A koszulke do kibla to ja też mogę kupić i powiesić :) I jeszcze dadzą mi punkty do ligi hóliganuw!
8 kwietnia 2008, 12:08 / wtorek
9 kwietnia 2008, 12:10 / środa
jeśli o znaczek anty chodzi to już stare i znane :) też jaja z tego, widać jak silne są wpływy pasów na Arce i jak im muszą się podlizywać... jak to jakaś drużyna z wioski pod wawelem krzyczy "prawda boli"
13 kwietnia 2008, 11:16 / niedziela
odnośnik tym Legionisci przebili juz chyba nawet Sledzi...
13 kwietnia 2008, 11:20 / niedziela
rotfl! :d
13 kwietnia 2008, 11:22 / niedziela
śledzie rysują kółka, a cwelka stawia krzyżyki ;-))
13 kwietnia 2008, 11:24 / niedziela
co to ma kurwa byc??
13 kwietnia 2008, 11:50 / niedziela
gdzie jest verde i Romano ?
13 kwietnia 2008, 12:09 / niedziela
No i gdzie się podziali wszyscy obrońcy Legii?

Hę?
13 kwietnia 2008, 12:23 / niedziela
To chyba cytat z programu "Pod napieciem":)

Trzeba bylo tez cos zabwnego wymyslic np. o koniu z Socho City, co to go noga bolala:)
13 kwietnia 2008, 12:39 / niedziela
Pilsner - ale to jest fota z wczoraj chyba, z meczu Legii z Lechem,

wyglada na to że zgłaszają akces do klubu antyLechia (kilka juz tam jest)
13 kwietnia 2008, 12:40 / niedziela
a czy ten ogół legijny to nie przypadkiem trio dziewulski walter i ten trzeci pajac?

ja w ten sposob to rozumiem ... kolor czerowny zreszta swiadczy o komuchach ??

poprawcie jak sie myle.. ja widze tutaj tylko zaciagniety cytat ktory idealnie pasuje do sytuacji ..

zeby nie bylo ! i tak ich jebac!
13 kwietnia 2008, 12:52 / niedziela
byc może coś dobrze kompinujesz, byc może tak własnie lub coś zupełnie niedaleko obok Twojej interpretacji

ale przekreslony nasz herb jest przekreślony nasz herb, jakie by swoje wewnętrzne przesłanie nie próbowali przemycać,
i to na meczu nie z nami 8-)
mogli opisać cytat z klasyki w inny sposób, mogli sobie darować ten krzyżyk, mogli sobie nie darować, ich brocha,
jak ktos wyzej trafnie popisał, jedni stawiają kółeczka inni krzyzyki,

ps rób jak uważasz, uważaj jak robisz
13 kwietnia 2008, 13:01 / niedziela
mylisz się.
To bezczelne kurwy rodowici warszawiacy spod radomskich wsi.
Chuj wie co ma czerwony kolor oznaczać, może cweLom łatwiej było napisać w innym kolorze niż poprawnie słowo "w ogole".
zamiast pisać transparenty niech pilnuja swoich bab co ze śledziami gofry jedzą :)) a pozniej sobie jaja pokazują :))) kmwtw ;)))

Ogolnie to jebać ich,ale żeby nie było... jedną osobe lubie i tu pozdrawiam G.. :)
2 lipca 2008, 17:14 / środa
odnośnik

hahaha:D
2 lipca 2008, 17:34 / środa
^^ napinka 100%
2 lipca 2008, 17:38 / środa
JUDE HANTERS i chłop o ksywie Ruch Chorzów który twierdzi że trójmiasto należy do Ruchu Chorzów miażdzy.
2 lipca 2008, 17:44 / środa
Co oni kurwa za tematy tam daja,np."Cracovia Pasy,Wisła kanałami"
"kto mnie kocha"
"jak kibicowac dziewczyńsko" czy
"Łupież-Igrzyska Olimpijskie w Pekinie..."

Przecież to forum dla marszczyfredów,niedojebanych dziwek i impotentów umysłowych,wpisy prawie tak miażdżąco inteligentne jak napisy na dzrzwiach od sracza w stoczni...
2 lipca 2008, 18:10 / środa
ale pomyślcie czemu na Nas jadą ?? przeważnie jak słabszy boi sie silniejszego to tak sie zachowuje !! Dużo krzyczy mało robi !! KRZYKACZE Z GDYNII
2 lipca 2008, 18:52 / środa
a chuj z nimi, pies im mordę lizał

aż dziw że się jeszcze pewien arabus z "Egiptu" /czyt. skórwnik/ jeszcze nie zaszczycił nas swoiją obecnością tu
2 lipca 2008, 23:43 / środa
Tamte forum jest lepsze od naszego :(
3 lipca 2008, 11:37 / czwartek
Pies im morde lizał, chuj im w dupie chodzi.
3 lipca 2008, 17:35 / czwartek
Już jestem panowie hipokryci .

To wasze forum to jeden wielki kompleks jest :-))))) . Na forum Arki nikt nie robi takiej obory jak jest tu .

A jak nie wiedzieliście że w Gdańsku mieszkają kibice Arki to gratuluje rozeznania w świecie kibicowskim .

Miłej napinki kasztany - chętnie sie z niej pośmieję :-)))
3 lipca 2008, 17:43 / czwartek
O jestes Kornik_28:) SAwietnie . Zawsze mialem ochote zapytac o to 28 w Twoim nicku. To twoje iq czy rozmiar otworu pochwy Twojej mamy w centymetrach?
3 lipca 2008, 17:51 / czwartek
Kornik_28, a idź ty w chuj!!
3 lipca 2008, 22:22 / czwartek
"A jak nie wiedzieliście że w Gdańsku mieszkają kibice Arki to gratuluje rozeznania w świecie kibicowskim ."

Podaj adres...wpadniemy "na kawe" :)

Poza tym jak ci to forum nie odpowiada to spadówa
i głaskaj sie po ptaszku na stonach arki
3 lipca 2008, 22:52 / czwartek
jakby to ująć... hm

skórwnik - ot wyszło szydło z worka - jesteś jak zwykła bura suka na przywołanie - gwizdniesz i już leci... ale tak chyba już macie tam jakoś zakodowane w tych śledziowych umysłach, że takie tanie ale oddane dziwki jesteście i łatwo was kupić, co już jedni robili zresztą /rysiu krauze rysiu!/

no i tradycyjnie: wypierdalaj!
3 lipca 2008, 23:51 / czwartek
niestety teraz beda sledzie spiewac baranim glosem, bo Rysiu K opuszcza ich :)
4 lipca 2008, 00:31 / piątek
hehe dokladnie, wyruchal ich na stadionik, korty sobie pod domem odpierdolil,degradacje zalatwil, frajerstwo w koszulkach biegalo z rysiem a ten ich wydymal jeszcze bez poslizgu, nic dodac , nic ujac.....
4 lipca 2008, 10:21 / piątek
ja też się przywitam ze skórwnikiem:

skórwnik! co? wypierdalaj !!!
5 lipca 2008, 10:27 / sobota
Taki tu chlew macie na tym forum że ja dostosowując się do poziomu tego chlewu wam tutaj teraz centralnie na środku forum nasram . O proszę :

Pruttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttttttt

Srakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
5 lipca 2008, 14:44 / sobota
Kornik nie kozacz bo już cie rozszyfrowali-Marcin Kornak, przewodniczący ,Nigdy Więcej".
5 lipca 2008, 14:47 / sobota
kornikowi dupsko pękło hahahahha
Teraz bedzie chodzile przez tydzień ze snickersem na gaciach.Dopoki jego mama nie pojdzie nad rzeke zrobic pranie.
Kornik to kolejna srajdupa z gdyni hehehe
5 lipca 2008, 14:52 / sobota
podobno kornik to konfitura z arki STRZELA Z DUPY rozjebus :)
5 lipca 2008, 15:00 / sobota
kornik nie wysilaj się, sama twoja obecność na tym forum sprawia, że jebie gównem na kilometr...
5 lipca 2008, 15:01 / sobota
Zgadza się kornik to podobno konfitura i będzie rozkminiony na najbliższym meczu Arki.
5 lipca 2008, 15:03 / sobota
PS.Tylko żeby nie było że ja jestem jakiś Arkowiec albo coś... :)
5 lipca 2008, 19:30 / sobota
skórwnik - no co tu komentować... ot sam się skomentowałeś i oszczędziłeś mi roboty, przy okazji pokazując swoje regionalne zwyczaje i obyczaje (a może to tylko klubowa przypadłość, albo po upojnej nocy zwieracz 'poszedł' i jakoś to chciałeś 'między wierszami' pokazać? nie wiem, nie wnikam...), udowadniając stosowność nazwania cię 'burą suką' i idealnie wpasowując się w nazwę tematu :>

ale i tak wypierdalaj
5 lipca 2008, 19:32 / sobota
a tak pozatym, to widzę, że w gdyńskiej biedronce cały czas promocja: internet 4zł za kilogram...
7 lipca 2008, 09:41 / poniedziałek
skórwnik, trzeba było wpierw gacie ściągnąć a tak jak zawsze zrobiłeś pod siebie....

poza tym, skórwnik wypierdalaj!!!
8 lipca 2008, 11:41 / wtorek
zaslyszane z forum kibicow lecha i arki
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013