Gdańsk: piątek, 20 września 2019
FORUM
Podstrony:

Zakłady Mięsne NOWAK

strona 1/1

1

31 stycznia 2008, 12:37 / czwartek
Czy jest tu jakaś osoba, która pracuje, bądź pracowała w firmie NOWAK?
Pilnie potrzebuję kontaktu z taką osobą!
31 stycznia 2008, 12:47 / czwartek
Tulsik podobno pracował przy pakowaniu kiełbas, ale został zwolniony, bo podobno wsuwał z taśmy produkcyjnej 50% wyrobów. Ale on sam zdecydowanie zaprzecza i twierdzi, że sam nie dałby rady wsunąć aż tyle, większość kiełbasy szmuglował i sprzedawał handlarzom ze stoisk na koronie Lechii za pół ceny.
31 stycznia 2008, 15:01 / czwartek
JVC robił w kiełbasach, koleś mega kumaty o Nowaku tez pewnie dużo wie, tu jego namiary : odnośnik
31 stycznia 2008, 15:26 / czwartek
JVC robi nadal w kiełbachach...Info pewne(czytaj listowne)
1 lutego 2008, 11:15 / piątek
ja robilem w miesie swego czasu.... ale niestety nie w nowaku tylko w innej firmie:) z tego co slyszalem o nowaku.... to nie za dobrze ale na jakie stanowisko idziesZ?? magazynier? kierowca? czy do produkcji?;>
1 lutego 2008, 11:34 / piątek
JVC - dzięki za odpowiedz, robiles w miesie, tzn?
nie ide do Nowaka do pracy, potrzebuję tylko namiary na samego Prezesa, mam pewien byznes do niego:)
1 lutego 2008, 11:34 / piątek
Mówiłem, że jest kumaty w tych sprawach :-)
BTW: to jak siedziałem w Anglii to też w mięsie robiłem moja specjalizacja to mielone
Jest nas coraz więcej!
1 lutego 2008, 11:53 / piątek
no niestety na prezesunia Ci namiarow nie dam bo nie mam :)

papadopulos: Ty masz mozg zmielony :)
1 lutego 2008, 12:08 / piątek
Ty za to zamiast mózgu masz suchą krakowską
1 lutego 2008, 12:37 / piątek
Spokojnie:D
JVC - a masz jakieś namiary na jakiegoś PH od Nowaka albo kogoś od marketingu, sprzedaży, etc?
1 lutego 2008, 12:53 / piątek
JVC jest mięsnym potentatem w naszym kraju, ponoć trzęsie całą Halą Dominikańską, a rzeźnicy z całej Polski płacą mu prowizję od sprzedanej pasztetowej( On i jego kobieta to zresztą też niezłe pasztety). No ale bogaty z niego człowiek, byznesman
1 lutego 2008, 13:57 / piątek
niestety nie bo to konkurencja:P najprosciej wejdz w ich stronke i podzwon napewno Ci pomoga.

papadadopuolsiku czy jak Ty sie tam zwiesz. Twoj poziom intelektualny jest ponizej zero... nie bede z Toba dyskutował ale jak jeszcze chcesz cos powiedziec o mojej zonie... to zapraszam do konfrontacji na zywo. a pasztet to twoja stara
1 lutego 2008, 14:14 / piątek
a Twoja się jąka kiedy pisze sms-a! konfontacja? proszę Cie internetowy napinaczu, podaj date, godzine,miejsce a na pewno się zjawie burynylonie

-------------------------------------------------- ----------------------------------
Centrum Handlowe Morena
1 lutego 2008, 14:52 / piątek
pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff internetowy napinacz hahaha powiem tak: jestes nethools :)

a spotkanie ok no to powiedzmy 9 marca w gliwicach o 14,59 pod flaga Pruszcza(tyloko ta flaga na wyjazdach jest pewna:D ) chyba ze Cie nie bedzie? mama nie pozwoli pojechac? zobaczymy jaki z Ciebie wyjazdowicz. i fanatyk :) hooliganie
1 lutego 2008, 14:55 / piątek
JVC : a byłeś na arce?
1 lutego 2008, 14:56 / piątek
a bylem :)
1 lutego 2008, 14:59 / piątek
Nie rozśmieszaj mnie dzieciaku, bo mi zajady ze śmiechu popękają. Ty możesz najwyżej 14stki podrywać na molo w Sopocie.
1 lutego 2008, 15:04 / piątek
nie wiem o co Ci chodzi człowieku. pewnie jestes jakims zurem z wielkim brzuchem a dostep do neta masz w pracy bo w domu stara rachunkow nie zaplacila. a zajady Ci sie robia bo za duzo pindoli miachasz w mordzie drerwniany pajacyku. idz na sztuki walki a nie sie po internecie rozbijasz. aha i wkurwiasz mnie jak spotkanie z milicjantem.
1 lutego 2008, 15:10 / piątek
Widzę, że nerwy Ci puściły małolacie. Internet w pracy? Żebyś wiedział siedzę sobie wygodnie w fotelu, kulturalnie sobie surfuję, a murzyny robią wszysko za mnie skończysz gimnazjum, liceum, studia to też do tego dojdziesz, kiedy w końcu skończysz informatyke i wrócisz do domu, bo zaczynasz mnie nudzić. Tylko byś się pędzlował do dziewczyny z "ROZI"
bez pozdrowień
-------------------------------------------------- -----------------------------
Centrum Handlowe Morena
2 lutego 2008, 21:50 / sobota
Jan Nowak- mistrz patelni i nie tylko!!!

Jebać moda!!!
22 marca 2008, 16:11 / sobota
Nie dość ze kucharz to jeszcze mistrz patelni:D:D

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.275