Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Swedish journalist looking for advice, people to contact...

strona 1/1

31 stycznia 2008, 18:19 / czwartek
Hi.

I'm a Swedish journalist student, coming to Gdansk next week to write an article. I'm looking for people to talk to/interview about Euro 2012, Gdansk city development and hooliganism/football related violence.

Does anyone have suggestions of people I should contact, and how I would do that?
I don't speak Polish but I can arrange with Polish-Swedish speaking interpreters. Please get in touch with me if you have any ideas or know of people I could talk to.

Regards,
Rickard

(rickard.freden@gmail.com)
31 stycznia 2008, 18:27 / czwartek
no ok
31 stycznia 2008, 19:05 / czwartek
If you want information about football hooligans you should contact Gedania fans. I do not know any of them, but one thing is sure for everybody-they are fuckin' dangerous. If I were you I wouldn't like to meet them because it may be your last meeting with this group of beasts!
Please be careful my friend!!!

Aejaejao!!!
31 stycznia 2008, 19:11 / czwartek
I agree with jacaraca. Gedania - they are the biggest hooligans in 3-city. They are new crew, but last time they had a lot of actions in northern Poland. If you want to meet them try in 'Kogel-Mogel Pub' in Przymorze or Enzym Club in Sopot. But watch your ass, they could be dangerous and agressive.
31 stycznia 2008, 19:34 / czwartek
Szwed, a swojego języka nie masz, że musisz po angielsku? A wy panowie, co kolaborujecie z jakimś szwedem, zapomieliście jak swego czasu uprowadzili panienkę z okienka?
31 stycznia 2008, 19:41 / czwartek
Many thanks for the advice. Who do you think are the relevant and interesting person to meet from, for example, the city, the club, the police, etc.? Any suggestions?
31 stycznia 2008, 19:53 / czwartek
Macie tutaj translatora na szwedzki;] odnośnik

Önskan posmakować liv brĺkig? Skontaktuj dig själve ex unge ex Gedanii bara se din steg! Använda den följande av varje beskrivning redskap , inte försvinna alltför obekant varför du er pĺ frihet till vara över och gjort med kläcka pĺ rucksack , var en gĺng dig själve żyję vad inte?:)
31 stycznia 2008, 20:07 / czwartek
Gratuluję kolejnego lewego konta na lechia.gda.pl :-) co jak co , ale szweda się z naszym gronie nie spodziewałem , pewnie jakiś krewny castorpa !
31 stycznia 2008, 20:28 / czwartek
hmmm... leżą na północ od Gdańska, no i ta ich flaga...
coś mi się tak skojarzyło...
pzdr. :)
31 stycznia 2008, 20:43 / czwartek
Czy nikt na tym forum nie wiem, że po szwdzku freden to krauze ?

Przecież ten chuj, co was podpuszcza, to nikt inny jak rysio "z klanu" krauze!!!! ;-)
31 stycznia 2008, 20:53 / czwartek
No i kolejna rzecz jakiej się nie spodziewałem....Nawet angielski i szwedzki u Nas zagościł:)))I nie trzeba przynajmniej uczyć się speakać czytajac poniedziałkowy dodatek do GW-praca:)))

Kocham to forum:)
31 stycznia 2008, 21:52 / czwartek
jar nie wiem jak Ty ale ja tego zydowskiego, antypolskiego i antykoscielnego scierwa i tak nie czytam;]

A ja przypominam ze "czlowiek" (nikt nie powiedzial ze to nie murzyn ;D) ktory zalozyl ten temat to dziennikarz ktory chce cos napisac o chuliganach. Chyba wiekszosc z was wie jak wygladaja takie artykuly. Poza tym szwecja to typowo lewacki kraj, a ten pan to pewnie pedał;)
1 lutego 2008, 22:26 / piątek
kontratak: Widzę, że jesteś zazdrosny i to strasznie, że angielskiego nie znasz. :)
1 lutego 2008, 22:48 / piątek
jebać szwedów.. Naszym Wzorem Jest Rudolf Hess
1 lutego 2008, 22:55 / piątek
chłop zrobił głupi wpis..a oni we wszystko wierzą..przynajmniej ich w Tv tak mocno nie oszukuja..a figlarze ,, jacaraca,, ,,slg,, niech się natną kiedyś np. w Moskwie na ,,dzielni,,,że są z Polski to im wybiją wszystkie klubo-kawiarnie z dupy...a śledzie za głupi sa na podpuche..
2 lutego 2008, 00:07 / sobota
uczcie się polskiego i angielskiego bambusy to zrozumiecie o co chodzi. A nie tylko intuicja.
2 lutego 2008, 00:38 / sobota
Aj lof sfedisz girls <3
5 lutego 2008, 19:26 / wtorek
uwaga żydowska PROWOKACJA !!!!!!! mozliwe ze judezietung (wyborcza) robią taki wałki
5 lutego 2008, 19:29 / wtorek
akurat wiem, ze to nie prowokacja :) mniej paranoi ;)
6 lutego 2008, 15:40 / środa
przepraszam ze tutaj, ale napisałem bo po chuj zakladac nowy wątek a wiem ze takowy był. nie chodzi o to ze jestem leniem, ale szukałem szukałem..
ostatnio jakis chlopak napisal czy tam poruszany byl watek ruchu kibicowego w polsce. chlopak bral materialy na mature czy jakos tak.....chetnie zaglebilbym sie w ten temat. niestety nie jestes w stanie odnalezc takowego linku/jego wpisu

proszę o pomoc co do tych informacji
9 lutego 2008, 13:58 / sobota
nie wiem, kto wymyślił ten temat, ale 10/10 dla niego :DD
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020