Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

W niedzielę pzpn uchyli wszystkie kary

strona 1/1

1

9 lutego 2008, 19:26 / sobota
Jutro o 11:30, dziady z miodowej uchwalą cofnięcie dla wszystkich ukaranych klubów w aferze korupcyjnej!!!!!!!!!!!!

W Wa-wie spotykają się wszystcy przedstawiciele klubów ekstraklasy, oraz śledzie i Piast Gliwice z II ligi.
9 lutego 2008, 19:39 / sobota
Zeto pierwszy kwietnia dopiero za dwa miesiace. No moze nie cale
9 lutego 2008, 19:43 / sobota
9 lutego 2008, 19:52 / sobota
Dobrze, że nasi i Śląsk tam nie jedzie. Po co sie kłucić jak nas to nie dotyczy. Awansujemy bez stolików!
9 lutego 2008, 23:08 / sobota
hm...

ktokolwiek się czuje tym jakoś zaskoczony?...

zrzucenie Widzewa i lubinek -> odejście Tomczaka - > dorzucić do tego jeszcze strach żłodziejsko-łapówkarskiego zpnu przed KGHMem i teksty że "po degradacji Zagłębia pzpn zbankrutuje"

i mamy logiczną całość...

chyba nikomu tłumaczyć nie trzeba?
9 lutego 2008, 23:09 / sobota
KU*WA jedna wielka paranoja.Najpierw degradują żeby teraz uchylić kary!!Pytanie dlaczego??Mnie nachodzi tylko jedna myśl-Zagłębie!! Nie dość, że sponsorem jest państwo to jeszcze zagrozili pzpn-owi, że pozwą ich o odszkodowanie, a jak wiadomo listek (czyt. FRAJER) nie chce stracić wakacji w ciepłych krajach.

pzpn pzpn-jebac jebac pzpn
9 lutego 2008, 23:56 / sobota
a w dupie z tym PZPNem. Lechia ma normalnie awansowac a nie dzieki pzpnowi.
10 lutego 2008, 00:50 / niedziela
Awans -awansem,ale dziadki troche przeginaja,to tak ,jak by zloduzieja zlapac,osadzic,dowalic mu kare,a potem powiedziec..aaaa chuj z tym idz wolny-,gdzie tu sens do kutasa...
10 lutego 2008, 01:26 / niedziela
Bo skurwys...e dziadki wiedzą że mogą sobie dzięki Euro na wszystko pozwolić!!!
Tusk nie zawiesi ich bo by nam odebrali Euro a wtedy spadłyby notowania PO!!!
Ja bym jednak wyjebał tych pieprzonych komuchow z miodowej nawet kosztem Euro i zawieszenia w pucharach!!!
A poza tym prezes Lecha wczoraj oficjalnie powiedział że handlowali wszyscy! Rudy i lubin pewnikiem też zagrozili że sypną resztę i trzeba by zdegradować wszystkich!!!
Więc listek z całą bandą się wystraszyli bo by też polecieli!
10 lutego 2008, 07:01 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 lutego 2008, 08:40 / niedziela
10 lutego 2008, 10:08 / niedziela
Co ciekawe naszych informacji nie potwierdził rzecznik prasowy PZPN Zbigniew Koźmiński: - To będzie spotkanie PZPN z przedstawicielami klubów, ale rozmowy będą dotyczyły statutu Związku. Będą poruszane tematy korupcji, ale nie abolicji. To wymysł dziennikarzy.
10 lutego 2008, 10:26 / niedziela
10 lutego 2008, 10:43 / niedziela
10 lutego 2008, 11:00 / niedziela
10 lutego 2008, 11:39 / niedziela
Rombis pomyliłes fora chyba??to nie jest młodzieżówka sldowców moskiewskich
10 lutego 2008, 11:51 / niedziela
A tym bardziej nie jest to rozgłośnia ojca Rydzyka żebyście tak lamentowały dziewczyny!
Aejaejao!!!
10 lutego 2008, 11:54 / niedziela
Polecam Cafe Futbol na polsacie, był Rudy Zbychu, strasznie odwracał kota ogonem i nie dawał dojść do głosu Borkowi czy Kołtoniowi. Gadka non stop o korupcji.
Aejaejao!!!
10 lutego 2008, 12:44 / niedziela
10 lutego 2008, 12:52 / niedziela
10 lutego 2008, 13:11 / niedziela
10 lutego 2008, 13:57 / niedziela
10 lutego 2008, 13:58 / niedziela
Kurwa, czy w każdym wątku muszą się pojawić rozmowy dotyczące polityki?

Politykierzy nie zasługują na tyle uwagi, wszyscy praktycznie są tacy sami.
10 lutego 2008, 14:02 / niedziela
zacznijmy od tego, ze porozumienie nie ma dotyczyc abolicji klubow, a jedynie zawieszenia kar degradacji klubow ktorym prokuratura udowodni zarzuty korupcyjne na okres 10 lat

i dotyczy to spraw, co do ktorych wyroki jeszcze nie zapadly, zatem Widzew, i oba Zaglebia zostana zdegradowane, jesli po ich odwolaniu sad nie zmieni wyrokow ( a tak raczej nie bedzie)

osobiscie wole zebysmy wywalczyli awans na boisku a nie kosztem zdegradowanych klubow - tylko pytanie, czy Lechie na to stac...
10 lutego 2008, 14:17 / niedziela
Delegaci Polskiego Związku Piłki Nożnej przegłosowali wprowadzenie do obrad dyskusji na temat korupcji w polskiej piłce. Podczas debaty przedstawiony zostanie projekt popierany przez większość klubów ekstraklasy, który zakłada, że od przyszłego sezonu orzeczone kary będą zawieszane.

Zjazd PZPN rozpoczął się w niedzielę rano w Warszawie.

Podczas zjazdu projekt przedstawi poznański prawnik, Jacek Masiota. Jeśli uchwała zostanie zatwierdzona w praktyce oznaczałoby to, że kluby, którym udowodniono udział w aferze korupcyjnej nie będą degradowane. Uchwała miałaby obowiązywać od przyszłego sezonu, a więc nie uchroniłaby od spadku do drugiej ligi Zagłębia Lubin, Widzewa Łódź i wszystkich klubów, które do końca sezonu zostaną relegowane przez Wydział Dyscypliny PZPN.

Jak dowiedział się Sport.pl projekt uchwały popiera 12-13 klubów Orange Ekstraklasy. Przeciw jest większość klubów drugoligowych i część okręgów.

jebać pzpn!
10 lutego 2008, 14:58 / niedziela
Pięknie po prostu.
10 lutego 2008, 15:05 / niedziela
Nie rozumiem was,o co ten ''placz'' ?
Od dawna wiadomo,ze pzpn,to takie panstwo w panstwie,nie inaczej bylo za kadencji Dziurowicza,z jedna roznica,wtedy tyle ich przekretow nie wychodzilo na swiatlo dzienne.
Mam wyj....ne na pzpn,dla mnie nie jest on wladza absolutna !
Wierze tylko w nasza Lechie,ze bez wzgledu na decyzje,awansuje ONA do ekstraklasy.

Jeden dzien - dwie ulice,Lazienkowska - Miodowa !!!
10 lutego 2008, 15:35 / niedziela
10 lutego 2008, 16:40 / niedziela
10 lutego 2008, 18:30 / niedziela
10 lutego 2008, 18:34 / niedziela
10 lutego 2008, 19:01 / niedziela
odnośnik

To jeszcze poczekamy....
10 lutego 2008, 20:43 / niedziela
Ciekawe co z klubami , które już zostały ukarane :-)
10 lutego 2008, 21:22 / niedziela
Czarny 68, na pzpn to ma cały stadion wyjebane, więc to co piszesz, to banał! Inną kwestią jest to co chcą zrobić teraz. Ja jestem świadom "niedzieli cudów" z lat 80. itd., itd.
Uważam jednak, że to z czym teraz mamy do czynienia, to hiper układ (można kojarzyć z polityką), gdzie statki są poustwiane, karty rozdane...
Też chcę by Lesia weszła z pierwszego miejsca i wali mnie awans "na patencie", ale jeśli teraz będzie abolicja, to tylko po to by zachować status qo. Nic innego.
Pozdrawiam
el
10 lutego 2008, 21:51 / niedziela
usunięty
10 lutego 2008, 23:39 / niedziela
Tak eljot,masz racje !
Z tym,ze to wszystko,co tu sie pisze jest wielkim banalem.
Za kazdym razem (czytaj decyzja) ten stwor nazywajacy sie pzpn,bedzie wywolywal zlosc.
Zrobic cos nie banalnego ?
Ano zwinac caly zarzad zwiazku,zapakowac do autobusu i do lasu z tym barachlem !
Prawda,ze to nie banalne ?!
Od dluzszego czasu,''pruje sie'',zeby zrobic najazd na Miodowa,oczywiscie bez autokaru :-)
Teraz jest okazja,nie trzeba specjalnie jechac do Warszawy,ale slyszalem glosy sceptykow,ze nie warto,szkoda naszego zachodu,bo lesne dziadki i tak beda robic swoje.
Powiedz mi eljot,czyz to nie jest banal ?
Niechby zobaczyli,ze My nie przechodzimy obojetnie,kolo tych pzpn-owskich decyzji !
Moze to tez jest pomysl banalny ?
Pozdrawiam.

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
11 lutego 2008, 12:10 / poniedziałek
usunięty
11 lutego 2008, 17:16 / poniedziałek
Cześć Czarny!
Nie ja decyduję o najazdach na Miodową haha. Chętnie jednak przy okazji PP się przyłączę do jakiejśc akcji. Twój pomysł uważam za bardzo dobry, bo wiadomo, że hieny z telewizorni połaszczą sie o takiego newsa :)
Wybacz mi mój ton, ale ja po prostu miałem wczoraj zjebaną niedzielę po tym info...
pozdrawiam z Olivy
el
11 lutego 2008, 17:52 / poniedziałek
Eljot, przepraszam ale to ja jako pierwszy pisałem o wycieczce na Miodową :P

Pojechałbym tam specjalnie, niekoniecznie w związku z meczem w PP. Nawet zaraz.
13 lutego 2008, 20:23 / środa
Zeto, robisz sobie ze mnie jaja? Nieładnie ;)
Napisałem tylko tyle, że o tym, czy będziemy coś rzeźbili - lub nie - przy Miodowej, to przecież nie ja decyduję...
Chyba jakieś nieporozumionko.
Ja tam będę przy okazji PP i jeśli będzie coś na rzeczy, to proszę bardzo: STAWIAM się z katjuszą.
A kot był pierwszy w temacie. Noż napewno nie ja!
Pozdrawiam mile
eljot
14 lutego 2008, 18:06 / czwartek
Ale Tu Czerwono :)

Pierdol Moda !! Mod Ci Zrobi Loda !!
14 lutego 2008, 18:37 / czwartek
Marvin kolejny ciepły?
16 lutego 2008, 20:54 / sobota
usunięty:)))
16 lutego 2008, 22:21 / sobota
Marwit - jako sok jedniodniowy (z marchwii) zamilkł.
ps. przepraszam jeśli pomyliłem ksywke :)
17 lutego 2008, 01:17 / niedziela
Tak eljot "hieny z telewizorni" siedzą i obgryzając paznokcie czekają na Twój nastepny ruch by uczynić z niego newsa. Egocentryzm posunięty do granic absurdu. Zejdź na ziemie chłopaku.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.276