Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

SPECJAL DO GLIWIC !!!

strona 1/8

15 lutego 2008, 20:48 / piątek
Pociągiem specjalnym do Gliwic!

Już 9 marca czeka Lechię arcyważny mecz wyjazdowy z jednym z pretendentów do awansu do ekstraklasy, Piastem Gliwice.
Stowarzyszenie „Lwy Północy” organizuje wyjazd pociągiem specjalnym do Gliwic. Pociąg wyruszy we wczesnych godzinach porannych ze stacji Gdańsk Główny i w drodze na Śląsk zatrzyma się dodatkowo w Tczewie. Największym jednak atutem tego bardzo ciekawego wyjazdu będzie fakt, że Lechiści pojadą w wyjątkowo komfortowych warunkach pociągiem z normalnymi wagonami dalekobieżnymi, a nie składami ETZ. Bardzo rzadko zdarza się by kibice w Polsce podróżowali takim specem – wygoda to przywilej szlachecki....

Sprzedaż biletów na przejazd rozpocznie się w poniedziałek 18 lutego w sklepie „Lechista” w Pasażu Królewskim przy Targu Węglowym (czynny w godz. 10:00-18:00, soboty 10:00-15:00). Cena przejazdu wynosi 80 zł w pierwszym tygodniu sprzedaży, 90 zł w drugim i 100 zł w ostatnim tygodniu przed meczem. Warto już teraz pomyśleć o zapisaniu się na wyjazd!

Informujemy także, że tylko zakup biletu na specjal gwarantuje późniejsze kupienie biletu na mecz – kto nie będzie jechał razem z wszystkim kibicami ten nie wejdzie na sektor gości w Gliwicach.
15 lutego 2008, 21:43 / piątek
Nie chce marudzić ,ale pkp chyba przesadza z tymi cenami.Do tego trzeba jeszcze kupić bilet na mecz....Ja pojade ,ale ilu innym pozwoli na to cena biletu?Oczywiscie słowa podziekowania naleza sie Stowarzyszeniu za podjecie sie organizacji wyjazdu
15 lutego 2008, 21:52 / piątek
i git;D
ciekawie zapowiada sie wyjazd

pelna moblizacja! :D
15 lutego 2008, 22:04 / piątek
Kurwa,zazdroszsze Wam wyjazdu...ja tylko na PP bede w Gdansku i na Motorze...Pozdro dla wyjazdowiczow...spec pzdr. dla Czarnego68,on wie w czym temat.
15 lutego 2008, 22:05 / piątek
Zgadzam się że cena trochę wysoka, ale komfort kosztuje;)
15 lutego 2008, 22:24 / piątek
Jak zwykle. Jeszcze popierdolcie, że zły kolor wagonów!!!!!!!!

Wygoda panowie kosztuje !!!
15 lutego 2008, 22:47 / piątek
A ile wagonów za taką kasę jedzie bo jak 2-3 to skład przechodzi na naszą własnośc :))
15 lutego 2008, 22:49 / piątek
Jesli chodzi o kolor wagonow,to mozna zawiesic jakies sreberka,wstazeczki i bedzie git !!! :-)))

Troche mnie zmartwiles ossa dortmund,mialem nadzieje Ciebie poznac,ale moze innym razem.

Co do cen biletow,no coz,jednym jest drogo,innym pasi i nikt tego nie zmieni.
Rozumiem tych ludzi,ktorych nie stac na taki wydatek,ale z drugiej strony wiem,ze taniej sie nie da,no chyba,ze drezyna.
15 lutego 2008, 22:57 / piątek
Zamawiamy 5 wagonów. Nie jest to żadna doczepka.

Pociąg będzie tylko do naszej dyspozycji. W pociągu będą dwa punkty gastronomiczne, tak więc głodni i spragnieni, będą mogli się w nich zaopatrzyc.
15 lutego 2008, 23:03 / piątek
Na pewno dobrze, ze nie tzreba się tachać skmką. Jak ktoś idzie w poniedziełek do tyry to wie o czym mowa hyhy. Nie ma co narzekac, Lechia jest warta by pojechać za nią na hanysowo.
15 lutego 2008, 23:49 / piątek
Początkowo jak słyszałem o specjalu to zaiwedziony byłem, że znowu przyjedzie "KURNIK" a tu się okazuje co innego! i zajebiście, a co do kasy to Panowie, pieniądze rzecz nabyta! Każdy kto chce jechać ten pojedzie! Naprawde warto!!

PS. Rozumiem, że w razie większego zainteresowania kolejne wagony zostaną doczepione tak? i ile jest wogule miejsc w takim wagonie? 80? czyli 5*80=400??
15 lutego 2008, 23:51 / piątek
cena... przeciez o tym ze specjal mial byc jest wiadomo od dawna
mozna bylo odlozyc pln

z biletem to pewnie niecale 100zl wyjdzie + prowiant
do przezycia !
16 lutego 2008, 00:05 / sobota
Nie ma się co zastanawiac tylko kupowac! Pełna mobilizacja!!
16 lutego 2008, 00:08 / sobota
Czasu aby odłożyć siano na ten wyjazd było sporo. Cały Grudzień, Styczeń i teraz prawie cały Luty. Razem jakieś 90 dni, co daje złotówkę na dzień, a to jak na mecz wyjazdowy Lechii to chyba nie dużo.

WSZYSCY DO GLIWIC !
16 lutego 2008, 00:15 / sobota
Miejsc w wagonie jest 80, małolaci mieszczą się w 10 osób w przedziale a do tego dochodzą jeszcze frytki na których to już nie jeden swoje odespał i raczej nie narzekał, do tego dochodzi 8 miejsc siedzących na wagon na przeciwko przedziałow , zamiast 2 kibli będzie 10, ETZ jedzie maks.ok. 100 km na godzinę a dalekobieżny poleci nawet 150/h-podróż powinna trwać w każdą stronę może nawet 2 godziny krócej, siedzenie na fotelach a nie na plastikowych siedziskach- BEZCENNE!!!

POZDRO DLA KUMATYCH-KTO MA JECHAĆ TEN POJEDZIE-PIENIĄDZE SĄ PO TO BY JE WYDAWAĆ!!!!
16 lutego 2008, 00:31 / sobota
Tak się zastanawiam, czy jakby Stowarzyszenie coś takiego załatwiło, czy nie byłoby taniej a komfort nie pozostał by taki sam:
odnośnik
16 lutego 2008, 01:03 / sobota
a gdzie w pietrowych masz przedzialy??!!
16 lutego 2008, 01:09 / sobota
ja tez wam zazdroszcze wyjazdu,ale bede na pp :) pozdro dla Czarnego68
16 lutego 2008, 06:47 / sobota
Wygodniej byłoby tylko samolotem. Bracia Lechiści, trzeba godnie pożegnać II ligę!!! Jedyny, a zarazem najlepszy sposób, aby pomóc Lechii w drodze do ekstraklasy, to nasze zdarte gardła po każdym meczu. Wszyscy bierzemy barwy!!! Niech Piast zobaczy, co to prawdziwy doping!!!
16 lutego 2008, 08:04 / sobota
zuraw 28: rozumiem, że "opanowujemy" jeden z punktów gastronomicznych :) Mam nadzieję, że w obsłudze w.w. punktu będzie niejaki pan Jarek :)
Pozdrawiam
16 lutego 2008, 10:06 / sobota
Japan, teraz żuraw to będzie szyszka, że ho ho ;-)) Tak się zastanawiam, czy będzie mu teraz "wypadało" oponawac stoisko gastronomicze :-)
16 lutego 2008, 11:24 / sobota
Zajebiście!!!!!
Nie ma co pierdolić o cenie, krzywdy nie ma Panowie (i Panie naturalnie), cieszmy się z tego co jest!!!
Pokażmy klase w Gliwicach!!!
Aejaejao!!!
16 lutego 2008, 11:52 / sobota
Cena ok, może być.
Z tym że jeśli przekroczyli byśmy 5 setek w zapisach to powinien być domówiony 6 wagon, a ponad 6 setek, siódmy.....

Jazda!!!!!
16 lutego 2008, 13:15 / sobota
WSZYSCY DO GLIWIC!!!!!!!!!!!!!!
Warto dołożyć 20zł i miec komfort na tak dalekiej podróży miejscówke w wygodnym wagonie +piwko w ręku BEZCENNE.
Jedziemy wszyscy po zwycięstwo po 3 punkty po ekstraklase!! !! !!
16 lutego 2008, 13:31 / sobota
Newska - masz racje, tylko, żeby nie wyszło z miejscami tak jak w specjalu do Sosnowca, gdzie pociąg był tak przepełniony, że szkda gadać..... Teraz powinno być oczywiste, że do obecnych 5 wagonów jest 400 osób, jeśli będzie zapisanych 500 to kolejny wagon itd... A jeśli jakiś "nowy" będzie chciał jechać na pierwszy wyjazd, okaże się, że nie miał miejca i w dwie strony w kiblu jechał to następnym razem napewno nie pojedzie.... A chyba wszystkim zależy, żeby jak najwięcej osób jeździło!!
16 lutego 2008, 13:44 / sobota
Anonim DOKŁADNIE W 1945% sie z Toba zgadzam.
I własnie dlatego po wyjeżdzie do Sosnowac nowe stowarzyszenie wyciągneło wnioski i jedziemy w takich warunkach.
Komfort będzie DIAMETRALNIE LEPSZY!!! CZAS pozdróży krótszy wszystko abyśmy jechali w ludzkich warunkach... poiwme więcej nikt w Polsce jeszcze tak wygodnego i szybkiego specjala nie miał,każdy dodatkowo będzie mógł nabyć w punkcie gastronomiczny chociażby wode która w powrotną droge jest niczym napój Bogów.Wiadomo jak sie jedzie w stodołach na drugi koniec Polski a jak jedzie sie pośpiechem.
Oby wszystko wypaliło i abyśby domówili jeszcze ze 2 wagony :))))))
Ps-Powrót do domu w pełnym specjalu po wygranym meczu z vice-liderem oraz kto wie czy po tym meczy MY nie wskoczymy na fotel lidera...BEZCENNE!
WIOSNA KURWA MAĆ NASZA ! ! ! !
16 lutego 2008, 15:43 / sobota
ale panowie jest zajebiście..! ja wiem że zawsze może być lepiej ale i tak jest dobrze..
wszyscy do gliwic
O nasz!!!
16 lutego 2008, 17:55 / sobota
brawo Stowarzyszenie!!
16 lutego 2008, 18:20 / sobota
Zapowiada się wspaniały voyage :]
16 lutego 2008, 19:55 / sobota
Powiem tak świetnie jest. Już się nie moge doczekać iw moje głowie jest myśl-TYLKO GLIWICE !! Jedzie naprawde sporo znajomych twarzy i myslę że te 6 stów spokojnie Nas będzie. Zapowiada się coś czego dawno nie było. Brawo !!
16 lutego 2008, 22:34 / sobota
16 lutego 2008, 23:02 / sobota
odnośnik

odnośnik

poprawione, w tamtych mała literówka była :)
17 lutego 2008, 00:46 / niedziela
te tygodnie i ceny to dla niekumatych malo czytelna informacja
17 lutego 2008, 01:42 / niedziela
Newska-trzymam za słowo i mam nadzieję, że wszystko wyjdzie tak jak powinno, rozumiem już, że o sam fakt "Czy specjal pojedzie" nie trzeba się martwić!! A u nas i tak pewnie większość ludzi bilety na pociąg kupi pod koniec sprzedaży, według mnie różnice w cenie między szczególnymi tygodniami sprzedaży powinny być jednak trochę większe, ale to takie moje subiektywne zdanie!
17 lutego 2008, 01:58 / niedziela
Newska-trzymam za słowo i mam nadzieję, że wszystko wyjdzie tak jak powinno, rozumiem już, że o sam fakt "Czy specjal pojedzie" nie trzeba się martwić!! A u nas i tak pewnie większość ludzi bilety na pociąg kupi pod koniec sprzedaży, według mnie różnice w cenie między szczególnymi tygodniami sprzedaży powinny być jednak trochę większe, ale to takie moje subiektywne zdanie!
17 lutego 2008, 02:02 / niedziela
ja z ziomkami i tak jade na mecz ten wyjazdowy LECHII
17 lutego 2008, 02:04 / niedziela
LECHIA GDANSK PONAD WSZYSTKO
17 lutego 2008, 02:09 / niedziela
A co z f-c np.Chojnice......czy oni są zmuszeni za to ze mieszkają 100 km od Gdańska kupić bilety po max cenie?
Warto by było pomyslec o tych kibicach.
17 lutego 2008, 07:39 / niedziela
LECHISTA CHWM
17 lutego 2008, 02:09 / niedziela
A co z f-c np.Chojnice......czy oni są zmuszeni za to ze mieszkają 100 km od Gdańska kupić bilety po max cenie?
Warto by było pomyslec o tych kibicach.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kibice w Chojnicach, Malborku, Starogardzie, Tczewie, czy w jakimkoliwek innym mieście, zebrali kasę i zrobili listę. W piątek, albo w sobotę jedna osoba z każdego fanklubu może przyjechac do Gdańska z gotową listą i kasą.
Podobnie mogą zrobic kibice Czarnych i Grafa Słupsk.
17 lutego 2008, 09:35 / niedziela
Wedlug mnie to jest tanio i taniej byc nie moze nic tylko jechac i kibicowac bialo zielonych
17 lutego 2008, 09:51 / niedziela
LECHISTA CHWM!!
Jest jeszcze prostszy sposób. Fan kluby zbierają kasę i robią listę. Następnie proszą STOWARZYSZENIE o numer konta. Przelewają pieniądze, a liste ślą albo meilem albo pocztą listem poleconym. Nie zaprzeczysz, że to bardzo proste i nawet nikt nie musi się fatygowac do Gdańska. Pozdrawiam
17 lutego 2008, 10:44 / niedziela
Anonim, jasne ze fajnie byloby domawiac wagon w miare zapotzrebowania, ale jak sam pozniej zauwazyles, ze u nas wszyscy rusza pod koniec po bilety. A zamowienie ma byc gotowe na dwa tygodnie przed wyjazdem. Tak mielismy z Sosnowcem. Na dwa tygodnie przed wyjazdem pociagu mielismy sprzedane mało biletow. Mimo codziennych dyzurow z biletami w Roko o czym pisalismy i zachecalismy non stop. Dlatego wyszlo tak jak wyszlo.
Drugim problemem jest, ze od ilsoci wagonow uzalezniony jest typ lokomotywy. I tu znow pojawia sie kwestia czasu, zmiany jej nie da rady dokonac na pare dni prze wyjazdem.
Takze nie ma co dyskutowac i zwlekac, a trzeba ruszyc po bilet.
17 lutego 2008, 10:51 / niedziela
Pociąg będzie miał 5 wagonów i ani jednego więcej. Zamówienie zostało zrobione, a każda zmiana to dodatkowe koszty. Poza tym, na przygotowanie trasy PKP potrzebuje conajmniej 2 tygodnie.

Czasy gdzie wszyscy zastanawiali się do ostatniej chwili, bezpowrotnie minęły!!!!! Nikt z nas, nie będzie brał wzorem Lechistów kredytów, żeby "jaśnie państwo" mogło sobie kupic bilet na dworcu.

Dodam jeszcze, że dostaliśmy od Piasta 300 biletów, tak więc możliwośc że w przeciągu pierwszego tygodnia rozejdą się wszystkie, jest dośc spora. Proponuję nie czekac, tylko rezerwowac sobie miejscówkę.
17 lutego 2008, 10:52 / niedziela
Leźno z LECHIĄ.Od nas jedzie 5 osób i jutro ruszamy po bilety.pozdro
17 lutego 2008, 12:32 / niedziela
Małe pytanko do Lwów Północy - to ile jest w końcu tych biletów dla nas? Bo w jednym temacie podane jest 700 a tutaj 300. Z góry dzięki ;-)

A MY SWOJE...
17 lutego 2008, 13:35 / niedziela
czyli jak nie pojade pociagiem ze wszystkimi to w ogole nie wchodze na mecz w Gliwicach??
17 lutego 2008, 13:50 / niedziela
Jak nie pojedziesz z wszystkimi to będziesz siedział z hanysami. Zobaczysz, czy to takie fajne przebywać 90 minut wśród czarnych paznokci.
17 lutego 2008, 14:20 / niedziela
Jak nie wejdziesz bratku do klaty, to wiedz, że cię hanysowskie wilkołaki rozszarpią czarnymi pazurami i zakopią w pobliskiej hałdzie koło gruby. A tak a propos regionalnych odrębności, Hejnał, to prawda że w Gdańsku bułki i chleb piecze się z mączki rybnej?
17 lutego 2008, 14:31 / niedziela
Nie obrażaj się Benku. Chciałem obrazowo przedstawić koledze po szalu, że wszyscy pownni jeździć razem.
17 lutego 2008, 14:46 / niedziela
Ja slyszalem ze z Piastem Lechia ma dobre stosunki a tu takie glupie teksty...:)
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021