Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

SPECJAL DO GLIWIC !!!

strona 6/8

29 lutego 2008, 12:08 / piątek
A będzie świeża pościel w przedziałach? Bo jak nie to trzeba będzie wziąć śpiwory ze sobą.
29 lutego 2008, 12:43 / piątek
Nie tylko śpiwory ale i całe namioty z topikami jak mają być podstawione wagony towarowe bez dachu a miałoby padać. Dlaczego w tych wagonach wersji cabrio nie ma okien ? Trzeba będzie je samemu wybijać pięścią ?

Bierze ktoś z Was leżaki i kuchenkę gazową ? Ile butli gazu zabrać ze sobą aby starczyło na podróż w dwie strony ? Puste butle można poźniej wrzucić do jakiegoś przypadkiem przejeżdzającego obok nas pociągu.
29 lutego 2008, 12:58 / piątek
Zachowujecie się jak stado błaznów z gimnazjum, a nie jak dumni, silni Aryjczycy!
Ave Lechia!
29 lutego 2008, 13:25 / piątek
Dumny i silny jestem, ale aryjczyków pierdolę.
29 lutego 2008, 14:52 / piątek
blazenada i muppet show buahhaha fantazja was dzieci widze ladnie ponosi mysle ze kupcie sobie pampersy i wystarczy...
29 lutego 2008, 15:04 / piątek
To jakaś kosmiczna pomyłka, ja chodziłem do zawodówki. Oj ciężko było, straszny nawał materiału był i te cholerne grube jak ,,Pan Tadeusz,, lektury : ,,Janko muzykant,, ,,Siłaczka,, ,,Siwek z pokładu Idy,,.

Ja nie jestem dumny ale silny jak mówi mój 78 letni dziadek, którego położyłem w końcu na rękę jak przysnął na pięc minut podczas poobiedniej drzemki.

P.S aryjczyków tez pierdolę
29 lutego 2008, 15:25 / piątek
witam jestem z Wrocławia i chętnie bym się zabrał wspomóc Lechię.

można jakoś jeszcze bilet dostać?

jakby ktoś z Wrocławia jechał i miał miejsce w transporcie to proszę cynk gg;3657261

LECHIA&ŚLĄSK
29 lutego 2008, 18:03 / piątek
bierzcie butle ale jakbyscie niedajboze przejezdzali przez Krakow to uwazajcie bo tu niektorzy maja uczulenie na gaz. Jeszcze sie komus krzywda stanie :-)
1 marca 2008, 13:45 / sobota
Przypominam wszystkim, że w pociągu będzie można się zapisywac na wyjazd do Jastrzębia. Tak więc proszę chętnych o wzięcie ze sobą gotówki na ten cel. Informacja co do kosztów wyjazdu pojawi się wkrótce, tak więc prosze nie pytac o cene. Pozdrawiam
1 marca 2008, 18:05 / sobota
Ile osób nie ma transportu z Gdańska ?
1 marca 2008, 20:23 / sobota
Ejj ale jak jest tak zle z tymi wagonami to ja nie jade pociagiem.Tylko kolka pod chate przyczepie i pojade domem do Gliwic ;]
Mam kilka miejsc w domu,wiec moge kogos zabrac ;)

TYLKO LECHIA GDANSK!!!
2 marca 2008, 01:05 / niedziela
Pojechał bym ale hajsu nie satrczy... CO to za cena biletu? Na gapę nie da rady ? heheh. na powagę - ktoś jedzie autem albo coś w tym stylu?
2 marca 2008, 08:38 / niedziela
Wesoły to mogłes zaczac zbierac juz 2 miesiace temu kase :D pozdro
2 marca 2008, 12:12 / niedziela
Nie ma samowolki!
"Informujemy także, że tylko zakup biletu na specjal gwarantuje późniejsze kupienie biletu na mecz - kto nie będzie jechał razem z wszystkim kibicami ten nie wejdzie na sektor gości w Gliwicach."
2 marca 2008, 13:13 / niedziela
czemu qrwa ?
dajcie spokoj, ile nas tam bedzie prócz specjala, 15?
2 marca 2008, 13:25 / niedziela
mecz jest w tvp3 ?
2 marca 2008, 13:44 / niedziela
tak
2 marca 2008, 14:09 / niedziela
15 to sie zmiesci do ich sektora gosci ;/
Ten sektor w Gliwicach jest taki jak w Proszkowie;),wiec troche bedzie ucisk.
Bialo-Zielone pozdrowienia ;))
2 marca 2008, 14:50 / niedziela
Only LG co za problem każdy każdego na barana weźmie i git. Czy nie ??
2 marca 2008, 15:01 / niedziela
MAm nadzieje ze dopingem pomozemy wygrac chlopaka mecz!!!!!!!!!!
2 marca 2008, 19:09 / niedziela
A o którym chłopaku mowa bo nie jestem ostatnio trochę w temacie???

KKS GEDANIA
2 marca 2008, 19:51 / niedziela
o tym z wawy nie znasz go??
2 marca 2008, 20:46 / niedziela
to my jedziemy przez Wawe?
2 marca 2008, 20:56 / niedziela
Radio Wawa?
2 marca 2008, 21:02 / niedziela
radio Wawa do Żurawia halo,odbiór?
2 marca 2008, 21:07 / niedziela
jedziemy przez białorus pszczoły wybic
5 marca 2008, 12:11 / środa
przepraszam mam pytanie do pana pt"lwy północy" tnz: jak z krakowa jade to na mecz nie wejde ???
5 marca 2008, 14:42 / środa
A ja myślałem że jedziemy drogą na ostrołękę!!!

Wejdziesz na mecz na 100%.Problem może dotknąć jedynie osoby udające się z Gdańska innym środkiem transportu niż spec.

KKS GEDANIA
5 marca 2008, 14:57 / środa
Dokładne info miało być w tym tygodniu, już jest połowa tygodnia i.... cisza.
5 marca 2008, 15:17 / środa
Lwy dały cyna w temacie mecz Piasta z Lechia. Ze wieczorem dzis bedzie dokladne info.
5 marca 2008, 16:26 / środa
Informacja na 90% pojawi sie jutro więc bez stresu :D
5 marca 2008, 16:28 / środa
tzn do jutra max błąd myślowy
5 marca 2008, 21:24 / środa
Specjal do Gliwic – ważne informacje.

Stowarzyszenie „Lwy Północy” informuje osoby jadące do Gliwic o następujących zasadach podróży:

Odbiór biletów na pociąg specjalny:
1. Bilety na specjala odbieramy w sobotę 8 marca w hotelu ROKO na Lechii w godz. 12-17 na podstawie dokumentu tożsamości wg danych wpisanych na listę przy zapisach.
2. Na każdym bilecie jest numer jednego z siedmiu wagonów pociągu – przy odbiorze można wybrać sobie wagon aż do wyczerpania puli miejsc w danym wagonie. Do wyboru są wagony nr 1,3,4,5.
3. Wagony nr 2 i 6 są zarezerwowane dla członków „Lwów Północy”, wagon nr 7 dla fanklubów wsiadających w Tczewie.
Wsiadanie do pociągu:
1. Bilety są sprawdzane przy wejściu do pociągu.
2. Aby wejść do pociągu należy się ustawić przed wejściem do wagonu na który ma się bilet – nikt nie wejdzie do nie swojego wagonu.
3. Każdy posiadający bilet będzie miał miejsce – nie ma się co spieszyć.
4. Wszelkie próby wejścia w sposób inny od powyższego będą surowo karane przez osoby do tego przeznaczone.
5. Wymiana miejscami i przemieszczanie się po pociągu będzie możliwe po ruszeniu pociągu.
Prohibicja:
1. W pociągu w drodze do Gliwic obowiązuje wstrzemięźliwość od nadmiernej alkoholizacji. Osoby z hurtowymi ilościami alkoholu oraz w stanie nie licującym z godnością kibica Lechii powinny sie liczyc się z konfiskatą alkoholu i konsekwencjami.
2. W powrotną drogę będą funkcjonowały dwa bary z pełnym asortymentem z których zysk będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu i gościnę zgód.

Godzina odjazdu będzie podana przy odbiorze biletów.
5 marca 2008, 21:47 / środa
mam pytanie kazdy musi osobiscie odbierac bileT???? czy moge wziasc kolesia dowód i odebrac za niego bilet???? troche hujnia bo wszystko na ostnio chwile ... chyba nikt nie pomyslał o tym ze jak ktos jest z poza gdańska to musi w ten sam dzien jezdzic dw arazy...
5 marca 2008, 21:52 / środa
Bilety na mecz też będzie można kupić w sobotę ?
5 marca 2008, 21:52 / środa
Można odebrac bilety za kogoś mając jego dokument tożsamości jeżeli jest wpisany na listę.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
5 marca 2008, 23:52 / środa
Ile osób jest zapisanych na pociąg? Czy bilety na mecz w sobote także są sprzedawane, przynjamniej te co zostały przyznane czy nikt nie kupuje?
Jakby ktoś ze stowarzyszenia zaglądał to czekam na odpowiedź!! Pozdrawiam!
6 marca 2008, 00:39 / czwartek
Lwy Polnocy - ta informacja (niezmiernie ważna) powinna byc podana na stronie głównej, a nie schowana gdzieś pomiędzy wpisami tego wątku. Postaraj się to zmienić.

Pozdrawiam
6 marca 2008, 00:56 / czwartek
Marek M- to nie jest strona Lwów. Z tym możesz się ewentualnie zwrocic do administratora tej strony, aby tą informacje dał na stronie głównej.

Jeszcze jedna ważna informacja. Pociąg zatrzyma się tylko i wyłącznie w Gdańsku Głównym. Zatem nie będzie możliwości aby wejśc do niego w Sopocie,Oliwie,Wrzeszczu. Tylko Gdańsk Głowny.

Anonim - nie jest istotne ile jedzie osób, ważne , że pociąg będzie pełen. Napewno nikt nie będzie stał. Biletów poszło tyle ile jest jest miejsc siedzących.

Wedle mojej ale nie potwierdzonej wiedzy pociąg odjeżdza o godzinie 2:17
6 marca 2008, 01:02 / czwartek
L P jak będzie napewno to się okaże w niedziedziele w pociągu, ogólnie chodziły plotki, że biletów poszło znacznie więcej ale to może tylko plotki, a co z biletami na mecz? rozumiem, że większość jedzie bez biletów a z tego co wiadomo uda się jakoś wejść na stadion tak?
6 marca 2008, 08:40 / czwartek
"Wszelkie próby wejścia w sposób inny od powyższego będą surowo karane przez osoby do tego przeznaczone. (...) Osoby z hurtowymi ilościami alkoholu oraz w stanie nie licującym z godnością kibica Lechii powinny sie liczyc się z konfiskatą alkoholu i konsekwencjami."

Tylko załóżcie sobie na ramię opaski z napisem "Służba pożądkowa"!! Klawisze j...ne!!
Są równi i równiejsi, co?
6 marca 2008, 09:27 / czwartek
Kilmister jak masz jakiś problem to nie jedź. Co ci nie pasuje to że nie będzie można się wbić za darmo do pociągu? (Jak byś nie wiedział trzeba było do niego dołożyć bo jest deficytowy). Co do prohibicji wiadomo że kto będzie miał odpowiednią ilość alko i nie będzie obrazem nędzy zapijaczonej to nie ma o co się martwić i spożywając w granicach rozsądku spokojnie dojedzie.Ciekaw jestem czy zapodasz do odpowiednich osób tekst o klawiszach.

Mimo twojego debilnego wpisu pozdrawiam.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
6 marca 2008, 10:26 / czwartek
stawiam 50zl,ze koles nawet nie jedzie do Gliwic.taki kolejny kastropowo kozakowy chuligan
6 marca 2008, 10:42 / czwartek
mam pytanie kazdy musi osobiscie odbierac bileT???? czy moge wziasc kolesia dowód i odebrac za niego bilet???? troche hujnia bo wszystko na ostnio chwile ... chyba nikt nie pomyslał o tym ze jak ktos jest z poza gdańska to musi w ten sam dzien jezdzic dw arazy...POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 marca 2008, 10:44 / czwartek
Każdy ma inna tolerancje na alkohol jeden wypije 3 browary i ma śrubę a inny litra i idzie dopiero w miasto.Najlepiej to ogłosic ogólna prohibicje na wyjazd albo zrezygnowac z kontroli wnoszonego alkoholu.Jak ktos sie napierdoli jak świnia to
wtedy z liścia(laczka a la Castrop) itp i po sprawie więcej sie nie upodli w pociagu.
W sumie to jest dyskryminacja, bo co jak ktos sie nawciąga to wtedy jest wszystko ok?Potem taki delikwent z pianą na ustach całkiem obnażony lata po korytarzu jak na ostatnim wyjezdzie do Poznania:))Pozdrawiam wszystkich miłosników używek wszelakich Hough!
6 marca 2008, 10:45 / czwartek
kastro - huligan może wykastrowany huligan ?! hyhy

JAZDA BIAŁA GWIAZDA
6 marca 2008, 10:49 / czwartek
Kilmister rozumiem ze następny specjal ty organizujesz , wykładasz własne pieniądze i liczysz ze zwrócą sie ze sklepiku który będzie w pociągu ,wpuszczasz każdego na krzywy ryj aby zapchać pociąg po sam sufit.Oczywiście baranie byłbyś 1 który narzeka ze nie ma miejsca siedzącego, dziecko ogarnij sobie mozg o ile go masz ,czasy gdzie jechało sie na krzywa mordę minęły przed nami OE gdzie wyjazdy specjalem będą co 2 tygodnie, a czasami co tydzien.
6 marca 2008, 11:01 / czwartek
Kilmister. Ja spróbuje Ci wytłumaczyć. Próbowali Ci delikatnie podpowiedzieć, że jak się już urwiesz z łańcucha (żonie, teściowej, mamusi), abyś nie zachlał się jak świnia i nie przyniósł wstydu Lechii. Lechiści nie mają w zwyczaju dzwonić na psy, więc jak zaczniesz przesadzać z alkoholem, delikatnie z wyczuciem, po policzkach, ocucą Cię „ Wysłannicy żony, teściowej lub mamusi” czytaj „Odpowiednie Osoby”, abyś mógł godnie reprezentować kibiców Lechii.
6 marca 2008, 11:47 / czwartek
tzej-czytaj uważnie.Powyżej Gin napisał,że bilet za Ciebie może odebrać inna osoba,pod warunkiem,że będzie miała Twój dowód(czyt.osobisty)

PS.wszystkim KASTROHULIGANSOM gorące pozdrowienia AHOJ!
6 marca 2008, 11:58 / czwartek
Do Tzej

Możesz wziąsc dowody kolesi i wodebrac za nich bilety. Zorganizowane fan cluby nie mają problemu z odebraniem biletu w związku z tym, że są zorganozowane. Jeżeli ktoś mieszka poza Gdańskiem i jest dla niego problemem podjechanie po bilet na pociąg, proszę napiszcie meila do Lwów Północy i podajcie swoj pesel imie i nazwisko i odbierzevcie przed wejściem do pociągu.

Co do prohibicji. Nikt nikomu do siatek zaglądał nie będzie. Chcesz wnieśc 5 litrów wódy wniesiesz. Z tym, że jak się upodlisz musisz się liczyc z "rozmową" z grupą "grillową", która jest odpowiedzialna za porządek w pociągu. W drodze powrotnej, jeżeli chodzi o libacje "wolna amerykanka".

Co do ilości miejsc, zwróccie uwage, że miało byc 5 wagonów, następnie 6. W ostani dzień zeszło tyle sztuk biletów, że zostało ostatecznie zamówione 7 wagonów!!!!! Tak więc 560 miejsc. Każdy będzie miał gdzie siedziec. Aby nie było burdelu każdy na bilecie będzie miał numer wagonu (80 biletów na wagon). Jak już każdy zostanie "zakwaterowany" oczywiście będziecie mogli wymienic się miejscami.
Narzekaliście, że w Sosnowcu był burdel i nie było miejsc. Tak więc te zasady obowiązują po to, aby sytuacja się nie powtórzyła, więc nie narzekac.
Co do biletów na mecz. Nie przejmowac się WEJDZIE NA PEWNO KAŻDY Z NAS!!!!!

I wpłacac pieniądze na Jastrzębie. Dostaniemy 400 biletów i ani jednego więcej. W sobote przy odbiorze bileow będzie możliwośc zaplaty za specjal do Jastrzębia.

Pozdrawiam
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021