Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

SPECJAL DO GLIWIC !!!

strona 8/8

10 marca 2008, 17:40 / poniedziałek
Nie wiem skad te problemy teraz,zwiazane z wymiana barw.Lechia jako "kibice czy klub" jest bardzo dobrze postrzegana w Gliwicach i szanujemy Was.I zapewne wielu mlodych czy starych kibicow Piasta zapragnelo sie wymienic barwami.Zapewniam,ze taka sytuacja miala miejsce pierwszy raz,mowa o kibicach przyjezdnych.Zas barwy Lechii po meczu,na pewno nie lecialy "przez okno".
10 marca 2008, 17:57 / poniedziałek
Ostreet - nie wiem ile w tym prawdy, że szaliki Piasta poleciały przez okno, pamiętaj, że to tylko forum i różni ludzie tu piszą, ja jadąc w pociągu nie widziałem niczego takiego, żeby jakiś szalik Piasta poleciał, a wręcz przeciwnie, widziałem dużo ludzi w barwach waszych, którzy swobodnie w nich siedzieli w pociągu i po nim chodzili!!! Tak samo po wyjściu w Gdańsku, więc nie radził bym brać zbytnio do siebie tego co jest napisane na tym forum, tylko popytać się ludzi przy następnym spotkaniu jak było naprawdę!!

Oczywiście, wielkie podziękowania dla Piasta za bilety!!!!!!!!
10 marca 2008, 19:11 / poniedziałek
Podziękowania dla stowarzyszenia za takiego specjala. Zawsze znajda się malkontenci, dla których zupa była za słona. Ja nie wchodziłem oknem, a miejece miałem i nawet na frytce sie wyspałem hyhy
10 marca 2008, 19:28 / poniedziałek
Zawsze komus cos nie pasowało ale nie ma sie co ani obrażać ani nic w tym stylu
tylko "poprawic" pewne niedociagniecia i w koncu osiagniemy apogeum.
TEN SIE NIE MYLI CO NIC NIE ROBI!
Bedze lepiej ale tylko wspólnymi siłami.

P.S. Obrażanie sie na Lechie bo coś w specjalu nie zagrało (to do jednego
z naszych f-c jest nie na miejscu),przyjmuje ich sugestie ze było to pod wpływem pewnych emocji-inaczej odebrać tego nie można.
LECHIA GDANSK FOREVER!
11 marca 2008, 00:01 / wtorek
Do jednego z fan-clubów!!!!!
żaden, ani jedna osoba od was nie pofatygowała się do Gdańska (a była taka możliwosc), aby pomóc przy organizacji wyjazdu. A więc pomóc nosi rzewczy do wagonów, pomóc chociaż w minimalny sposób przy tym wyjeździe itd,itp. Na końcu zając przedziały do fan clubow. Dobrze wiecie, że była umowa , ze nazbyt najebani do pociągu nie wsiądą. Wasz fan club był napierdolony w większości i ciezcie się , że CHWM wpuściło was wogóle do pociągu. U nas z powodu o jakim pisał Zeto (2 wagon), paru młodzieżowców poszło na frytki i nie było kłopotów. Ale nie kurwa najebana szlachta miała jak najwięcej do powiedzenia. ale tak zawze bywa, ci co nie robią nic najwięcej gadają. I mam nadzieje, że Twoje slowa , były tylko i wyłacznie powiedziane w chwili uniesienia. Bo wybacz ale nikt nie będzie tolerował wypowiedzi " pierdolę, wszystkie chłopaki powidzieli, że już na Lechie nie pojadą". Nikt was nie zmusza. Ale pamiętajcie: TO LECHIA JEST DLA WAS, a nie wy dla LECHII. Pozdrawiam i myśle, że wyjaśnimy sobie tą sytuację, bez alko. Pozdrawiam
11 marca 2008, 00:46 / wtorek
pozdro dla mojego przedzialu bylo zajebiscie,podziekowania dla Lwow :)
11 marca 2008, 08:14 / wtorek
A z jakiego FC był ten gość?
11 marca 2008, 08:29 / wtorek
R88- a jak myślisz? Chociaż nie robiłbym z tego zagadnienia. Na meczu było już wsio ok, a w drodze powrotnej nie było już problemu z miejscówkami.
11 marca 2008, 09:45 / wtorek
Panowie.
Wielki plus za specjal - jak na pierwszy taki pociąg było ZAJEBIŚCIE! Nie ma o co kopii kruszyć, że Lechiści wsiadający w Tczewie nie mieli całego wagonu, następnym razem organizacja będzie jeszcze lepsza - wierzę w to. LP uczą sie na błędach, zresztą jak wszyscy. I nie generalizujmy, ludzie (część) wsiadajacy w Gdańsku byli również napierdoleni jak meserszmity, a jełopy zdarzają sie wszędzie, od tego nie uciekniemy. Wypada nam tylko podziekować LP za organizację tego speca - droga została przetarta, każdy kolejny wyjazd będzie już tylko lepszy. Wypada zauważyć również, świetną liczbę kibiców Lechii (Tczew, Malbork, Sztum, Dzierzgoń, Strg.) wsiadających w Tczewie - tak trzymać panowie!

ps. Nie ma sie co obrażać na brak miejsca w wagonie, kto kiedyś jeździł przez całą Polskę pokitrany w 3-4 w kiblu wie o czym mówię:D

ps2. nie Lechia jest dla nas, ale My jesteśmy dla Lechii!
11 marca 2008, 10:42 / wtorek
Stowarzyszenie Lwy Północy, pragnie podziękować wszystkim kibicom, którzy zdecydowali się na wyjazd do Gliwic pociągiem specjalnym. Pomimo kilku niedociągnięć, wyjazd należy uznać za udany. Tak dużej liczby Lechistów na Górnym Śląsku jeszcze nie widziano. Z relacji kibiców Piasta, wiemy natomiast że pobiliśmy rekord ich stadionu.

Stowarzysznie Lwy Północy, szczególnie gorąco pragnie podziękować kibicom Piasta Gliwice, którzy tak mocno naciskali swoich działaczy, jak również gliwicką policję, aby wpuścili nieograniczoną liczbę kibiców Biało- Zielonych. Stowarzyszenie dziękuje tym bardziej, że kibice Lechii byli ostatnimi, którzy w tym sezonie obejrzeli mecz z sektora dla gości. Stadion Piasta bowiem idzie do generalnego remontu, a raczej gruntownej przebudowy.

Stowarzyszenie Lwy Północy, dziękuję również wszystkim swoim członkom, którzy poświęcili swój czas w organizację tego wyjazdu.

Mamy nadzieję, że nie był to pierwszy tak liczny wyjazd Lechii w tym sezonie. W Wielką Sobotę, w Jastrzębiu nasza Lechia potrzebuje nas jeszcze bardziej niż w Gliwicach. Po falstarcie, nasz doping może zdecydować o zwycięstwie nad GKS Jastrzębie !!!!!!!!!

Stowarzyszenie Lwy Północy
11 marca 2008, 10:45 / wtorek
Generalnie można nie przesadzać na necie z problemem miejsc:)
W sumie zabrakło miejsca bo gdzie nie gdzie za bardzo się rozsiedli ;) To zrozumiałe że ktoś się zdenerwował choć by z tego powodu proste.Wyjazd za nami emocje opadły
dajcie na luz.Pozdro dla wszystkich wsiadających w Tczewie i całej reszty:)
11 marca 2008, 15:52 / wtorek
ja też pozdrawiam Rykosza i innych chłopaków z przedzialu, bylo naprawde wesoło...Pozdrawiam :)
11 marca 2008, 20:11 / wtorek
Ogólnie cieszę sie bardzo ze nie miałem dostepu do neta w pociągu bo bym dał upust swoim emocjom. Przestałem prawie cała droge na śląsk w przejsciu i byłem totalnie wkurwiony na tą super rzetelna kontrolę szczególnie w 5 wagonie - ale dzieki bufetowi i pewnym scenkom (walka Romy z podobno głuchoniemym kibicem) jakoś znisłem to bez większego bólu.

Z powrotem jednak okazało sie ze oknem wchodzi sie znacznie szybciej i miejsce miałem. Ale mam swiadomośc tego ze kto inny swoje (bądz nieswoje) odstał.

Ogólnie nie popełnia błędów ten kto nikt nie robi - ale w sytuacji kiedy 10 godzine spedzam na stojaka i przypomne sobie hasło: "każdy bedzie miał miejsce" i ze "komfort jakiego jeszcze nie było" to szlak człowieka trafia.....

Zycze powodzenia w organizacji kolejnych wyjazdów chociaż pewnie na Jastrzebie bedzie sporo osób co bedą chcieli pochechać na krzywy ryj bo okazało sie ze tak jest łatwiej szybciej taniej i ... wygodniej.

Pozdrawiam
12 marca 2008, 18:54 / środa
Fanatyk LG nie wiesz moze kto robil fote w przedziale??(1 wagon 6 przedzial)
14 marca 2008, 10:51 / piątek
o ile sie nie myle to zdjęcia robil jeden z tych co dostali pachy na dupe:D
1 2 3 4 5 6 7 8
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022