Gdańsk: czwartek, 27 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

22 03 08 Jastrzębie- LECHIA

strona 1/5

22 lutego 2008, 17:38 / piątek
Po inwazji na Gliwice i pierwszym meczu przy sztucznym oświetleniu, kolejnym rywalem Lechii będzie Jastrzębie. Już dziś zaplanujmy ten dzień. Ten mecz trzeba wygrać, ale do zwycięstwa potrzebny jest nasz doping. Jastrzębie przekaże 400 biletów. Zróbmy wszystko, żeby zabrakło ich tak jak na mecz w Gliwicach!
22 lutego 2008, 19:08 / piątek
Czy ten dzien to niedziela wielkanocna ?
22 lutego 2008, 19:11 / piątek
sobota
22 lutego 2008, 19:25 / piątek
No to co ?! Jedziemy co nie ? Hehe :D
22 lutego 2008, 19:26 / piątek
Na spotkaniu z kibicami Maciej Turnowiecki powiedział, że Lechia wystąpi o jak najwcześniejszą pore rozegrania meczu, aby każdy z nas spokojnie wrócił do domu, wyspał się i usiadł wraz z rodziną do wielkanocnego śniadania. Pozdrawiam
22 lutego 2008, 19:31 / piątek
Będzie organizowany pociąg specjalny i będziemy w gdańsku około północy
22 lutego 2008, 19:38 / piątek
pociąg ? to chyba mało ? czy . . pozmieniało się ?
22 lutego 2008, 20:45 / piątek
na sportowych faktach można znaleźć harmonogram spotkań rozgrywanych w Jastrzębiu i wg. niego mecz z Lechijka mialby sie odbyc o godzinie 12 wiec problem z tym zeby byl rozgrywany jak najwczesnie mam za sobą:)
Pozdrawiam
22 lutego 2008, 21:06 / piątek
Mecz jest o 12. Pociąg pojedzie prawdopodobnie do Zebrzydowic (jedna z najbiliższych stacji niedaleko Jastrzębia, gdyż w samym mieście nie ma kolei)
i stamtąd zostaniemy dowiezieni autobusami.
22 lutego 2008, 21:44 / piątek
Przecież nas tam nawet 50 nie będzie ;-)

Wszyscy co teraz krzyczą, że do Gliwic jest za mało biletów, na Jastrzębie będą miec wyjebane. No chyba że się mylę.

Moim zdaniem, nie powinniśmy miec wyjazdu poniżej 500 osób. Jastrzębie na bank będzie chciało się pokazac. To stara zgoda Zawiszy, i czarne hanyskie podniebienia.

INWAZJA NA JASTRZĘBIE !!!!!!
22 lutego 2008, 22:40 / piątek
który to sezon jedziemy na wyjazd w wielką sobote:)?
hehehe
WSZYSCY NA JASTRZĘBIE !! !! !! !! !! !!
WIOSNA KURWA MAĆ NASZA!!!!!!!
22 lutego 2008, 23:47 / piątek
Niech kurwy wią kto jest the best!!!

Od kiedy można zamawiać i płacić za tickety?

KKS GEDANIA
22 lutego 2008, 23:54 / piątek
Oni to wia,Zurawiu ! :-)
23 lutego 2008, 00:26 / sobota
To w takim wypadku długo ich znajdę!!!

Ciekawe czy przy okazji tego wyjazdu tez będzie tylu marudziarzy i mądrali!!!

Pozdro dla kumatych z KKS GEDANIA
23 lutego 2008, 00:29 / sobota
Pewnie bedzie ich tyle samo,jak nie wiecej !
Przeciez kontratak za pozno dal cynk,ze bedzie specjal do Jastrzebia ! :-)))
23 lutego 2008, 00:38 / sobota
Ja jednak myślę że będzie ich mnie więcej tyle samo.
Czy ja wiem czy kontratak info o wyjeździe dał za późno? 17.38 to jeszcze w miarę młoda godzina i nawet klan o tej porze leci-tak przy okazji pozdro dla Rysia!!!
23 lutego 2008, 09:35 / sobota
Żuraw ciekawe co na to pani nieZosia, której wczoraj złamałeś serce :-)

Czy teraz załatwi nam rabat na pociąg, czy będziemy jechac wg standardowych cen.
23 lutego 2008, 10:25 / sobota
Zuraw,lamiace serce ?!
Fiu,fiu :-)
23 lutego 2008, 10:30 / sobota
ŻURAW ŁAMIĄCE SERCE - tak brzmi dostojniej.
23 lutego 2008, 18:35 / sobota
hartbrejker:)))
23 lutego 2008, 19:55 / sobota
Dobrze bo akurat na w tych dniach bede w Polsce!Byc moze pojade.
TYLKO LECHIA GDANSK!!!
23 lutego 2008, 22:32 / sobota
Dobra panowie emigranci,przyszedl czas,zeby wspomoc braci po szalu na meczach wyjazdowych !
U siebie,na T29,dadza sobie rade,ale z wyjazdami moze byc juz inaczej.
Wiem,ze dla nas te 100 zl,to jest nie wielka suma,ale zdaje sobie sprawe z tego,ze nie zawsze czas pozwala,praca,rodzina itd.
Dochodza do mnie wiesci,ze coraz wiecej emigracji wybiera sie na mecze Lechii,a co za tym idzie,juz mamy zamiar szykowac sie na Jastrzebie !
To,ze duza liczba emigracji jedzie do Gliwic,to juz wiemy,ale trzeba tez pomyslec i zaplanowac inne wyjazdy i jestem pewien,ze co kazdy tydzien,beda ladowaly samoloty w WMG z calej emigracji.

Do ziomkow w UK-na Jastrzebie tez jade :-)
Pozdrawiam

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
24 lutego 2008, 00:38 / niedziela
Tylko zeby wyjechalo przynajmniej 300os.
Panowie mam jeszcze jedno pytanie czym do Jastrzebia?,I w jaki dzien jest ten wyjazd?Czy w Wielkanoc?
24 lutego 2008, 09:21 / niedziela
Rakieta :)) czytaj posty wyzej to sie do wiesz kiedy
24 lutego 2008, 11:49 / niedziela
ŻURAW LWIE SERCE !!!!!!!
24 lutego 2008, 16:00 / niedziela
ŻURAW ŻURAW WŁADCA MURAW!!!

Pani nieZosia ma wąsy!!!To jest jakiś ostry wałek!!!
27 lutego 2008, 08:22 / środa
No widzę, że chyba powtórzymy wynik z Bielska i Jarocina- takie jest zainteresowanie tym wyjazdem.
27 lutego 2008, 12:23 / środa
Miała ruszyć w tym tygodniu sprzedaż biletów na speca? jak postępy??
zostało 9? dni do ewentualnej zapłaty za ww. środek transportu dla PKP
damy rade zapisać te 400 lub więcej osób w takim czasie???
27 lutego 2008, 12:27 / środa
Nie wiadomo jeszcze co ze specjalem do Gliwic, a co dopiero z tym na Jastrzębie.... zapewne większość ruszy po bilety po zaliczeniu wyjazdu do Gliwic....
27 lutego 2008, 15:54 / środa
No tak, tylko według podawanych tutaj informacji(odnośnie płatności dla PKP za wynajęcie speca) powinna ona nastąpić na dwa tygodnie przed wyjazdem, aby PKP mogło ustalić trase przejazdu itd...... i rzeczywiście ciężko bedzie zebrać tyle osób jeszcze przed wyjazdem do Gliwic(obym się mylił; Ja się zapisze w pierwszym dniu zapisów:-)).... chyba że.... mozna płacić za speca na np. tydzień przed wyjazdem.....
czekajmy na info kolegi pod nickiem: Lwy Północy
27 lutego 2008, 23:39 / środa
Zapisy na specjal do Jastrzębia prawdopodobnie będą prowadzone już w przyszłym tygodniu. Liczba miejsc w specu bedzie ograniczona, podobnie jak w przypadku Gliwic - kto pierwszy ten lepszy.
WIELKA LECHIA W WIELKĄ SOBOTĘ!
28 lutego 2008, 11:41 / czwartek
wiadomo juz ile tak mniej wiecej bedzie kosztował bilet za przejazd???krucho z kasa to trzeba kombinowac za wczasu;)
1 marca 2008, 23:00 / sobota
z ciekawostek jastrzebie dzisiaj przybilo sztame z hutnikiem krakow

ps. jazda z kurwami
1 marca 2008, 23:26 / sobota
Nie strasz! Teraz już wiem, nie jadę!!! Hutnik to taka krakowska Gedania!!!
3 marca 2008, 22:30 / poniedziałek
Specjalem do Jastrzębia! Wielka Lechia w Wielką Sobotę!

Gdy wszyscy jeszcze są myślami przy inaugurującym wiosnę wyjeździe do Gliwic, Stowarzyszenie „Lwy Północy” postanowiło kontynuować organizowanie wyjazdów pociągami specjalnymi!

22 marca, w Wielką Sobotę, fanatyków gdańskiej Lechii czeka wymagający, ale wyjątkowo ciekawy wyjazd pod czeską granicę, na mecz z GKS Jastrzębie. Przeciwnik będący piłkarsko solidnym ligowcem z górnej połowy tabeli ma niezłą ekipę kibicowską i dobry stadion.

Zapisy na pociąg specjalny, na zasadach które obowiązywały przy wyjeździe do Gliwic, rozpoczynają się już w najbliższy poniedziałek – 3 marca. Kto zapisze się w pierwszym tygodniu sprzedaży zapłaci 90 zł, w drugim – 100 zł, a w ostatnim przed meczem 110 zł.
Zapisy prowadzi tradycyjnie sklep „Lechista” w Pasażu Królewskim przy Targu Węglowym(czynny w godz. 10:00-18:00, soboty 10:00-15:00). Bilety na mecz będą mogły kupić wyłącznie osoby jadące specjalem. Zapisać się na wyjazd będzie można także w pociągu podczas wyjazdu do Gliwic.

Warto zaopatrzyć się więc już teraz w bilet – tym bardziej, że przypadek wyjazdu do Gliwic pokazuje, że zainteresowanie wyjazdami Lechii na wiosnę jest ogromne. Należy zauważyć także, że miejsc w specu będzie tym razem 400, bez szansy na zwiększenie tej liczby. Wagony jak przystało na Władców Północy dalekobieżne i komfortowe.

LECHIA CIĘ POTRZEBUJE – NIE ZAWIEDŹ JEJ!
3 marca 2008, 23:16 / poniedziałek
Lwy Północy - bedziecie walczyć jak lwy a padniecie jak muchy tak samo jak Arka :)
3 marca 2008, 23:23 / poniedziałek
twaja stara tez padła przed moim wackem i go possała co ty na to???
3 marca 2008, 23:25 / poniedziałek
i wtedy sie obudziles...
3 marca 2008, 23:30 / poniedziałek
Wojowniku wypierdol neostradę i kup sobie drewnianą tablice. Tylko broń Boże, nic na niej nie pisz. Weź się nią tylko pierdolnij w łeb. Ważne, żeby mocno!
3 marca 2008, 23:35 / poniedziałek
dla Twojej wiadomości nie mam neostrady ;) poza tym zażartować nie wolno bo sie od razu stado bydła odzywa.. zobaczymy czy będziecie tak mądrzy u nas na stadionie, o ile w ogóle dojedziecie bo coś mi sie wydaje że wasza podroż skończy sie w Zebrzydowicach :)
3 marca 2008, 23:47 / poniedziałek
''wojowniku'' Kozak sie znalazl widac po twoich tekstach Ile masz lat 13?14?.Daj spokoj widac ze , jestes Hooliganem internetowym.
4 marca 2008, 07:08 / wtorek
Tak Ultras Sur, zajebiecie nas razem z Hutnikiem! Jebniemy ze śmiechu, jak będziecie spierdalać.
4 marca 2008, 11:16 / wtorek
Ile biletow mamy do dyspozycji?
4 marca 2008, 11:18 / wtorek
bylo wiele razy walkowane wyzej. 400
4 marca 2008, 11:42 / wtorek
Ciekawe czy wyjedziemy w 400os.
Mam nadzieje ze pojedziemy w duzej liczbie ;)
6 marca 2008, 21:36 / czwartek
Widac ze tym wyjazdem duzo ludzi sie nie interesuje ;(
6 marca 2008, 22:38 / czwartek
Only interesuje się znacznie więcej niż wpisów na forum. Ten kto jeździ tu się nie wpisuje, tylko już dawno się zapisał. Niedługo obudzisz się z ręką w nocniku z powodu braku miejsc. Pozdrawiam
6 marca 2008, 23:09 / czwartek
hm Jak sądzicie bilety będą do odbioru,pewnie parę dni przed wyjazdem?! ;]
roko może redbox,jakieś info mile widziane..
6 marca 2008, 23:11 / czwartek
dokladnie, do Jastrzębia pojadą już tylko prawdziwi fanatycy, dla nich ten wyjazd jest ciekwszy od festyniarskiego Piasta hyh
z kim nie rozmawiam to jedzie do Jastzrębia bo to z wielu wzgledów ciekawsza opcja = róznica jest taka, że nie ma pierdolenia na forum tylko czyny.
6 marca 2008, 23:24 / czwartek
Hejnał To znaczy że pojadę do jastrzębia to już się wyrózniam do fanatyka gówno prawda...
Mecz to mecz każdy wyjazd fajna sprawa jadę tam gdzie mogę i jak pieniądz pozwoli
I od nikogo się nie wyrózniam...a wyjazd bardzo ciekawy ,czekamy na bilety.. :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.206