Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Prezentacja Lechii wiosna 2008

strona 1/1

23 lutego 2008, 15:41 / sobota
Moim skromnym zdaniem już na początku przyszłego tygodnia klub powinien podać datę i miejsce prezentacji pierwszego zespołu ! Znając jednak realia nastąpi to kilka dni przed ... i znowu przyjdzie 200-300 osób ... jak rok temu w FASHION HOUSE.. Kurwa na takiej prezentacji powinno być min tysiąc szala aby dodać wiary i siły piłkarzom do nowej rundy. Wiadomo cel jest jeden awans !!!
23 lutego 2008, 15:59 / sobota
Fajnie by było zrobić prezentacje na Traugutta przy sztucznym oświetleniu, np.6-7 marca ;) Myślę że spokojnie mogło by przyjść 2-3 tys. Tylko czy do tego czasu będzie gotowe oświetlenie ? :)
23 lutego 2008, 16:14 / sobota
Gadałem z Panem Prezesem i powiedział, że skoro na forum ludzie chcą prezentacji na T29, to tak będzie. Teraz tylko trzeba zrobić ankietę, czy prezentacja przy światłach ma być.
23 lutego 2008, 16:21 / sobota
przy swiatłach prezentacja doda klimatu:D
23 lutego 2008, 19:05 / sobota
do tego race odpalone wokół stadionu :)
23 lutego 2008, 19:16 / sobota
no. to jest najlepsze roziązanie...
23 lutego 2008, 23:21 / sobota
Na T29 przyjdą ci co zawsze i będzie to prezentacja we własnym gronie .Lechię trzeba promowac dalej . Ja propnuję chocby np. pod Rafinerią Gdańską albo na Skwerze Kościuszki . No dobra niech będzie Galeria Bałtycka. :) Tylko bez komentarzy podawac dalsze propozycje .Która wygra tmu 2 filmy na DVD (Arka Lechia i mecze PP Górnik i Wisła Płock)
23 lutego 2008, 23:30 / sobota
Leon się uparł na T29, więc chyba nic nie da się zrobić. Ja osobiście wolałbym na Miodowej. Wiadomo, stolyca!
24 lutego 2008, 00:45 / niedziela
Na Miodowej prezentacja na bank wypadłaby miodzio!!!
24 lutego 2008, 11:47 / niedziela
A nie można w Sheratonie w Wa-wie, połaczyc prezentacji z Walnym pzpn ??
24 lutego 2008, 13:50 / niedziela
Do Leszeklv > Ja stawiam, że prezentacja powinna się odbyć na T29 wraz z odpaleniem Luxów, i powinno to być prawdziwe święto z dużą frekwencją :)
24 lutego 2008, 14:18 / niedziela
Spoko, to zamawiamy specjala na prezentację?
24 lutego 2008, 14:25 / niedziela
odnośnik prezentacja wisły i lechii;]
24 lutego 2008, 14:35 / niedziela
grubo na tej imprezie było:DDDDD
24 lutego 2008, 14:35 / niedziela
Oczywiście powinna być na T29!! Za jednym razem prezentacja drużyny i nowego oświetlenia.
24 lutego 2008, 14:44 / niedziela
uwankers kutasie!!!!!! Lechii !!!!!!!
24 lutego 2008, 15:52 / niedziela
Moim zdaniem nie powinno to byc na stadionie choc moglo by byc fajnie tylko tam bedziemy tylko my kibice a my sie znamy a niech reszta zobaczy ze my tez potrafimy sie bawic i jak zaspiewamy nasza piosenke O Nasz to zwrocimy na siebie uwage:Dproponowal bym znowu ul.Dluga latwy dojazd dla wszystkich i duzo miejsca :Dpo co robic prezentacje w swoim gronie?
24 lutego 2008, 15:54 / niedziela
Prezentacja na pewno nie odbędzie się na T29 ponieważ nowi piłkarze muszą zaprezentować w nowych koszulkach.Impreza ma się odbyć w lokalu zamkniętym, w żadnym markecie jej nie będzie na pewno a będzie najprawdopodobniej w okolicach gdańskiej starówki.

Pozdro dla Kumatych z Gedanii
24 lutego 2008, 17:19 / niedziela
prezenyacja LECHII powinna odbyc sie pod Neptunem to moie zdanie
24 lutego 2008, 18:53 / niedziela
Neptun zajebista sprawa :) oby pogoda dopisała :)
24 lutego 2008, 23:15 / niedziela
prwdziwa prezentacja naszych zawodnikow napewno odbedzie sie w Gliwicach , a pozniej u nas z Plockiem
24 lutego 2008, 23:40 / niedziela
moim zdaniem, aby nikogo nie prowokować - prezentacja musi odbyć się na GEDANII!!!!!!!!!!!
Może na T29 będzie cały rok spokój?
26 lutego 2008, 19:01 / wtorek
Prawdopodobnie "Parlament Wolnego Miasta". Data 4 marca.
26 lutego 2008, 19:34 / wtorek
to chyba jakiś dowcip jest!
kur...! jak by nie mogła się odbyć na stadionie!
26 lutego 2008, 22:46 / wtorek
Hah w Parlamencie, będzie się działo. Później impreza ;D Dawno mnie tam nie było. Wejście dycha(dla pełnoletnich) i jechane:P :D
27 lutego 2008, 01:23 / środa
lipa
27 lutego 2008, 22:45 / środa
Ktoś w zarządzie chyba ma rodzinę albo znajomych w Parlamencie i chce im dać zarobić skoro w takiej klitce prezentacja się odbędzie... Tyle mamy innych lepszych miejsc w Gdańsku, nie rozumiem tej decyzji.
27 lutego 2008, 23:12 / środa
no widze ze ktos tu farmazoni niezle
parlament centurm miasta, do tego miejsca troche jest [3 poziomy] - nie widze powodu do narzekania...
28 lutego 2008, 03:55 / czwartek
Ja uwazam ze miejsce b. dobre z tym ze rzeczywiscie mimo tego ze PArlament jest dosc sporym klubem uwazam moge byc problemy z pomieszczeniem wszystkich kibicow
28 lutego 2008, 13:31 / czwartek
Cwaniak i na każdym poziomie będzie inna prezentacja? Po prezentacji rozumiem, że wszyscy będa mogli się na wszystkie poziomy i pogadać, ale prezentacja będzie na 1 poziomie przecież...
28 lutego 2008, 13:36 / czwartek
jezeli 15 oznacza twoj wiek to domyslam sie czemu bredzisz

z kazdego pietra mozesz ogladac co dzieje sie na scenie... do tego sporo miejsca znajduje sie na dole
28 lutego 2008, 14:32 / czwartek
Spoko Cwaniak jeśli lubisz oglądac prezentację ściśnięty jak w puszcze sardynek to będziesz w swoim żywiole. Zresztą zależy ile osób przyjdzie, ale przypuszczam że dużo.

P.S Nie jesteś zbyt bystry skoro literkę koło nicka od razu bierzesz za wiek...
Nie chcę się z Tobą kłócić, ale Ty zacząłeś...
28 lutego 2008, 19:53 / czwartek
"zreszta zalezy ile osob przyjdzie" - skoro nie wiesz ile osob przyjdzie to czemu narzekasz ze miejsca bedzie malo??????

eot
29 lutego 2008, 01:43 / piątek
W sumie miejsce całkiem OK. Daje szanse na zbudowanie prawdziwej atmosfery.Pojemność Parlamentu to jakieś 900 do tysiąca osób powinno wystarczyć jak na wiosenną prezentacje.
4 marca 2008, 22:42 / wtorek
Prezentacja, która była zorganizowana w klubie Parlament to jeden wielki niewypał !! Impreza zorganizowana przez klub na odpierdol, potraktowali kibiców jak bydło ...brak szacunku ...... kurwa na szybko i bez pomysłu !!!
4 marca 2008, 23:27 / wtorek
A niektórzy tutaj mówili że parlament taki duży i wogóle...
4 marca 2008, 23:40 / wtorek
Ano duży,duży tylko szatnia malutka..
5 marca 2008, 13:56 / środa
5 marca 2008, 13:58 / środa
Dostałem info od małolata z dzielnicy, że śledzie podobno ostro kroili wczoraj w Gda. Przekazał, że skasowali kilkadzisiąt osób z szalików i czapek. Jesli to prawda, to sie chłopy z gedani nie popisali:(
5 marca 2008, 14:48 / środa
Ja słyszałem o wykrojonych kilkuset osobach, z moich info wiadomo że kroili najpierw chleb na kanapki na podróż do stolicy województwa a później zabierali czy raczej kradli(bo na zrywkę) w szczególności starym od nas breloczki i proporczyki a lali ponoć ostro...............w gacie!!!

KKS GEDANIA
5 marca 2008, 22:35 / środa
ja jeszcze o tej beznadziejnej prezentacji.Kurcze jak zobaczyłem gdzie ma byc to pomyślałem dobra mało miejsca ale bedzie można usiąść wypić piwko troche pospiewać normalnie jak na wyspach a tu h... bombki strzelił 30minut wchodzisz 18min.prezentacji i 40min. wychodzisz,mic nie zorganizowane myślałem klub to bedzie dobra oprawa muzyczna (można było wrzucić muze o LECHII)na całą parę byłby klimat a tak co 3 mikrofony jeden prowadzacego nastrojony pozostałe 2 ledwo zipiące.TANDETA I CHAŁA a można było zrobić w środę lub w czwartek o 20:00 na Traugutta przy muzie i właczonym oświetleniu.
5 marca 2008, 22:42 / środa
kicha i chu.j
ty majster od marketingu-wez sie w garsc bo chujnie odwalasz
zamiast jakos uczcic i wybic to wydarzenie sprowadziliscie je do parteru...
PREZENTACJA druzyny ma byc czyms niezwykle waznym i donioslym a nie fuszerka wykonana na pospiechu...
gospodarze "parlamentu"to tez was sie tyczy....!!!!
6 marca 2008, 08:36 / czwartek
Podpisuję się pod dwoma wcześniejszymi wpisami. Zarówno w kwestii organizacji jak i marketingu. Lipa, lipa, lipa.
Tak jak przdmówca szedłem tam z nadzieją, że łyknie się jakieś piwo, że będzie się coś działo, że będzie muza. Podobnie jak kolega, stałem przed rozpoczęciem i zastanawiałem się dlaczego lecą takie smęty a nie nastrojowe piosenki ;)

Teraz jak myśle o całym zajściu to szalg mnie trafia, że prowadzący (nie wiem może był taki scenariusz) nie wykorzystał bardziej trenera Kubickiego. Jedyny facet, który stanął na wysokości zadania. Co przeszkadzało, aby tak jak w przypadku nowych zawodników powiedział 2,3 słowa o wszystkich?!!

O innych atrakcjach nie wspominając. Panie Marketingowcu i Szanowny Zarządzie - wszyscy wiemy, że generalnie ludzie kochają Lechię i są gotowi dla niej ne różne poświęcenia, ale czasy się zmieniają i chociażby przez wzgląd i szacunek dla nas mogli byście wymyśleć jakieś atrakcje na więcej niż 30 min - umówmy się kiepskiej prezentacji. Było na pewno nie mało osób które gnały pewnie po kilkanaście kilometrów - o ile mnie wzrok nie mylił to widziałem nawet towarzystwo z Kościerzyny (bliźniacy ;) - o co dostali w zamian?

Do szatni się nie czepiam, bo można było przyjść wcześniej poza tym niestety siła wyższa - takie były warunki.

Pozdr.
6 marca 2008, 08:50 / czwartek
Tyle sie ostatnio mówi o marketingu w Lechii, wymysla się kontrowersyjne akcje czy hasła typu "105 lat..." a nie potrafi się zorganizować prezentacji drużyny, która powinna być efektowna i dopieszczona jako ostatni akord przed wiosną!
Pomimo brzydkiej pogody to dobrze nagłośniona i rozreklamowana prezentacja połączona z odpaleniem świateł byłaby strzałem w 10!!! Jak pada to zawsze jest trybuna kryta do wykorzystania!
Widać za dużo karnetów zeszło przed rundą i niektórzy spoczeli na laurach!
Aejaejao!!!
7 marca 2008, 11:28 / piątek
Ogólnie miło, że taka prezentacja się odbyła, ale przyznam, że szału nie było.
Po pierwsze już sposób, w jaki byliśmy wpuszczani do tegoż elitarnego klubu był żenujący. Ogólne przejęcie ochroniarzy, segregacja, wpuszczanie szóstkami ( czemuż nie ósemkami), dobieranie w pary - były mocno przesadzone. Ale być może stójkowi nie są przyzwyczajeni do kontaktu z dorosłymi ludźmi...
Zadziwia mnie także fakt, że organizatorzy nie wzięli pod uwagę, ile osób przychodzi na takie eventy. Stadion byłby miejscem jak najbardziej odpowiednim, a wręcz wskazanym dla podkreślenia więzi klub-kibic.
W 100 % zgadzam się z powyższą opinią, że prezentacja drużyny i odpalenie świateł zapewniłyby niezapomniane wrażenia.
I ostatnia uwaga - niecałe 30 min to zdecydowanie za krótko...
7 marca 2008, 14:26 / piątek
Jak widać, dobrze że nie byłem na prezentacji ;-)))

Przynajmniej w tym czasie przywiozłem do Gdańska ładne cudo ;-)
7 marca 2008, 14:57 / piątek
Żebyś wiedział Zeto, naprawde ładne cudo!!! Wczoraj na "mini prezentacji" w Roko zachwyty większe niż człowiek by się spodziewał,aczkolwiek grono podziwiających skromne (to tak żeby się niektórym w dupach nie poprzewracało;). Dobór materiałów, kolorów i wykonanie istny oldschool, klasa! Jeszcze raz dzięki, wielki Szac(yk) i Elegancja!!!
Aejaejao!!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.399