Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
FORUM
Podstrony:

Kibic Lechii poszukuje mieszkania do wynajęcia!

strona 1/1

1

24 lutego 2008, 12:23 / niedziela
Cześć!

Jestem kibicem Lechii, a też stałym użytkownikiem tej strony i forum. Jestem w pewnej potrzebie i liczę, że może tutaj, któryś z biało-zielonych braci mi pomoże.

Otóż pilnie poszukuję tanio mieszkania do wynajęcia dla dwóch osób na dłuższy okres. Interesują mnie głównie dzielnice Gdańska, gdzie są dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta i z Wrzeszczem (LECHIA:) - tj. właśnie centrum, Wrzeszcz, Morena, Suchanino, Chełm, Niedźwiednik, Siedlce i te rejony, jeśli nie wymieniłem jakiejś okolicznej dzielnicy. Jeśli na Zaspie, w Oliwie, czy na Przymorzu znalazłaby się jakaś atrakcyjna oferta, to też bym oczywiście rozważył.

Jeśli ktoś z Was, albo ktoś z Waszych znajomych ma możliwość wynajęcia jakiegoś mieszkanka, to proszę, pomyślcie o mnie ;)

W razie jakichś ofert, porad, lub chociaż informacji prosiłbym o kontakt mailowy: michal@makor.pl

Z góry dzięki!

TYLKO LECHIA
24 lutego 2008, 15:16 / niedziela
Przez 3-4 dni będę ten wątek odświeżać, żeby go... upozycjonować w czubie listy.

Mam nadzieję, że nikt z forumowiczów mnie za to nie zje :)
27 lutego 2008, 19:34 / środa
Jak masz problemy mieszkaniowe, to mogę Tobie chwilowo pomóc.
Mam dom na wsi 52 km od Suchanina (Iłownica, koło Liniewa).
Jak chcesz, to możesz tam zamieszkać do świąt.
Oczywiście gratis - płacisz tylko za media.
Są tam 4 pokoje- salon, kibel , kuchnia i łazienka oczywiście też (ogrzewanie jest kominkowe - jak nagrzejesz będzie ciepło.
Nie znam Ciebie chłopie - warunkiem będzie spisanie Twoich danych ze szmaty (dowodu)
Pozdrawiam
Miboj

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.253