Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Mecze podwyższonego ryzyka

strona 1/1

"Była taka sytuacja z grupą kibiców ŁKS, którzy według mnie byli najbardziej "rozhuśtaną" ekipą, dynamiczną, agresywną, pewną siebie. Już po drodze stwarzali duże problemy policji, która podstawiając nam ich pod bramę, odetchnęła" - mówi dla lechia.gda.pl Adam Wysocki, odpowiedzialny za bezpieczeństwo podczas meczów Lechii na jej stadionie.

26 lutego 2008, 20:18 / wtorek
Była taka sytuacja,wchodząc na mecz z dzieckiem niepełnosprawnym na wózku inwalidzkim.Chcieliśmy z synem wejść na sektor rodzinny,na bilet za 12zł nas nie wpuszczono,byliśmy bardzo rozczarowani gdyż dwa poprzednie mecze wjeżdżaliśmy bez problemów.Mój syn ma dopiero 6 lat jest kibicem tyle że na wózku,czemu mu utrudniacie.Czy wam tylko zależy na pieniądzach?Będąc na prezentacji z synem Pan Maciej Turnowiecki osobiście zapraszał! Czy tu chodzi o 6 zł,czy o ludzkie uczucia.Jestem kibicem Lechii już ponad 30 lat i nie rozumiem podejścia niektórych z Taurusa!! Pozdrawiam Wierny Kibic z Chorym Synkiem.
26 lutego 2008, 23:05 / wtorek
Tego się nie da czytać (słuchać). Wywala się grube tysiące na oświetlenie, krzesełka, boiska treningowe, sztuczne murawy itp a nie można sobie poradzić z sektorem dla gości i z otwarciem dodatkowych bram na stadionie.
Nie trzeba być filozofem by na prędce przygotować kilka prostych rozwiązań umożliwiających po pierwsze powiększenie pojemności stadionu a po drugie zapewniających bezpieczną ewakuację.
1. w czym jest problem by na sektor pod zegarem otworzyć dodatkowe wejście od strony cerkwi? Czy to aż tam duży wydatek wstawić tam bramę i wyrównać teren???
2.Sektor gości? Czemu na siłę odsunięto go od trybuny krytej?
Nie wnikam oczywiście w to, że stadion należy do miasta i wszelakie inwestycje robi MOSIR a zysk z powiększonej pojemności ma klub ale.......
wystarczy przenieść sektor gości w dawne miejsce,zrobić tam klatkę, której do tej pory sie nie doczekaliśmy, a póki prawo jest jakie jest i materiał z monitoringu gówno daje porobić 4m płoty a od strony trybuny krytej i sektora buforowego dodatkowo wstawić plexi lub blachę (taniej)
Dodatkowo powiększyć sektor gości do 1 tyś a sektor buforowy zostawić 10-15m ale z wysokim płotem - nie tak jak teraz.
3. Dojście do sektora gości koniecznie trzeba zrobić nowe - koniecznie na skarpie przy kortach tak by wejście od Smoluchowskiego było otwarte dla kibiców na sektory za bramką.
To tyle ode mnie na szybko.
29 lutego 2008, 11:36 / piątek
Pozdrowienia Adams! Fajny i ciekawy wywiad!
el
29 lutego 2008, 23:42 / piątek
uważam,że osoby niepełnosprawne powinny być wpuszczane za darmo.
I tak już są pokrzywdzone przez los.Może Klub powinien o tym pomysleć....?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.410