Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
FORUM
Podstrony:

Ruch - Górnik na Śląskim.

strona 1/1

1

29 lutego 2008, 14:14 / piątek
Trzeba przyznać hanysom, że takich derbów to można tylko pozazdrościć. Dla niewtajemniczonych przypomnę: mecz rozegrany będzie na Śląskim w Chorzowie i już teraz z tego co mi wiadomo wszystkie bilety poszły. Górnik Zabrze dostał 12,5 tyś. wejściówek. Frekwencji można się więc spodziewać prawie 50 000 ludzi. Zaznaczyć trzeba, że takiego meczu w Polsce nie było bardzo dłuuugo...

Wiem, że temat bezpośrednio nie związany z Lechią, ale na tym drugim forum dyskutuje się na tematy mniej kibicowskie więc zdecydowałem się założyc go tu.
29 lutego 2008, 14:21 / piątek
jakie 50tys max 42
29 lutego 2008, 15:12 / piątek
Zacznijmy od tego, że u nas w okolicy nie ma tak dużego stadionu :| Z tego co słyszałem, to największy stadion ma Gedania na 35tyś ludu :)
29 lutego 2008, 15:35 / piątek
kurwa mać 3 post i już sobie jaja robią widzę że na tym forum nie da sie normalnie podystkutować macie temat do Luźnych gadek itp ale kurwa musicie w każdym poważnym temacie pierdolić głupoty.

Pozdro dla normalnych...!!
29 lutego 2008, 15:52 / piątek
Nie macie już o czym tematów zakładać tylko o meczu w hanysowie.Kogo to obchodzi kto wygra ,a że duzo ludzi przyjdzie to co?Gdyby stała Baltic Arena to na derbach ze śledziami też by było 40 tys.Rzygać się chce jak się czyta wpisy pokemonów z hanysowa na wszelkich możliwych forach jaki to będzie mecz itp.Mecz jak mecz odbedzie sie i koniec myślałem że na naszym forum nie bede tego bełkotu czytał jak widac pomyliłem sie
29 lutego 2008, 17:53 / piątek
Ja pierdole już musisz rudolf sie spinać, podejrzewam, że niebyłbyś sobą gdybyś troche nie powylewał, żali na forum. Spokojnie przed tym kompem bo się można spocić, a to może twojej lasce sie nie spdobać.:) Po pierwsze nie jestem żadnym pokemonem z hanysowa mam serce białe i zieloną kew w żyłach (w szpitalu byli w szoku!), po drugie wyjebane mam w to kto wygra ten mecz interesuje mnie tylko aspekt kibicowki i nie ze względu na frekwencje, a raczej na liczbe gości, bo 12 i pół koła "przyjezdnych" musi zrobić wrażenie. A Twojej złości nie rozumiem, czy to z zazdrości, że u nas trzeba jeszcze troche na taki mecz poczekać, czy z żalu, że nie dostałeś już biletu? :))
1 marca 2008, 14:48 / sobota
po 1 nie graja u siebie?
2 marca 2008, 19:23 / niedziela
po 2 grali na wyjeździe!!!
2 marca 2008, 20:20 / niedziela
po 3 bardzo ciekawy mecz :)
3 marca 2008, 12:08 / poniedziałek
po 4 największe na mnie wrażenie zrobił ten kontakt kibiców z piłkarzami, ta bliskość trybun do murawy naprawdę robi.....
3 marca 2008, 23:28 / poniedziałek
4 marca 2008, 01:48 / wtorek
Pomijając rózne, inne akcenty tego meczu myślę, że odbył się bez fajerwerków, ale i tak sama liczba kibiców zasługuje na uznanie. Nieźle to wyglądało jak na możliwości polskiej ligi. Obyśmy jak najszybciej mogli zagrać na tak pojemnym stadionie, bo atmosfera napewno nieporównywalna.

...W oczekiwaniu na bursztynka... :))

Dla zainteresowanych linki do galerii:

odnośnik

odnośnik
5 marca 2008, 22:56 / środa
odnośnik tak apropos meczu Ruchu z Gornikiem...
i tyle w tym temacie:)
6 marca 2008, 14:55 / czwartek
Ciekawe wpisy, ja jako kibic Niebieskich i Wielki Sympatyk Lechi Gdańsk, muszę Wam powiedzieć, że akcent gdański na stadionie w Chorzowie był. Chciałbym tu przypomnieć, że na Śląsku albo jak kto chce w hanysowie, są kibice Lechii którzy do dziś pamiętają jeszcze zgodę z Gdańskim klubem. Kończąc - życzę jak najszybszego powrotu do 1 ligi (gdzie Jej miejsce) - a wierzymy w to że spełni się za kilka miesięcy. A więc do zobaczenia na stadionie w Chorzowie lub w Gdańsku.
7 marca 2008, 13:22 / piątek
I dobrze tak dodzie bo tez jej nie lubie i tez bym ja wygwizdał buhaha Doda doda zrob nam loda:D:D:D

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029