Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Wisła Płock 15.03.08

strona 2/6

10 marca 2008, 14:10 / poniedziałek
Dajmy pole do popisu trenerowi i miejmy nadzieje że nas pozytywnie zaskoczy ;)
10 marca 2008, 14:31 / poniedziałek
Mam pytanie czy będzie jakaś fajna oprawa bo np. na Lechu gdzies czytalem że oni wydają na oprawe 10 tys a u nas nic nie słychać o jakiejś zbiórce pieniędzy ani coś w tym stylu..
10 marca 2008, 14:55 / poniedziałek
Lol... Widze ze w Plocku pelna mobilizacja :) Napewno bedzie ciekawie :)

odnośnik
10 marca 2008, 14:58 / poniedziałek
zbiorka jest przed kazdym meczem...wystarczy cokolwiek wrzucic do puchy
10 marca 2008, 15:56 / poniedziałek
oprawa bedzie , czy fajna ocenisz sam na meczu :)
10 marca 2008, 16:38 / poniedziałek
Jeśli dużo ludzi na młyn przyjdzie to Napewno da sie coś porządnego zorganizować.
10 marca 2008, 19:05 / poniedziałek
Mam nadzieję, że mimo porażki w sobotę stawi się komplet publiczności.
Kapsa - Pęczak, Wołąkiewicz, Manuszewski, Kosznik - Andruszczak, Miklosik, Trałka, Rogalski - Rybski, Cetnarowicz; taki skład bym wystawił [ew. Buzałę na skrzydle a Andruszczak zamiast Cetnara w ataku]. Liczę, że Wołąkiewicz będzie mógł zagrać.
10 marca 2008, 20:27 / poniedziałek
Ważne żeby zdobyć 3 punkty na własnym terenie. I to na pewno nam się uda :)
Oprawa oprawa juz dawno nie było opraw takich jak za czasów starych Greengos, ale oni zapewne wiedza czemu się to rozsypało. A szkoda bo mogło być naprawdę dobrze.
10 marca 2008, 20:31 / poniedziałek
Striker nie oceniaj z góry, jeszcze meczu nie było i mam nadzieje ze pozytywnie sie zaskoczysz. Duzo sie zmienia , mam nadzieje ze na lepsze.
Pozdrawiam
10 marca 2008, 21:47 / poniedziałek
khatos rzeczywiście może nie potrzebnie oceniam z góry. Zobaczymy. Jednak trzymam za was kciuki chłopaki bo jako ultras powinniśmy wrócić na te pozycje na jakich byliśmy. Pozdrawiam i życzę sukcesów chłopaki
10 marca 2008, 21:54 / poniedziałek
Mail jaki dostałem z forum Polonii:
"Stowarzyszenie "Wielka Polonia" zaprasza na wspólny wyjazd na mecz z naszym głównym rywalem w walce o Orange Ekstraklasę - Lechią. Waga tego meczu wymaga od nas stawienia się w Gdańsku w dużej liczbie, tak więc zdecydowaliśmy się na zorganizowanie pociągu specjalnego! Koszt przejazdu wraz z biletem na mecz będzie zależna od terminu, w jakim dokonacie zakupu biletu.

Więcej szczegółów: odnośnik

Pozdrawiamy,
Redakcja odnośnik l"

Widać ze nie tylko Wisła ma na nas "ciśnienie" ;)
11 marca 2008, 13:31 / wtorek
w 100% zgadzam sie z konri co do skladu, w srodku powinni grac miklosik i tralka, kasperkiewicz moze i talent ma ale to raczej melodia przyszlosci, a czym speichler kube przekonal ze pozwolil mu zostac to cholera wie; ewentualnie w obronie moze jurkowski gdyby wolakiewicz jeszcze odczuwal kontuzje z piastem
11 marca 2008, 14:48 / wtorek
11 marca 2008, 15:04 / wtorek
Nie ma czegos takiego jak 'wielka polonia". Wszystkie druzyny o tej nazwie to "wielka żenada"
11 marca 2008, 17:54 / wtorek
DO WSZYSTKICH NAFCIARZY PROSZE O NIE WPISYWANIE SIE NA FORACH LECHII, A WAS LECHITOW O IGNOROWANIE TAKICH OSOB JAK "PETROCHEMIA" WIADOMO WSZEDZIE SA DZIECI NEO :/ A CO DO NASZEJ "UCIECZKI" W PP TO NIE BYLA UCIECZKA... POPROSTU NASI PSEUDOPILKARZE DALI POPIS W RUNDZIE JESIENNEJ... KAZDEMU NERWY BY PUSCILY ZAZNACZYLISMY ZE "WISŁA TO MY" I OPUSCILISMY STADION, W PŁOCKU POCZEKALISMY NA PRZYJAZD PILKARZY I ODBYLISMY OSTRA ROZMOWE Z NIMI... EFEKT? WIEKSZOSC Z NICH NASTEPNEGO DNIA ROZWIAZALA KONTRAKTY...TERAZ MAMY PRAWDZIWYCH PILKARZY KTORZY NAPEWNO POWALCZA W SOBOTE A MY NIE OPUSCIMY STADIONU :) TO TYLE DO ZOBACZENIA 15 MARCA NIECH WYGRA LEPSZY
11 marca 2008, 18:02 / wtorek
Lechia - Lechiści
11 marca 2008, 20:21 / wtorek
Nafciarz... wez nas nie wyzywaj od tych parszywych LECHITOW...
11 marca 2008, 22:55 / wtorek
nie miałem takiego zamiaru... moj blad sorka
11 marca 2008, 23:05 / wtorek
domino33 - postanowiłem nie zmieniać wiadomości jaka dostałem :)
12 marca 2008, 10:26 / środa
Dariusz z Chełmu. Źle śpiewamy hymn !!!

- Z początku starałem się w jakiś sposób ręką tonować melodię. Inna sprawa, że kiedy zaczynamy śpiewać hymn przy wyjściu piłkarzy i ja rozpocznę go słowami "O nasz", to część stadionu odpowiada tymi samymi słowami, a część od razu przechodzi do słów "my wierzymy". Tymczasem poprawny hymn bazuje na tym, że to ja zaczynam słowami "o nasz", cały stadion odpowiada i dopiero zaczyna śpiewać "my wierzymy". Już na samym początku "rozjeżdża" się cała synchronizacja, bo każda część stadionu próbuje albo dogonić inną część i przyspiesza, albo stara się poczekać aż inne sektory ich "dogonią". Każdy śpiewa wówczas co innego. No niestety, nie widzę tutaj innego rozwiązania niż treningi dopingu.

Część artykułu z www.lechia.gda.pl
12 marca 2008, 11:01 / środa
mysle ze sobotni mecz bedzie diametralnie inny niz ten ktory byl w pucharach.
uwazam ze wynik zakonczy sie remisem 1:1
Pozdrawiam
12 marca 2008, 15:39 / środa
Prosze admina forum o usuniecie głupich wypowiedzi osób z Płocka bo tylko robia niepotrzebny ferment na waszym forum. Bardzo mi przykro ze trafiaja sie tacy idioci.

Pozdrawiam.
12 marca 2008, 18:53 / środa
siema. wie ktoś może czy jest przedsprzedaż, czy zakupić można np.1 godzine przed meczem?
12 marca 2008, 19:05 / środa
Przed samym meczem na 100% bedzie mozna, jak zwykle.

A przedsprzedaz mam nadzieje ze tez bedzie...
12 marca 2008, 19:16 / środa
no to golimy frajerów!!!!
13 marca 2008, 06:46 / czwartek
wlasnie czy jest przedsprzedaz chcialbym kupic bilet dzien wczesniej , slyszalem ze zaczela sie w poniedzialek o godz 12 , ale do kiedy i gdzie to juz nie wiem
13 marca 2008, 07:06 / czwartek
1-3 jak dobrze pojdzie
13 marca 2008, 12:23 / czwartek
Witam a ktoś wie moze ile bedzie tych paziów z Płocka:)
13 marca 2008, 14:25 / czwartek
słyszałem że 300 głów !
13 marca 2008, 14:46 / czwartek
no chyba ze wpadna na jedna polowe to bedzie trzeba podzielic przez 2
wiec 150 jak nic:>
13 marca 2008, 14:58 / czwartek
Do Gdańska wybiera się także spora, bo około 500-osobowa grupa kibiców, którzy wierzą, że Wisła rozstrzygnie spotkanie na swoją korzyść.(fakty sportowe)
13 marca 2008, 14:59 / czwartek
0-2....szkoda.
pierwszy mecz przy jupiterach.atmosfera bedzie napewno super,ale niestety nieprzyzwyczajeni do takich warunkow nasi kopacze dostana od calkiem odmienionej doswiadczonej ekipy z plocka.i zacznie sie nerwowka....i lamenty...obym sie kur.wa mylil...
13 marca 2008, 16:26 / czwartek
Nasi juz normlanie trenuja wieczorem na glownej morawie przy oswietleniu... wiec nie bedzie to dla nich zadna nowosc... 3pkt nasze i nie ma HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJA...
13 marca 2008, 16:51 / czwartek
Limak na forum lechia.net :

Chyba nie trzeba wszystkim mówić jak ważny jest ten mecz. To jest historia a MY TWORZYMY HISTORIĘ !!! Dlatego zmobilizujcie się, trenujcie, mniej picia teraz a wiecej wytrwałości Pomachajcie sobie szalikiem przed lustrem, ale co najważniejsze Wszyscy biorą ze sobą szaliki i pod zegar.

Niech wszyscy przyjdą trochę wcześniej!!!! Jak najwiecej osób potrzebnych jest pod zegarem gdyż szykowana jest oprawa !!!!

A więc wszysy wcześniej na mecz i na zegar ! !
13 marca 2008, 17:42 / czwartek
jest ta przedsprzedaż czy nie? porażka, na Lechia.pl żadnego info a mecz po jutrze.
13 marca 2008, 18:11 / czwartek
Przestań płakać na necie ,karnet trzeba było kupić
13 marca 2008, 18:46 / czwartek
Macie wygrac Lechio, postawiłem na was 5 złoty
13 marca 2008, 18:56 / czwartek
tomcio nie interesuje mnie ile i na co obstawiłes!!!! widzisz kurwa jaki jest temat czy masz klapki na oczach??? wypierdalaj z twoim wpisem do tematu:zakłady bukmacherskie!!!
13 marca 2008, 20:19 / czwartek
Duszano kup se bilet przed meczem... po co lazic dwa razy jak taka pizdziawa jest... biletow napewno nie zabraknie... -.-
13 marca 2008, 20:25 / czwartek
A ja mam nadzieje ze zabraknie....
13 marca 2008, 21:23 / czwartek
Problemy trenera Ojrzyńskiego
czwartek, 13 marca 2008 - 10:57 | Wisła.Płock
Trener Leszek Ojrzyński ma spory kłopot z ustaleniem wyjściowej jedenastki na mecz z Lechią Gdańsk. Wirus szalejący w Płocku dopadł szatnię nafciarzy. Kolejnych zawodników zaatakowała choroba, która nie oszczedziła także szkolenowca Wisły Płock.
Po sobotnim meczu z Motorem Lublin zawodnicy Wisły zaczeli uskarzać się na problemy zdrowotne. Na początku tygodnia kilku pilkarzy miało bardzo wysoką gorączkę przekraczającą 39 stopni. Wczoraj wirus panujacy w Płocku dał znać u kolejnych zawodników, uniemożliwiając uczestnictwo w treningu aż 9 futbolistom. Piłkarze są pod stałą opieką lekarską i rozpoczęli kurację antybiotykowa. Nie jest pewne czy będą nadawać się do gry w Gdańsku. Na domiar złego choroba nie oszczędziła także szkoleniowca nafciarzy. Osłabienia w kadrze dotyczą praktycznie każdej formacji za wyjątkiem bramkarzy.
Jak powiedział Adam Majewski - dyrektor sportowy Wisły: Problemy zdrowotne to spore utrudnienie, przed tym ważnym meczem. Nie wiemy na kogo będziemy mogli liczyć, a na kogo nie. Może sie okazać, że selekcję pilkarzy przeprowadzi wirus, a nie trener. Nie wyobrażam sobie jednak aby zespół pojechał do Gdańska w innym celu jak zdobycie kompletu punktów.

odnośnik
13 marca 2008, 23:53 / czwartek
nie sraj żarem tak koles i mniej klnij i sie nie denerwuj tak z byle powodu bo to kurwa po oczach razi panie tzej
13 marca 2008, 23:54 / czwartek
Hubert-wracaj do zdrowia!!!!!!!!!!
bez Ciebie obrona nie istnieje.....
material na reprezentanta Polski!!!
niech mi no ktory tylko cos zakwestionuje....wrrrrrr...to ma wpierdo.ol:-)
14 marca 2008, 00:28 / piątek
Chciałem poddać pomysł :)) . Każdy, kto ma szalik "Green Gang" i wybiera sie na młyn niech go ubierze :)), chodzi o ujednolicenie barw co przy hymnie będzie wyglądało zajebiście :D .

pozdro.
14 marca 2008, 03:07 / piątek
Juz sie nie moge doczekac, co prawda wparuje na prosta, ale darl morde bede jak zawsze!

TYLKO LECHIA! TA JEDYNA! UKOCHANA! MA DRUZYNA!
14 marca 2008, 08:13 / piątek
14 marca 2008, 11:26 / piątek
W koncu jest przedsprzedaż ale info dali dosyc pozno...

odnośnik
14 marca 2008, 11:29 / piątek
juz nie narzekaj
14 marca 2008, 13:58 / piątek
Ile jest przeznaczonych do sprzedaży gazetek?
14 marca 2008, 15:32 / piątek
Zachęcamy do zakupu kart wstępu w przedsprzedaży gdyż w dniu meczu ich ilość w kasach będzie mocno ograniczona.

lechia.pl

troche śmieszne nie wierze że mocno ograniczą, poniewarz co zrobią z resztą biletów która nie zostanie sprzedana ? Napewno wystawią do kas i będą sprzedawac do 10 tys a nie mocno ograniczą ...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026