Gdańsk: czwartek, 20 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Wisła Płock 15.03.08

strona 6/6

1 2 3 4 5 6

16 marca 2008, 05:51 / niedziela
ok.wrocilem z meczu.
tak na szybko..zaczne od Gosci-plus za to ze nie wyszli:)..pare razy slyszalni.

co do Lechii- oprawa naprawde ladna greengosi sie fajnie pokazali.
doping Lechii? na taka frekwencje to miejscami bylo tak sobie:/

gra Lechii?co tu mowic duzo..licza sie 3 pkt..
jak dla mnie duze brawa dla Peczaka on na 4,reszta na 3,ale to za wygrana...
16 marca 2008, 06:30 / niedziela
ja również dopiero wróciłem z meczu (to przez te pier***ne DRZWICZKI wyjściowe z prostej), przez takie wyjście ewakuacyjne wiele osób nie wróciło do domu po koncercie w hali stoczni - ŻENADA...
jeśli chodzi o sam mecz to chwała chłopakom, że w takiej formie są w stanie zdobyć 3 punkty i to w meczu o dość wysoką stawkę, jestem przekonany, że jeszcze 2-3 mecze i wszystko zacznie TRYBIĆ,
negatywną postacią WIDOWISKA oczywiście sędzia! odniosłem wrażenie, że pan w ŻÓŁTEJ BLUZIE pierwszy raz w życiu WZIĄŁ do BUZI gwizdek...
czas odespać Biało-Zieloną inaugurację przy T29,
jeszcze tylko rzuta oka na F1 (GO GO Robert) i palulu,
pozdro!
16 marca 2008, 08:04 / niedziela
Wariat- nie greengos, a Lwy Północy. To Lwy wyłożyły kasę i ogarnęły greengosów. Jak widać, ładną oprawę można zrobić bez żebrania do puchy. Mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami, zgodnie z hasłem- Blask naszej chwały powraca.
16 marca 2008, 08:47 / niedziela
Witam. Co do oprawy to było super. Jupitery też zrobiły swoje. Jeśli chodzi o doping to powinno być lepiej. Ale ja stojąc na prostej często nie słyszałem co śpiewa zegar, więc trudno było żeby reszta stadionu nadążała. Mecz jaki był każdy widział. Cieszą 3 pkt ale z taką grą będzie ciężko. Zbyt duże luki międz atakiem i obroną, często brakowało asekuracji, uspokojenia gry, przytrzymania piłki. Aż się prosiło o Buzałę w końcówce, choć z drugiej strony po kartce dla Manuszewskiego ciężko się było jej spodziewać. Pracę pana w żółtku lepiej przemilczeć. Oby było lepiej... pozdrawiam
16 marca 2008, 08:49 / niedziela
nie otworzenie bram po meczu na prostej to skandal i olewanie kibicow.w taki sposob mozna zniechęcic do chodzenia na mecze
16 marca 2008, 08:55 / niedziela
Uff... 3pkt nasze i to najważniejsza sprawa jesli chodzi o sportowe emocje, zwłaszcza na tak dobrej kapeli jak Płock. Do momentu czerwonej kartki dla Peszki, mecz był wyrównany później grająca w 10 Wisła zepchneła nas do defensywy. Nasi piłkarze zamiast "uspokoic grę " i pograć trochę piłką, zachowywali sie tak jakby to oni grali w osłabieniu często grajać na tzw. "uwolnienie". Najgorsze jest jednak to, że daje sie zauważyc tendencje iż Lechia grając w przewadze kompletnie sie gubi i przestaje grać. Już któryś raz z kolei tak sie dzieje !!!

Z innej beczki. Tak jak pisał Wojtuś niektórzy nie dojrzeli do tego aby być kibicami Lechii jednak przy wczorajszej głupocie panów organizatorów jestem im to w stanie wybaczyć. KURWA MAĆ !!! Panowie organizatorzy !!! To, że wczoraj przy wejsciu i wyjściu nie doszło do zadnej tragedii zawdzieczacie Bogu, i żywie tylko nadzieje, (bo nasz wasz rozum sie nie zdaje) że NIGDY ON WAS NIE OPUŚCI !!!!
16 marca 2008, 10:30 / niedziela
Pozwole sobie wkleic moj post z lechia.net

"Gówno kurwa prawda! To był gówno a nie powrót...3 piosenki! A nawet nie piosenki tylko darcie mordy! To jest powrót? Podziękuje...najlepiej przyjsc na gotowe i jeszcze wszystko zjebać...Dojechać młyn i mieć z tego satysfakcje.

Zaraz się zacznie dlaczego nie powiem tego panu R. osobiście. Mam ku temu powody.

I chcę pozdrowić z tego miejsca Kodzia, Limaka, Agnieszkę i Darka! Wracaj chłopie jak najszybciej do zdrowia, bo nie po to ja i nie tylko ja jeżdże na te spotkania dopingowe, żeby kurwa krzyczeć i zjebać się wrzeszczeniem "Lechia" przez pół meczu, albo jechać "hej nana" 20 razy z czego żaden nie wyszedł poprawnie, a nie zostało to poprawione przez młynarza!

Jeżeli ma to tak wyglądać to ja, jak i moi koledzy jebiemy młyn (wiem, że nie powinienm tak mówić, bo spiewam dla Lechii, a nie dla osoby stojącej na gnieździe). To jest moje zdrowie i jak już je zostawiam na stadionie tak jak większość dzisiaj to chciałbym żeby to jakoś wyglądało.

Dzięki za oprawe i prace nad nią

Powrót tak, ale tylko Darka i Limaka, bo na razie tylko ich widze na tym podeście."

Co do oprawy, że folia nie była wyśrodkowana...niestety nie mogla byc bo zaslonilibysmy wejscie na murawe (żółta krata), a tak zrobić nie można, bo ochrona się fochuje i policja się czepia (Wiem, mamy ich w dupie :P )

No i mam nadzieje, że pociśnuemy z selekcją od Polonii, a teraz czekamy na ładny prezent świąteczny ;]
16 marca 2008, 11:26 / niedziela
Mały komentarz do działaności grupy, obecnie działa ona jako ramię stowarzyszenia Lwy Północy, wiadomo, że gdyby nie działalnośc stowarzyszenia , jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę nie mielibyśmy takich możliwości jak teraz, mimo to cieszę się z efektów i mam nadzieję, że nasz blask naszej chwały powraca naprawdę. Wszystko idzie do przodu!!!
Pozdrawiam ULTRAS GREENGOS!
16 marca 2008, 11:32 / niedziela
Mam nadzieje, że zmiana młynarza nie była krótkotrwała (nie mam na myśli limaka, tylko Roberta). Szczerze mówiąc mam dość Daria. Życzę mu zdrowia, ale na gniazdo niech nie wraca ;-))
16 marca 2008, 11:40 / niedziela
A ja mam nadzieję że właśnie była krótkotrwała. Oby Robert nie wracał często na gniazdo i oby Darek szybko się wykurował i dalej prowadził zajebisty doping...
16 marca 2008, 12:06 / niedziela
nie no bardzo Roberta szanuje,ale ktos inny powinien prowadzić doping.
16 marca 2008, 12:29 / niedziela
Robert był tylko w zastępstwie - wszystko co chcieliśmy wprowadzić poszło się w tym meczu pier***.Jak chcecie cztery przyśpiewki na mecz , to proszę bardzo! Całe szczęście , że są osoby na Lechii , które tego nie chcą.

Doping totalnie się nie kleił.Nie po to organizujemy spotkania dopingowe , żeby potem to wszystko poszło na marne i był płacz na forum , że doping jest do kitu.Dario na gniazdo wróci i skończymy z przyśpiewkami "farmerskiego" typu.
16 marca 2008, 12:32 / niedziela
Do tulsa!!!Ty pajacu teraz placzesz !!!!!
16 marca 2008, 12:39 / niedziela
oczywiscie wynik cieszy ,ale czas pomyśleć o następnym meczu.Jeszcze jeden problem chcialem poruszyć chodzi o to ze samochody sa okradane przez buraków ktorzy wykorzystali wczorajszą okazje , wydaje mi sie ze jest to miejsce gdzie walczymy o to samo, mam nadzieje ze ktoś kompetentny zwroci na to uwage. oczywiscie nie chciałem uraźić prawdziwych kibiców Lechia Gdańsk
16 marca 2008, 14:12 / niedziela
chodzi o to ze samochody sa okradane przez buraków którzy wykorzystali wczorajszą okazje

rozwiązania są dwa:

płatny i strzeżony parking pod stadionem lub dojazd komunikacją miejską.

Meczyk jak na II ligę bardzo szybki. Nie gramy w serie A, ani Premierschip, więc nie mamy w składzie ani Kaki ani Gerarda. Mamy za to ManU, który z meczu na mecz udowadnia, że Lechia to już za wysokie progi. Mamy też Rogala, któremu nie chce się biegać, ale w zupełności wystarcza to do zdobywania bramek ze średniakami. Rywal do awansu pokonany. Bezpośredni bilans na plus.
Teraz trzeba wygrać w Jastrzębiu. Innej możliwości nie ma.

Trybuny, doping, oprawa. Dla mnie zajebioza. Pamiętam czasy, kiedy na tym stadionie siedziało 1 000 widzów. Teraz magia T29 powróciła. A czytając Khatosa, że może być jeszcze lepiej, raduje się moje serducho. Oby nie były to słowa puszczone na wiatr. Takie mecze chce się oglądać, taki doping chce się słyszeć.
16 marca 2008, 14:32 / niedziela
odnośnik
Galeria z wczorajszego meczu :)
16 marca 2008, 16:11 / niedziela
Witam do Miboj popieram w 100% byłem jedną z osób na wózku i inawalickim który musiał być przenoszony przez tą bramę. Dla mnie to jest delikatnie mówiąc nie porozumienie wszyscy się obudzą jak dojdzie do jakiegoś wypadku. Teraz do ludzi odpowiadających za ochronę pragnę wam zwrócić uwagę że waszym zasranym obowiązkiem jest po meczu otworzyć wszystkie wyjścia (bramy) jeśli tego nie kumacie to czas poszukać ludzi którzy wiedzą w czym szum.

pozdro
16 marca 2008, 16:24 / niedziela
Dajcie spokoj Rogalowi do chuja niech gra z Piastem Centar chodzil jak nic ... nie wiem bo nie bylem na meczu, mialbyc do odstrzalu a dzis zapewnil nam 3 punkty .... I co zle ?? to 2 liga polska a nie Primera division tu grajek z 4 czy 5 ligi dobry tecznicznie wystarczy. Wystarczy ze sie mu pouklada w glowie i przygotuje menatlnie i fizcynie i gra jak talala. Ja wole 3 punkty i slaba gre niz efektowna gre i chuj punktow :)

Pelikan - Arka 0:0 jazda kurwa !!
16 marca 2008, 22:50 / niedziela
Panie Manuszewski, jeżeli przypadkiem czyta Pan te słowa, to zlituj się Pan nad losem takiego jednego "wiernego", bo albo zaleje go krew, albo w gorszej opcji, zejdzie na serce. To co Pan wyczynia będąc ostatnim obrońcą, świadczy albo o kompletnej bezmyślności, albo że znalazł Pan sobie nowy sposób na życie, w postaci bukmacherki. Płacą Panu za te "rajdy" pod swoją bramką ?! Mam nadzieję, że wyjątkowo przerwa potrwa ze 3 mecze, odpocznie Pan nieco od piłki, zajmie się rodziną i przemyśli Pan parę spraw.

Z wyrazami szacunku

Wierny z palpitacją od soboty

PS. WIOSNA K.... NASZA !!!
(chyba, że przerwa Pana M. potrwa krócej)
16 marca 2008, 22:55 / niedziela
TAK JEST WIOSNA KURWA NASZA ............I MARKAM ROWNIEZ..............!!!K.M.W.T.W.N.W.J.M.M
16 marca 2008, 22:56 / niedziela
Emeryt ,

100 % poparcia. Może dać gościowi do trenowania młodzież i po kłopocie
17 marca 2008, 09:47 / poniedziałek
Podobno bezdomni z wsi na północ od Sopotu poszaleli po meczu w Sopocie i okolicach - przeczytałem wpis tej cioty szczura na ichnim forum.
17 marca 2008, 11:32 / poniedziałek
kontratak, w takim razie wielki szacunek dla Lwów Północy. Widać, że są to odpowiedni ludzi na odpowiednim miejscu. Można powiedzieć, że z miejsca zrobili niemałą "rewolucje" w naszych szeregach jeśli chodzi o organizację. Oby tak dalej.
17 marca 2008, 17:25 / poniedziałek
Nie wiem czy moge, ale moze kogos zainteresuje:

odnośnik
17 marca 2008, 17:52 / poniedziałek
mnie to zainteresowało... odezwij się Witek na jaclg@wp.pl
1 2 3 4 5 6

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.466