Gdańsk: wtorek, 27 października 2020
FORUM
Podstrony:

POMOC DZIECIOM

strona 1/1

1

1 marca 2008, 22:01 / sobota
FUNDACJA look4win

CODZIENNIE PONAD 500 NAGRÓD DO ZGARNIĘCIA!

Witam.

Chcę przedstawić Ci firmę, w której za oglądanie reklam sponsorów (klikanie w bannery) można wygrać nagrody. Na tej stronie codziennie jest do wygrania ponad 500 nagród.

Jak to działa?

1. Rejestracja

Rejestrujemy się na stronie odnośnik Będę bardzo wdzięczny jeśli w polu "Nick osoby, która Cię do nas skierowała" wpiszesz mój nick
odnośnik

2. Sprawdź czy wygrałeś.

Codziennie o 1:00 odbywa się losowanie. Aby sprawdzić czy wygrałeś, musisz zalogować się zanim będzie kolejne losowanie, czyli między 1:00 a 00:59. Żeby sprawdzić czy wygrałeś, musisz zalogować się i kliknąć "NAGRODY". Następnie po kolei klikać przycisk sprawdź a następnie przycisk "Obejrzyj reklamę". Otwiera się Ci wtedy strona na której widzisz reklamę danego sponsora i po niej widzisz czy wygrałeś. Jeśli wygrasz to widzisz coś takiego: "Nasze gratulacje, wygrałeś [i tutaj nagroda]. Jeśli nie wygrasz to nie przejmuj się, nie kliknąłeś na marne, bowiem każdym oglądnięciem reklamy, pomagasz dzieciom zagrożonym ubóstwem, nie angażując własnych środków finansowych.

Pamiętaj aby codziennie sprawdzić czy wygrałeś (każdą reklamę osobno), ponieważ kiedy nie sprawdzisz, nagroda przepada!

Większość nagród wysyłana jest pocztą (tylko w przypadku bonów na obuwie, bon mamy elektroniczny, gotowy do wydrukowania). Jeśli wygrasz, nagrodę otrzymasz pocztą, nie płacisz za koszty przesyłki.

Zachęcam do rejestracji bo warto. Ja otrzymałem już 5 NAGRÓD

Zarejestruj się
1 marca 2008, 22:02 / sobota
lol, mod, do dziela

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.353