Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Bracia ze Śląska a wóz Drzymały

strona 2/2

5 marca 2008, 07:48 / środa
Dzis w Starogardzie Gd. wierni kibice Lechii beda dopingowac swoja Polpharme w arcy wanym meczu z Czarnuszkami za Slupska. Kurwa trzeba ten mecz wygrac aby oddalic widmo spadku. Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczyska przy Traugutta.
5 marca 2008, 11:31 / środa
- Rozumny kibic we Wrocławiu wie, że przed Śląskiem też stoi podobny wybór: albo Drzymała, albo niższa liga. Jest wiele powodów, dla których będziemy grali na licencji Groclinu. Jednym z nich jest to, że Canal+ przyznaje pieniądze klubom na podstawie miejsca zajętego w poprzednim sezonie. A Groclin będzie w tabeli wysoko.

I wszystko jasne ...
5 marca 2008, 13:50 / środa
prowokarzorze, dawniej żurawiu, szmaciarzu jeden, ty zmnieniasz nicki, bo się twoje zużywają tak brzydko jak papier toaletowy.
I wiedź, że jak przemawiasz do castorpa to z szacunkiem pochylaj głowę... niżej łachmyto, jeszcze niżej! Tylko zebyś tępy łbie nie zarysował monitora, bo cię pani nauczycielka wytarga za twe przydługie uszy.

kastrat - nikt cie tu nie lubi.zrozum to tepaku.jestes posmiewiskiem tego zacnego forum.swoja osoba/pomyslami/stylem wypowiedzi/calym soba sprawiasz ze ci ktorzy nie znaja specyfiki naszego forum i odwiedzaja nas sporadycznie moga po przeczytaniu twoich wypocin pomyslec ze reszta mysli podobnie i podziela twoje zdanie.i po to cie tlamsze glupku bys podwinal kiece i spierdalal stad a przynajmniej sie nie udzielal bo przynosisz NAM wstyd.czytac umiesz to widac i niech tak pozostanie...tylko czytaj...
6 marca 2008, 14:45 / czwartek
Kibice w Grodzisku Wlkp. podczas najbliższego meczu ligowego szykują protest przeciwko przenosinom Groclinu Dyskobolii do Wrocławia. Prezes klubu Zbigniew Drzymała jest oburzony niektórymi działaniami fanów drużyny z Grodziska.

Łatwo było się domyśleć, że fani drużyny spod znaku Dyskobola nie pozostaną bierni na wieść, że ich klub w przyszłym sezonie będzie grał we Wrocławiu. Podczas najbliższego pojedynku ligowego z Polonią Bytom, kibice chcą głośno zaprotestować przeciwko grodzisko-wrocławskiej fuzji. Najpierw na Starym Rynku, a potem na stadionie.

Prezes Groclinu Zbigniew Drzymała dość spokojnie podchodzi do reakcji kibiców, choć niektóre zachowania budzą jego oburzenie. "Na budynku mojej firmy ktoś wymalował wielki napis 'Judasz'. Ci, którzy to zrobili, to zwykli chuligani, a nie kibice" - stwierdził Drzymała.

"Dałem kibicom 15 lat dobrej piłki. Zostawiam w Grodzisku piękny stadion. Kibice chcą protestować, a ja się pytam, gdzie oni byli przez ten czas" - dodał Drzymała, nawiązując do słabej frekwencji podczas ligowych spotkań na grodziskim stadionie.

Kibice nie chcą by piłka nożna w wydaniu ligowym całkowicie zniknęła z Grodziska. Wysłali do burmistrza miasta Henryka Szymańskiego stosowne pismo w tej sprawie.

"(...) Apelujemy do pana o podjęcie rozmów i niezbędnych działań mających na celu utrzymanie tradycji KS "Dyskobolia". Proszę o podjęcie rozmów z obecnymi władzami klubu i stowarzyszenia celem wyjaśnienia obecnego statusu "Dyskobolii", możliwości kontynuacji działania stowarzyszenia pod pierwotną nazwą, możliwości wystawienia drużyny piłkarskiej seniorów, w którejś z niższych klas rozgrywkowych (...)" - piszą sympatycy grodziskiego klubu.

Niektórzy kibice Groclinu Dyskobolii nie do końca wierzą w przeprowadzkę ich zespołu do stolicy Dolnego Śląska. Prezes Drzymała rozwiewa jednak te wątpliwości.

"Musiały by pojawić się niezwykle ważne powody, dla których zrezygnowałbym z decyzji połączenia Groclinu i Śląska. Na pewno wulgarne okrzyki i transparenty nie wpłyną na jej zmianę. Wręcz przeciwnie, mogą mnie tylko zniechęcić do jakiegokolwiek sponsorowania sportu w Grodzisku" - podsumował prezes Groclinu Dyskobolii.
6 marca 2008, 19:00 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 marca 2008, 19:04 / czwartek
Nie zapominij na jutro spakować kredek do torebki :-).
6 marca 2008, 21:58 / czwartek
osobiście mam nadzieję że jednak Śląsk zagra na własnej licencji, a dokładniej że to Śląsk otrzyma licencje na podstawie licencji Dyskoboli

słabo tam się znam na licencjach, ale wydaje mi się że nie można wydac licencji Groclinowi na granie we Wrocławiu.
Może ktoś ma jakieś pewne info co do licencji.
7 marca 2008, 13:24 / piątek
Nie tak dawno żurawiowi alias prowokatorowi doradził jego osobisty stylista niejaki Tomasz Jacykow, by „nie robił wiochy” i zmienił torebkę. Żuraw do tej pory chodził wszędzie z reklamówką z Biedronki, dzięki czemu wyrobił sobie mir, pewną markę wśród znajomych, już o złotej karcie tej ekskluzywnej placówki handlowej nie wspomnę.
Lecz słowa mentora, które żurawiowi głęboko zapadły do serca, wzięły górę i przełamały stare przyzwyczajenie, tak więc żuraw obstalował sobie torebkę a la Trinki Winki. Teraz dumnie prezentuje się z nią nie tylko na trotuarach przed centrami handlowymi, a i na najbliższym meczu ma się nią pochwalić szerszej rzeszy kibiców.
A będzie to przy okazji zbierania laurek, pochlebstw dowodów sympatii, wyrazów uznania itp. dla łasego wszelkich tego rodzaju bibelotów żurawia. Ano najciekawsze jest to, co żuraw w owej torebce nosi. Jest to niepozorny kajecik, w którym żurawi pazur sumienie wkleja wydrukowane z netu pochlebne opinię o nim samym, również te z kolekcji z forum Lechii, które on ceni najbardziej. A że niemal wszyscy powszechnie żurawia lubią, cenią i szanują, a nawet w niektórych niewybrednych kręgach uchodzi on za autorytet, żuraw owych laurek pod swoim adresem ma nie mało. Aż się kajecik wybrzuszył. Na najbliższym meczu żuraw będzie jednak zbierał osobiste wpisy od serca obchodzą koronę stadionu, by podbudować swoje ego nieznacznie naruszone moimi wpisami.
Nie pozostańmy obojętni na tego sympatycznego młodziana.
7 marca 2008, 13:59 / piątek
co ty pierdolisz? ;d zacznij pisac do bravo albo goscia niedzielnego a nie offtopicujesz bo ani to madre, ani smieszne. raczej wymuszone i zalosne. zale to se na privie wylewajcie. dzizus fakin krajst
7 marca 2008, 14:10 / piątek
Zuraw-nie znam Cie gosciu ale wspolczuje...
Ja tu jade po calosci po tym smierdziuchu kastracie,a ten glab wyzywa sie na Tobie...
Musiales mu ostro zajsc za skore...
Sorry ze obrywasz przezemnie:-))))
Musimy sie kiedys spotkac i wypic za zdrowie desperata-kastrata...:-))))
7 marca 2008, 14:24 / piątek
Grucha, aleś palnął, "ni z gruchy, ni z pietruchy". Jak przyjdziesz kiedyś w niedzielę na mecz, będziemy mięli gościa niedzielnego, a jak Lechijka walnie bramkę i zobaczę jegomościa (o wyglądzie "Patataj-patataj" z ""Rejsu") tubalnie krzyczacego "bravo, bravo...", to pomyślę, że to pewnie ty.

Żuraw to się nazywa wypieranie ze świadomości własnej tożsamości. To proces mocno autodestrukcyjny. Musisz bardziej uważac na siebie i nie przegrzewać zwojów mózgowych, bo się niechybnie twój stan depresyjny nasili.
7 marca 2008, 15:02 / piątek
i tu lezy pies pogrzebany... pomyslisz... i gowno z tego wyjdzie. nie dosc, ze wnioski wyciagasz bledne to jeszcze te migreny. myslenie zostaw innym, lepiej na rynek smigaj laczki sprzedawac hyhy
7 marca 2008, 17:08 / piątek
ten kastrat na narcyza mi wygląda. Im bardziej będziecie mu wrzucać tym będzie szczęśliwszy. Najlepiej będzie jak go wszyscy oleją. Tylko wstyd przed obcymi wizytującymi to forum, że taki sobie tutaj bezkarnie chasa.
7 marca 2008, 17:21 / piątek
napisze krotko, z laczka go !!
7 marca 2008, 22:07 / piątek
A ja uwazam, ze niezly z niego "herbatnik". Owszem pare smiesznych baboli odjebal na tym forum, ale widac ze chlop ma dowcip i dystans do siebie. Po za tym przy składni zurawia (bez obrazy), którą to 5-7 latkowie maja lepsza jawi sie on nam niczym inteligent !!!!
8 marca 2008, 20:37 / sobota
SLASK CALY MECZ JECHAL NA drzymale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 marca 2008, 21:15 / sobota
sadząc po wyniku to i piłkarzom się grać odechciało...nie ma cosie dziwić ...skoro nie wiedzą co ich czeka po zakończeniu kolejki .....szkoda braci :(
8 marca 2008, 21:38 / sobota
Śląsk (z szacuneczkiem) taki wynik !!! już mają wyje....e i mogą z Kmitą i tym podobnymi zespołami z dołu tabeli przegrywac,a coooo!!! mają już 1-szą lige na talerzu (wstyd mi za nich,albo.... to był jednorazowy (mam taką nadzieje)wypadek przy... grze w piłke?? w tym sezonie
8 marca 2008, 23:06 / sobota
Nic nie zmienimy, to była wpadka ze strony sportowej.
Otwarcie jest powiedziane, jest protest. Teraz trzeba byc wytrwałym i czekać,
ale Twierdzy nikt nie zdobędzie!
Tylko, żeby nie musiało się rozgrywać to co u nas 7lat temu..
9 marca 2008, 14:37 / niedziela
To ja zapytam w inny sposób. Załóżmy, że zdarzenia toczą się trochę inaczej.
1) Śląsk awans wywalczył sobie w sportowej walce.
2) Drzymała rezygnuje z Dyskoboli i przenosi swój kapitał do Wrocławia co wiąże się z tym, że CAŁY skład Śląska zostaje wyprzedany, a ich miejsce zajmują tegoroczni reprezentanci Dyskoboli.
3) Dyskobolia z braku funduszy zostaje zdegradowana. Oczywiscie nie spelniali by zadnych norm nawet dla 2 ligi wiec ida do III lub IV ligi.

Jaka wówczas byłaby róznica dla Was? (pytanie kieruję do osób, które aktualną sytuację tak ostro potępiają). Według mnie różnice są dwie:
a) Ślask nie grałby w UEFA,
b) Brak doskonałej bazy treningowej w oddalonym o 150 km Grodzisku Wlkp.
Czy obecna sytuacja jest korzystniejsza? To pytanie wydaje się być retorycznym...

Skoro Drzymała mówi, że klub bedzie kontynuował tradycje to w czym problem? Kluby piłkarskie to już nie stowarzyszenia a spólki akcyjne, a takich istnienie daje możliwość robienia z piłki doskonałego biznesu i takie sytuacje się zdarzają! Trzeba to zaakceptować. Jeśli piłkarze będą okazywali przywiązanie do barw klubowych w możliwie jak największym stopniu to mimo wszystko na miejscu kibiców z Wrocławia cieszyłbym się, że mój klub staje się krajową potęgą.
pzdr
9 marca 2008, 18:39 / niedziela
Czyli twoim zdaniem, to że ktoś na przykład dodał by nazwę sponsora przed Lechia Gdańsk za jakąś tam kasę, to wszystko było by w porządku, bo to jest biznes?

Ciekawe czy kibice z Grodziska będą sie cieszyć, że ich była drużyna będzie grała w UEFA, bo to w końcu ich drużyna, która będzie kontynuowała ich tradycję, tylko że 150km dalej?

A jeśli już tak do końca ma to być biznes - jak powiedziałeś - to może niech każdy klub ustali swój cennik, za ile będzie sprzedawał mecze i opublikuje go na swojej stronie w internecie, to dopiero był by zysk dla małych klubów, sprzedają mecze z czego mają na chleb - dobry biznes.
9 marca 2008, 19:10 / niedziela
Czy Śląsk w przyszłym roku będzie się nazywał Groclin Śląsk Wrocław? Kilka artykułów na temat fuzji czytałem, ale nigdy na nic takiego nie natrafiłem. Jeśli drużyna bedzie sie tak nazywała to zdecydowanie jestem przeciw, jesli jednak bedzie to dalej tylko i wylacznie ŚLĄSK WROCŁAW to wszystko jest ok.

To to nie bedzie druzyna Śląska Wrocław grająca jedynie na licencji Dyskoboli? Mi sie wydaje, że dojdzie jedynie do "zmiany miejsc".

Paken jesli dla Ciebie biznes wiąże się ze sprzedawaniem meczy i wystawianiem cennikow dotyczacych tego procederu to mi pozostaje jedynie współczuć.
9 marca 2008, 20:05 / niedziela
Śląsk będzie Śląskiem a nie Groclinem, Groclin będzie grać prawdopodobnie od 4 ligi jako KS Dyskobolia Grodzisk Wlkp i nie będzie czegoś takiego jak Groclin Grodzisk, bo zarząd Śląska postawił jako warunek współpracy z Drzymałą, że nazwa klubu będzie niezmieniona i bez dodawania jakichkolwiek członów do niej!

Śląsk Śląsk WKS! Śląsk Śląsk WKS!
10 marca 2008, 04:43 / poniedziałek
Simek - dziecko drogie, co Ty rozmawiasz ?
rzecz nie ogranicza się niestety do nazwy,

póki co wyglada na to że Ślask oddaje swoją nazwę Groclinowi (stosowne dokumenty mają wpłynąć do PZPN podobno jeszcze w marcu czyli dobre trochę przed zakończeniem tego sezonu)

co za tem idzie, Śląsk traci drużynę seniorską w rozgrywkach szczebla centralnego,
a Groclin kupuje od Śląska nazwę i gra na Oporowskiej na licencji Groclinu

patent trenowany obecnie przez Amikę Poznań
10 marca 2008, 14:27 / poniedziałek
zzz, wstyd to napisać publicznie słowo „hasa” przez „ch”. Lepiej się przykładaj w szkole, jeśli chcesz się publicznie udzielać i nie przynosić wstydu sobie, Lechii i temu forum. Przez ciebie jeszcze sobie pomyślą w Polsce, że to forum półanalfabetów.
11 marca 2008, 20:27 / wtorek
Maciekgd - z tym sprzedawaniem meczy to przejaskrawiłem, ale chodziło mi o to że kupowanie/wymienianie się licencjami to według mojej opinii jest nieuczciwe (ale legalne). A jak ktoś chce, żeby ze sportu czerpać korzyści w taki sposób to ja za taki sport dziękuje, bo to mija się z celem. A że niektórym to się podoba, to może im się podobać.

A ta cała sytuacja to najbardziej krzywdzi zawodników Śląska, bo większość z nich nie znajdzie sobie miejsca w składzie nowej drożyny. I teraz oni się starali, grali, dawali z siebie wszystko, a ty nagle muszą szukać sobie nowego pracodawcy bo przychodzi koleś ze swoimi piłkarzami i kasą. I to mi się najbardziej nie podoba.
12 marca 2008, 06:58 / środa
Paken
Ponownie pytam jaka jest różnica między aktualnym stanem,, a opisaną wcześniej przeze mnie ewentualnością? Gdyby Śląsk awansował normalnie i do klubu przyszedł by inwestor, który chcialby wymienić cały skład to czy dalej zawodnicy mieli by się czuć pokrzywdzonymi? Widocznie są za słabi na gre o najwyższe cele w OE czy europejskich pucharach. Tak jest w sporcie. Każdy chce mieć maksymalnie silny skład pod wzgledem umiejętności. Za zasługi nikt nie będzie grał.

Mi też się nie podoba obecne rozwiązanie, ale skoro nie mamy na nic wpływu to chyba pozostaje nam to zaakceptować. Piłkarze będą grali z herbem Śląska Wrocław na piersi, będą reprezentować klub najlepiej jak tylko będą mogli i to chyba w obecnej sytuacji jest najważniejsze. Pozostaje jedynie mieć nadzieje, że takie rozwiązania nie będą miały nigdy więcej miejsca.
pzdr
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.216