Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

NO I SIĘ DOCZEKAMY??

strona 1/1

3 marca 2008, 12:30 / poniedziałek
odnośnik

Nic dodać, nic ująć. Adamowicz i pozostali ruszcie KURWA dupy!!!
3 marca 2008, 12:48 / poniedziałek
O Boże, ktoś w końcu poznał się na Adamowiczu!!!
3 marca 2008, 13:02 / poniedziałek
Teraz widać efekty pracy Adamowicza i PO ...przez 2 lata dogadywał się z babciami i dziadkami z ogrodów działkowych ...kpina na całego .......
3 marca 2008, 13:33 / poniedziałek
mam nadzieje ze teraz sie cos ruszy i dziadki wezma sie do roboty... bo jak tak dalej pojdzie, odbiora nam euro i o baltyckiej arenie mozemy zapomniec :/
3 marca 2008, 13:48 / poniedziałek
Nie może być, prezydent o twarzy dziecka nic nie robi??? niemożliwe - buhahahahaahhahaaaa. macie swoje peło - pełno kurwa jego mać gembom.
trzeba będzie zrobić kosę z Wisłą jak nam odbiorą:(
3 marca 2008, 14:31 / poniedziałek
Długo nad tym myslałes usuniety???!!!A moze w Gdyni ci podpowiedzieli co trzeba będzie zrobić??? Kosę to sobie zrób z tczewską.
3 marca 2008, 14:42 / poniedziałek
A mówiono przecie, że dziadki leśne z dziadkami ogrodowymi dogadać się muszą
3 marca 2008, 14:50 / poniedziałek
Adamowicz znakomicie wpisuję się w Donaldzią politykę i, jak widzimy naocznie, realizują konsekwentnie CUDA: z tymże Donald w dziedzinie budowania w Polsce drugiej Irlandii, Pawełek - na niwie lokalnej w dziedzinie narazie działkowo-ogródkowej. Myslę,że włodarzom naszego miasta należałoby doradzić zatrudnenie jako konsultanta Tadeusza Mazowieckiegow celu zdynamizowania dokonywania się cudów .
4 marca 2008, 08:00 / wtorek
No pewnie, faktycznie macie racje tym bardziej, że mamy przecież wspaniałą alternatywe: KURSKI WODZU PROWADŹ! On jest lekiem na całe zło. A no i jeszcze ten stoczniowiec z nimi razem bylibyśmy dzisiaj najlepiej rozwijającą się metropolią, a wszędzie aż roiłoby się od autostrad i stadionów. Nie byłoby głodu i bezrobocia, a wszyscy by się kochali i byłoby tak przyjemnie... Jestem o tym w stu procentach przekonany...

A tak na poważnie... :))
5 marca 2008, 11:41 / środa
trzeba zrobic flage: Jacku Kurski - Lechia Tobie dziekuje.
No i od razu tez mozna dziekczynna dla braci Kaczynskich, bo oni chyba w zestawie.
Mozna by tez z pismem do klubu o zmiane nazwy na OSP im. JK Lechia Gdańsk no i oczywiscie stadion im. JK.
Naszym wzorem jest Jacek K.
5 marca 2008, 11:43 / środa
trzeba zrobic flage: Jacku Kurski - Lechia Tobie dziekuje.
No i od razu tez mozna dziekczynna dla braci Kaczynskich, bo oni chyba w zestawie.
Mozna by tez z pismem do klubu o zmiane nazwy na OSP im. JK Lechia Gdańsk no i oczywiscie stadion im. JK.
Naszym wzorem jest Jacek K.
5 marca 2008, 12:05 / środa
Ja to bym zrobił msze świętą w intencji naszego patrona, albo niech rydzyk w swoim radiu przeczyta list z podziękowaniami jak bardzo jesteśmy mu wdzięczni, ale nie wiem ja sie nie znam może alina coś załatwi.

A ten skurwiały adamowicz remontuje nam cały stadion, normalnie żal dupe ściska jak sie na to patrzy.
5 marca 2008, 12:05 / środa
To wszystko co miałeś do powiedzenia ? Jesteś durniejszy od mokasyna Kononowicza, a żart masz na poziomie moralności prostytutki.
5 marca 2008, 12:07 / środa
Powyżej tyczy się wpisu "Polaka".
5 marca 2008, 12:10 / środa
Zresztą, wariat daleko nie odstaje...
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.414