Gdańsk: piątek, 21 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

oprawa na początek!!

strona 1/1

1

3 marca 2008, 16:56 / poniedziałek
Zakladam nowy watek,bo chcialbym zeby oprawa zawsze byla przy wejsciu pilkarzy na plyte boiska, a nie 5 minut puzniej. Nawet przy spiewaniu naszego hymnu nie wiedze w tym problem aby oprawa byla na poczatek.bedzie lepszy efekt moim zdaniem.co o tym sadzicie,pytanie szczegolnie do tych ktorzy sie zajmuja oprawami.pozdrawiam z Bremen
3 marca 2008, 17:50 / poniedziałek
Mozna by na ten czas zrobic cos z foli albo jakias sektorówke dac naprzykład Tą co była na derbach LECHIA biało-zielona
4 marca 2008, 21:59 / wtorek
3 wielkie litery B K S na łuku zegar-prosta a reszta po bokach folie te co na Wiśle Płock od góry do połowy białe a od połowy w dół zielone i wszędzie u góry co 15 metrów race myśle że dobrze by to wyglądało a cała Polska była by godna podziwu co wy na to ???
4 marca 2008, 22:13 / wtorek
Według mnie jak sa oprawy to zbyt szybko schodza w dół tyle czasu ludzie to robili a to minute jest u góry a potem na dół....///
4 marca 2008, 22:16 / wtorek
Pomysl na Plock juz jest w realizacji , planowo ma byc na sam poczatek meczu ale jezeli ludzie zejda sie pod zegar pozniej niz 20-30 minut przed meczem to na wejscie pilkazy nie bedzie, tylko wlasnie ok 5 minuty , bo ciezko przygotowac wszystko w kilka minut, bo komus nie chce sie przyjsc 20 minut wczesniej.
pozdrawiam
4 marca 2008, 22:38 / wtorek
a inajbardziej mnie wkurwia to ze jak sa rozdawane flagi na kijach to pajace nimi odrazu machajA!!!! kurwa barany jedne!!!a huj koniec tego narzekania:p
4 marca 2008, 23:15 / wtorek
A ja sobie myślę tak. Kupić ze 3 skrzynki bananów i na wejście napierdalać w Wisłę. A potem odpalić 500 rac i wszystkie wjebać na murawę. Wszystko zakończyć przebojem- "Jebać pzpn"
5 marca 2008, 00:02 / środa
i to mi sie podoba ! wreszcie jakis wpis z pomyslem :)
5 marca 2008, 07:39 / środa
Tak a potem do końca sezonu mecze z trybuny za płotu.
5 marca 2008, 07:56 / środa
Ciekawe czy sektor leśny też bedzie odpowiednio oswietlony przez jupitery. Ta sprawa powinna być priorytetem!!! NIE dla oświetlenia, które nie obejmuje legendarnej trybuny lesnej!
5 marca 2008, 11:03 / środa
ponoc sa juz porozwieszane lampki choinkowe na galeziach, a wszystko podlaczone do zegara, zeby nie poszlo zwarcie i nasz piekny zegar nie padl :/
5 marca 2008, 11:42 / środa
Ja myślę, że można by zarzeżączyć pobocznie w charakterze węża. Co Wy na to?
5 marca 2008, 13:17 / środa
Bardzo dobry i prawie nowatorski w naszym wykonaniu pomysl Kontrataka. Proponuje dodatkowo w tym czasie kiedy pol stadionu rzuca banany a ktos dusi sedziego bocznego, zeby nasza Gedania zaatakowala sektor gosci, nawet jakby nie przyjechali - tak profilaktycznie. Reszta stadionu wyje ,,pzpn, pzpn, jebac, jebac, pzpn,, a pracownicy Mosir-u przebywajacy na tyle trybuny, niszcza autokar druzyny przyjezdnej.
5 marca 2008, 13:28 / środa
o jak ja kocham to miejsce......:-))))))
5 marca 2008, 13:54 / środa
no i popuściłem przez was luźnym stolcem:(
5 marca 2008, 17:34 / środa
same banany? to lipa! a gdzie odgłosy nasladujące małpy (mam nadzieję że Płock posiada murzyna bo inaczej to lipa na cały kraj, pojadą po nas w TMK itd.)
5 marca 2008, 18:03 / środa
murzna nie maja ale na ormianina mozna jechac

odnośnik
5 marca 2008, 18:57 / środa
Mysle, że oprawa na początek meczu jest praktyczna i efektowna ale po co mieszać Hymn i oprawe razem ? Można przecierz odspiewać Hymn na prezentacje a jak piłkarze będą juyż gotowi do meczu tzn. czekali na pierwszy gwizdek:D to wtedy wyjechać z oprawą co o tym sądzicie?
5 marca 2008, 19:27 / środa
Oprawa będzie , nie martwcie się.
5 marca 2008, 20:35 / środa
Do Greengosow na przyszlosc. Zauwazyl juz ktos z Was, ze te lampy (nie jupitery) stojace wzdluz prostej i pod zegarem mozna by bylo uzyc do mocowania jebitnych okolicznosciowych sektorowek lub przescieradel z haslami ? Jak trzeba bedzie sam sie wdrapie na 2 slupy aby je przywiazac, choc wiekowy juz jestem (78 lat).

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.217