Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Karnety !! . Pytanie ...?? .

strona 1/1

6 marca 2008, 12:50 / czwartek
Sorry Ze Zakłądam Taki Temat Ale Mam Pytanko Do Was ! .

Mam Karnet Na Prostą ! . Mogę Wejsc Z Karnetem Na Prosta Na Zegar ! ??

Bo Teraz Niewiem Kiedys Chyba Mozna Było A Teraz Niewiem <bezrardy> ! .

Pozdrawiam

~LECHIA GDAŃSK~
6 marca 2008, 23:09 / czwartek
pOff!eMmM C! Shee HyYbA mOScHHesHH \/\/ejjj5Ć 5 "]["yM |<aRnettEm nnA ProŚŚc][Ut|<ą !

CzYż ToO Niee SwEEtaŚŚneee??? :*:*:*
7 marca 2008, 13:04 / piątek
No kurwa! Jasne ze mozesz wejsc! Przeciez zanim dojdziesz na prosta musisz przejsc przez "zegarowy"sektor co nie:)??? A chyba nikt Ciebie siłą nie wsadzi na prostą...chyba ze sie dasz:D
7 marca 2008, 13:07 / piątek
Po prostu wejdz od strony cerkwii...:)
7 marca 2008, 14:09 / piątek
Dzieki Wielkie xD .

Nie Wiedziałęm Bo Pozmienili Teraz Dużo .

Pozdro ! .
10 marca 2008, 14:45 / poniedziałek
A czy przypadkiem na prosta nie wchodzi sie teraz od strony hotelu i sklepiku jako?? Nie wiem bo nigdy na prostej nie bylem, od zawsze pod zegarem :) Pozdrawiam
14 marca 2008, 11:25 / piątek
Shivas_Lechia83
7 marca 2008, 13:04 / piątek
No kurwa! Jasne ze mozesz wejsc! Przeciez zanim dojdziesz na prosta musisz przejsc przez "zegarowy"sektor co nie:)??? A chyba nikt Ciebie siłą nie wsadzi na prostą...chyba ze sie dasz:D

Od tego sezonu zmienia się sposób wchodzenia na T29. Będzie tak, jak było na meczu z GKS Katowice i drukarką. Na Zegar i Krytą wchodzi się od strony cerkwi, a na prostą od jako.

Będę też dwie kontrole na bramie. Pierwsza będzie już na bramach przy kasach, a druga jak zwykle przy wejściu na stadion.

Osoba która z karnetem na Prostą wejdzie na Zegar, nie będzie mogła przejść już na prostą.
14 marca 2008, 13:44 / piątek
"Osoba która z karnetem na Prostą wejdzie na Zegar, nie będzie mogła przejść już na prostą."

No chyba, że przeprowadzi udany... kontratak ;-)
14 marca 2008, 14:00 / piątek
Według mnie lepszym pomysłem byłoby gdybyś poszedł z tym karnetem na krytą :D
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.407