Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kubicki musi odejść...

strona 3/3

28 maja 2009, 17:00 / czwartek
od razu lepiej...
28 maja 2009, 17:03 / czwartek
Ciesze sie, ze Ci lepiej :)
Chociaz nie wiedzialem, ze chorujesz - i tak wszystkim zycze zdrowia.
Taki jestem po prostu - szczery, skromny i mily ;)

I strasznie lubie wkrecac ludzi naiwniaku :)
28 maja 2009, 17:08 / czwartek
o ty żartownisiu !! ,pewnie teraz bardzo cieszysz starą spoconą mordę ??
28 maja 2009, 17:15 / czwartek
Mam 18 lat, wiec nie rozpedzaj sie tak.
Musialbys miec okolo 13 lat, zeby nazywac mnie staruchem :D
Nie wykluczam tego oczywiscie....Ale widze, ze znasz wiekszosc liter alfabetu - wiec obstawiam, ze masz co najmniej 15 (zgadlem, zgadlem ????)

W kazdym razie ciesze sie, ze nawiazalismy dialog. Pogadalismy sobie o geografii troche (rzeki), liznelismy temat smierci (mama), kilka zdan o nieuchronnej starosci rzucilismy (moja stara spocona morda).
I w ogole jakos tak milo i błogo sie zrobilo :)
Słowo ma jednak niesamowita moc - zbliza ludzi do siebie.
Tez masz teraz łzy w oczach moj mlody przyjacielu....?
28 maja 2009, 17:20 / czwartek
Nie no, to troche nie w porzadku z mojej strony.
Co prawda pisze tylko jedna reka (i to lewa!!) ale zeby dac Ci jakies szanse zobowiazuje sie, uzywac tylko co trzeciej litery alfabetu na odpowiedzi :]
28 maja 2009, 17:30 / czwartek
ludzie, kurwa jego mac, idzicie se popisac na onecie
28 maja 2009, 17:34 / czwartek
Nie przywołuj tematu Lizania w jednym szeregu z twoja Matką, mnie to nie obchodzi ;)

pozdrów Mariego :)
28 maja 2009, 17:36 / czwartek
ja jusz byłem. nic specjalnego ten onet. wole nasze forum

no i co!!! Kubicki był i nie pomogło. jusz nawet w Zniczu wiedzieli że musi odejść
28 maja 2009, 17:37 / czwartek
hahaha ,codziennie zaskauje mnie to forum czyms innym :)
22 czerwca 2009, 10:51 / poniedziałek
Kubicki w Płocku

odnośnik
22 czerwca 2009, 11:08 / poniedziałek
I mój autorski plan B na wypadek nieotrzymania przez Kafara licencji wziął w łeb. A polegał na zastąpieniu Radzia "Michasia, youtybe, kupię kalekę-składać oferty, odwiecznego Lechisty" Michalskiego Kubickim, który jednocześnie "na papierze" byłby I trenerem.
22 czerwca 2009, 19:11 / poniedziałek
ja myślę, że Kubicki nie zgodziłby się być "na papierze" dla kogoś kto jeszcze niedawno był jego asystentem i prowadził rozgrzewki....
28 czerwca 2009, 22:06 / niedziela
BEZ KOMENTARZA:
Wisła Płock jednocześnie informuje, że trener Kubicki podpisał już wymagane przez PZPN i klub antykorupcyjne oświadczenie.
28 czerwca 2009, 22:15 / niedziela
Kubicki podpisał oświadczenie o nie braniu udziału w korupcji dotyczącej piłki nożnej a nie innej :) Ot taka polska rzeczywistość że mając zarzuty kryminalne można prowadzić drużyny, kopać piłkę tudzież sędziować mecze.Polskie bagienko z którego nie wybrniemy jeszcze długo.
28 czerwca 2009, 22:21 / niedziela
Wiktorq - w kazdym panstwie prawa obowiazuje zasada domniemania niewinnosci. Wiec nie rozumiem czemu ktos z "zarzutami kryminalnymi" nie podlegajacy zadnym ograniczeniom wolnosci mialby zostac pozbawiony mozliwosci wykonywania zawodu? Co innego ktos z zarzutami korupcji w pilce... taki ktos przez organizatora rozgrywek powinien zostac zawieszony.
13 października 2009, 08:03 / wtorek
"Jan Złomańczuk trenerem Wisły Płock"...
ale jak to mozliwe... Kuba odszedl!!?
przeciez to jest najlepszy trener w Polsce. sciągnął im od nas mega grajka Pęczaka, a oni go z buta ?przeciez 15 miejsce i 13 punktów po 14 mczach to jest super wynik.
ten trener to cudotwórca!!!!!
13 października 2009, 13:56 / wtorek
i zapewne wtedy,kiedy wprowadzil Lechie do E-ligi,Ty na niego plules zywym ogniem,tak?!

Przestan blaznowac chlopie,bo jak czytam takie wpisy,to czesto sie zastanawiam,czy sie smiac,czy poprostu wspolczuc ?
13 października 2009, 14:09 / wtorek
czarny : najprosciej banowac za kiepskie poczucie humoru ;]
15 września 2010, 22:17 / środa
Kogo to znowu wyżucili? odnośnik hehe
22 marca 2011, 19:22 / wtorek
22 marca 2011, 19:24 / wtorek
Nie wierze. Nic z tego.
22 marca 2011, 21:21 / wtorek
domino, a teraz porównaj sobie obecny potencjał piłkarski Dolcanu, a potencjał Lechii w momencie awansu do Ekstraklasy... Widzę, że niektórym osobom, a w szczególności działaczom nie da się wytłumaczyć, że z gówna bata nie ukręcisz i to nie trenera trzeba wywalić tylko piłkarzy... W Gdańsku jakoś przy tamtym potencjale Kubicki zrobił awans, ze słabszymi drużynami mu nie szło. Odpowiedź dlaczego nasuwa się sama... ale dla niektórych i tak zawsze winny będzie trener - vide: JW.
22 marca 2011, 22:06 / wtorek
może i masz racje ale porównaj np Misia koale z Kafarskim.

A co do Kubickiego to wielkim trenerem nie jest ale najgorszym też nie,ale gołodupcom i tak nic nie pomoże.
22 marca 2011, 22:31 / wtorek
Oczywiście zgodzę się z tym, że klasowym trenerem to on nie jest, ale w swoim CV ma jednak to Mistrzostwo Polski i wprowadzenie Lechii do Ekstraklasy za co my powinniśmy być mu wdzięczni jednak i oszczędzić docinek w jakich to klubach się z nim, żegnają, bo jednak są to kluby o innych "kalibrach" ;)
23 marca 2011, 10:07 / środa
Według nieoficjalnych informacji uzyskanych przez nasz serwis, nowym trenerem sledzi zostanie Dariusz Kubicki. Z komentarzami prosimy Was o wstrzymanie się do momentu ogłoszenia oficjalnej decyzji. Nowemu trenerowi życzymy powodzenia i wygranych derbów!
z strony sledzi .
dobrze ze kurwy jeszcze do Kafarskiego nie wysłali listu czy nie chce poprowadzić ich jebanego klubiku
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.421